Oh trouwen?quote:Op donderdag 10 juli 2008 10:57 schreef Californium het volgende:
[..]
Als OV staakt heb ik mijn fiets![]()
Ik ga niet op vakantie![]()
Muziek luisteren in het ov![]()
fietsen
En een knaap die het op zijn 25ste eindelijk wel eens vereist vindtquote:Op donderdag 10 juli 2008 10:56 schreef Yesse het volgende:
[..]
Er twee kampen zijn die of op zich zelf wonen niet een vereiste vinden of juist wel.
Mwoah lekker chillen in de trein, filmpje d'r bij, muziekje d'r bij, rustig uit de trein stappen en rustig naar locatie toe gaan. Heerlijk relaxt, niets mis mee.quote:Op donderdag 10 juli 2008 10:57 schreef jackson het volgende:
[..]
In je auto jakker je gewoon naar de plaats van bestemming, je kan komen en gaan wanneer je wil, ook om 4uur snachts. Daarnaast is rijden tof, lekker muziekje aan. Het is gewoon een prettige manier om van a naar b te komen.
quote:Op donderdag 10 juli 2008 10:57 schreef Californium het volgende:
[..]
Als OV staakt heb ik mijn fiets![]()
Ik ga niet op vakantie![]()
Muziek luisteren in het ov![]()
fietsen
Ik krijg niets.... Behalve het verpichtequote:Op donderdag 10 juli 2008 10:56 schreef jackson het volgende:
[..]
Ik krijg een hoop.... maargoed, gezien de thuis situatie kan dat ook makkelijk. Ben er wel erg blij mee en het is zeker niet zo dat ik niet weet wat werken voor je geld is.
Op de fiets ook hoor, in de trein ook.quote:Op donderdag 10 juli 2008 10:59 schreef Yesse het volgende:
[..]Op de fiets naar Zwijndrecht...
Dan ben ik 6 uur onderweg....
![]()
Je kunt ook muziek luisteren in de auto.. maar dan kan je ook nog eens meezingen !!
Ik ben altijd wat gehaast, de auto is dan wel lekker. Filmpje in de trein en dergelijke deed ik nooit echt... klinkt puikendquote:Op donderdag 10 juli 2008 10:59 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Mwoah lekker chillen in de trein, filmpje d'r bij, muziekje d'r bij, rustig uit de trein stappen en rustig naar locatie toe gaan. Heerlijk relaxt, niets mis mee.
Ja ik sleur over het algemeen als ik lang in de trein zit mijn laptop mee en dan heb ik altijd vermaak. En anders gewoon een boek mee of een beetje kletsen met je overburen in de treinquote:Op donderdag 10 juli 2008 11:00 schreef jackson het volgende:
[..]
Ik ben altijd wat gehaast, de auto is dan wel lekker. Filmpje in de trein en dergelijke deed ik nooit echt... klinkt puikend
Als de bussen staken dan kan ik overal naar toe fietsen.....treinen wordt moeilijker maar dat zie ik de komende jaren niet gebeuren....Nijmegen is namelijk prima bereikbaar per trein en ik woon niet in 1 of ander kutgat waar geen treinstation zitquote:Op donderdag 10 juli 2008 10:59 schreef Yesse het volgende:
[..]Op de fiets naar Zwijndrecht...
Dan ben ik 6 uur onderweg....
![]()
Je kunt ook muziek luisteren in de auto.. maar dan kan je ook nog eens meezingen !!
quote:
Ik welquote:Op donderdag 10 juli 2008 11:01 schreef Californium het volgende:
Nijmegen is namelijk prima bereikbaar per trein en ik woon niet in 1 of ander kutgat waar geen treinstation zit
Ik woon ook niet in een kutgat zonder treinstation. Wij hebben er zelfs 3, oh en een metro en een tram en bussen. Maar ik kom alleen in Zwijndrecht met de trein of de auto. Ja of 3 uur lang overstappen van bus op tram op bus etc. Maar als het OV staakt dan kom je ook nergens met de trein, naar mijn weten.quote:Op donderdag 10 juli 2008 11:01 schreef Californium het volgende:
[..]
Als de bussen staken dan kan ik overal naar toe fietsen.....treinen wordt moeilijker maar dat zie ik de komende jaren niet gebeuren....Nijmegen is namelijk prima bereikbaar per trein en ik woon niet in 1 of ander kutgat waar geen treinstation zit
Zo doe ik dat ook.. Als ik in het centrum van Den Haag of Rotterdam moet zijn met de auto, kan ik net zo goed met het OV gaan..quote:Op donderdag 10 juli 2008 10:55 schreef Yesse het volgende:
[..]
Het OV in combinatie met je eigen auto vind ik het handigst. Voor de onbereikbare plekjes de auto en de bereikbare plekjes gratis met OV
OV staakt niet zo gauw..... tenminste treinconducteurs of machinisten nietquote:Op donderdag 10 juli 2008 11:04 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ik woon ook niet in een kutgat zonder treinstation. Wij hebben er zelfs 3, oh en een metro en een tram en bussen. Maar ik kom alleen in Zwijndrecht met de trein of de auto. Ja of 3 uur lang overstappen van bus op tram op bus etc. Maar als het OV staakt dan kom je ook nergens met de trein, naar mijn weten.
Toen het streekvervoer staakte.. moest ik eerst naar Hoek van Holland fietsen.. (gelukkig maar iets van 10-15 min) dan met de trein naar Schiedam/Rotterdam en dan naar Den Haag..quote:Op donderdag 10 juli 2008 11:04 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ik woon ook niet in een kutgat zonder treinstation. Wij hebben er zelfs 3, oh en een metro en een tram en bussen. Maar ik kom alleen in Zwijndrecht met de trein of de auto. Ja of 3 uur lang overstappen van bus op tram op bus etc. Maar als het OV staakt dan kom je ook nergens met de trein, naar mijn weten.
quote:
Eh.. de NS heeft geloof ik 1,5 jaar geleden ofzo nog gestaakt. Toen hadden wij namelijk geen les omdat de leraren niet konden komen.quote:Op donderdag 10 juli 2008 11:05 schreef Californium het volgende:
[..]
OV staakt niet zo gauw..... tenminste treinconducteurs of machinisten nietIk weet niet of dat daar wel gebeurd hoor
Ja tering zeg, wat een gezeur weer hierquote:
Heb ik hier niets van gemerktquote:Op donderdag 10 juli 2008 11:08 schreef Yesse het volgende:
[..]
Eh.. de NS heeft geloof ik 1,5 jaar geleden ofzo nog gestaakt. Toen hadden wij namelijk geen les omdat de leraren niet konden komen.
Ze zitten wel boven een beschikbaarheid van 99%, dus goed te noemen.quote:Op donderdag 10 juli 2008 11:08 schreef Yesse het volgende:
[..]
Eh.. de NS heeft geloof ik 1,5 jaar geleden ofzo nog gestaakt. Toen hadden wij namelijk geen les omdat de leraren niet konden komen.
En dan in dat weer naar je werk lopen...quote:
Ik moet boodschappen doen maar het regent pijpenstelenquote:Op donderdag 10 juli 2008 11:09 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Ja tering zeg, wat een gezeur weer hierWaar is de vrolijckheid gebleven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |