Alsof jij zo perfect bent. Iedereen maakt foutjes toch? Nou, mag ik er ook een keer 1 maken? Toont alleen maar dat ik menselijk ben.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 15:12 schreef Manono het volgende:Zomg Krea de kerl die zo hard gaat op andermans prive leven en vrouwen die niet weten wat ze willen.. En dan doe je zelf de vriendin van je beste vriend die nog zwanger wordt ook. O Internethelden, ik val van mijn stoel..
[ afbeelding ]
Goed punt op zich. Maar waarom zou ze erover liegen? Het zou makkelijker zijn voor alle partijen als het een vreemde was geweest...quote:Op vrijdag 4 juli 2008 15:35 schreef Jarno het volgende:
Speaking of which. Wie zegt jou dat jij de enige bent die haar een dosis proteine heeft ingebracht?
quote:Op vrijdag 4 juli 2008 15:36 schreef Kreator het volgende:
Alsof jij zo perfect bent. Iedereen maakt foutjes toch? Nou, mag ik er ook een keer 1 maken? Toont alleen maar dat ik menselijk ben.
Ze liegt er toch ook al over tegen haar vriendquote:Op vrijdag 4 juli 2008 15:37 schreef Kreator het volgende:
[..]
Goed punt op zich. Maar waarom zou ze erover liegen? Het zou makkelijker zijn voor alle partijen als het een vreemde was geweest...
Zat het zo diep ja? Wat moet dat frustrerend voor je zijn.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 15:46 schreef Manono het volgende:
Joh van mij mag je hoor, maar omdat je steeds zo hard tegen mij tekeer ging? Mag ik nu ook wel even lachen toch
Ach, sommige mensen kan je alles wijsmaken.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 14:20 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ik wil helemaal geen kinderen. En als ik het vertel gaat hij het uitmaken. Als ik het niet vertel, krijgt zij een kind met stijl haar terwijl papa krullen heeft..
quote:
Als je je vriend wilt behoeden voor een relatie met iemand die haar benen niet bij elkaar kan houden, moet je hem onmiddellijk de waarheid vertellen. Met de schuldvraag ga ik me niet bemoeien, maar ik raad je wel aan om voor jezelf in de toekomst te kijken en na te denken over de mogelijke scenario's.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 15:29 schreef Kreator het volgende:
Ze heeft al gezegd dat ze het kind hoe dan ook wil houden, dus ik kan haar moeilijk vd trap duwen hè.
Bovendien knaagt het nou ook weer niet zoveel aan me dat ik er niet van kan slapen. Het is tenslotte haar schuld; had ze maar aan de pil moeten zijn of niet meoten vreemdgaan.
In dat opzicht heb ik hem behoed voor een relatie met iemand die haar benen niet bij elkaar kan houden en dat is toch wel positief....
De deur niet open?quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:15 schreef Elfletterig het volgende:
Wat ga je doen als dat kind ineens bij jou voor de deur staat?
Bij het uitdelen van intelligentie stond je niet vooraan geloof ik. Dat geeft ook niet, we kunnen niet allemaal pieken op de goede momenten, maar jij zoekt wel echt de foute momenten uit om triomfantelijk je wraakgevoelens bevestigd te zien.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:09 schreef Manono het volgende:
Nou, best wel! Ik vond het al zo gek dat vrouwen bij de eerste date meteen de koffer in moeten en iets moeten tekenen, maar hey, het ziet er naar uit dat je je aan je eigen woord gaat houden. Hulde!
On both sidesquote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:15 schreef Elfletterig het volgende:
En je gaf ook aan dat die vriendin nogal loslippig is.
met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje KREAquote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:20 schreef Re het volgende:
Je kan je vriend altijd vragen natuurlijk om het kind jouw naam te geven ter bevestiging van de goede vriendschap
43K berichtjes sinds 2000, en dan is dit topic vandaag begonnen. apart verhaal met de cloon..quote:Aantal forumposts 43.797
Een kennis heeft haar kind Amen genoemd, dus zo gek is het tegenwoordig niet om dat soort namen te gebruiken.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:20 schreef Re het volgende:
Je kan je vriend altijd vragen natuurlijk om het kind jouw naam te geven ter bevestiging van de goede vriendschap
quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:21 schreef Kreator het volgende:
Bij het uitdelen van intelligentie stond je niet vooraan geloof ik. Dat geeft ook niet, we kunnen niet allemaal pieken op de goede momenten, maar jij zoekt wel echt de foute momenten uit om triomfantelijk je wraakgevoelens bevestigd te zien.
No shit, Sherlock. Als je me zou kennen zuo je weten dat ik in R&P nooit bullshitverhalen ophang. Dat accepteren de mods niet en ik vind het immoreel.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:25 schreef Bootje84 het volgende:
ik gok dat het bullshit is, en anders geniet ik gewoon van het leed..
nee de vriendin van je beste vriend zwanger maken da's pas immoreelquote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:27 schreef Kreator het volgende:
[..]
No shit, Sherlock. Als je me zou kennen zuo je weten dat ik in R&P nooit bullshitverhalen ophang. Dat accepteren de mods niet en ik vind het immoreel.
Nee hoor, dat is gewoon domquote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:29 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
nee de vriendin van je beste vriend zwanger maken da's pas immoreel
Waarom? Ik weet wel bijna zeker dattie mij niets kwalijk neemt. Hij zou haar wel neerhoeken, verwacht ik. Er valt mij in principe natuurlijk ook niets te verwijten, behalve dat ik geen eXtraLarge Special Long Krea Edition rubber heb omgeknoopt.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:29 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
nee de vriendin van je beste vriend zwanger maken da's pas immoreel
Als het je allemaal zo weinig kan schelen, kun je ook net zo goed meteen het hele verhaal aan die vriend vertellen. Het zal jou toch allemaal een rotzorg zijn, blijkt wel.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:20 schreef Kreator het volgende:
De deur niet open?
bron telegraaf:quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:32 schreef Kreator het volgende:
[..]
Waarom? Ik weet wel bijna zeker dattie mij niets kwalijk neemt. Hij zou haar wel neerhoeken, verwacht ik. Er valt mij in principe natuurlijk ook niets te verwijten, behalve dat ik geen eXtraLarge Special Long Krea Edition rubber heb omgeknoopt.
Mja, maar ik gun hem uiteraard wel het geluk van een vrouw en een kind. Wie ben ik om dat te gaan verstoren...quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:34 schreef Elfletterig het volgende:
Als het je allemaal zo weinig kan schelen, kun je ook net zo goed meteen het hele verhaal aan die vriend vertellen. Het zal jou toch allemaal een rotzorg zijn, blijkt wel.
Ga een boom knuffelen, stinkende linkse sla etende kuthippie. Als je dat krakerstuig en crimineel volk gelooft ben je nog dommer dan Manono.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:34 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
De dierenactivisten
dan niet vertellen dus.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:35 schreef Kreator het volgende:
[..]
Mja, maar ik gun hem uiteraard wel het geluk van een vrouw en een kind. Wie ben ik om dat te gaan verstoren...
Ik denk dat je met haar moet trouwen.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 14:08 schreef Kreator het volgende:
Hallo,
Ik post dit ff onder een kloon want het kan zijn dat ze meelezen.
Groetjes,
Krea.
Jouw foutje weegt bij aanvang zeven pond, uiteindelijk ongeveer 70kg en gaat 78 jaar door het leven onder de naam 'Maarten' en zet in die tijd drie kinderen op de wereld.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 15:36 schreef Kreator het volgende:
Alsof jij zo perfect bent. Iedereen maakt foutjes toch? Nou, mag ik er ook een keer 1 maken? Toont alleen maar dat ik menselijk ben.
Ze is al met hem getrouwd toen ze hier naartoe kwam verhuizen, anders kreeg ze geen verblijfsvergunning.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:40 schreef Copycat het volgende:
Ik denk dat je met haar moet trouwen.
oké houden we de dierenactivisten erbuiten blijft dit over;quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:38 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ga een boom knuffelen, stinkende linkse sla etende kuthippie. Als je dat krakerstuig en crimineel volk gelooft ben je nog dommer dan Manono.
Verdomme.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:41 schreef Kreator het volgende:
Ze is al met hem getrouwd toen ze hier naartoe kwam verhuizen, anders kreeg ze geen verblijfsvergunning.
Ja, alsof ik niet weet dat het een schande is dat ze die baby wil houden, maar dat ligt niet in mijn handen! Ik weet zo langzamerhand ook niet meer wat ik moet doen. De één zegt vertellen, de ander niet. Toen ik vanmiddag bij de kapper zat, waren ze zelfs verdeeld qua menig.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:41 schreef mgerben het volgende:
Jouw foutje weegt bij aanvang zeven pond, uiteindelijk ongeveer 70kg en gaat 78 jaar door het leven onder de naam 'Maarten' en zet in die tijd drie kinderen op de wereld.
Vind ik een foutje van een nogal ander formaat dan wanneer je vergeten bent om suiker aan het cakebeslag toe te voegen.
quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:35 schreef Kreator het volgende:
Mja, maar ik gun hem uiteraard wel het geluk van een vrouw en een kind. Wie ben ik om dat te gaan verstoren...
Ik vind het barmhartig... die vriend kan blijkbaar niet raak schieten en nu doet Krea dat voor hem. Dat is toch het ware woensdagavond verhaal op RTL4quote:
quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:44 schreef Kreator het volgende:
[..]
Toen ik vanmiddag bij de kapper zat, waren ze zelfs verdeeld qua menig.
quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:47 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Ik vind het barmhartig... die vriend kan blijkbaar niet raak schieten en nu doet Krea dat voor hem. Dat is toch het ware woensdagavond verhaal op RTL4
quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:47 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
![]()
![]()
bij de kapper, dus de hele buurt weet het nu behalve zijn vriend
Goede casting! Wie heb je in gedachte voor de kapper?quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:51 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
![]()
www.imdb.com/kreatorsoil
Starring:
Susan Sarandon - Illegale kuthoer
George Clooney - Kreator
Mike Myers - Beste vriend
denk aan je hart Krea...quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:38 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ga een boom knuffelen, stinkende linkse sla etende kuthippie. Als je dat krakerstuig en crimineel volk gelooft ben je nog dommer dan Manono.
Ja, of Antonio Banderas. Of Brad Pitt. Die lijken ook wel op me.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:51 schreef ElizabethR het volgende:
George Clooney - Kreator
Goede samenvatting.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:55 schreef on_air het volgende:
Is het niet win-win? Zij zwanger, zij zijn gelukkig, jij moet niets van kinderen weten, je vriend was toch al met een hoer, straks nog zo'n schreeuwend stuk ongeluk erbij, kunnen zij helemaal over niets anders meer praten, dan is alles opeens echt alleen nog maar "wij", zit je met die misère opgescheept, hij mocht toch al niet meer mee uit, of wel, maar dan voor enen thuis. Niet vertellen, lekker laten verwateren en als ze toch al zwanger is kun je haar nog wel een veeg geven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |