abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 11 juli 2008 @ 00:35:57 #26
21560 dr.dunno
shrivel me testes!
pi_60032884
quote:
Op vrijdag 11 juli 2008 00:35 schreef Xennia het volgende:
Het beste is te gaan samenwonen en je te isoleren van alle schadelijke invloeden van je sociale omgeving
en zich te laten steriliseren.
Wie haar benen spreidt, spreidt gezelligheid.
pi_60032889
quote:
Op vrijdag 11 juli 2008 00:27 schreef ROCKS1990 het volgende:
onder geslagen worden versta ik met je vuisten slaan.. Ik zorg er altijd voor dat ik mijn handen voor mijn gezicht heb, dus meestal word het dan op mijn hoofd.. ( bovenop zegmaar)
de mishandeling was wel langzaam gegaan ja, en het is niet zo dat het elke dag gebeurd, soms een hele tijd niet en dan ineens 3 keer in een week..

en hij mag mijn ouders niet omdat ik niet met hem mag omgaan van ze.. maar dat doe ik dus wel..
wat de situatie thuis ook niet leuk maakt..
vandaar ook dat ik misschien bij hem zou gaan wonen..
Je bent eraan "gewend" als ik het zo lees. Je accepteert het blijkbaar en ziet het niet meer als iets wat gewoonweg "niet kan en zou mogen". Je weet zelf van binnen ook dat je dit niet wilt en later niet, alleen je durft niet op te treden. Je moet eens voor jezelf gaan kijken wat je wilt...en als je weet wat je wilt dat accepteren, dus leven met een relatie met huiselijk geweld, wat ook bij de komst van kinderen op de kinderen kan worden gericht. Of "je ware" verlaten, en kiezen voor je rust en vrijheid. Ik zou het wel weten...
Chinaphones / andere artikelen: www.fok.nl/tag/chinaopfok
Top 5 China producten
  vrijdag 11 juli 2008 @ 00:38:55 #28
20716 tonja
twitch.tv/tonjatekenshow
pi_60032928
quote:
Op vrijdag 11 juli 2008 00:35 schreef Xennia het volgende:
Het beste is te gaan samenwonen en je te isoleren van alle schadelijke invloeden van je sociale omgeving


Ze heeft gelijk! Kijk uit voor je ouders! Die willen je alleen maar in de vernieling helpen.
►►►https://www.twitch.tv/tonjatekenshow ◄◄◄◄
pi_60033101
Hij is niet goed voor je. Ik zal mijn laatje met stereotypen wel even opentrekken.

Hij is een stoere, oude jongen die goed weet hoe hij meisjes in moet palmen. Jij bent een onzeker jong meisje dat erg gecharmeerd is van de aandacht die hij je zo af en toe geeft. Hij is heel goed met de vrouwen, alhoewel, dat zeg ik verkeert. Hij is heel goed met meisjes. Hij doet af en toe alsof de hele wereld om jou draait, geeft je zo af en toe een cadeautje en jij was het beste dat hem kon overkomen.

Eigenlijk komt het er op neer dat hij je gebruikt. De seks is waar hij zijn voldoening in haalt. Die is dan ook goed. Hij weet alleen niet hoe je een vrouw hoort te behandelen. Hij behandeld je als hij echt zichzelf is als stront. Maar dan bedenkt hij zich ineens; zonder jou komt het niet van seks. Dus wat doet hij, hij komt weer aanzetten met de mooiste praatjes. Hij had het nooit zo bedoeld en had het nooit mogen doen. Natuurlijk was dat de laatste keer. Hij wil de rest van zijn leven met je delen. Hij kan namelijk niet meer zonder jou.

En jij. Jij ziet het niet. Love makes blind. Waarschijnlijk is het je eerste echte liefde en dat is voor veel mensen toch speciaal. Je geloofd hem direct als hij weer van die mooie praatjes ophoudt. Jullie hebben immers zulke mooie momenten met elkaar gedeeld. Het is heel normaal dat jij al die slechte dingen niet ziet. Dat gebeurt vaker.

Vergeet niet dat je ook ouders en vrienden hebt die het beste met jou voorhebben. Die zeggen dingen niet, omdat ze jou iets niet gunnen of omdat ze jaloers zijn. Dát zijn de mensen die echt om jou geven. Zij zien wel hoe slecht hij jou behandeld. Probeer naar de mensen om je heen te luisteren. Die hebben het vrijwel altijd bij het recht eind.

Dus doe jezelf een plezier. Luister naar je vrienden en naar je ouders. Wees ook niet bang om hulp te vragen bij je ouders. Laat die kerel achter je. Ga absoluut niet bij hem samenwonen.

Hij zal ervoor zorgen dat je je goede band met zowel je familie als vrienden kwijtraakt. Dat je alleen nog maar naar hem toe kan gaan als je het moeilijk hebt. Hij wil ervoor zorgen dat jij volledig van hem afhankelijk zal zijn. Dat je nergens meer naartoe kan als je problemen hebt. Als hij je dan weer slaat ben je helemaal op jezelf aangewezen. Als je met hem samen gaat wonen is dat jou toekomst.

Je bent nog maar 18. Er zijn vast genoeg jongens die je ook heel leuk vinden en beter behandelen. Maak het uit met die jongen en doe gewoon je ding dan komt het helemaal goed.
"In case of dissension, never dare to judge till you've heard the other side."
pi_60033341
Liefde maakt blind my ass, puberteit en te veel de Tina, Flair en Viva lezen maakt achterlijk.
There is no love sincerer than the love of food.
pi_60033349
wat een leuk topic
pi_60033398
Ik denk dat ROCKS1990 toch ook aan zichzelf moet werken om dit probleem op te lossen, brave en gehoorzame meisjes hoeven immers helemaal niet geslagen te worden. Waarschijnlijk doet het haar vriend veel meer pijn dan haarzelf.
pi_60033568
quote:
Op vrijdag 11 juli 2008 00:31 schreef DuchessX het volgende:
MISHANDELING

Plaats er ook nog een in Onzin!
ja

ik heb al atwoord gegeven in het andere topic hoor, maar ik geloof er nu ook niks meer van

dom gedoe altijd
pi_60033688
quote:
Op vrijdag 11 juli 2008 01:24 schreef fanvanheteersteuur het volgende:

[..]

ja

ik heb al atwoord gegeven in het andere topic hoor, maar ik geloof er nu ook niks meer van

dom gedoe altijd
dat slaan we er wel uit
pi_60033752
quote:
Op vrijdag 11 juli 2008 01:37 schreef Xennia het volgende:

[..]

dat slaan we er wel uit
  vrijdag 11 juli 2008 @ 01:54:37 #36
21560 dr.dunno
shrivel me testes!
pi_60033818
quote:
Op vrijdag 11 juli 2008 01:37 schreef Xennia het volgende:

[..]

dat slaan we er wel uit
foei toch, wat stelt dat nou voor voorbeeld voor TS als pubermeisje.
Wie haar benen spreidt, spreidt gezelligheid.
pi_60034003
Dus eigenlijk weet je best wat fout is, en wat je moet doen, maar je wil hier 14 topics vullen met mensen die je proberen over te halen? Het is immers niet zo dat je hulp bij het weggaan wil ofzo.

Dat, of slechte kloon natuurlijk.

Meh.
pi_60034030
quote:
Op vrijdag 11 juli 2008 02:14 schreef clumsy_clown het volgende:
Dus eigenlijk weet je best wat fout is, en wat je moet doen, maar je wil hier 14 topics vullen met mensen die je proberen over te halen? Het is immers niet zo dat je hulp bij het weggaan wil ofzo.

Dat, of slechte kloon natuurlijk.

Meh.
Je vergeet het slotje!
There is no love sincerer than the love of food.
pi_60034042
quote:
Op vrijdag 11 juli 2008 02:18 schreef MinderMutsig het volgende:

[..]

Je vergeet het slotje!
Welnee, ik wacht rustig tot Xennia met de hulp van wat andere users er bij TS wat intelligentie inramt.
pi_60034055
Als je nu gewoon bij hem in huis trekt kan hij zijn boksbal verkopen op ebay. Van dat geld kun je dan vragen of hij voor jou een integraalhelm koopt.
pi_60034062
quote:
Op vrijdag 11 juli 2008 02:20 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Welnee, ik wacht rustig tot Xennia met de hulp van wat andere users er bij TS wat intelligentie inramt.
Dat heeft dr.dunno al gedaan in dat andere topic.

En waar zijn de mods? Ik vind baggeren leuk hoor maar een dubbel topic in twee subforums volbaggeren is veel te veel werk.
There is no love sincerer than the love of food.
  vrijdag 11 juli 2008 @ 02:26:39 #42
107984 The-Hcs
Heet stiekem gewoon Henk.
pi_60034072
Als je bij hem blijft bent je:

  • Een ongelovelijk naíef kind.
  • Als je kinderen zou krijgen; een slechte moeder. Want je laat over je heen lopen.
  • Iemand die haar vrienden/familie boven een vriendje verkiest. En dat is sowieso slap.
  • Enz enz...

    Ga gewoon bij hem weg. Een slappe zak ben je als je bij hem blijft. Denk je dat het slaan en wat al nog niet meer minder gaat worden in verloop van tijd? Wees eens even reeél..

    Edit:
    Ik bedenk mij net dat een vriendin van mij in precies hetzelfde schuitje zit, ze is een collega van mij. Haar vriend ook. We werken beiden in de horeca, een club. Hij werkt als portier, zei als barvrouw.
    Ze hebben nu denk ik goed een half jaar verkering. Ondertussen al 2 keer uit geweest.
    Ook hij heeft haar zowel psychisch als mentaal al mishandeld. Haar ouders en vrienden (waaronder ik) Hebben haar er al meerdere malen op gewezen dat ze geen toekomst met hem moet zien en dat ze lekker weer vrijgezel moet worden, en blijven. Ze ziet niet dat ze sinds ze bij hem is al 60% van haar vrienden is kwijt geraakt omdat ze gewoon doet waar ze zelf zin in heeft.
    Jij doet nu precies hetzelfde als je toch bij hem blijft. Doe het niet.

    Maargoed, ik zeg altijd maar zo; doe wat je hart je ingeeft. Ookal is dat niet altijd fijn.

    [ Bericht 24% gewijzigd door The-Hcs op 11-07-2008 02:43:45 ]
  • On the third, look out for Otis Wright. Until then, keep your head up.
    pi_60034080
    Het is half 3 lieve MM, we proberen ze uit te zoeken op zo min mogelijk leven, maar soms willen de mods tóch slapen, de smiechten.

    Nu eerst even dat andere topic lezen, dr.dunno is tof.
    pi_60034110
    Luie donders zijn het Clumsy! Luie donders!
    Slapen is zo overrated.
    There is no love sincerer than the love of food.
      vrijdag 11 juli 2008 @ 02:45:14 #45
    107984 The-Hcs
    Heet stiekem gewoon Henk.
    pi_60034151
    quote:
    Op vrijdag 11 juli 2008 02:35 schreef MinderMutsig het volgende:
    Luie donders zijn het Clumsy! Luie donders!
    Slapen is zo overrated.
    Slapen is ook erg 1986 btw..
    On the third, look out for Otis Wright. Until then, keep your head up.
      vrijdag 11 juli 2008 @ 03:20:21 #46
    21560 dr.dunno
    shrivel me testes!
    pi_60034264
    quote:
    Op vrijdag 11 juli 2008 02:27 schreef clumsy_clown het volgende:
    Het is half 3 lieve MM, we proberen ze uit te zoeken op zo min mogelijk leven, maar soms willen de mods tóch slapen, de smiechten.

    Nu eerst even dat andere topic lezen, dr.dunno is tof.
    en über-SOG'er op het moment
    morgen oogheelkunde toets, vandaag maar eens begonnen
    Wie haar benen spreidt, spreidt gezelligheid.
    pi_60034287
    quote:
    Op vrijdag 11 juli 2008 03:20 schreef dr.dunno het volgende:

    [..]

    en über-SOG'er op het moment
    morgen oogheelkunde toets, vandaag maar eens begonnen
    En zo hoort het. Ik hoef helemaal niets meer te doen, want ben gekapt met dat HBO-gezeik . Dinsdag de op-één-na-laatste fase van sollicitatieprocedure bij het Erasmus MC, anesthesiemedewerker, ik duim voor jou als jij het voor mij doet .

    En ontopic: ik snap echt écht niet waarom vrouwen terug blijven gaan naar een agressieve vriend. Goed, ik geloof in zulke verneukte psyches dat dat ziekelijke gevoel van vertrouwen moeilijk kan zijn om los te laten, maar ik kan zó slecht tegen dat slachtofferrolletje waarin geen enkele mogelijkheid opgepakt wordt.
      vrijdag 11 juli 2008 @ 03:39:00 #48
    21560 dr.dunno
    shrivel me testes!
    pi_60034302
    quote:
    Op vrijdag 11 juli 2008 03:33 schreef clumsy_clown het volgende:

    [..]

    En zo hoort het. Ik hoef helemaal niets meer te doen, want ben gekapt met dat HBO-gezeik . Dinsdag de op-één-na-laatste fase van sollicitatieprocedure bij het Erasmus MC, anesthesiemedewerker, ik duim voor jou als jij het voor mij doet .
    zeg, hadden we het daar al niet eens een keer over recent in een ander tipoc?

    welk hbo-gezeik zeiken we dan over?
    quote:
    En ontopic: ik snap echt écht niet waarom vrouwen terug blijven gaan naar een agressieve vriend. Goed, ik geloof in zulke verneukte psyches dat dat ziekelijke gevoel van vertrouwen moeilijk kan zijn om los te laten, maar ik kan zó slecht tegen dat slachtofferrolletje waarin geen enkele mogelijkheid opgepakt wordt.
    zit helaas in de aard van het beestje bij dit soort vrouwen, maar de fout ligt ook bij de ouders; volwassen of niet, ik zou dat kind als het mijn dochter was echt bij de haren wegslepen bij die kerel, ga echt niet toekijken tot deze ramp zich gaat voltrekken, drie keer raden wie anders de rotzooi alsnog later mag opknappen, met al het gedoe van kinderen en bezoekrechten / sollicaties+werk elders er ook nog bij.
    Wie haar benen spreidt, spreidt gezelligheid.
    pi_60034317
    quote:
    Op vrijdag 11 juli 2008 03:39 schreef dr.dunno het volgende:

    [..]

    zeg, hadden we het daar al niet eens een keer over recent in een ander tipoc?

    welk hbo-gezeik zeiken we dan over?
    Ja, laatst in KLB.
    quote:
    zit helaas in de aard van het beestje bij dit soort vrouwen, maar de fout ligt ook bij de ouders; volwassen of niet, ik zou dat kind als het mijn dochter was echt bij de haren wegslepen bij die kerel, ga echt niet toekijken tot deze ramp zich gaat voltrekken, drie keer raden wie anders de rotzooi alsnog later mag opknappen, met al het gedoe van kinderen en bezoekrechten / sollicaties+werk elders er ook nog bij.
    Helaas komen veel ouders niet verder dan het verbieden van dit soort meuk, zonder verder uitleg of samenwerking. Ja, zo kom je nergens natuurlijk. Ach ja.

    Maar goed, ik ga me 's door dat boekwerk (!) in je fotoboek heen sleuren, en daarna naar bed. Succes met Oogheelkunde, dokter.
      vrijdag 11 juli 2008 @ 03:47:46 #50
    21560 dr.dunno
    shrivel me testes!
    pi_60034322
    quote:
    Op vrijdag 11 juli 2008 03:44 schreef clumsy_clown het volgende:

    [..]

    Ja, laatst in KLB.
    [..]

    Helaas komen veel ouders niet verder dan het verbieden van dit soort meuk, zonder verder uitleg of samenwerking. Ja, zo kom je nergens natuurlijk. Ach ja.

    Maar goed, ik ga me 's door dat boekwerk (!) in je fotoboek heen sleuren, en daarna naar bed.
    haha, is dat wel zo bevorderlijk voor je nachtrust?
    quote:
    Succes met Oogheelkunde, dokter.
    succes met de solicitatie, anesthesie-assistente. ; msn maar even wat het is geworden, komende dagen mogelijk niet op fok te vinden ivm volgende tentamen
    Wie haar benen spreidt, spreidt gezelligheid.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')