72 jemigquote:
En ikkequote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:07 schreef schatje het volgende:
[..]
Nee, je bent om hele andere redenen geband. Die 72 notes die je hebt gekregen sinds je op FOK! post zeggen wat dat betreft meer dan genoeg.
Heb jij er ook al 36 dan?quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:15 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
De helft heeft ie volgens mij omdat ie niet voor Huub was.....
Dat mag ze helemaal niet vertellen joh. Heb er ook al eens naar gevraagd en kreeg te horen dat het inside info was.quote:
Zelfs in discotheek VoomVoom aan De Costa del Sol waarquote:Op vrijdag 18 juli 2008 00:54 schreef LekkerSimpel het volgende:
Zelf in mijn tuin mag je nog niet een tuinkabouter zijn.
Ik heb nog een zakje cashewnoten liggenquote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:16 schreef Dementor het volgende:
Zou ik notes hebben?
@schatje: Heeft NMNS er al meer dan 36?quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:17 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik heb werkelijk geen idee, maar het zullen er vast wel een stel zijn
Maak er maar een gifje vanquote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:18 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik heb nog een zakje cashewnoten liggen
quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:18 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik heb nog een zakje cashewnoten liggen
Hoi Schatje,quote:
Is dat je schoenmaat?quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:18 schreef HoneyBunny het volgende:
[..]
@schatje: Heeft NMNS er al meer dan 36?
quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:19 schreef Stali het volgende:
[..]
Hoi Schatje,
Aangezien je nogal genegen lijkt de hoeveelheid notes van users te noemen...
Hoeveel heb ik er eigenlijk?.
in ieder geval 36 omdat je niet voor Huub bent, en als je vervelend blijft krijg je er straks nog 5 bijquote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:19 schreef Stali het volgende:
[..]
Hoi Schatje,
Aangezien je nogal genegen lijkt de hoeveelheid notes van users te noemen...
Hoeveel heb ik er eigenlijk?.
Maar jij bent blond, zeg je.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:20 schreef HoneyBunny het volgende:
[..]
in ieder geval 36 omdat je niet voor Huub bent, en als je vervelend blijft krijg je er straks nog 5 bij
Jahahahahaaaaaaaaaa Jemig das uuuuuuuren geleden.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:20 schreef Prospera het volgende:
[..]
Suikeroom, je weet van DGK dat de grens overschreden wordt als je een donkere vrouw uitmaakt voor Bokito. Je commentaar en plaatje gaat ver over die grens heen.
NMNS heeft er maar 11.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:18 schreef HoneyBunny het volgende:
[..]
@schatje: Heeft NMNS er al meer dan 36?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |