Kort samengevat: het is iig al aangetoond dat het echt dezelfde persoon was.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:26 schreef NED het volgende:
Nog nieuwe ontwikkelingen? Ik ben namelijk 2 topics weg geweest.
Het laatste wat ik heb meegekregen is dat er schijnbaar een maddoxx ergens in holland zou wonen en dat dat misschien de echte zou zijn en dat maikuul bevestigde dat de maddoxx uit mestreech in ieder geval opgepakt is, maar waarvoor dat wist ie niet.
ff een update aub?
Niet.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:25 schreef Loveless85 het volgende:
Vraagt eigenlijk niemand zich af waarom als hij in Maastricht woont en opgepakt is, hij in Rotterdam word voorgeleid? Normaal gesproken gebeurt dat gewoon de rechtbank in je regio
Dat werd geroepen door iemand die eenmalig een Maddoxx had gesproken op IRC en die geloofde hij op zijn woord.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:27 schreef NED het volgende:
[..]
Dat vind ik ook vreemd ja. Zeker ook omdat er eerder sprake van zou zijn dat er nog een madddoxx was en dat die in noord holland zou wonen
Volgens mij zit dat cybercrimeteam ergens in die regio en ik geloof dat je altijd in de politieregio waar het onderzoek heeft plaatsgevonden wordt voorgeleid.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:25 schreef Loveless85 het volgende:
Vraagt eigenlijk niemand zich af waarom als hij in Maastricht woont en opgepakt is, hij in Rotterdam word voorgeleid? Normaal gesproken gebeurt dat gewoon de rechtbank in je regio
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:27 schreef NED het volgende:
[..]
Dat vind ik ook vreemd ja. Zeker ook omdat er eerder sprake van zou zijn dat er nog een madddoxx was en dat die in noord holland zou wonen
Vertelquote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:28 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Niet.
Als je wordt opgepakt in bijv. Nijmegen, kun je in Maastricht voorkomen. Mag niet eens in je gemeente.
Tenminste, dat was bij mij het geval.
true!quote:Op zaterdag 28 juni 2008 18:22 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Piet 'ik-wil-interessant-overkomen'
Plus dit volgens mij ja!quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:29 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Volgens mij zit dat cybercrimeteam ergens in die regio en ik geloof dat je altijd in de politieregio waar het onderzoek heeft plaatsgevonden wordt voorgeleid.
Ik was eten en liep anderhalve topic achter, zolang at ik nietquote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:31 schreef teamlead het volgende:
jezus.. ga je ff op kraamvistie, loop je 3 topics en een bevestiging achter
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:31 schreef teamlead het volgende:
jezus.. ga je ff op fappen op www.bestpregnant.com, loop je 3 topics en een bevestiging achter
Ik moet nog ontbijten!quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:32 schreef behangplakker het volgende:
[..]
Ik was eten en liep anderhalve topic achter, zolang at ik niet
CTRL+D-linkquote:
En ik maar 2 paginas, jankbal. Je hoeft maar 12 meter verderquote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:32 schreef behangplakker het volgende:
[..]
Ik was eten en liep anderhalve topic achter, zolang at ik niet
Omdat het doorgaans toch in de regio van de aanklager gebeurd?quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:27 schreef NED het volgende:
[..]
Dat vind ik ook vreemd ja. Zeker ook omdat er eerder sprake van zou zijn dat er nog een madddoxx was en dat die in noord holland zou wonen
Nou..de schade is natuurlijk toegebracht bij een buitenlands bedrijf. Dus er zal wel iets groters bij komen kijken dan het regionale bureautjequote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:40 schreef Renesite het volgende:
[..]
Omdat het doorgaans toch in de regio van de aanklager gebeurd?
Is dit joh!quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:42 schreef nachtdier2 het volgende:
Wat een spanning en sensatie.
Is er al een fantopic voor m geopend?
En een Fok! wiki pagina!quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:42 schreef nachtdier2 het volgende:
Wat een spanning en sensatie.
Is er al een fantopic voor m geopend?
'aanklager'quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:43 schreef sjarreltje het volgende:
[..]
Nou..de schade is natuurlijk toegebracht bij een buitenlands bedrijf. Dus er zal wel iets groters bij komen kijken dan het regionale bureautje
Als je klaar bent zijn we al weer 2 pagina's verderquote:
quote:
De nationale recherche zit o.a. in Rotterdam. Die gasten behandelen dit soort zaken.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:43 schreef sjarreltje het volgende:
[..]
Nou..de schade is natuurlijk toegebracht bij een buitenlands bedrijf. Dus er zal wel iets groters bij komen kijken dan het regionale bureautje
Vandaar dat Maikuuul verdwenen is!quote:
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:52 schreef reetveter het volgende:
Mischien krijgen wij wel een lintje, voor die mooie topicreeks. Van de koningin he
Dan kunnen ze veel mensen meenemen, als ze iedereen moeten meenemen die iets over shells weet.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:53 schreef Nick-GizMo het volgende:
laat ze kaakaa ook maar meenemen dan, want die weet alles over shells
Illegaal afsteken van shells?quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:55 schreef Suijk het volgende:
Middagje bureau Halt, lijkt me genoeg.
Right. Net als bij dat topic van Yildiz waar ze letterlijk die zin uit z'n brief konden Googlen en dan hier uitkwamen. Dat duurde ook een dag of wat.quote:
Pak je spullen maar vastquote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:48 schreef Thomass het volgende:
Oei, hoi aivd![]()
bom al qaida aanslag wtc dynamiet ak47 metros london spanje rotjes![]()
Absoluut Halt-waardig ja. Bij uitzondering nu ook voor 18+'ersquote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:55 schreef Suijk het volgende:
Middagje bureau Halt, lijkt me genoeg.
Z'n scooter opgepimpt en daarna naar het casino om het laatste van zijn deel van de buit nog vlug op te maken wellicht.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:57 schreef Xizer het volgende:
Ik sprak Maikuuul zojuist aan op MSN en hij gaat gewoon offline zonder iets te zeggen. Zou alle roem hem al naar de kop gestegen zijn... ?!
He bah, ik heb er zo een hekel aan als celebrities zich zo gaan gedragen. Nu voelen ze zich opeens te goed voor ons!quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:57 schreef Xizer het volgende:
Ik sprak Maikuuul zojuist aan op MSN en hij gaat gewoon offline zonder iets te zeggen. Zou alle roem hem al naar de kop gestegen zijn... ?!
die is aan het werken..quote:
hij is gewoon op werk hoor, en controleerd af en toe zijn msn maar kan natuurlijk geen uren op msn zitten tijdens zijn werk he...quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:57 schreef Xizer het volgende:
Ik sprak Maikuuul zojuist aan op MSN en hij gaat gewoon offline zonder iets te zeggen. Zou alle roem hem al naar de kop gestegen zijn... ?!
En dat zullen ze zeker doen als hij het ECHT voor elkaar heeft gekregen..quote:Op zaterdag 28 juni 2008 20:01 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Binnen die scene is het stelen van creditcard gegevens niet echt geaccepteerd. Je moet dat geld vaak toch ergens laten en dan ben je traceerbaar. Hopelijk bieden ze hem een goede baan aan
I know..quote:Op zaterdag 28 juni 2008 20:01 schreef misterbogey het volgende:
[..]
die is aan het werken..
eerlijk geld verdienen
[..]
hij is gewoon op werk hoor, en controleerd af en toe zijn msn maar kan natuurlijk geen uren op msn zitten tijdens zijn werk he...
Die zullen zich wijselijk afzijdig houden van deze discussie, neem dat maar van mij aanquote:Op zaterdag 28 juni 2008 20:15 schreef behangplakker het volgende:
Zijn er nog enkele insiders die ons meer informatie kunnen verschaffen?
Dat zou wel slim zijn van ze ja.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 20:18 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Die zullen zich wijselijk afzijdig houden van deze discussie, neem dat maar van mij aan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |