titel klopt, maar heb geen geluid hier op het werkquote:
daar zitten inderdaad die toontjes van Ninja al inquote:
neehoor, ik heb dat ook altijd, jeugdsentimentquote:Op vrijdag 25 juli 2008 13:47 schreef Da_Ripper het volgende:
De ST-wonderfull days 2.08 kwam net voorbij op FearFM en @ 5:10 ging ik toch even dansen. Doet me denken aan de laatste keer dat ik 'm hoorde (was volgens mij de XX van 1 maart of Emp.) xie dan toch altijd glimlachende gezichten, hoewel dat ook ergens anders door kan komen
dat heb ik ook met een aantal oude tracksquote:Op vrijdag 25 juli 2008 13:49 schreef HarryVanDeTap het volgende:
[..]
neehoor, ik heb dat ook altijd, jeugdsentimentniet dat ik oud ben, maar van die tracks krijg ik kriebels
What kind of voodoo do you doquote:Op donderdag 24 juli 2008 20:54 schreef LeonH het volgende:
En Dana... heb je ooit eens zo'n plaat gehoord als Don't Fake The Funk? ik vind het een briljantje ten top!
Alpha Twins gaan gewoon hun eigen weg, en Noisecontrollers hoor je gewoon dat het plezier ervan af spat tijdens produceren
Ben bang trouwens dat DB & STF op dezelfde weg zijn.... vind het ook allemaal wat veel op elkaar lijken de laatste tijden dat terwijl ze zo goed bezig waren
quote:Op vrijdag 25 juli 2008 13:55 schreef MrDice het volgende:
Hardcore Vibes![]()
![]()
This one is dedicated to all the ravers in the nation
hhahaha ik moet altijd zo hard lache als je zelf niet mee staat te zingen en je luistert als ze het volume wegdraaie, godver alsof dr een leger boeren probeert te zingenquote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:01 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
je kunt ook overdrijven, neej geintje
![]()
![]()
Dat is idd een dikke klassieker, (toen al helemaal) maart nadeel van deze vibes is dat tie meestal in een vrij orginele staat gedraaid wordt en vrijwel altijd op het laatst van een feest (de bpm-opvoer-tijd)
Plus ik ben niet zo'n voorstander van meezingen: eeee-ie-jeeee
Ik kan Showtek wel even een mailtje sturen of ze deze willen remixenquote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:01 schreef Da_Ripper het volgende:
maart nadeel van deze vibes is dat tie meestal in een vrij orginele staat gedraaid wordt
quote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:04 schreef MrDice het volgende:
* MrDice rent heel hard weg om te ontkomen aan de woedende Fok!-menigte![]()
Shiiiit jaquote:
Daar hebben wij toch helemaal nix mee te maken!!quote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:50 schreef LeonH het volgende:
[..]
Shiiiit ja
Werk van wo t/m vr (ja zit er nu ook maar ben ver door het werk heen vandaar;-) )
Jaja, dat hebben we vaker gehoordquote:Zal proberen of ik het vanavond gered krijg aangezien ik weer met iemand wat podcasts ga opnemen
ken het nummer niet, vanavond even luisterenquote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:56 schreef Da_Ripper het volgende:
Heb meteen ff een filmpje van de Blademasterz gemaakt![]()
Oef het begint al slecht. Put your hands up for detroitquote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:56 schreef Da_Ripper het volgende:
Heb meteen ff een filmpje van de Blademasterz gemaakt![]()
*hap*quote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:56 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
Daar hebben wij toch helemaal nix mee te maken!!![]()
[..]
quote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:09 schreef Silaz het volgende:
Oef het begint al slecht. Put your hands up for detroit![]()
hmm vind het maar een matigs nummer..
net als in the end..![]()
Dat van die lekkere diepe bass ben ik het wel met je eens.. maar origineel vind ik em niet echt.. net als In the End... mss toch wel een beetje té simpel.. :pquote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:16 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
dan was jij viewer no.3
n kneiter is het idd niet, maar aangezien de LemmetMeesters (tenminste ik neem aan dat dit een productie is van het project Bladema.) nog niet zo veel hebben gebracht, mogen de toekomstige wel meer deze kant op gaan (lekkere diepe bassdie gewoon doorrolt) als de doorgaande Brennan nummers, imo dan hè.
ik vind m tegenvallen. Niet bijzonder.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:01 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
ken het nummer niet, vanavond even luisteren
Doe geen moeite, dat heeft Deepack al voor hun gedaanquote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:04 schreef MrDice het volgende:
[..]
Ik kan Showtek wel even een mailtje sturen of ze deze willen remixen![]()
* MrDice rent heel hard weg om te ontkomen aan de woedende Fok!-menigte![]()
Inderdaad... Wtf man, als het echt is dan moet Brennan Heart echt wat nieuws gaan verzinnen..quote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:50 schreef PartyAnimal87 het volgende:
[..]
Al wel heel wat jaartjes langer, is een klassiekertje
Ik durf mijn hand er niet voor int vuur te steken dat die track echt van de Blademasterz is (ook maar van the Valency geplukt), maar het is idd gewoon een knip/plak werk van Fedde & TomXquote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:39 schreef Just_Shut_Up het volgende:
Edit: Zijn jullie nou serieus??? Die put your hands up van 'Blademasters' is zwaar nep!
Als het niet nep is dan is hierbij blademasters echt zwaar_! waardig....
helaasquote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:47 schreef LeonH het volgende:
Jammer dv8 werd net uit het popduel gekukeld
inderdaadquote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:51 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Inderdaad... Wtf man, als het echt is dan moet Brennan Heart echt wat nieuws gaan verzinnen..
Die tomx is toch wel degelijk al een gouwe ouwequote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:47 schreef Silaz het volgende:
Peter (DV8) is uit het popduel. voor diegene die het wilde weten![]()
Nja die TOmx bestaat al een jaartje ofzo. plus peppermill mix. draait leonh daar niet soms?oeps. peppermint mix
![]()
Nieuwe resident van de Matrixxquote:Op vrijdag 25 juli 2008 16:04 schreef LeonH het volgende:
Ga proberen om het wat verder weg te zoeken nu denk ik
Ik zou er gelijk voor tekenen!quote:
waarom betalen voor Rapidshare?quote:Op vrijdag 25 juli 2008 16:27 schreef HarryVanDeTap het volgende:
+ betaalde rapidshare
dat maakt voor mij niet veel uit, daarvoor ga ik niet betalen, dan maar paar minuutje langer bezigquote:Op vrijdag 25 juli 2008 16:41 schreef HarryVanDeTap het volgende:
hoezo gaan mn downloads dan nu 300 kbps en eerst maar 80 ?
Dan zou ik als ik jou was toch maar eerst even beginnen met Virtual DJ ofzo.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 19:15 schreef HarryVanDeTap het volgende:
wel kicke die vinyl uitgaves zit nu aan te kloten in Traktor DJ studio 3 ofzo, fucking vet, denk morgen ff echt op storten!
Klopt het is vrij uitgebreid, maar het scheelt dat ik redelijk wat ervaring met mengpanelen heb dus de meeste knopjes komen me bekend voorquote:Op vrijdag 25 juli 2008 19:20 schreef Silaz het volgende:
[..]
Dan zou ik als ik jou was toch maar eerst even beginnen met Virtual DJ ofzo.
Heb het zelf ook even geprobeert met Traktor en fuck he, wat uitgebreid
quote:Q-dance presents: Scantraxx
Scantraxx en Q-dance zetten al jaren de toon binnen de hardere stijlen. Niet alleen als organisaties die veel investeren in kwaliteit maar ook in de wereld eromheen. Je wordt niet alleen omver geblazen door de sound, maar visueel is ook alles tot in de puntjes uitgewerkt; Q-dance presents: Scantraxx; de ultieme ontsnapping aan de dagelijkse sleur.
Na 2 zeer succesvolle edities rondom dj Promo is het nu de eer aan Scantraxx om de nieuwe Q-dance Presents editie te hosten. Dat het label zeker in staat zal zijn dit op een succesvolle manier te doen heeft de Scantraxx World Artist Tour al bewezen; tot aan Australië toe weet iedere zichzelf respecterende hardstyle liefhebber inmiddels waar dit label voor staat. Samen met Q-dance zal dit in een overtreffende trap te zien zijn in de Heineken Music Hall.
Op zaterdag 4 oktober gaat dat dan ook daadwerkelijk gebeuren: Q-dance presents: Scantraxx. De hardstyle profeet en zijn discipelen zullen er deze nacht alles aan doen om je in Hardstyle in al haar facetten te laten geloven. Tijd genoeg om nog een paar stevige schoenen uit te zoeken want van stilzitten zal geen sprake zijn. En tijd genoeg om zo snel mogelijk een kaartje voor dit feest te bemachtigen: de voorverkoop begint op zaterdag 2 augustus. Voor een regulier ticket betaal je 39 euro, een VIP ticket kost 49 euro.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |