Inderdaad, typfoutje.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:01 schreef thettes het volgende:
Komt Powell niet uit '82 ipv '72? Volgens google wel
Burns kwam er nog aardig dichtbij op het laatst. Hij liep tot de laatste 30 meter erg verkrampt vond ik.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 22:37 schreef DeeBee het volgende:
Powell won vandaag in Londen met 9.94 en 0.5 m/s tegenwind.
Had best een 'slechte' start en won relatief eenvoudig.
Kijk ook uit naar die 4x100m...dat wordt ook wel een battle tussen Jamaica en de VS hoor.
Ja, geweldig.quote:Op donderdag 24 juli 2008 09:41 schreef Ericr het volgende:
Spannendste 100 meter sinds jaren. Gay, Bolt, Powell. Kan me niet heugen dat er zoveel talent tegelijk op de baan verscheen.
Ja, wat een race was dat. Toen keken ze met z'n allen vol ongeloof naar het scorebord met hun tijden.quote:Natuurlijk was de finale van 1991 (WK) uitzonderlijk
Inderdaad. zag er soepel uit jaquote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:30 schreef wimderon het volgende:
Powell loopt op z'n gemakje 9.82 in Monaco
Als hij het zegt, ik geloof er niet al te veel van.quote:De wereldkampioen op de 100m, Tyson Gay, heeft aangegeven weer helemaal hersteld te zijn van de hamstringblessure die hij opliep tijdens de Amerikaanse trials. De 25-jarige Amerikaan liet vandaag weten dat ‘men niet ongerust hoeft te zijn. Als ik aan de startlijn verschijn ben ik er helemaal klaar voor.’
Naar verwachting zal Gay met name de strijd moeten aangaan met de Jamaicanen Usain Bolt en Asafa Powell. De finale staat gepland op 16 augustus. De kwalificaties zijn een dag eerder. Gay komt aanstaande zaterdag, op zijn 26e verjaardag, aan in Beijing. Hij is op tijd om de openingsceremonie bij te wonen.
Losse Veter
Tokyo 1991.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 22:14 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, geweldig.
[..]
Ja, wat een race was dat. Toen keken ze met z'n allen vol ongeloof naar het scorebord met hun tijden.
De race van Athene met :quote:Op woensdag 6 augustus 2008 09:40 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Tokyo 1991.Nog altijd de snelste race ooit, niet waar?
Sowieso een geweldig WK was dat, met ook het duel Powell - Lewis.
Kun je nergens internetten ?quote:
Gatlin vond ik vergeleken bij Greene en Crawford juist de minst patserige Amerikaan.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 10:32 schreef marcodej het volgende:
Verheug me echt op de 100m dit keer. Gay, Bolt en Powell doen niet voor elkaar onder, wordt erg spannend! Beter dan die patsers van een Greene en Gatlin in Sydney en Athene...
"de snelste mens ter wereld"quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 11:14 schreef Akwableet het volgende:
Geweldig nummer ditEen titel met zoveel eer, "snelste man ter wereld".
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |