Kick That Beast is al een 'oude' plaat, draaiden ze volgens mij op Qlimax ook al (en misschien nog wel eerder, een keer bij 5 Years XXlerator dacht ik)...quote:
.. Ik had het over die nieuwe track. Metro ofzoiets.quote:Op maandag 14 juli 2008 09:34 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
[..]
Kick That Beast is al een 'oude' plaat, draaiden ze volgens mij op Qlimax ook al (en misschien nog wel eerder, een keer bij 5 Years XXlerator dacht ik)...
heb even mijn post aangepastquote:Op maandag 14 juli 2008 09:52 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
.. Ik had het over die nieuwe track. Metro ofzoiets.
*toegevoegd als optiequote:Op maandag 14 juli 2008 11:12 schreef ReMcOrE het volgende:
ik zie net Loudness staan, lijkt me zeer vet feestje en goed bereikbaar met OV![]()
![]()
dit is dus ook op mij van toepassing, 1 kameraad moest nog halen (die was laatst al bang dat het uitverkocht was) maar die is dat dus volgens mij vergeten en heeft zodoende geen kaartjequote:Op maandag 14 juli 2008 13:32 schreef mstx het volgende:
Altijd handig, vrienden die niet optijd een kaartje voor een feest kopen voordat het is uitverkocht.![]()
die zie je toch vanzelf wel vooraan staanquote:Op maandag 14 juli 2008 13:32 schreef mstx het volgende:
Nu moet ik dus maar wat fokkers gaan opzoeken op Decibel.
Vind het deuntje van metro erg veel lijken op dat vervelende deuntje uit de film Requiem for a Dream..quote:Op maandag 14 juli 2008 09:52 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
.. Ik had het over die nieuwe track. Metro ofzoiets.
Yep, zwaar vette locatie. Industrieel achtigquote:Op maandag 14 juli 2008 12:45 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
*toegevoegd als optie
Ziet er veel belovend uit en ik wilde zowiezo al een keer die Maassilo uitchecken. Iemand ooit geweest daar?
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 18:53 schreef PartyAnimal87 het volgende:
Ook uit: Da_Tweekaz_-_The_Past__Da_Bomba-Vinyl-2008-QMI
Fijne vakantiequote:Op maandag 14 juli 2008 16:22 schreef Sethje het volgende:
ik zit in renesse op vakatnie, vanavond naar de prophet mis jullie kus
daar zit ik over 3 week ong.:9quote:Op maandag 14 juli 2008 16:22 schreef Sethje het volgende:
ik zit in renesse op vakatnie, vanavond naar de prophet mis jullie kus
Haha, ist bier lekker Sethjequote:Op maandag 14 juli 2008 16:22 schreef Sethje het volgende:
ik zit in renesse op vakatnie, vanavond naar de prophet mis jullie kus
quote:Op maandag 14 juli 2008 16:22 schreef Sethje het volgende:
ik zit in renesse op vakatnie, vanavond naar de prophet mis jullie kus
Verkapte-ik-heb-een-iPhone-postquote:Op maandag 14 juli 2008 20:22 schreef LeonH het volgende:
Aii hier zijn we alweer, dacht dat ik al een tvp had geplaatst maar dus niet..
Sorry dat ik jullie zolang in de steek heb gelaten maar sinds de iPhone hier is vergeet ik nog wel eens wat dingen
zo beter dan?quote:
Hoest trouwens met het produceren Leon? Al een leuk nieuw nummertje kunnen producerenquote:Op maandag 14 juli 2008 20:52 schreef LeonH het volgende:
[..]
zo beter dan?
vind trouwens die set van headhunterz wel goed te pruimen hoor, Project One spul valt me eigenlijk 100% mee alleen die ene plaat waar ze een andere tekst hebben verzonnen van de Beastie Boys - Sure Shot wat ook in Mescal is gebruikt vind ik een beetje![]()
Best of Both Worlds, fucking dikke track.quote:Op maandag 14 juli 2008 20:52 schreef LeonH het volgende:
[..]
zo beter dan?
vind trouwens die set van headhunterz wel goed te pruimen hoor, Project One spul valt me eigenlijk 100% mee alleen die ene plaat waar ze een andere tekst hebben verzonnen van de Beastie Boys - Sure Shot wat ook in Mescal is gebruikt vind ik een beetje![]()
Waren dat frustraties dat je er geen hebt kunnen krijgen dan? hahaquote:
Gaat zo z'n gangetje... Die Scar Ur Remix is alweer wat aangepast en voor mij persoonlijk ver af dus de YT-versie is wat verouderd en ben ook steeds met 5 dingen tegelijk bezig. Dan valt me weer wat in voor het ene, dan weer voor het andere en zo gaat het maar voort. En heb ook alweer een aantal ideeën op stapel liggen waar nog aan begonnen moet worden. Hopelijk kan ik binnenkort weer wat leuke dingen kopen zodat het allemaal wat professioneler kan gaan klinkenquote:Op maandag 14 juli 2008 21:40 schreef CrustyClown het volgende:
Hoest trouwens met het produceren Leon? Al een leuk nieuw nummertje kunnen produceren?
ja op zich wel, maar die vocals niet echt zo....quote:Op maandag 14 juli 2008 22:36 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Best of Both Worlds, fucking dikke track.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |