quote:Op dinsdag 8 juli 2008 21:09 schreef DroogDok het volgende:
Ga gewoon naar huis en laat dat wijf stikken.
Je werkt in de seksindustrie?quote:Op dinsdag 8 juli 2008 21:57 schreef HEROINchic het volgende:
ik ben ook ziek, alleen het rottige is dat ik niet thuis kan blijven, m'n pa is namelijk m'n baas. dus die sleept me elke ochtend toch wel mee.
Mensen die Fok bevuilen met GeenStijl kudosquote:
Of ze zijn juist te laf om zich ziek te melden, zou me niks verbazenquote:Op dinsdag 8 juli 2008 21:59 schreef Dennis121 het volgende:
Je hebt wel es van de fijne mensen die dan strontziek blijven werken ' ja ziekmelden vind ik zo laf ' of wat ook voor excuus.
Mwah, meestal ben je al besmettelijk als je nog geen symptomen hebt, dus dat gebeurt toch welquote:Fijn in de dagen erna is de rest ook ziek
Yup, morgen dus proberen of ik erdoor komt, want ze zijn vaak in gesprek, de ziekteverzuim.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:25 schreef Breekfast het volgende:
Voor 11 uur moeten melden dat je ziek bent
Ik vraag me af hoe dat nou zou komen...vast door de plezierige werksfeer.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:43 schreef wolferl het volgende:
[..]
Yup, morgen dus proberen of ik erdoor komt, want ze zijn vaak in gesprek, de ziekteverzuim.
Ziek zijn betekent niet dat je armen gebroken zijn, of dat je IQ met 70 punten daalt zodat je niet meer kan typen.quote:Op woensdag 9 juli 2008 02:29 schreef Bartholomew het volgende:
Maar wel gewoon tot 1 uur fokken terwijl je al om half 10 thuis bent.. en "ziek"
kutwijfquote:Op dinsdag 8 juli 2008 21:06 schreef wolferl het volgende:
Zij: ' je bent in december ook al 6 dagen ziek geweest
Inderdaadquote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:25 schreef Breekfast het volgende:
Voor 11 uur moeten melden dat je ziek bent
Wat is dat nou weer voor een achterlijke kanker opmerking. Alsof geenstijl de kudos hebben uitgevonden..quote:Op dinsdag 8 juli 2008 22:09 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Mensen die Fok bevuilen met GeenStijl kudos
quote:Op woensdag 9 juli 2008 12:01 schreef lennartb.nl het volgende:
Toen ik vroeger broodjes bakte bij de albert heijn van 5 tot 10 's avonds, moest ik mij voor 8 uur 's ochtends ziek melden
Toen ik aan mijn baas vroeg of ik elke ochtend om half8 de wekker moest zetten om te kijken of ik toevallig ziek was, zei hij ja
Je avatar met rape en killquote:Op woensdag 9 juli 2008 12:06 schreef kaakaa het volgende:
[..]
Wat is dat nou weer voor een achterlijke kanker opmerking. Alsof geenstijl de kudos hebben uitgevonden..
Sorry nog hè!quote:Op woensdag 9 juli 2008 15:27 schreef deepart het volgende:
Heb een tijd terug pfeiffer gehad
Voor welke loverboy werk jij dan?quote:Op woensdag 9 juli 2008 15:31 schreef Patries86 het volgende:
Gelukkig heb ik niet zo'n zeikbaas
Als ik om 12 uur ziek wordt, mag ik gewoon naar huis, als het om 10 uur is ook en al is het om 15 uur ook geen probleem!
Geef mij nu je pfeiffer.. Ik geef je der aids voor terug!quote:
Geen 1quote:Op woensdag 9 juli 2008 15:38 schreef rottweilersfromcameroon het volgende:
[..]
Voor welke loverboy werk jij dan?
quote:Op woensdag 9 juli 2008 15:38 schreef rottweilersfromcameroon het volgende:
[..]
Voor welke loverboy werk jij dan?
Ik moest denken aan een epic slecht filmpjequote:Op woensdag 9 juli 2008 15:52 schreef deepart het volgende:
[..]
Geef mij nu je pfeiffer.. Ik geef je der aids voor terug!
Ah een dag niet gelachen is een dag niet geleeft... (wordt je tenminste ook niet ziek en hoef je ook niet af te melden bij je baas..,oh wacht je hebt geen werk,des te makkelijker)quote:
quote:Op woensdag 9 juli 2008 15:58 schreef rottweilersfromcameroon het volgende:
[..]
Ik moest denken aan een epic slecht filmpje
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |