quote:Buijs, Greene, Hofs en Lucius mogen weg bij Feyenoord
03/07/2008 09:01
Danny Buijs, Serginho Greene en Theo Lucius hebben weinig perspectief meer bij Feyenoord. Het drietal mag vertrekken uit Rotterdam als zich geïnteresseerde clubs melden. Karim Saidi is zelfs niet meer welkom op de training.
'Ik ga niet zeggen om wélke spelers het gaat', houdt technisch directeur Peter Bosz zich in Voetbal International op de vlakte. 'De komende tijd zal zich dat vanzelf uitwijzen. We zijn druk bezig met het versterken van de selectie, alleen zijn we daarbij wel afhankelijk van de markt.'
Feyenoord had dinsdag succes met het vastleggen van Jon Dahl Tomasson, die transfervrij overkomt van Villarreal. Volgens RTV Rijnmond heeft de komst van de Deen tot gevolg dat ook Nick Hofs uit De Kuip mag vertrekken.
Van de spelers die weg mogen, heeft Saidi de langste staat van dienst. Hij staat sinds de zomer van 2004 onder contract bij Feyenoord, maar is al een tijdje uit de gratie vanwege ongedisciplineerd gedrag. Hofs kwam binnen tijdens de winterstop van het seizoen 2004/05, Greene werd vastgelegd voor de aanvang van de jaargang 2005/06 en Buijs en Lucius arriveerden in de zomer van 2006.
Eindelijk een trainer die eens flink z'n bek durft open te trekken en duidelijk geen ja-knikker is.quote:Op donderdag 3 juli 2008 09:47 schreef Grulez het volgende:
Die Verbeek heeft er echt verstand van lijkt het wel
Toch is het te bizar voor woorden dat we een vrij jonge trainer nodig hebben om wat veranderingen door te voeren.quote:Op donderdag 3 juli 2008 09:50 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Eindelijk een trainer die eens flink z'n bek durft open te trekken en duidelijk geen ja-knikker is.
Denk niet dat het daarmee te maken had. Ze hebben in de afgelopen jaren aanzienlijk gesaneerd en de nodige goede aankopen gedaan. Elk jaar zetten ze weer een stap vooruit door verder te saneren en nieuwe spelers te kopen. Iedereen meteen eruitgooien gaat niet.quote:Op donderdag 3 juli 2008 09:59 schreef EnactedChaos het volgende:
We vergeten voor het gemak dus even dat de mensen die er voor de lange termijn zitten er (zo lijkt het) geen klote verstand van hebben.
En z'n gele kaartenquote:Op donderdag 3 juli 2008 11:02 schreef don-diablo het volgende:
Toch jammer dat Hofs weg moet, die heeft best een goed rendement, alleen jammer van z'n blessures.
Precies, dat gejank om niets elke keer hier van telkens dezelfde users.quote:Op donderdag 3 juli 2008 10:28 schreef Happel het volgende:
[..]
Denk niet dat het daarmee te maken had. Ze hebben in de afgelopen jaren aanzienlijk gesaneerd en de nodige goede aankopen gedaan. Elk jaar zetten ze weer een stap vooruit door verder te saneren en nieuwe spelers te kopen. Iedereen meteen eruitgooien gaat niet.
Ik zie zelf dus niet echt in wat die mensen (Bosz en Co.) op dit moment fout doen.
Das waar, maar die kaarten komen juist door z'n mentaliteitquote:Op donderdag 3 juli 2008 11:19 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
En z'n gele kaarten
Maar je hebt gelijk, hij had altijd een goed rendement en een mentaliteit waar 90% van de selectie nog wat van kan leren.
Mwoah, Dirk Kuyt heb ik ook nooit veel kaarten zien pakken en als er iemand een goede mentaliteit heeft is hij het wel..quote:Op donderdag 3 juli 2008 11:28 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Das waar, maar die kaarten komen juist door z'n mentaliteit
Leuk dat Saïdi niet meer welkom is op de training, maar was die niet al verkocht aan ik geloof een Griekse of Turkse club?quote:
Verhuurd aan Sivaspor dacht ik.quote:Op donderdag 3 juli 2008 11:33 schreef DaMart het volgende:
[..]
Leuk dat Saïdi niet meer welkom is op de training, maar was die niet al verkocht aan ik geloof een Griekse of Turkse club?
Daar heb je een goed punt! Blijkbaar is Hofs gewoon een viezerik in het veldquote:Op donderdag 3 juli 2008 11:30 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Mwoah, Dirk Kuyt heb ik ook nooit veel kaarten zien pakken en als er iemand een goede mentaliteit heeft is hij het wel..
Ik heb het in deze niet zozeer over de aankopenquote:Op donderdag 3 juli 2008 10:28 schreef Happel het volgende:
[..]
Denk niet dat het daarmee te maken had. Ze hebben in de afgelopen jaren aanzienlijk gesaneerd en de nodige goede aankopen gedaan. Elk jaar zetten ze weer een stap vooruit door verder te saneren en nieuwe spelers te kopen. Iedereen meteen eruitgooien gaat niet.
Ik zie zelf dus niet echt in wat die mensen (Bosz en Co.) op dit moment fout doen.
Ik wist niet dat we hier enkel positief mogen zijnquote:Op donderdag 3 juli 2008 11:21 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Precies, dat gejank om niets elke keer hier van telkens dezelfde users.
Je klaagt nu om niets. Kritisch blijven kijken mag inderdaad en zoals ik hiervoor ook al zei: Er valt in mijn ogen weinig te klagen op dit moment. Feijenoord doet wat het zegt en werkt aan het verbeteren van de accomodaties en de spelersgroep. Blijkbaar gaat het nog steeds te traag voor sommigen...quote:Op donderdag 3 juli 2008 12:55 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
Ik wist niet dat we hier enkel positief mogen zijn
En dat 'om niets' ook. We hebben de laatste jaren inderdaad geen reden gehad om te klagenEr is niets mis met gewoon kritisch blijven kijken naar de organisatie en de invulling van het beleid.
Verbeek verbouwt de boel gewoon in z'n eentje net als z'n boerderij in Jubbegaquote:Op donderdag 3 juli 2008 12:59 schreef Happel het volgende:
[..]
Je klaagt nu om niets.
Wat je zegt over het verbouwen van de Kuip ook. Verbeek is niet degene die dat in gang gezet heeft. Weet ook neit waar je die wijsheid vandaan haalt...
Waarom heeft dat zo lang geduurd dan? Waarom kon dat vorig seizoen niet?quote:Op donderdag 3 juli 2008 12:59 schreef Happel het volgende:
[..]
Je klaagt nu om niets.
Wat je zegt over het verbouwen van de Kuip ook. Verbeek is niet degene die dat in gang gezet heeft. Weet ook neit waar je die wijsheid vandaan haalt...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |