quote:
Ja, beter dan te laat.quote:
Oh, kun je dan ook ff de tijdzone laten plaatsenquote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:10 schreef TheGeneral het volgende:
Kan een modje even de OP aanpassen. Ik heb de draw toegevoegd en de deelnemers aangepast. Dank!
http://wiki.fok.nl/index.(...)_2008_Topic_(Tennis)
Ik hoop het wel. Ben benieuwd wat het hem zou doen om te winnen. Volgens mij vindt hij de OS behoorlijk belangrijk en was hij destijds erg teleurgesteld over zijn verliespartij tegen Berdych.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 11:33 schreef TheGeneral het volgende:
Als Federer de 1e paar ronden door komt zie ik hem wel winnen. Het is dan toch weer wat anders om Federer in een best of 5 op hardcourt te verslaan. Mocht hij de finale halen natuurlijk.
Gebeurd!quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:11 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Oh, kun je dan ook ff de tijdzone laten plaatsen
Handig linkje: http://www.timeanddate.com/worldclock/full.html
Nadal moet nog wel langs Murray én Djokovic.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:21 schreef suus21 het volgende:
ik denk dat het hem extra motivatie en energie geeft de OS. Kijk naar Agassi; die had in 1996 een rukjaar, totaal uit vorm en verliest bijna in de beginfase van de OS en wint uiteindelijk een gouden medaille. Maar goed nu heeft fed wel meer tegenstand in de vorm van nadal in de finale..
Top ! OP held !quote:
Wat nou sneu ?quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:41 schreef VegaKip het volgende:
Roger Federer heeft na een
dag het olympisch dorp al verlaten.De
tennisvedette ondervindt te veel hinder
van de meeste anders sporters die zich
als fans gedragen.
"Het is echt niet te doen.Ongeveer alle
atleten willen een handtekening van mij
of met me op de foto.Dit is geen ideale
voorbereiding",aldus Federer.Hij begint
zondag zijn jacht op goud in de eerste
ronde tegen de Rus Dmitri Toersoenov.
"Ik ga nog wel een keer terug naar het
dorp om de andere Zwitserse sporters te
ontmoeten",aldus Federer,die vrijdag op
zijn 27ste verjaardag de Zwitserse vlag
bij de openingsceremonie mag dragen.
Best sneu
Ja en ?quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:48 schreef VegaKip het volgende:
[..]
Dat de andere sporters zich als fans gedragen.
Is ook wel zo !quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:57 schreef TheGeneral het volgende:
Hij heeft groot gelijk. Er zijn meerdere atleten die klagen over het Olympisch Dorp. Daar komt voor Federer nog blijkbaar bij dat iedereen handtekeningen enz wil.
Gewoon lekker rustig in een ander hotel zitten en je optimaal kunnen voorbereiden. En gewoon af en toe je kop laten zien in het dorp.
quote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:09 schreef TheGeneral het volgende:
In een ander hotel slapen vind ik niet echt gelden als 'ritueeltje'.![]()
Niemand wil gewoon met Nadal op de foto
quote:OS: Federer besluit ook overdag olympisch dorp te mijden
Roger Federer zal zijn gezicht niet snel meer laten zien in het olympisch dorp te Peking. Het Zwitserse tennisicoon prefereerde al een slaapplaats in een hotel boven het dorp, maar zal ook overdag het dorp zoveel mogelijk mijden. Veel andere sporters zijn namelijk idolaat van de Zwitser en laten hem geen moment met rust. Al deze aandacht staat een goede voorbereiding in de weg, zo meent Federer.
‘Ze willen met mij op de foto of een handtekening. Zo kan ik mij niet goed voorbereiden,’ legt een enigszins geërgerde Federer uit. De vlaggendrager voor de Zwitsers wil nog wel een keer terugkeren in het olympisch dorp: ‘Dan wil ik de andere Zwitserse sporters ontmoeten.’
Federer is op dit moment de nummer 1 van de wereldranglijst, maar raakt die koppositie na de Spelen kwijt aan de Spanjaard Rafael Nadal. In de eerste ronde van het olympisch tennistoernooi neemt de Zwitser het op tegen de Rus Dmitri Toersoenov.
Ik snap het ook wel, maar had ff zin om het Generaaltje te plagenquote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:19 schreef tennisboy het volgende:
Ik kan het wel begrijpen, al die gekte om hem heen, is wel leuk natuurlijk maar leidt ook af als hij zich voledig wil concentreren.
Suus, misschien is het een idee om die Agassi in stilte te adoreren ?quote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:31 schreef suus21 het volgende:
als Federer zich op deze manier wilt voorbereiden is dat toch okay. Hij moet gewoon datgene doen waarvan hij denkt dat ie daarmee de finale haalt, soms moet je daar dingen voor op offeren...Agassi zat destijds ook niet in het het OS dorp en hij won wel![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |