Volgens SHE krijg je van de bubbels een pafferige buik, als ik het me goed herinner. En verdomd, m'n buik is tegenwoordig 's avonds platter. Het lijkt te lonen.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 15:39 schreef conleche het volgende:
Van wie mag je geen spa rood drinken en waarom?
quote:Op dinsdag 15 juli 2008 15:59 schreef -marz- het volgende:
Qua gewicht 3kg afgevallen ofzo, qua kleding merk ik heel duidelijk verschil en mijn vriend zegt steeds dat mn kont zo klein is (hij was huge dus hij is nu niet klein, maar wel relatief klein).
Ik ben misschien wat te braaf. Nou ja, ik heb nog steeds niet genoeg vegetarische dagen in m'n week zitten, maar ik vind het ook echt moeilijk om geen vlees/vis te eten 's avonds. Er zijn prima recepten voorbij gekomen, daar niet van, maar veel dingen vind ik smerig (courgette, komkommer, rauwe tomaat, rauwe paprika, alle paddenstoelen). De meeste groentes vind ik vooral in kleine porties lekker. Rode bietjes zijn bijvoorbeeld een uitzondering.quote:Ik drink wel spa rood heur ook al wil SHE het niet
Okee, ga ik dat proberen, thanks.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 11:23 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ja hoor dat kan wel
Maarrr je moet ze wel door midden snijden anders ontploffen ze
Een doorslaand succes is het in elk geval niet, dus in het vervolg kook ik er wel gewoon 's ochtends twee.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 12:31 schreef conleche het volgende:
Ik zou er lekker een eiersalade van maken, want hardgekookte eieren zijn alleen maar lekker als je ze dezelfde dag opeet. Geen idee waarom, maar na een tijd verandert de structuur en de smaak gaat eraf.
quote:Op dinsdag 15 juli 2008 18:45 schreef motorbloempje het volgende:
straks, als we terug zijn van vakantie, wil ik ook maar eens aan de spijkerbroek (heb er geen).
Welk een model (Levi's ofzo? weetikveel) heb ik nodig denkt men die er verstand van heeft?
Ik heb:
hele dikke bovenbenen
bijna geen taille
een niet al te dikke kont meer
stevige kuiten
kortom: ik ben een ramp met broeken
Okee, da's nog veel lekkerder.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 18:50 schreef SHE het volgende:
nope, alleen pure chocolade mag.
Jij zou de "Play-Fit" broeken van Esprit eens moeten proberen, ik denk dat die jou heel goed staan!! Die zijn wat wijder bij de bovenbenen, niet al te laag op de heupen en zeker niet strak bij de kuiten, want een beetje bootcut. Voorts hebben ze zodanig geplaatste achterzakken, dat je kont er mooi inzit. Je hebt ook verschillende stoffen en kleuren. En dus ook jeans.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 18:45 schreef motorbloempje het volgende:
straks, als we terug zijn van vakantie, wil ik ook maar eens aan de spijkerbroek (heb er geen).
Welk een model (Levi's ofzo? weetikveel) heb ik nodig denkt men die er verstand van heeft?
Ik heb:
hele dikke bovenbenen
bijna geen taille
een niet al te dikke kont meer
stevige kuiten
kortom: ik ben een ramp met broeken
dank!quote:Op dinsdag 15 juli 2008 18:58 schreef conleche het volgende:
[..]
Jij zou de "Play-Fit" broeken van Esprit eens moeten proberen, ik denk dat die jou heel goed staan!! Die zijn wat wijder bij de bovenbenen, niet al te laag op de heupen en zeker niet strak bij de kuiten, want een beetje bootcut. Voorts hebben ze zodanig geplaatste achterzakken, dat je kont er mooi inzit. Je hebt ook verschillende stoffen en kleuren. En dus ook jeans.
-edit- Ha! Ik zie dat BJ er hetzelfde over denkt!
Ja, geweldig, ik ben helemaal blij.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 18:59 schreef motorbloempje het volgende:
pure chocolade is de (letterlijke) bom!
na 2 van die kleine blokjes zit ik écht voldus doe er idd altijd maar één. Gewoon voor de smaak, én je zit er snel vol van
Dat eet ik ook regelmatig als ontbijt.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 19:14 schreef -marz- het volgende:
Ohja en je mag ook als ontbijtje een lekkere zoete smoothie met fruitjes en zoetstof.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |