Dem, half 8, wat een rottijdquote:Op woensdag 3 september 2008 15:49 schreef APK het volgende:
Rumours spread Samak will announce resignation Thursday morning
Rumours had it throughout the day that Prime Minister Samak Sundaravej was granted an audience with His Majesty the King to inform His Majesty of his intention to resign.
The rumours said Samak had booked time slot of Radio Thailand at 7:30 am to announce his resignation.
The Nation
quote:
Er zitten naar Kanchinaburi een heleboel westerlingen in de trein, en de ticketprijs is voor de farang hoger dan voor de Thai. (Dit is de enige treinrit waar dit wordt gehanteerd) Tevens vertrekt de trein niet vanuit Hualampong maar vanuit een ander Bangkok station.quote:Op woensdag 3 september 2008 15:39 schreef Blik het volgende:
[..]
De trein duurt ook 2 a 3 uur, en je ziet veel meer van de omgeving. dus maakt allemaal niet heel veel. Je bent hoogstwaarschijnlijk de enige westerling in de trein wat juist weer een leuke ervaring is. Ikzelf vond de Tigertemple wel een bezoek waard, hoe nep kan een echte tijger zijnEr wordt nergens beweerd dat het wilde tijgers zijn. Rit met de trein over de neppe brug van de River Kwai (de echte brug bestaat niet meer en lag enkele honderden meters verderop) is echt crap en stelt niks voor.
Vreemd, toen wij de trein namen was het gewoon dezelfde prijs als de local moest betalen (voor me in de rij stond namelijk een thai die dezelfde trip ging doen, kon meekijken op de kassa). Er zat ook geen enkele westerling in de trein. Dat de trein ergens anders vertrekt maakt natuurlijk geen bal uit, je neemt een taxi of tuktuk en het is geregeld. Neemt verder niet weg dat de trip een beter uitzicht geeft op het Thaise landschap dan de bus zal doen.quote:Op woensdag 3 september 2008 19:10 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
Er zitten naar Kanchinaburi een heleboel westerlingen in de trein, en de ticketprijs is voor de farang hoger dan voor de Thai. (Dit is de enige treinrit waar dit wordt gehanteerd) Tevens vertrekt de trein niet vanuit Hualampong maar vanuit een ander Bangkok station.
Ik zou persoonlijk heen opzich misschien wel de trein nemen, terug zou ik echter toch de bus nemen, want de trein doet er toch aanmerklijk langer over, en zo comfortablel zitten de houten stoeltjes niet.
Sukhothai! Ben daar 1x geweest , komt geen 2e keer, maar had het niet willen missen, en als je er toch vlak langs komt....quote:Op woensdag 3 september 2008 19:22 schreef NegaSado het volgende:
Wat zijn leuke dingen om te doen/te zien/te hangen op de route van Bangkok naar Chiang Mai? Kortom, waar is het de moeite waard uit de trein te springen?
"Gotcha" zou mijn zoon zeggen. Niks geen ontslag, we rommelen vrolijk door. Samak heeft geloof ik ernstig last van het gezicht dat 'ie kwijt is (en hij was al niet zo mooiquote:Op woensdag 3 september 2008 15:49 schreef APK het volgende:
Rumours spread Samak will announce resignation Thursday morning
Rumours had it throughout the day that Prime Minister Samak Sundaravej was granted an audience with His Majesty the King to inform His Majesty of his intention to resign.
The rumours said Samak had booked time slot of Radio Thailand at 7:30 am to announce his resignation.
The Nation
Sukhotai is idd vrij aardig. Hebt daar ook een park met een boel tempels (is oude hoofdstad geweest). Heb daar geslapen in Baan Thai Guesthouse (langs de rivier) bij een Belg die zichzelf Thais heeft leren lezen, schrijven en praten. Weinig buitenlanders die dat kunnen. Hij organiseert ook mountainbiken tochten door de omgeving. erg leukquote:Op donderdag 4 september 2008 00:08 schreef hansje1980 het volgende:
[..]
Sukhothai! Ben daar 1x geweest , komt geen 2e keer, maar had het niet willen missen, en als je er toch vlak langs komt....
Volgens mij kun je dan beste in Phitsanulok uitstappen metd e trein uit me hoofd, moet je maar ff op kaartje kijken
google of wiki er maar naar
Wat ik heb begrepen van hem is dat de meeste buitenlanders de taal uiteindelijk wel kunnen spreken maar er bijna niemand is die het ook nog eens kan lezen en schrijven. Hij heeft het zichzelf aangeleerd in anderhalf jaar.quote:Op donderdag 4 september 2008 09:59 schreef niet_links het volgende:
Zijn inderdaad maar heel weinig mensen die goed Thais kunnen spreken, laat staan lezen of schrijven. Ik ben al blij als ik het ooit zal kunnen spreken. Ik spreek nu wel genoeg voor normale gesprekken. (zolang ze niet te moeilijk worden). Het grootste probleem met de taal is dat de woorden zo enorm op elkaar lijken. Het is een toon taal.
In de grote stad wel, maar op het platteland volgens mij niet altijdquote:Op donderdag 4 september 2008 11:06 schreef hansje1980 het volgende:
al ben je in thailand niet echt een analfabeet als je geen thais kunt lezen op schrijven, alles staat immers ook in het normale abc
Hij kan de Thaise krant in ieder geval lezen, want dat deed hij iedere ochtend. Ook heb je in ruraal Thailand wel eens borden staan met de namen van families erop die in het dorp wonen, die kon hij ook allemaal oplezen.quote:Op vrijdag 5 september 2008 09:17 schreef niet_links het volgende:
Je blijft een probleem hebben met de geschreven taal hoor. Formulieren ect. Ook is het lastig om met minivan's te reizen als je niet kunt lezen. Ik ga een beetje proberen te lezen. Ik vind het heel knap als iemand zichzelf leert lezen in 1,5 jaar. Ik vraag me dan wel af op welk niveau dat is.
Rare jongens die Thaiquote:Premier Thailand moet aftreden
Uitgegeven: 9 september 2008 11:43
Laatst gewijzigd: 9 september 2008 11:44
BANGKOK - Premier Samak Sundaravej van Thailand moet aftreden. Dat is het gevolg van een uitspraak dinsdag van het Constitutioneel Hof.
Volgens de rechters heeft Samak de grondwet overtreden doordat hij als presentator van een kookprogramma op een Thaise televisiezender optrad.
Dat is wegens mogelijke belangenverstrengeling niet toegestaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |