Truequote:Op maandag 30 juni 2008 10:57 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
en daarvoor hoeft het niet romantisch te zijn vaak
Helemaal niks ..quote:Op maandag 30 juni 2008 10:58 schreef Ludootje het volgende:
True
Maar wat is er mis met een beetje romantiek?
Preciesquote:Op maandag 30 juni 2008 10:59 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Helemaal niks ..
al zou ik het ook niet erg prettig vinden om als single door een superromantische stad te lopen waar je overal stelletjes ziet
Nee, dan zou ik ook me meer slecht dan happy voelen. Ik had het vorige week al gewoon in mijn eigen stad toen ik overal gelukkige, verliefde stelletjes zag lopen...quote:Op maandag 30 juni 2008 10:59 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Helemaal niks ..
al zou ik het ook niet erg prettig vinden om als single door een superromantische stad te lopen waar je overal stelletjes ziet
idd ja.. je hoeft het niet op te gaan zoeken en zeker niet tijdens je vakantiequote:Op maandag 30 juni 2008 11:11 schreef Belsezar het volgende:
Nee, dan zou ik ook me meer slecht dan happy voelen. Ik had het vorige week al gewoon in mijn eigen stad toen ik overal gelukkige, verliefde stelletjes zag lopen...
* Ludootje zet Happy Loving Couples van Joe Jackson op...quote:Op maandag 30 juni 2008 11:11 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Nee, dan zou ik ook me meer slecht dan happy voelen. Ik had het vorige week al gewoon in mijn eigen stad toen ik overal gelukkige, verliefde stelletjes zag lopen...
Alles is beter dan de paul mccartney wat nu op de radio is...quote:Op maandag 30 juni 2008 11:17 schreef Ludootje het volgende:
[..]
* Ludootje zet Happy Loving Couples van Joe Jackson op...
Joe Jackson is op zich ook wel een beetje een 'acquired taste', hoorquote:Op maandag 30 juni 2008 11:20 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Alles is beter dan de paul mccartney wat nu op de radio is...
Tja, ik heb net een nieuw bed, met zo'n frame voor een hemelbed, alleen dan zonder "de hemel", dus dat ga ik van de week ff flexen.quote:Op maandag 30 juni 2008 07:06 schreef Elegy het volgende:
[..]
Klamboe kopen, en een elektronische vliegenmepper natuurlijk
Jackson is the manquote:Op maandag 30 juni 2008 11:22 schreef Ludootje het volgende:
[..]
Joe Jackson is op zich ook wel een beetje een 'acquired taste', hoor
Een ventilator werkt ook prima, en ik heb zon ding waar een citroengeur uitkomt als je hem in het stopcontact propt. Goed spul alleen je moet wel tegen de sterke citroengeur kunnen.quote:Op maandag 30 juni 2008 11:27 schreef Kluts het volgende:
[..]
Tja, ik heb net een nieuw bed, met zo'n frame voor een hemelbed, alleen dan zonder "de hemel", dus dat ga ik van de week ff flexen.
Ik hád vorig jaar zo'n stekker die je in het stopcontact deed waar een hoge toon uit kwam waar die muggen niet tegen konden. Werkte perfect!
Alleen die kon ik vannacht om 4 uur natuurlijk nergens vinden.
Zal vanavond wel even wat luisteren van hem. Ik heb geen geluid hier op mijn werkquote:quote:Op maandag 30 juni 2008 11:20 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Alles is beter dan de paul mccartney wat nu op de radio is...
Joe Jackson is op zich ook wel een beetje een 'acquired taste', hoor
Geen optie. Muggen vinden míj altijd het lekkerst.quote:Op maandag 30 juni 2008 11:32 schreef JanesBrownie het volgende:
Of je gaat bij iemand slapen die de muggen lekkerder vinden
Muggen gaan op hitte af heb ik gehoord, dus gewoon een mannelijk kacheltje uitzoekenquote:Op maandag 30 juni 2008 11:33 schreef Kluts het volgende:
[..]
Geen optie. Muggen vinden míj altijd het lekkerst.
Mag ik bij jou slapen dan?quote:Op maandag 30 juni 2008 11:33 schreef Kluts het volgende:
[..]
Geen optie. Muggen vinden míj altijd het lekkerst.
Mij ook meestal hoor.quote:Op maandag 30 juni 2008 11:33 schreef Kluts het volgende:
[..]
Geen optie. Muggen vinden míj altijd het lekkerst.
Ik dacht dat ze op zeotigheid afkwamen, en als vrouw gebruik je shampoo, creme, parfum, die vaak zoetig ruikt, waardoor ze dan eerder op je afkomen.quote:Op maandag 30 juni 2008 11:34 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Muggen gaan op hitte af heb ik gehoord, dus gewoon een mannelijk kacheltje uitzoeken
Zoek een man die dat ook gebruikt.quote:Op maandag 30 juni 2008 11:39 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze op zeotigheid afkwamen, en als vrouw gebruik je shampoo, creme, parfum, die vaak zoetig ruikt, waardoor ze dan eerder op je afkomen.
Ja, JB, laten we samen een front tegen de muggen vormen, dat zal za leren!quote:Op maandag 30 juni 2008 11:37 schreef JanesBrownie het volgende:
[..]
Mij ook meestal hoor.
Misschien is dat een optie, ko ik bij jou, weten ze niet meer wie ze moeten kiezen
Dan een ventilator aanschaffen, je hebt het koel en ze komen niet op je af want ze kunnen door de wind niet landen om je te steken.quote:Op maandag 30 juni 2008 11:39 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze op zeotigheid afkwamen, en als vrouw gebruik je shampoo, creme, parfum, die vaak zoetig ruikt, waardoor ze dan eerder op je afkomen.
En met die hitte wil ik geen kacheltje in bed!
Dat is ook opgelost door de ventilator, dan hoor je ze niet meer door het geluid van het dingquote:Het probleem met muggen is niet dat ze steken, dat gaat wel weer over.
Waar ik echt een nacht van wakker kan liggen is dus dat gezoem in je oor, net als je bijna slaapt. Tenenkrommend gewoon
En dan jatten we voor de zekerheid die elektrische vliegenmepper van Elegy, kan hij er ook niemand meer mee pijn doenquote:Op maandag 30 juni 2008 11:42 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ja, JB, laten we samen een front tegen de muggen vormen, dat zal za leren!
Jaaa!quote:Op maandag 30 juni 2008 11:44 schreef JanesBrownie het volgende:
[..]
En dan jatten we voor de zekerheid die elektrische vliegenmepper van Elegy, kan hij er ook niemand meer mee pijn doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |