Gast ')quote:Op woensdag 16 juli 2008 12:44 schreef JohnDDD het volgende:
Laat ik even een gewaagde stelling in de groep gooien:
Evans: de eerste niet-gedopete gele truidrager ooit in de geschiedenis van de Tour de France
Noem mij d'r dan eens eentje uit het verleden die niet gedopet was?quote:
Daarentegen kon evans vorig jaar de betere wel lang volgen, terwijl die van csc zelfs niet in de buurt bleven van een popovych.... dus het is maar hoe je het bekijkt..quote:Op woensdag 16 juli 2008 12:30 schreef Ericr het volgende:
Riis heeft in ieder geval een masterplan om Evans te bestoken. Enige masterplan wat Redant uit de kast kan trekken is Evans laten volgen. 2006 is natuurlijk 2008 niet maar in 2006 moest Evans toch bijna iedere keer afhaken als de koers echt explodeerde.
Saunier en CSC hebben de beste papieren om een spervuur van aanvallen op te zetten. Maar tegelijkertijd zijn het ook de ploegen die elkaar kapot kunnen rijden omdat Saunier of CSC de gaten naar elkaar toe dichtrijden. Dan is Evans de lachende derde.
Armstrong, lemond, indurain. En nog een 60tal anderen waarvan doping nooit bewezen of bekend is.quote:Op woensdag 16 juli 2008 12:59 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Noem mij d'r dan eens eentje uit het verleden die niet gedopet was?
Naïefquote:Op woensdag 16 juli 2008 13:09 schreef Devpartner het volgende:
[..]
Armstrong, lemond, indurain. En nog een 60tal anderen waarvan doping nooit bewezen of bekend is.
Was ik vergeten.quote:Op woensdag 16 juli 2008 13:24 schreef Ericr het volgende:
Evans, die reed rond bij T-Mobile en daarvoor bij Mapei. Inderdaad de meest schone ploegen die je kan bedenken.
da's mooiquote:Op donderdag 17 juli 2008 14:21 schreef Leatherface het volgende:
Nou, alle theorieën over verbonden tussen CSC en Saunier tegen Evans kunnen nu wel de prullenbak in.
Sastre is niet vergelijkbaar met Mentsjov. Mentsjov rijdt Sastre op 2-3 minuten in de tijdrit.quote:Op woensdag 16 juli 2008 12:13 schreef pfaf het volgende:
[..]
Niet de favorieten. Evans is de enige die daar toe behoort. Sastre is echter wel degene die na Evans de grootste kans maakt. Vergelijkbare renner als Mentsjov, maar Sastre heeft wel een goed team bij zich.
Eerst maar eens zien hoe hij uit de alpen komt. Het was absoluut niet overtuigend vandaag.quote:Op zondag 20 juli 2008 18:17 schreef groenen het volgende:
Hij viel een beetje tegen
Maar dit maakt hij in de tijdrit wel goed.
Wens is de vader va de gedacht he.quote:Op zondag 20 juli 2008 18:20 schreef Wombcat het volgende:
Maar toch heeft 'ie vandaag zwakte getoond.
Zijn opponenten hebben dat gezien en zullen dinsdag en woensdag weer aanvallen (hoop ik toch).
Ze zullen wel moeten aanvallen, ze moeten toch wat marge hebben voor de tijdrit. Menchov misschien niet zoveel, als die 30 seconden voor staat moet 'ie het kunnen houden, maar hij staat voorlopig nog achter.quote:Op zondag 20 juli 2008 18:22 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Wens is de vader va de gedacht he.
Bij mij ook
De opponenten hebben ook gezien dat Schleck niet met Menchov meekon en dat Menchov op een paar honderd meter nog 20 seconden verloor op Kohl. Niemand ziet er supersterk uit (mja, misschien Kohl, maar dat blijft toch een onbekende factor).quote:Op zondag 20 juli 2008 18:20 schreef Wombcat het volgende:
Maar toch heeft 'ie vandaag zwakte getoond.
Zijn opponenten hebben dat gezien en zullen dinsdag en woensdag weer aanvallen (hoop ik toch).
Dat lijkt me ook.quote:Op zondag 20 juli 2008 18:27 schreef Ericr het volgende:
Een aanval van Evans zelf lijkt me uitgesloten.
Vooral toen hij bijna zijn sleutelbeen brak. Toen zag je Schleck en Menchov echt zo denken van "Was ik dat maarquote:Op zondag 20 juli 2008 18:30 schreef Klopkoek het volgende:
Evans heeft alles mee. Alle mazzel van de wereld.
waren er zelfs 47 geweest als die niet hoefde te lossen. Tel daar bij op die 38 seconden van etappe 3 of wat was het en dan had Evans pas echt schrik gehad.quote:Op zondag 20 juli 2008 18:58 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik denk trouwens dat Evans niet wakker ligt van die 10 seconden op Schleck, dat zal hij zelfs wel best vinden. Die 27 seconden op Menchov zullen echter niet ingecalculeerd zijn.
Het waren er 0 geweest als Evans niet hoefde te lossen. Dat vind ik wel een heel erg grote als.quote:Op zondag 20 juli 2008 19:01 schreef Bartoli het volgende:
waren er zelfs 47 geweest als die niet hoefde te lossen.
De meest relevante hiervan zijn die van 2006 toen beiden voor het klassement reden.quote:Op zondag 20 juli 2008 18:53 schreef Klopkoek het volgende:
Evans versus Menchov in eerdere Tours (7-1):
2005:
Stage 1 - Saturday, July 2: Fromentine - Noirmoutier-en-l'Ile ITT, 19 km
35 Cadel Evans (Aus) Davitamon-Lotto 1.41
46 Denis Menchov (Rus) Rabobank 1.55
Stage 20 - Saturday, July 23: Saint-Etienne - Saint-Etienne ITT, 55 km
7 Cadel Evans (Aus) Davitamon-Lotto 2.06
59 Denis Menchov (Rus) Rabobank 6.53
2006:
Prologue - Saturday, July 1: Strasbourg ITT, 7.1 km
14 Cadel Evans (Aus) Davitamon-Lotto 0.13.24 (zijn secondes! geen minuten!)
56 Denis Menchov (Rus) Rabobank 0.26.19
Stage 7 - Saturday, July 8: Saint-Grégoire - Rennes ITT, 52 km
9 Denis Menchov (Rus) Rabobank 1.43.90
11 Cadel Evans (Aus) Davitamon-Lotto 1.49.39
Stage 19 - Saturday, July 22: Le Creusot - Montceau-les-Mines ITT, 57 km
8 Cadel Evans (Aus) Davitamon-Lotto 3.41
17 Denis Menchov (Rus) Rabobank 4.33
2007:
Prologue - Saturday, July 7: London - London, 7.9km
17 Cadel Evans (Aus) Predictor - Lotto 0.36
27 Denis Menchov (Rus) Rabobank 0.40
Stage 13 - Saturday, July 21: Albi - Albi, 54km
2 Cadel Evans (Aus) Predictor - Lotto 1.14
21 Denis Menchov (Rus) Rabobank 3.30
Stage 19 - Saturday, July 28: Cognac - Angoulême, 55.5km
2 Cadel Evans (Aus) Predictor - Lotto 0.51
(Menchov was toen al afgestapt)
Maar goed, de 'echte wielerkenner' zal wel weer zeggen dat elke tijdrit op zichzelf staat.
Zeg ik dat danquote:Op zondag 20 juli 2008 19:36 schreef Klopkoek het volgende:
Maar ik ben al blij dat meneer de wielerkenner impliciet bevestigd dat ik gelijk heb gehad dat Evans de Tour gaat winnen en zeker niet onder Menchov gaat eindigen
Evans heeft maar een paar seconde verloren, op Schleck. Hij besefte dondersgoed dat dat de enige was die hij in de gaten moest houden. Zag je heel goed in de wedstrijd. Gaf Schleck een kick? Evans ging mee. Andersom ook.quote:Ik bedoel maar: wie had er gisteren nu verwacht dat Evans vandaag tijd zou verliezen?
Vooral dat maakte dat ie niet helemaal kraakte, ook bij Valverde wat eerder aanklampen zorgde dat het verlies niet te groot werd. Komt Evans echt alleen te zitten dan zakt ie door het ijs.quote:Op zondag 20 juli 2008 19:54 schreef Wombcat het volgende:
Hij had nog mazzel dat Kreuziger en Sanchez enthousiast voor 'm op kop gingen rijden.
Hehe, dat heb ik zelf al drie keer gezegd.... waarna ik me de vraag stelde 'zijn zij nou zo dom of is Evans zo briljant dat hij dat voor elkaar krijgt?'.quote:Hij had nog mazzel dat Kreuziger en Sanchez enthousiast voor 'm op kop gingen rijden.
Ik kan me van een aantal dagen geleden herinneren dat ik in het Tourjournaal zag dat Pereiro wegreed en CSC het vuile werk voor Lotto opknapte. Het zijn dat soort kleine dingetjes waarvan je niets snapt maar heel belangrijk zijn voor Evans.quote:Komt omdat Evans als 'ie op kop gaat zo langzaam gaat rijden, dat de rest weer denkt dat ze hem eraf kunnen krijgen.
Alleen moeten ze dat dan niet doen door het tempo iets te verhogen, dan speel je hem juist in de kaart.
Lotto had daar het idee met de ploeg over de top te komen en dan het gat dicht te rijden. Hadden ze dat gedaan, dan had Pereiro op de top al minstens 5 minuten gehad (want de mannen van Lotto reden véél langzamer omhoog) en hadden ze hem niet meer teruggezien. Dat wilde CSC voorkomen. Ook die willen namelijk de tour winnen, en dan is het niet slim om Pereiro tijd terug te laten pakken.quote:Op zondag 20 juli 2008 20:03 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ik kan me van een aantal dagen geleden herinneren dat ik in het Tourjournaal zag dat Pereiro wegreed en CSC het vuile werk voor Lotto opknapte. Het zijn dat soort kleine dingetjes waarvan je niets snapt maar heel belangrijk zijn voor Evans.
Maar goed. We zien het wel
Hij heeft wel een hele slimme ploegleider.quote:Op zondag 20 juli 2008 19:58 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Hehe, dat heb ik zelf al drie keer gezegd.... waarna ik me de vraag stelde 'zijn zij nou zo dom of is Evans zo briljant dat hij dat voor elkaar krijgt?'.
Rare actie ja, Kreuziger en Sanchez staan niet dichtbij het podium ofzo. Dat soort mazzel heeft Evans alleen net wat te vaak, in de tussenetappes hielp CSC en Liquigas hen ook al. Is dat dan allemaal geluk? Dat dacht ik eerst ook maar nu is het zoveel van dat soort dingetjes dat je eraan gaat twijfelen.
Evans is een sore loser met z'n drie-tegen-één gezeik. Het was een kwestie van niet beter kunnen.quote:Op zondag 20 juli 2008 20:02 schreef Klopkoek het volgende:
Evans zei in z'n commentaar "het was drie (CSC) tegen één". Als je dat nou als gegeven beschouwt, dan heeft ie denk ik een goede keuze gemaakt (of geluk gehad) om Sastre weg te laten rijden ipv de Schlecks. Het had slechter voor hem gekund.
Kreuziger rijdt voor het wit, die kan je weinig verwijten. Als hij op Nibali tijd kan pakken is dat mooi meegenomen. Sanchez zal voor de top 10 rijden, levert toch weer munten op voor de ploeg.quote:Op zondag 20 juli 2008 19:58 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Hehe, dat heb ik zelf al drie keer gezegd.... waarna ik me de vraag stelde 'zijn zij nou zo dom of is Evans zo briljant dat hij dat voor elkaar krijgt?'.
Rare actie ja, Kreuziger en Sanchez staan niet dichtbij het podium ofzo. Dat soort mazzel heeft Evans alleen net wat te vaak, in de tussenetappes hielp CSC en Liquigas hen ook al. Is dat dan allemaal geluk? Dat dacht ik eerst ook maar nu is het zoveel van dat soort dingetjes dat je eraan gaat twijfelen.
Wedden?quote:Op maandag 21 juli 2008 10:10 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik ben bang dat je deze woorden over minder dan een week al terug kan nemen.
A. shleck was wel zeer goed vandaag. Maar zou hem toch graag eens een goede TT zien rijden (lees: minder dan 2minuten verliezen).quote:Op maandag 21 juli 2008 09:55 schreef SuikerVuist het volgende:
[..]
Evans is een sore loser met z'n drie-tegen-één gezeik. Het was een kwestie van niet beter kunnen.
Tuurlijk had 'ie minder tijd verloren als er met een constant tempo naar boven gereden was, maar ook Sastre en Menchov hebben meerdere demarrages geplaatst. Vergeet ook A. Schleck niet met z'n vele krachtsinspanningen op de slotklim. Kwam slechts een paar seconden na Evans over de streep.
Evans is gewoon niet zo goed als vorig jaar. Hij mag blij zijn dat Contador, Rasmussen, Leipheimer en Ricco en Cobo Klöden er niet bij zijn.
Hij zal de Tour nooit winnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |