O oké..quote:Op zondag 13 juli 2008 16:32 schreef motorbloempje het volgende:
zit nu als een debiel om het uur in het systeem te kijken of we nog steeds voor beide woningen 3e staan
heb zin om hetzelfde clubje van vorige week (+Liejannuh en SHE uiteraard) le laten Sushi-house-warmen namelijk ergens begin september![]()
![]()
verhuizen de gekste
Ah joh, dan gaan wij gewoon naar de mannenmeet.quote:
quote:Op zondag 13 juli 2008 17:30 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ah joh, dan gaan wij gewoon naar de mannenmeet.
quote:Op zondag 13 juli 2008 17:38 schreef DarkElf het volgende:
En in t kader van "soms moet je gewoon makkelijk doen" bestellen we straks een pizza (lang geleden voor t laatst gedaan dus Yummie) ipv dat ik ga koken... kan mijn tijd veel beter gebruiken
Leuk nummerquote:
Waren de noodles maar niet tjokvol simpele koolhydraten en vetquote:Op zondag 13 juli 2008 17:33 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
jullie zijn van harte welkom hoor
![]()
Net wezen shoppenwat leuke dingen gekocht. en bij de toko geweest
[ afbeelding ]
nog niet alles staat op de foto. misschien straks nog van de kleding foto's. iedereen leuke dag gehad?
Genoeg zwemmen Steer, dan maakt het niet uitquote:Op zondag 13 juli 2008 18:06 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Waren de noodles maar niet tjokvol simpele koolhydraten en vet
Seks in een kleedhokjequote:Op zondag 13 juli 2008 18:00 schreef Stereotomy het volgende:
Ben weer terug, niet verdronken, wel veel water ingeslikt, en eindelijk 50 meter kunnen crawlen.![]()
Toch is mijn techniek nog steeds prut.
En ik had zin in sex met mijn ex toen ik in een kleedhokje stond
Ik ook, nouja ik moest vanochtend nog even mensen helpen met verhuizen, maar die hadden daar op een gegeven moment iets van 12 man rondlopen met in totaal 6 auto's en 2 aanhangers, dus dat was zo klaar zodat ik nog mooi de hele touretappe kon zien.quote:Op zondag 13 juli 2008 17:44 schreef AKnynke het volgende:
have fun!
Ik geniet echt optimaal van m'n luie zondag. Leuke touretappe, zometeen een stel vrienden hier om pannenkoeken te eten..beter kan niet!
quote:Op zondag 13 juli 2008 18:36 schreef Troel het volgende:
MiMu, gewoon Bert drillen voor de volgende keer zodat hij weet welke dingen belangrijk zijn om te vragen
Berts hebben dat gewoon nodig
Volgens mij is dat nog de meeste moeite voor een avondmaaltijd van iedereen hier.quote:Op zondag 13 juli 2008 18:37 schreef MinderMutsig het volgende:
Wij doen lekker makkelijk vandaag. Bakje bolognesesaus uit de vriezer, pasta koken, parmezaan erover, salade erbij en klaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |