Je weet dat alle medicijnen drugs zijn he?quote:Op zondag 20 juli 2008 22:41 schreef Aoristus het volgende:
gewoon alle drugs verbieden, dat is slecht voor de mensheid
Waarschijnlijk niet.quote:Op zondag 20 juli 2008 23:07 schreef Swetsenegger het volgende:
Zal dat ook werken in het land van Methadon bus en medicinale weed?
Zo zo. Lijkt me op z'n minst een heikel onderwerp om er even doorheen te rammen en mensen "maar te laten wennen". Misschien moesten ze Sherry en witte wijn in de ban doen, kijken hoe snel ze daaraan went.quote:Op zondag 20 juli 2008 22:33 schreef misdaadforum het volgende:
Avril Doyle van de European People's Party (EPP) wil sigaretten en sigaren illegaal maken.
(...)
Volgens radicaal Doyle is een termijn van vijftien jaar genoeg om alle inwoners van de EU aan het verbod te laten wennen.
Whehe. I'll believe that when I see it.quote:De Europese commissaris voor gezondheid, Androulla Vassiliou, beloofde op zijn beurt op geen enkele wijze uitnodigingen van tabakslobbyisten te accepteren.
Ze hebben die schimmels die overal in het bos groeien toch ook verboden?quote:Op zondag 20 juli 2008 23:37 schreef nikk het volgende:
Was te verwachten. Denk niet dat het al in 2025 zal gebeuren, maar we gaan het nog meemaken.
En seks wordt straks ook verboden. Daar zou je ziek van kunnen worden.quote:Op zondag 20 juli 2008 23:43 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ze hebben die schimmels die overal in het bos groeien toch ook verboden?
quote:Op maandag 21 juli 2008 00:05 schreef RealZeus het volgende:
[..]
En seks wordt straks ook verboden. Daar zou je ziek van kunnen worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |