Okee, dus vrijheid door de ogen van een 'vrijdenker' betekent 'mijn denkbeeld is vrijheid en het jouwe onbeduidend'.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 22:53 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat duidelijk, maar het is hun gedeelte van hun expositie. Ze moeten dus helemaal lekker zelf weten wat ze daar zelf neer zetten.
[..]
Vrijheid betekend niet dat opgeschoten mileufascisten posters jouw tentoonstelling in kunnen forceren.
Misschien snappen jullie vrijheid gewoon niet.
Bij de PVV zijn het absolutisten, bedoel je?quote:Op woensdag 9 juli 2008 09:46 schreef Visitor1982 het volgende:
De VVD en zeker de PVV geloven alleen in hun eigen vrijheid en sluiten andersdenkenden buiten. Het was dezelfde vijheid die NAZI-Duitsland voor ogen had.
Die vrijdenkersexpositie is gewoon een fascistisch kamertje waarbij daadwerkelijke vrijheid ver te zoeken is.
Maar zeg nou eerlijk, wat had je anders verwacht van deze twee partijen?
Vond de reactie op die vraag van GL Dibi aan Agema PVV(Zie Metro maandag) wel duidelijk er mogen alleen `zaken` komen van niet - moslimsquote:Op vrijdag 4 juli 2008 19:18 schreef Yildiz het volgende:
Benieuwd wanneer de Koran er in een vitrine tentoongesteld wordt...
Inderdaad erg duidelijk.quote:Op woensdag 9 juli 2008 13:14 schreef Droef51 het volgende:
[..]
Vond de reactie op die vraag van GL Dibi aan Agema PVV(Zie Metro maandag) wel duidelijk er mogen alleen `zaken` komen van niet - moslims
De Koran ligt in die ruimte.quote:Op woensdag 9 juli 2008 13:14 schreef Droef51 het volgende:
Vond de reactie op die vraag van GL Dibi aan Agema PVV(Zie Metro maandag) wel duidelijk er mogen alleen `zaken` komen van niet - moslims
In het gedeelte van de VVDquote:
Ik denk dat je de spijker op de kop slaat hier. Dat verbod op de Koran was inderdaad een blunder, waar je vervolgens aan vast zit. Net zoals die aanklacht tegen Staal. Dat soort dingen kun je niet maken, als je het woord vrijheid prominent in je partijnaam plaatst.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 13:55 schreef Picchia het volgende:
Maar met het willen verbieden van boeken heeft Wilders zich destijds flink in zijn voet geschoten ja. Dat voelde ik al aankomen toen hij daarover begon. Hij ging er te fanatiek op af zonder te toetsen of het wel strookt met zijn ideologie.
Wat voor de PVV ondenkbaar was, aldus Fleur Agema (PVV).quote:
quote:[..] de VVD. Die hebben in hun ruimte ook een Koran neergelegd – dat is voor ons natuurlijk ondenkbaar [..]
Dit, dus. Een gotspe is het.quote:Op zondag 6 juli 2008 15:27 schreef FeestNummer het volgende:
Wat heeft de PVV trouwens met vrijheid van meningsuiting te maken?
Dat is toch het prototype Wilders-redenering?quote:Op woensdag 9 juli 2008 09:19 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Okee, dus vrijheid door de ogen van een 'vrijdenker' betekent 'mijn denkbeeld is vrijheid en het jouwe onbeduidend'.
En onder een regering Wilders-Verdonk is iedereen vrijquote:Op vrijdag 4 juli 2008 20:13 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
De vrijheid van meningsuiting staat wel onder druk met dit kabinet.
Ik weet het niet. Ik heb het idee dat de beste man ze niet allemaal meer op een rijtje heeft.quote:Op donderdag 10 juli 2008 12:40 schreef Verbal het volgende:
[..]
Dat is toch het prototype Wilders-redenering?
V.
Dat weet ik niet, ik vrees dat hij ze wél op een rijtje heeft, en dat maakt hem zo eng imho.quote:Op donderdag 10 juli 2008 12:48 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Ik heb het idee dat de beste man ze niet allemaal meer op een rijtje heeft.
Maar is dus wel onderdeel van de complete expositie.quote:Op donderdag 10 juli 2008 00:21 schreef FrankR het volgende:
In het gedeelte van de VVD
Eng? Welnee. Dacht ik eerst ook, maar z'n gebrek aan intelligentie gaat 'm opbreken. Dus het wordt Rita.quote:Op donderdag 10 juli 2008 12:59 schreef Verbal het volgende:
[..]
Dat weet ik niet, ik vrees dat hij ze wél op een rijtje heeft, en dat maakt hem zo eng imho.
V.
Tot gruwel van de PVV, en het gaat nu vooral om de redenering van de PVV achter deze expositie.quote:Op donderdag 10 juli 2008 14:00 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Maar is dus wel onderdeel van de complete expositie.
Wat heeft de VVD op het gebied van de vrijheid van meningsuiting misdaan dan?quote:Op donderdag 10 juli 2008 13:44 schreef nonzz het volgende:
De VVD en de PVV die een vrijdenkersexpositie openen is net zoiets als Bas van der Vlies die samen met Andre Rouvoet een stand bemant op de Kamasutrabeurs.
Gelukkig zijn het geen invloedrijke moslims in mijn omgeving (studiegenoten e.d.) verder, maar dat is dan ook meteen het enige wat ze tegenhoudt. Is overigens geen doemscenario uit xenofobie of angst maar puur hun eigen woordenquote:Op maandag 7 juli 2008 00:10 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Noem eens een Nederlands voorbeeld waaruit blijkt dat jouw vrijheid van meningsuiting bedreigd wordt door Moslims?
quote:Op donderdag 10 juli 2008 13:44 schreef nonzz het volgende:
De VVD en de PVV die een vrijdenkersexpositie openen is net zoiets als Bas van der Vlies die samen met Andre Rouvoet een stand bemant op de Kamasutrabeurs.
Een partij met Fred Teeven in haar gelederen behoort zichzelf simpelweg niet te zien als een vrijdenkerspartij.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 13:00 schreef Kieboom het volgende:
[..]
Wat heeft de VVD op het gebied van de vrijheid van meningsuiting misdaan dan?
Of had je de illusie dat de partij in jouw avatar, D'66, de aangewezen partij was om het vrije woord te verdedigen. Want met het nauwelijks verhuld aandringen op vervolging van de "rascist" Wilders door Pechtold is het idee van D'66 als voorvechter van het vrije woord natuurlijk even ridicuul als dat van de PVV in die rol.
Het enige dat ik de VVD zou verwijten is dat ze destijds het aannemen van de doorgeslagen wetgeving op het gebied van belediging van bevolkingsgroepen hebben toegestaan (en wellicht zelf gesteund), die nu de basis vormt voor al die beschamende vervolgingen voor meningsdelicten, met de affaire Nekschot als dieptepunt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |