hoezo vieze links, het is maar iets wat die persoon zelf op fok zet hoor...quote:Op vrijdag 18 juli 2008 22:44 schreef Tangarine het volgende:
Bah bah bah teigan stuurt me vieze links via msn!!!
Link?quote:Op vrijdag 18 juli 2008 22:47 schreef teigan het volgende:
[..]
hoezo vieze links, het is maar iets wat die persoon zelf op fok zet hoor...
Dat het iets is wat ik er nooit op zou zetten omdat het bij mij oook een iieeeeeeeuuuuuuwwww reactie oproept is wat anders....
Piercings #28quote:
Ik vond je piercing tof! Hoelang duurt het nu voor hij genezen is en vast zit? (en hoe krijg je hem er weer uit mocht je dat willen?quote:
Dankje.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 11:10 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik vond je piercing tof! Hoelang duurt het nu voor hij genezen is en vast zit? (en hoe krijg je hem er weer uit mocht je dat willen?)
quote:
De kamerprijs ligt lager dan bijvoorbeeld in Amsterdam, maar alsnog is het natuurlijk niet goedkoop... Ik denk dat je voor 16m2, uiteraard afhankelijk van de locatie, toch wel op 250-275 moet rekenen als je particulier huurt. Via In is het wel goedkoper. Op zich is het op dit moment lastig om een leuke kamer te vinden, omdat iedereen op zoek is. Het slimste was geweest om al eerder in te schrijven bij In, dan had hij zo een kamer gehad... nu is het dus wat lastiger, kamernet is een optie, en veel rondvragen... Maar goed, het wordt in oktober/februari altijd makkelijkerquote:Op zaterdag 19 juli 2008 20:13 schreef hetzusjevan het volgende:
Anyhow, ik ben 'm nu een beetje aan het helpen met informatie zoeken. Wat ik me dus afvroeg: wat is de gemiddelde huurprijs in Groningen? Wat betaal je voor, zeg, 16 m2? Hoe is het kameraanbod? Is het moeilijk om een fatsoenlijke kamer te krijgen? Of kan ie beter maar pakken wat ie pakken kan at first, en in - pakembeet - oktober ofzo echt goed gaan zoeken naar een kamer?
Alle info is welkom.
Alvast bedankt!
Waarom vind je dat zo irritant dan?quote:Op zaterdag 19 juli 2008 22:51 schreef DevilsAndDust het volgende:
Echt, wat is op met al die posts in sub en cursief de laatste tijd? Verdomd irritant vind ik het.
omdat mensne anders willen zijn gaan e elkaar nadoenquote:Op zaterdag 19 juli 2008 22:51 schreef DevilsAndDust het volgende:
Echt, wat is op met al die posts in sub en cursief de laatste tijd? Verdomd irritant vind ik het.
Net als uitroeptekens in bold doen, vind je niet?quote:Op zaterdag 19 juli 2008 22:51 schreef DevilsAndDust het volgende:
Echt, wat is op met al die posts in sub en cursief de laatste tijd? Verdomd irritant vind ik het.
Ik Kan Me ZineGineZidane Anders Nog Herinneren, Die Al Zijn Posts Op Deze Manier Schreefquote:Op zondag 20 juli 2008 02:34 schreef freecell het volgende:
Ik kan geloof ik niet zo zitten met gedoe met de letters. Het is even hip, maar gaat vanzelf weer over volgens mij.
Daar heb ik dan gek genoeg weer helemaal geen moeite mee.quote:Op zondag 20 juli 2008 02:19 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Net als uitroeptekens in bold doen, vind je niet?
Ik ben verbaasd.quote:Op zondag 20 juli 2008 12:27 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Daar heb ik dan gek genoeg weer helemaal geen moeite mee.
Ja, goed! Het was wel echt een extreem toeristisch gat vol duitsers, maar oke, zelfs dat kan leuk worden.quote:Op zondag 20 juli 2008 14:20 schreef Tangarine het volgende:
Hoe was het enzo?
Pfff vakantiegangerquote:Op zondag 20 juli 2008 14:27 schreef Bob. het volgende:
[..]
Ja, goed! Het was wel echt een extreem toeristisch gat vol duitsers, maar oke, zelfs dat kan leuk worden.
Heb me prima vermaakt!
En bovendien kon ik zo alvast oefenen voor mijn duits als ik volgende week naar Berlijk ga.
5-8-5-failquote:Op zondag 20 juli 2008 16:06 schreef Inkomen het volgende:
Hé, wat een zondag
Mijn wc was echt wel verstopt
Maar het is weer klaar
quote:Op zondag 20 juli 2008 23:00 schreef freecell het volgende:
Een piepjong berkje
alleen, midden op de hei...
hij durft niet terug
Tok.quote:Op zondag 20 juli 2008 22:40 schreef Bob. het volgende:
Hai Chips! Mooie microdermal.Doet zoiets niet enorm zeer?
Die TT heeft het hier trouwens gewoon gejinxt, d'r is geen kip.
MSN-smileys op FOK! doenquote:Op maandag 21 juli 2008 11:03 schreef Cornbread het volgende:
Ik ben terug van het kinderkamp.. Erg zwaar maar wel gezellig! (y)
Viel me heel erg mee,quote:Op zondag 20 juli 2008 22:40 schreef Bob. het volgende:
Hai Chips! Mooie microdermal.Doet zoiets niet enorm zeer?
Die TT heeft het hier trouwens gewoon gejinxt, d'r is geen kip.
quote:Op maandag 21 juli 2008 16:14 schreef freecell het volgende:
Whaha TARA 6-7-5 mislukt
Vandaag hebben ze hier heel hard gewerkt en nu is de babykamer zo goed als klaar
aSj keek soms wel erg pijnlijk, wat correspondeerde met de pijn in mijn fijngeknepen hand!quote:Op maandag 21 juli 2008 16:22 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Viel me heel erg mee,En
Lyssa
was mee voor de mentale steun dusse,
.
.. Ik had dr handje wel fijn geknepen!
Je gordijn hangtquote:Op maandag 21 juli 2008 16:54 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik vond 't gister zoooo lief om Do2 te zien met m'n kleine nichtje op de arm..
Dat is ook liefquote:Op maandag 21 juli 2008 16:54 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik vond 't gister zoooo lief om Do2 te zien met m'n kleine nichtje op de arm..
Mijn gordijn.quote:
M'n eierstokken begonnen er acuut van te rammelen.quote:Op maandag 21 juli 2008 17:50 schreef freecell het volgende:
[..]
Dat is ook lief
Ik smelt ook altijd van TARA met baby's!
Is het niet zo'n vetplant? Die hoeft bijna geen water en gaat juist bloeien als hulpsignaal..quote:Op maandag 21 juli 2008 18:13 schreef Bob. het volgende:
En ik ben nu echt in Groningen-thuis. En ik voel me een beetje beledigd door mijn plant die opeens snoeihard is gaan bloeien nu ik hem 2 weken geen water heb gegeven.
CADEAUUUUUUUUU!!!quote:Op maandag 21 juli 2008 17:23 schreef Lyssa het volgende:
[..]
aSj keek soms wel erg pijnlijk, wat correspondeerde met de pijn in mijn fijngeknepen hand!
maar dat heb ik graag over vooraSj
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |