Zeg je nou dat ze oud is?quote:Op dinsdag 15 juli 2008 13:00 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
Ik geef toe dat ik n.a.v. de verhalen erover niet weet of ik wel kaartjes ervoor gekocht zou hebbenMaar nu ga ik wel dus
![]()
En jij bent al een echte mevrouw natuurlijk he, dan doe je dat soort dingen vast niet meer. Wel in een hotel en dan naar north sea jazz ofzo of andere grote-mensen-dingen![]()
Net een bruin broodje appelstroop en een met kaas op. Ik had meer trek in de kaas, maar appelstroop smaakte me beter.
Nee joh, natuurlijk nietquote:
Oooh, elke keer als ik dat zie dan wil ik ook! Maar ik trek absolute goorheid ook niet meer zoquote:Op dinsdag 15 juli 2008 13:13 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Er is veel electro, behoorlijk wat hiphop en punkrock/metal bandjes. Ook voor mij is lang niet alles bekend. Hier kan je lezen wat er allemaal komt.
quote:Op dinsdag 15 juli 2008 14:32 schreef loveli het volgende:
Maat 29 van Levi's? Dan heb ik nog een 501 in de aanbieding. Nu ik ouder dan 30 ben snap ik eindelijk dat het dichtkrijgen van een spijkerbroek niet noodzakelijkerwijs betekent dat 'ie past.
Ja, ik zweer bij Levi's. Ik heb alleen nooit een 501 aan gehad. (Toen dat model in de mode was, paste sowieso geen enkele spijkerbroek mij .quote:Op dinsdag 15 juli 2008 14:32 schreef loveli het volgende:
Maat 29 van Levi's? Dan heb ik nog een 501 in de aanbieding.
Herkenbaar.quote:Nu ik ouder dan 30 ben snap ik eindelijk dat het dichtkrijgen van een spijkerbroek niet noodzakelijkerwijs betekent dat 'ie past.
Ik was toen heel blij dat ze eindelijk maat 27 hadden uitgevonden. Dan slobberde het niet meer zo om mijn bovenbenenquote:Op dinsdag 15 juli 2008 15:10 schreef conleche het volgende:
Ik heb nog een oude 501 uit eind jaren 80 ()van maat 30. Die zit loeistrak. Het rare is dat ik nu van andere jeans maat 29 heb. (replay, miss sixty) Dus óf Levi's valt klein, óf de maten zijn echt groter geworden.
Met sporten goed, met eten redelijk tot goed. Iets te veel gedronken dit weekend en een zelfgemaakte pizza tonijn en ui gegeten en een pannenkoekquote:Op dinsdag 15 juli 2008 14:55 schreef Claudia_x het volgende:
Hoe staat het met het eten, marz? En sporten natuurlijk.
Die levi's zit NU loeistrak he, toen niet! Toen moest je hem fijn aansnoeren, dat was mode.....quote:Op dinsdag 15 juli 2008 15:19 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ik was toen heel blij dat ze eindelijk maat 27 hadden uitgevonden. Dan slobberde het niet meer zo om mijn bovenbenen.
Merk je al iets aan kleding/gewicht/centimeters?quote:Op dinsdag 15 juli 2008 15:20 schreef -marz- het volgende:
[..]
Met sporten goed, met eten redelijk tot goed. Iets te veel gedronken dit weekend en een zelfgemaakte pizza tonijn en ui gegeten en een pannenkoek![]()
Nu ben ik weer helemaal back in business. Hele week alleen thuis = hele week hele gezonde low-calorie hapjes eten.
Nou, dat was wat inderdaad. Mijn allereerste Levi's broekquote:Op dinsdag 15 juli 2008 15:21 schreef conleche het volgende:
[..]
Die levi's zit NU loeistrak he, toen niet! Toen moest je hem fijn aansnoeren, dat was mode.....
Van wie mag je geen spa rood drinken en waarom?quote:Op dinsdag 15 juli 2008 15:27 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Merk je al iets aan kleding/gewicht/centimeters?
Ik mis m'n koolhydraten bij het avondeten nog steeds niet, merkwaardig genoeg. Ik vind het wel echt klote dat ik geen Spa Rood meer kan drinken.
Volgens SHE krijg je van de bubbels een pafferige buik, als ik het me goed herinner. En verdomd, m'n buik is tegenwoordig 's avonds platter. Het lijkt te lonen.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 15:39 schreef conleche het volgende:
Van wie mag je geen spa rood drinken en waarom?
quote:Op dinsdag 15 juli 2008 15:59 schreef -marz- het volgende:
Qua gewicht 3kg afgevallen ofzo, qua kleding merk ik heel duidelijk verschil en mijn vriend zegt steeds dat mn kont zo klein is (hij was huge dus hij is nu niet klein, maar wel relatief klein).
Ik ben misschien wat te braaf. Nou ja, ik heb nog steeds niet genoeg vegetarische dagen in m'n week zitten, maar ik vind het ook echt moeilijk om geen vlees/vis te eten 's avonds. Er zijn prima recepten voorbij gekomen, daar niet van, maar veel dingen vind ik smerig (courgette, komkommer, rauwe tomaat, rauwe paprika, alle paddenstoelen). De meeste groentes vind ik vooral in kleine porties lekker. Rode bietjes zijn bijvoorbeeld een uitzondering.quote:Ik drink wel spa rood heur ook al wil SHE het niet
Okee, ga ik dat proberen, thanks.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 11:23 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ja hoor dat kan wel
Maarrr je moet ze wel door midden snijden anders ontploffen ze
Een doorslaand succes is het in elk geval niet, dus in het vervolg kook ik er wel gewoon 's ochtends twee.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 12:31 schreef conleche het volgende:
Ik zou er lekker een eiersalade van maken, want hardgekookte eieren zijn alleen maar lekker als je ze dezelfde dag opeet. Geen idee waarom, maar na een tijd verandert de structuur en de smaak gaat eraf.
quote:Op dinsdag 15 juli 2008 18:45 schreef motorbloempje het volgende:
straks, als we terug zijn van vakantie, wil ik ook maar eens aan de spijkerbroek (heb er geen).
Welk een model (Levi's ofzo? weetikveel) heb ik nodig denkt men die er verstand van heeft?
Ik heb:
hele dikke bovenbenen
bijna geen taille
een niet al te dikke kont meer
stevige kuiten
kortom: ik ben een ramp met broeken
Okee, da's nog veel lekkerder.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 18:50 schreef SHE het volgende:
nope, alleen pure chocolade mag.
Jij zou de "Play-Fit" broeken van Esprit eens moeten proberen, ik denk dat die jou heel goed staan!! Die zijn wat wijder bij de bovenbenen, niet al te laag op de heupen en zeker niet strak bij de kuiten, want een beetje bootcut. Voorts hebben ze zodanig geplaatste achterzakken, dat je kont er mooi inzit. Je hebt ook verschillende stoffen en kleuren. En dus ook jeans.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 18:45 schreef motorbloempje het volgende:
straks, als we terug zijn van vakantie, wil ik ook maar eens aan de spijkerbroek (heb er geen).
Welk een model (Levi's ofzo? weetikveel) heb ik nodig denkt men die er verstand van heeft?
Ik heb:
hele dikke bovenbenen
bijna geen taille
een niet al te dikke kont meer
stevige kuiten
kortom: ik ben een ramp met broeken
dank!quote:Op dinsdag 15 juli 2008 18:58 schreef conleche het volgende:
[..]
Jij zou de "Play-Fit" broeken van Esprit eens moeten proberen, ik denk dat die jou heel goed staan!! Die zijn wat wijder bij de bovenbenen, niet al te laag op de heupen en zeker niet strak bij de kuiten, want een beetje bootcut. Voorts hebben ze zodanig geplaatste achterzakken, dat je kont er mooi inzit. Je hebt ook verschillende stoffen en kleuren. En dus ook jeans.
-edit- Ha! Ik zie dat BJ er hetzelfde over denkt!
Ja, geweldig, ik ben helemaal blij.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 18:59 schreef motorbloempje het volgende:
pure chocolade is de (letterlijke) bom!
na 2 van die kleine blokjes zit ik écht voldus doe er idd altijd maar één. Gewoon voor de smaak, én je zit er snel vol van
Dat eet ik ook regelmatig als ontbijt.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 19:14 schreef -marz- het volgende:
Ohja en je mag ook als ontbijtje een lekkere zoete smoothie met fruitjes en zoetstof.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |