1 2 3 4 5 6 7 8 9 | Geschiedenis UL Leiden 7.4 1 Geschiedenis RUG Groningen 7.1 6 Geschiedenis UU Utrecht 7.2 4 Geschiedenis EUR Rotterdam 7.3 3 Geschiedenis UVA Amsterdam 7.0 7 Geschiedenis VU Amsterdam 7,4 + 1 Geschiedenis RU Nijmegen 7.2 4 Geschiedenis Gemiddeld 7.2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Geschiedenis UU Utrecht 1 29 Geschiedenis UvA Amsterdam 2 23 Geschiedenis UL Leiden 3 22 Geschiedenis RUG Groningen 4 12 Geschiedenis RU Nijmegen 5 8 Geschiedenis VU Amsterdam 6 4 Geschiedenis EUR Rotterdam 7 3 |
quote:Op donderdag 3 juli 2008 14:15 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Ah, Lorenz. Heb nog college van hem gehad. Heb een nogal dubbel gevoel bij het vak. Aan de ene kant is het echt razend interessant allemaal (het vak werd opeens heel boeiend toen ik het tentamen had gehaald na meerdere pogingen), maar het is ook zulk vermoeiend gedoe. maar toch ,zonder geschiedfilosofie zou de geschiedschrijving er denk ik wel een stuk beroerder voor staan dan nu.
Aan de UvA is wetenschapsfilosofie wel een 10-punts vak, icm een hoorcollege voor alle geesteswetenschappen. In blok 1 krijg je Lorenz, in blok 2 een reader. Meer weet ik er echter niet vanaf, omdat ik het vak volg bij Europese studies, waar je wetenschapsfilosofie van 3 gebieden krijgt: taal/literatuur, recht en geschiedenis. Voor wetenschapsfilosofie van de opleiding geschiedenis hoop (en krijg) ik vrijstelling.quote:Op donderdag 3 juli 2008 14:58 schreef ethiraseth het volgende:
Dat was wel mijn ervaring aan de Vu ja. Het is een 5 punts vak maar, en er moet meer als een eeuw geschiedtheorie doorheen worden gejaagd. Volgens mij is dat ook een groot frustratiepunt van Lorenz zelf, die doceert aan de vu. De man is helemaal gefrustreerd geraakt door het feit dat hij elk jaar weer alles zo snel moet uitleggen dat bijna niemand het echt begrijpt en daardoor een hekel aan het vak krijgt. Een vak als dit zou echt een 10-punts vak moeten zijn, verspreid over een half jaar aan colleges.
Nee.quote:Op donderdag 3 juli 2008 15:55 schreef Scaurus het volgende:
Netjes! Wordt dat vak nog gegeven?
Mee eens, hier (Nijmegen) is het ook een 5-puntsvak in het tweede jaar. Je kunt in het derde jaar echter als themacollege (10 studiepunten) onder meer filosofie van de geschiedenis kiezen, dan ga je er toch wat uitgebreider op in. Het eerste deel van de cursus is een overzicht, in het tweede deel wordt een seminar over een auteur gedaan. Dit jaar was het Augustinus, vorig jaar of Foucault geloof ik.quote:Op donderdag 3 juli 2008 14:58 schreef ethiraseth het volgende:
Dat was wel mijn ervaring aan de Vu ja. Het is een 5 punts vak maar, en er moet meer als een eeuw geschiedtheorie doorheen worden gejaagd. Volgens mij is dat ook een groot frustratiepunt van Lorenz zelf, die doceert aan de vu. De man is helemaal gefrustreerd geraakt door het feit dat hij elk jaar weer alles zo snel moet uitleggen dat bijna niemand het echt begrijpt en daardoor een hekel aan het vak krijgt. Een vak als dit zou echt een 10-punts vak moeten zijn, verspreid over een half jaar aan colleges.
Mja de geschiedenis aan UU gaat tenonder aan z'n eigen succes, hetgeen natuurlijk bijzonder historisch verantwoord isquote:Op donderdag 3 juli 2008 16:16 schreef Scaurus het volgende:
Ik heb mij voor het komende jaar ingeschreven voor Historiografie. Lijkt me interessant, hoewel ik weinig op heb met theorieën over theorieën over abstracte denkbeelden. Geschiedtheorie en historiografie samengevoegd... komt er een einde aan de erosie van het geschiedonderwijs?
Is het dan wel een goed idee om er nu nog mee te beginnen aan de UU?quote:Op donderdag 3 juli 2008 18:00 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Mja de geschiedenis aan UU gaat tenonder aan z'n eigen succes, hetgeen natuurlijk bijzonder historisch verantwoord is
Leiden....quote:Op donderdag 3 juli 2008 22:24 schreef Scaurus het volgende:
Dat verspreidde en anonieme staat mij ook wel tegen de borst. De docenten zitten in een apart gebouw, je komt ze zelden tegen in de wandelgangen. De lokalen zitten verspreid in de binnenstad en op de Uithof, medestudenten buiten je werkgroep kom je zelden tegen. Ik sluit niet uit dat ik volgende zomer naar Leiden ga![]()
Hm, ik begin dit jaar toch sowieso aan de Universiteit Utrecht. Maar bedankt voor je kritische kanttekening in ieder geval.quote:
Bij eerstejaarsvakken in het beginnen ong. 25 man, aan het einde van het jaar blijven daarvan zo'n 15 over. Tel bij de vakken nog de herkansers op, en je komt uit op gemiddeld 18 tot 25 man.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 11:23 schreef Knevelt het volgende:
Als je elkaar, behalve de werkgroep, nauwelijks ziet, hoe groot is dan zo'n werkgroep precies?
Aan de RuG wordt het volgens mij gegeven in de vorm van twee vakken a 5 EC. In het 1e jaar Inleiding in de geschiedenis, en in het 2e jaar Perspectieven op geschiedenis. In het 3e jaar wordt nog eens 10EC gewijd aan het vak Theorie van de geschiedenis/metageschiedenis. Ik heb de vakken zelf nog niet gevolgd, aangezien ik in september pas ga beginnen, maar je kunt het studieprogramma met een korte vakbeschrijving inzien in de elektronische onderwijscatalogus. Het lijkt op de vakken die je hierboven beschrijft.quote:Op donderdag 3 juli 2008 14:58 schreef ethiraseth het volgende:
Dat was wel mijn ervaring aan de Vu ja. Het is een 5 punts vak maar, en er moet meer als een eeuw geschiedtheorie doorheen worden gejaagd. Volgens mij is dat ook een groot frustratiepunt van Lorenz zelf, die doceert aan de vu. De man is helemaal gefrustreerd geraakt door het feit dat hij elk jaar weer alles zo snel moet uitleggen dat bijna niemand het echt begrijpt en daardoor een hekel aan het vak krijgt. Een vak als dit zou echt een 10-punts vak moeten zijn, verspreid over een half jaar aan colleges.
Aangezien twee van de drie gevaarlijke gekken waren die helemaal niet dachten, is dat geen groot euvel, denk ik.quote:Op donderdag 3 juli 2008 14:51 schreef Scaurus het volgende:
Geschiedtheorie lijkt mij best interessant. Dit jaar zijn o.a. Spengler, Toynbee en Foucault de revue gepasseerd, echter zo snel dat geen recht gedaan wordt aan hun denken, zo vermoed ik.
Dat heb ik niet beweerd.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 16:26 schreef Scaurus het volgende:
Als Spengler en cryptonazi is
Carlo Ginzburg.quote:en Foucault een betweter, wat is dan wel goed gelezen op gebied van geschiedtheorie?
Dat gebeurt mij ook altijd, sommige vakken......daar wordt je echt depressief van.quote:Op woensdag 9 juli 2008 16:05 schreef Lennox het volgende:
Bachelorscriptie: 8![]()
Met nog 15 pnt gegaan een overall gemiddelde van 7,02. Wil het wel op een 7 houden. Wel omlaag gehaald door enkele vakken waar ik echt niks aan vond.
Meestal staan de titels vermeld in de studiegids op internet. Hoewel, als de UU een beetje op de VU lijkt zal minstens de helft van de vakken nog geen literatuurvermelding hebben en moet je wachten tot het eerste college.quote:Op donderdag 10 juli 2008 18:12 schreef Knevelt het volgende:
Beste geschiedenisstudenten,
Waar vind ik de boekenlijst voor studiejaar 1 van Geschiedenis aan de UU?
Mijn inschrijving is nog niet compleet, maar ik wil toch alvast kijken naar de boeken die ik te bestuderen krijg.
Dankjewel ouwequote:Op donderdag 10 juli 2008 18:51 schreef Scaurus het volgende:
Even uit mijn hoofd
Noble, Western Civilization (dik boek, gebruik je voor introductievakken)
Aerts e.a., Land van kleine gebaren
Rosenwein, A History of the Middles Ages
Tignor e.a., Worlds Together, Worlds Apart
Boek voor oudheid even vergeten. Niet echt interessant.
Ach ja. Heb je een extra boek om te lezen.quote:Op donderdag 10 juli 2008 19:06 schreef Lennox het volgende:
Aardig link om van te voren al boeken te gaan kopen. Straks verandert het vak van docent en koop je de verkeerde.
Was ook niet mijn bedoelding. Mijn bedoeling is alleen om op internet de inhoud van die boeken te bekijken en wat anderen erover te zeggen hebben.quote:Op donderdag 10 juli 2008 19:06 schreef Lennox het volgende:
Aardig link om van te voren al boeken te gaan kopen. Straks verandert het vak van docent en koop je de verkeerde.
En geen korting via de UHSK.quote:Op donderdag 10 juli 2008 19:14 schreef Scaurus het volgende:
Van te voren kopen moet je sowieso niet doen. Naast het gevaar wat jij al noemt is het vrij nutteloos. Je hebt alleen je boeken enkele maanden eerder. Alsof je dan gretig alles alvast gaat lezen .
quote:Op donderdag 10 juli 2008 19:49 schreef Scaurus het volgende:
Tip: word geen lid van de UHSK. Kost je zo'n twintig euro per jaar. Korting op de boeken is slechts 5%, dat betekent dat je bijv. voor Noble 54 ipv 60 euro moet betalenBeter is het om boeken tweedehands dan wel van buitenlandse boekensites als Amazone en bookdepository te kopen.
De boekenlijst van Amsterdam voor de overzichtsvakken:quote:Op donderdag 10 juli 2008 18:51 schreef Scaurus het volgende:
Even uit mijn hoofd
Noble, Western Civilization (dik boek, gebruik je voor introductievakken)
Aerts e.a., Land van kleine gebaren
Rosenwein, A History of the Middles Ages
Tignor e.a., Worlds Together, Worlds Apart
Boek voor oudheid even vergeten. Niet echt interessant.
Daar gebruikt men Eeuwen des onderscheids, de Nederlandstalige versie.quote:Op donderdag 10 juli 2008 20:30 schreef Ewelina het volgende:
[..]
De boekenlijst van Amsterdam voor de overzichtsvakken:
Oudheid: De Blois & van der Spek, Een kennismaking met de Oude Wereld
Middeleeuwen & Renaissance: Blockmans en Hoppenbrouwers, Introduction to Medieval Europe: 300-1350
Nieuwe Tijd: John Merriman, A History of Modern Europe, vol.1: From the Renaissance to the Age of Napoleon
Nieuwste Tijd: Noble, Western Civilization, vol. C: since 1789
Nederlandse geschiedenis: Blom en Lamberts, Geschiedenis van de Nederlanden
Ik gok erop dat het boek voor Middeleeuwen in Leiden hetzelfde is, want daar geeft Blockmans college
Zoals het werk van Singor en Naerebout.quote:Op donderdag 10 juli 2008 20:50 schreef Scaurus het volgende:
Die Blois & van der Spek gebruiken wij ook. Weinig interessants, er zijn veel betere boeken over de oudheid.
Precies hetzelfde boek; alleen Hoppenbrouwers zette meteen de Engelstalige versie op het programma, toen die net uit was. En die MOEST je kopen, ongeacht of je al de Nederlandstalige versie had . Aangezien er heel veel herkansers waren, vond ik dat niet zo netjes. Zeg maar gewoon geldklopperij.quote:Op donderdag 10 juli 2008 21:27 schreef Apropos het volgende:
[..]
Daar gebruikt men Eeuwen des onderscheids, de Nederlandstalige versie.
Naar mijn mening interessanter dan Blois & Spek. Gosh, waarom moeten introductieboeken over de oudheid zo grijs en stoffig zijn? De oudheid is een prachtige periode.quote:Op donderdag 10 juli 2008 21:29 schreef Apropos het volgende:
Zoals het werk van Singor en Naerebout.
Grappig, die kreeg ik op de HBO ook, interessant boekwerk.quote:Op donderdag 10 juli 2008 21:27 schreef Apropos het volgende:
[..]
Daar gebruikt men Eeuwen des onderscheids, de Nederlandstalige versie.
Ken jij toevallig interessante boeken over de oudheid die niet grijs en stoffig zijn?quote:Op donderdag 10 juli 2008 23:01 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Naar mijn mening interessanter dan Blois & Spek. Gosh, waarom moeten introductieboeken over de oudheid zo grijs en stoffig zijn? De oudheid is een prachtige periode.
Welke vind je zelf goed?quote:Op donderdag 10 juli 2008 20:50 schreef Scaurus het volgende:
Die Blois & van der Spek gebruiken wij ook. Weinig interessants, er zijn veel betere boeken over de oudheid.
Je vergeet Homerus. De Ilias is erg taai, maar de Odyssee is erg goed te lezen vind ik.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 10:45 schreef Scaurus het volgende:
Verhaal
Klopt. Ben er eerlijk gezegd ook niet zo rouwig om dat het bij ons niet/zelden aan bod komt.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 14:42 schreef ethiraseth het volgende:
Sowieso, als je je wilt verdiepen in de oudheid is geschiedenis niet de juiste studie. Oudheid is bij geschiedenis een beetje het ondergeschoven kindje, simpelweg omdat er betere vakgebieden zijn als je je in die periode wilt specialiseren, zoals oudheidkunde, archeologie of eventueel griekse & latijnse taal en cultuur.
Jammer! Mijn ervaring is anders. Lendering schrijft niet het standaardverhaaltje over Alexander, maar belicht het vanuit Perzisch perspectief. Een verfrissing!quote:Op vrijdag 11 juli 2008 13:09 schreef Steeven het volgende:
Alexander de Grote van Jona Lendering vond ik drie keer niks though, lang terug gelezen, weet niet meer precies waarom.
quote:Ik kan in ieder geval Goldsworthy met In The Name of Rome aanraden, waarin hij de belangrijkste personen van het Romeinse Rijk belicht; vooral de episode over Sertorius vond ik prachtig (wat een held), maar dat terzijde.
Jammer, maar begrijpelijk. Jammer, omdat de oudheid vormt een van de pijlers van onze Westerse beschaving. Recht, politiek en filosofie uit latere tijden vallen niet te begrijpen zonder kennis van de klassieken. Begrijpelijk, omdat de geschiedenis vanaf de Middeleeuwen veel 'dichterbij' is. Wie de populaire cultuur en mentaliteit van vandaag de dag wil begrijpen, dient eerder kennis te nemen van de Romantiek dan van de oudheid.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 14:42 schreef ethiraseth het volgende:
Sowieso, als je je wilt verdiepen in de oudheid is geschiedenis niet de juiste studie. Oudheid is bij geschiedenis een beetje het ondergeschoven kindje, simpelweg omdat er betere vakgebieden zijn als je je in die periode wilt specialiseren, zoals oudheidkunde, archeologie of eventueel griekse & latijnse taal en cultuur.
The Decline and Fall, noemen wij dat in Leiden.quote:Over het verval van Rome is nog altijd The Rise and Fall of the Roman Empire van Edward Gibbon het meest bekend.
quote:Sertorius is mijn held geworden na lezing van Goldsworthy. Naar mijn mening is hij een van de meest ondergewaardeerde Romeinse veldheren. Versloeg met een numerieke meerderheid Pompeius meerdere malen. Een militair genie. Nog zo'n vergeten genie is Belisarius, met Scipio en Caesar de grootste Romeinse veldheer ooit.
Eveneens eens.quote:Jammer, maar begrijpelijk. Jammer, omdat de oudheid vormt een van de pijlers van onze Westerse beschaving. Recht, politiek en filosofie uit latere tijden vallen niet te begrijpen zonder kennis van de klassieken. Begrijpelijk, omdat de geschiedenis vanaf de Middeleeuwen veel 'dichterbij' is. Wie de populaire cultuur en mentaliteit van vandaag de dag wil begrijpen, dient eerder kennis te nemen van de Romantiek dan van de oudheid.
En dan verbaasd zijn dat je niemand buiten je werkgroep tegenkomt.quote:
Succes!quote:Op vrijdag 11 juli 2008 19:21 schreef Lennox het volgende:
Gefeliciteerd! Ik moet as donderdag nog aan de bak. Dan ook vakantie.
Hmm, ik heb vandaag de boekenlijst voor blok 1 van het eerste jaar aan de UU ontvangen:quote:Op donderdag 10 juli 2008 18:51 schreef Scaurus het volgende:
Even uit mijn hoofd
Noble, Western Civilization (dik boek, gebruik je voor introductievakken)
Aerts e.a., Land van kleine gebaren
Rosenwein, A History of the Middles Ages
Tignor e.a., Worlds Together, Worlds Apart
Boek voor oudheid even vergeten. Niet echt interessant.
Oh leuk is dat, daar ook al?! Afgelopen jaar heb ik al ¤50,- extra uitgegeven aan boeken die we het hele studiejaar niet een keer open hebben gehad.quote:Op woensdag 16 juli 2008 02:26 schreef Nosh het volgende:
Sesamatlas heb je niet nodig,
Ik ben zelf via een P naar de VU gegaan, en moest een gecertificeerd kopie van het getuigschrift meesturen.quote:Op maandag 14 juli 2008 18:08 schreef Knevelt het volgende:
Hey Scaurus, hoe is dat bij jou eigenlijk gegaan toen je met je P naar de UU ging? Moest je een getuigschrift van je P meesturen bij je inschrijving? Of vroeg de UU zelf bij jouw toenmalige hogeschool na of je je P behaald had?
Mja, alle docenten orakelen over de handigheid van het werkje, maar persoonlijk had ik veel meer aan samenvattingen en begrippenlijsten van anderen. Worden je gratis opgestuurd, en op de kaarten na, heb je precies dezelfde informatie.quote:Op woensdag 16 juli 2008 09:55 schreef Knevelt het volgende:
[..]
Oh leuk is dat, daar ook al?! Afgelopen jaar heb ik al ¤50,- extra uitgegeven aan boeken die we het hele studiejaar niet een keer open hebben gehad.
Okee. Gelukkig schiet mijn (voormalige) hogeschool ook zo lekker op met het uitgeven daarvan.quote:Op woensdag 16 juli 2008 10:41 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Ik ben zelf via een P naar de VU gegaan, en moest een gecertificeerd kopie van het getuigschrift meesturen.
Dus als ik het goed begrijp is het een boekje met samenvattingen, begrippenlijst en kaarten? Van de andere kant zou ik dan zeggen: Als alles al in één keer en precies hetzelfde in dat boekje staat, waarom zou je die dan niet gewoon aanschaffen, en al die losse samenvattingen links latten liggen?quote:Op woensdag 16 juli 2008 10:46 schreef Nosh het volgende:
[..]
Mja, alle docenten orakelen over de handigheid van het werkje, maar persoonlijk had ik veel meer aan samenvattingen en begrippenlijsten van anderen. Worden je gratis opgestuurd, en op de kaarten na, heb je precies dezelfde informatie.
Daarom zou ik ook wachten met het kopen totdat je in college hoort wat je moet kopen, en hoogstwaarschijnlijk staat er ook in de studiehandleiding of op blackboard wat je precies moet lezen en in welke planning (waar ik me vervolgens uiteraard niet aan houdquote:Op woensdag 16 juli 2008 09:55 schreef Knevelt het volgende:
[..]
Oh leuk is dat, daar ook al?! Afgelopen jaar heb ik al ¤50,- extra uitgegeven aan boeken die we het hele studiejaar niet een keer open hebben gehad.
feliquote:Op donderdag 17 juli 2008 13:14 schreef Lennox het volgende:
Laatste tentamen net gehaald. Aan toegangseis van master voldaan, dus volgend jaar masterstudent. Moet nog wel 1 vijfpuntsvak nog halen om BA diploma te krijgen.
Wie was dat?quote:Op dinsdag 22 juli 2008 14:10 schreef ethiraseth het volgende:
Jeetje, ik heb me aangemeld voor de UvA-master Boekwetenschap & handschriftenkunde en kreeg net een mailtje van de professor die over het handschriftenkunde deel ging waairn hij de nieuwe studenten welkom heet blabla. Maar die mail was alleen aan aan mij en een meisje gestuurd, dus misschien volg ik die master wel maar met één ander persoon.
De professor die mailde? Prof. Dr Jos A.A.M. Biemans was dat.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 14:28 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Wie was dat?
Leuk, dan zie ik je waarschijnlijk wel een keer op de faculteit (mits je college hebt in het PC Hoofthuis)Welkom in de wanorde
![]()
![]()
Net de site even gecheckt, dat is toch een master van Algemene Cultuurwetenschappen? Wat ga je doen als keuzeruimte?
Ik weet nog steeds niet welk mastertraject ik wil doen, Europese studies of geschiedenis. Als het goed is heb ik volgend jaar m'n bachelor, dan moet ik het toch wel weten
Tadáááá: je collegerooster voor het 1e semesterquote:Op dinsdag 22 juli 2008 15:03 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
De professor die mailde? Prof. Dr Jos A.A.M. Biemans was dat.
College is geloof ik vooral aan de Oude Turfmarkt omdat daar de Bijzondere collectie ligt, maar ik weet het niet zeker. Ik heb me pas begin deze maand ingeschreven en moet nog allerlei papieren krijgen om de aanmelding en betaling definitief te maken en voor vakken te kunnen inschrijven.Heb dus ook nog geen flauw idee wat ik als keuzeruimte ga doen. Dat is pas voor semester twee van belang dus alle tijd.
![]()
Klopt het trouwens dat de roostersite nog steeds plat ligt? Zal wel eens willen weten wanneer ik college heb i.v.m. werk, maar het schiet allemaal nog niet echt op.
Oh, verrek zeg, nog nooit gekeken daar. Ik heb nog veel te leren inderdaad. Het was vast veel te logisch te denken dat je er wel zal komen via het knopje Rooster op de site.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 15:07 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Tadáááá: je collegerooster voor het 1e semester
Als student zijnde gebruiken we http://www.student.uva.nl , het studentenportalDaar klik je je bachelor/master/doctoraal aan en dan kun je op roosters klikken
Ik dacht dat het misschien prof. Ketelaar was, ik heb ooit een college bij hem gevolgd. Maar hij zit bij Archiefwetenschap
Ik kende die hele roostersite niet eens die jij aangafquote:Op dinsdag 22 juli 2008 15:13 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Oh, verrek zeg, nog nooit gekeken daar. Ik heb nog veel te leren inderdaad. Het was vast veel te logisch te denken dat je er wel zal komen via het knopje Rooster op de site.Bedankt in elk geval.
Lol. Nou, dat was mijn eerste ervaring met de chaos van de UvA dus.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 15:14 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Ik kende die hele roostersite niet eens die jij aangafNiemand hier gebruikt die.
Volgens mij geldt dat alleen voor mensen die al aan de UvA studeren, die moeten zich via studieweb (te bereiken via Blackboard) aanmelden voor de colleges. Je kunt je tussen bepaalde data aanmelden (in dit geval dus t/m 4 juli).. Maar aangezien jij eerstejaars aan de UvA bent, denk ik dat je automatisch wordt ingeschreven voor je vakken. Ik zou voor de zekerheid even bellen, of beter nog, langsgaan. Zit op de Oude Turfmarkt 147.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 15:22 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Lol. Nou, dat was mijn eerste ervaring met de chaos van de UvA dus.![]()
Oh, volgens de Academische kalender kan je je maar tot 4 juli aanmelden voor colleges. Das niet zo handig als je je na die tijd pas aanmeldt. Is de insluiting dan gewoon gesloten of is dat meer om mensen te pushen op tijd aan te melden?
Over promoveren zou ik wel iets willen wetenquote:Op donderdag 24 juli 2008 16:55 schreef SaskiaR het volgende:
....
Oh, en andere vragen over promoveren of over de Oudheid wil ik graag beantwoorden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |