Wat een bende was dat zeg! Druk, benauwd, veel irritante kutFransen... niet normaal. Twee a drie nummers voor het eind hielden we het niet meer vol en zijn we vertrokken.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 11:56 schreef Teizzz het volgende:
justice
Die ware inderdaad ook vet maar na een tijdje waren ineens alle ballen weg en deze ze niks meerquote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:24 schreef El.Wulfo het volgende:
Ze hadden op het festival ook van die kleine voetbaltafels, waar je 1 tegen 1 op moest spelen met maar 4 stangen in totaal.
Weet iemand waar die te krijgen zijn? Want ze waren echt master!
Waarschijnlijk ben jij dan liever voor je auto dan 2cvquote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:39 schreef Eirick het volgende:
nou, we zijn terug.
enorm gave week gehad en, jaja, de bx heeft 3000 km plankgas overleeft met 0,0 problemen
Hij werd gesleept ? Stond hij op een aanhanger of autoambulance ? Wellicht op een trein ?quote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:39 schreef Eirick het volgende:
nou, we zijn terug.
enorm gave week gehad en, jaja, de bx heeft 3000 km plankgas overleeft met 0,0 problemen
Op een enkele uitzondering na gaan bij mij alleen dingen kapot die niets te maken hebben met lief zijn voor je auto.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 14:25 schreef maok het volgende:
[..]
Waarschijnlijk ben jij dan liever voor je auto dan 2cv
Jaaa, de Cross bar... !! Geniale tent is inderdaad het goede woord... Absurd interieur isn't it...quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 17:15 schreef AArt het volgende:
Zo, ook weer terug. Na het festival nog een paar dagen in Boedapest gebleven voor de redbull air race. daarna via Bratislava naar Praag gereden. Daar nog een geweldige tent bezocht, de Cross Club. Echt een geniale tent gemaakt van oude auto onderdelen, je weet echt niet wat je ziet. Twee super weken gehad.. nu maandag helaas weer werken..
Het waren er idd wel erg veelquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 11:41 schreef pfaf het volgende:
Nadeel vond ik wel de ontiegelijke hoeveelheid Nederlanders...
Bronquote:Er gaan overigens geruchten dat Sziget vanaf volgend jaar niet meer op Óbudai-sziget gehouden wordt, maar elders in Boedapest. Medewerkers van Sziget verzekerden Festivalinfo echter dat het contractueel vastgelegd is dat het festival nog zo'n vijftien jaar op het eiland in de Donau gehouden zal worden.
Ben geen Fries, was er wel vaak bij, heb je misschien wel gezien danquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 13:11 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik heb die gasten met die Friese vlag gesproken tijdens REM, waren met een groep van 15 of zo, vast wel een FOK!'er bij?
Jij zat toch in de Szigettrein van maandag (terugreis)?quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 17:15 schreef Lethe het volgende:
[..]
Ben geen Fries, was er wel vaak bij, heb je misschien wel gezien dan
Adam Green & Jose Gonzales waren idd geweldig alhoewel ik bij Jose omringd was door idioten die andere dingen aan het doen waren, ga dan niet naar een rustig concert en laat de liefhebbers genieten.quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:43 schreef Bellah het volgende:
Heeft iemand Adam Green nog mee gekregen, en Maceo Parker? Of José Gonzales? En verder de standaard dingetjes... Eindelijk the Kooks gezien, en Jamiroquai was ook heul tof
Daar was ik ook ja, ging echt losquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 18:58 schreef leipelullo het volgende:
Kay-Mani Marley was echt te vet.
Dat gerucht is er elk jaar, daar moet je je niets van aan trekken.quote:
quote:In het ‘landenklassement verkochte kaartjes’ staan we zelfs bovenaan (met in de voorverkoop meer dan zes en een half duizend verkochte tickets, dan hebben we het nog niet eens over landgenoten die op de bonnefooi in Boedapest zijn gearriveerd).
Ja klopt.. heb ik jou gezien/gesproken dan? [je foto's zijn wazig]quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 17:44 schreef CasB het volgende:
[..]
Jij zat toch in de Szigettrein van maandag (terugreis)?
O, was jij die oude indiaan die de hele tijd bij de douches stond en ontucht pleegde?quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 17:39 schreef El.Wulfo het volgende:
Enige nadeel was dat ik [..]een tijdje als indiaan heb rondgelopen,
Vast niet, ik heb je wel rond//in de trein zien rondlopen geloof ik.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 15:57 schreef Lethe het volgende:
[..]
Ja klopt.. heb ik jou gezien/gesproken dan? [je foto's zijn wazig]
Terugreis was ik wel brak trouwens... Ik vond de trein verder wel echt ideaal...
quote:Op donderdag 28 augustus 2008 17:24 schreef Intxaurraga het volgende:
[..]
O, was jij die oude indiaan die de hele tijd bij de douches stond en ontucht pleegde?
Maar das ook een 150 kmquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 18:59 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik heb 3u in de trein gezeten van Boedapest naar 't Balatonmeer, die dingen halen nog geen 50km p/u lijkt 't wel.
143km idd, we hebben er op de terugreis 3,5u over gedaanquote:
Maand terug een 5 uur over het stukje van Zamardi - Keszthely gedaanquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 19:27 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
143km idd, we hebben er op de terugreis 3,5u over gedaan.
Hahha, en dan moet je nog maar afwachten hoe die eerste klas eruit zietquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 19:32 schreef PietjePuk007 het volgende:
Hadden we eersteklas kaartjes gekocht (scheelde bijna niks), was er geen eerste klas coupe in de trein, pwnd.
Lol ik heb ook in de trein van en naar het Balaton meer gezeten. Naar Balatonfured (als ik het goed schrijf). Ook echt dat station waar je in moet stappen in Boedapest. Lelijkste station ever! En stinken! KWamen ook meteen roemenen naar me toe die me hun gsm wilden aansmeren.quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 19:32 schreef PietjePuk007 het volgende:
Hadden we eersteklas kaartjes gekocht (scheelde bijna niks), was er geen eerste klas coupe in de trein, pwnd.
Dat geluid stond hardquote:[b]Op vrijdag 29 augustus 2008 21:52
+lee "scratch" perry
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |