Ik was ook voor de Duitser vandaag.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:24 schreef RayMania het volgende:
Vieze Murray met dat publiek. Nog erger dan Monfils in Parijs.
Maar Henman (en Murray) kunnen er toch niks aan doen dat het publiek voor hun isquote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:25 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik was ook voor de Duitser vandaag.
Kut Chauvinisten.
Daarom haatte ik Henman ook
Op zich heeft het wel wat.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:18 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Altijd weer he, wat een mens.En tranen met tuiten onderwijl, prachtig.
Het was geweldig om te zien zelfs, totdat het GSM was, dan moet je je meerdere erkennen. Peer was gewoon fysiek sterker, dan moet je dat toegeven door normaal te feliciteren en ook de umpire een hand te geven.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:29 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Op zich heeft het wel wat.
Sporters die emoties laten zien mag ik op zich wel.
Nee maar ze zenden Roland Garos of Australië en Amerika niet uit op de BBC.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:26 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Maar Henman (en Murray) kunnen er toch niks aan doen dat het publiek voor hun is?
Joh, tennis is nauwelijks te zien op nederlandse tv.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:32 schreef tong80 het volgende:
In Nederland ziijn we gewoon veel mondialer.
In de ogen van die Engelsen is Wimbledon natuurlijk ook de moeder van het tennis, dat is ongeacht het meespelen van Britten. Vorig jaar was Henman al afgedaald tot het niveau van de wildcard-britten en was Murray geblesseerd. Ook de andere grandslams worden overigens door de BBC uitgezonden (vanaf de halve finales) met zeer goed verslag. De tenniswebsite van de BBC is een van leukste om te volgen als ze verslag doen...quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:32 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nee maar ze zenden Roland Garos of Australië en Amerika niet uit op de BBC.
Alleen als er een Brit presteertin een sport worden ze enthousiast.
Ze zenden liever het paardenrijden in Ascott uit dan de Olympische Volleybal finale
In Nederland ziijn we gewoon veel mondialer.
Murray vliegt er straks toch weer uit maar de Britse vrouwen ziten toch te soppen op de tribune.
Ik baal ook dat het op Net-5 is.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:36 schreef APK het volgende:
[..]
Joh, tennis is nauwelijks te zien op nederlandse tv.
Nu doet Net5 het even, voor de rest is het droevig.
Proost overigens.
Je ziet alleen de sport van BBC 1 en 2 Tong..quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:40 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik baal ook dat het op Net-5 is.
Gewoon een reclame van 10 minuten bij 5-5 in een set.
Nu stoppen ze er al me terwijl er nog leuke wedstrijden zijn.
Maar een herhaling van Friends trekt meer kijkers op een vroege zaterdagavond.
De BBC kent ook geen programma zoals studio sport.
Heb je ooit Amerikaans basketbal gezien op de Beeb ?
Mocht er een Engelsman toevallig in de NBA belanden zien ze er pas iets van
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:28 schreef Wopper1 het volgende:
Wat zijn die jongens van Murray toch vreselijk lelijk.
quote:Op het 2de kanaal zijn nu Mirnyi en J.Murray aan het spelen. Wat een verschrikking![]()
(dat haar
).
Bedankt.quote:
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:57 schreef Federer-fan het volgende:
Wat is die Net5-stream traag zeg.Lijkt wel of ze foto's van de wedstrijd achter elkaar hebben geplakt en dat uitzenden. En de beelden lopen door elkaar heen. Net zag je daardoor tijdens een rally een ballenjongen over de baan lopen.
Inderdaad, wat de BBC betreft wordt veel in eerste instantie vaak op BBCi uitgezonden. Sky heeft ook de rechten van de nodige sporten/toernooien, maar de BBC doet het wat sport betreft prima. De grote sporten krijgen voor zover mogelijk genoeg aandacht op de BBC, met daarnaast 'plaatselijke' sporten als horseracing, darts, bowls, snooker zoals Nederland heeft met schaatsen en paardrijden en Belgie met wielrennen en veldrijden. Qua kwaliteit, commentaar en analyse kan er weinig tot niets aan de BBC tippen. Vooral op de grote evenementen is de BBC briljantquote:Op zaterdag 28 juni 2008 19:44 schreef XL het volgende:
[..]
Je ziet alleen de sport van BBC 1 en 2 Tong..
Er is voor Britten nog meer dan dit
Waarschijnlijk die van zijn vriendin/vrouw. Net als in die reclame.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 20:08 schreef Chriz2k het volgende:
Welke conditioner gebruikt Kiefer om zijn haar zo zacht en glanzend te krijgen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |