Ja, ik hoop dat het voor Federer niet de wedstrijd wordt van de gemiste breakpoints.quote:
Hier speelt Rafa natuurlijk ook weer op in door op het lichaam of ineens naar de forehand te serveren.quote:Op zondag 6 juli 2008 15:58 schreef RayMania het volgende:
Je ziet Federer toch wat meer naar links staat bij het ontvangen van de service.
Wie verwacht jij dat er wint?quote:Op zondag 6 juli 2008 15:59 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Hier speelt Rafa natuurlijk ook weer op in door op het lichaam of ineens naar de forehand te serveren.
Vind je?quote:
Yup. Ik acht Federer zeker niet kansloos, nu ik 'm zo zie. Voor de match dichtte ik 'm minder kansen toe.quote:
Nee, ze vergeleken de service van Federer in 2003 en 2008 met precies dezelfde snelheid. Die bal uit 2003 stijgt langzamer en komt ook 9mijl per uur sneller aan bij de baseline. Dus nu is er meer tijd en makkelijker om te reageren voor de ontvanger.quote:Op zondag 6 juli 2008 15:51 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik zag het niet goed. Stuit Nadals service veel hoger op?
Lijkt me spectaculair als Nadal wint.quote:
Bedankt.quote:Op zondag 6 juli 2008 16:06 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Nee, ze vergeleken de service van Federer in 2003 en 2008 met precies dezelfde snelheid. Die bal uit 2003 stijgt langzamer en komt ook 9mijl per uur sneller aan bij de baseline. Dus nu is er meer tijd en makkelijker om te reageren voor de ontvanger.
Ik acht Federer ook niet kansloos, maar Nadal heeft hem al wel een aantal keer behoorlijk uitgespeeld.quote:Op zondag 6 juli 2008 16:06 schreef pfaf het volgende:
[..]
Yup. Ik acht Federer zeker niet kansloos, nu ik 'm zo zie. Voor de match dichtte ik 'm minder kansen toe.
Dat was overigens ook op Net5 te zien...quote:Op zondag 6 juli 2008 16:06 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Nee, ze vergeleken de service van Federer in 2003 en 2008 met precies dezelfde snelheid. Die bal uit 2003 stijgt langzamer en komt ook 9mijl per uur sneller aan bij de baseline. Dus nu is er meer tijd en makkelijker om te reageren voor de ontvanger.
We hebben allemaal een televisie, stream of scoreboard lopen.quote:Op zondag 6 juli 2008 16:13 schreef Federer-fan het volgende:
*5-4 Nadal, die nu moet serveren voor de set.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |