Voor mensen die beide spitsen kennen nietquote:Op zondag 20 juli 2008 18:58 schreef -Vaduz- het volgende:
Je kunt beter zeggen: die goedkoper is. Dat andere is dom giswerk.
En de vraag of Huntelaar wel bij Napoli past... Waar je naast dat je heel goed moet kunnen voetballen ook mentaal sterk moet zijn.quote:Op zondag 20 juli 2008 19:08 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Verder is duidelijk dat er wat schort aan Huntelaar(vooral snelheid en een realistische prijs)
Sprak de Napoli expertquote:Op zondag 20 juli 2008 18:37 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Net alsof ze iets anders hebben om voor te leven
Is het bij jou al afgelopen dan? Bij mij zojuist afgekeurde 0-2quote:Op zondag 20 juli 2008 19:47 schreef DIGGER het volgende:
Relatief weinig problemen met 10 (2e geel Rinaudo), maar wat wil je met ene tegenstander die thuis start emt een 4-4-1-1- formatie, daar druipt het vertrouwen niet echt vanaf.
Het is inmiddels echt, echt, echt vol. Geen kaarten meer te krijgen voor de Curva´s, niet eens voor de eerste ring van de Distinti. Ik heb kaarten gekocht voor de eerste ring Curva Bquote:Op dinsdag 22 juli 2008 19:50 schreef DIGGER het volgende:
En inmiddels staat de teller voor zaterdag al op 40.000 tickets!
Is DAM al klaargekomen?quote:Op dinsdag 22 juli 2008 19:50 schreef DIGGER het volgende:
Diego Valeri zou de volgende aankoop voor op links moeten zijn.
En inmiddels staat de teller voor zaterdag al op 40.000 tickets!
Ik zit stiekem wel te denken aan de poulefase UEFA Cup met een uitwedstrijd in Amsterdam......quote:Op woensdag 23 juli 2008 20:22 schreef DIGGER het volgende:
Wedstrijd zaterdag gaat in PPV bij SKY, kanaal 251. Dus niet afhankelijk van streams, want dus niet meer alleen bij Conto TV.
En het positivise en enthousiasme is mooi om te zien, maar daardoor heb ik wel het gevoel dat het bijna alleen maar kan tegenvallen.
Ze zullen toch niet weer Inter, Milan, Juve, Sampdoria, Fiorentina, Udinese allen puntloos naar huis sturen en alleen 3 punten aan Roma moeten laten zoals afgelopen seizoen.
Ik ben blij als ze dit seizoen minder wisselvallig spelen, met name uit beter gaan presteren en zich direct plaatsen voor de UEFA cup, dus in principe plek 5-7
Dat komt omdat hij op een dag thuiskwam en Gennaro Iezzo tussen de benen van zijn vrouw vond. En dat was niet om ballen te vangen.quote:Op woensdag 23 juli 2008 22:00 schreef DIGGER het volgende:
Wel terecht dat Domizzi uitgefloten werd.
Wegwillen om familieredenen OK, maar dan flirten met Genoa, Lazio, Fiorentina en Torino komt meer over als "Overal behalve in Napoli".
Die zet ik bij m'n bookmarks! Wil als het kan dit seizoen een keer een pot bezoeken dus is dit zeker handigquote:Op maandag 28 juli 2008 17:32 schreef SMOOK het volgende:
Je kunt bij S.M.O.O.K. tegenwoordig terecht voor het reserveren van toegangskaarten, zie:
http://www.amalfikust.nl/(...)edstrijd-san-paolo/.
Als er iemand opmerkingen of suggesties heeft lees ik dat graag.
Saluti.
Super! Ik heb het schema bekeken en ik wil proberen om in het weekend van 11/12 april 2009 Lazio - Roma te combineren met Napoli - Atalanta. Hopelijk worden ze niet gelijktijdig gespeeld.quote:Op maandag 28 juli 2008 17:32 schreef SMOOK het volgende:
Je kunt bij S.M.O.O.K. tegenwoordig terecht voor het reserveren van toegangskaarten, zie:
http://www.amalfikust.nl/(...)edstrijd-san-paolo/.
Als er iemand opmerkingen of suggesties heeft lees ik dat graag.
Saluti.
Netjes!quote:Op woensdag 23 juli 2008 22:00 schreef DIGGER het volgende:
25.000 man op de training zojuist
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Paasweekend, dus ik denk dat je dan pech hebt.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 08:50 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Super! Ik heb het schema bekeken en ik wil proberen om in het weekend van 11/12 april 2009 Lazio - Roma te combineren met Napoli - Atalanta. Hopelijk worden ze niet gelijktijdig gespeeld.
Hmmm, jammer. Moet inderdaad wel op 2 verschillende dagen, ik hou niet van haasten. Dan moet ik maar 2x die kant op.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 22:56 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Paasweekend, dus ik denk dat je dan pech hebt.
En als je 's middags in San Paulo zit ben je no way op tijd in Rome voor de derby, je mag al blij zijn als je tegen die tijd van de Tangenziale af bent
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |