dank je wel DaviniaHR ik ben er inmiddels aan gewend en zit gelukkig al op een veel lage dosis dan voorheenquote:Op vrijdag 27 juni 2008 17:14 schreef DaviniaHR het volgende:
Mefke, wat naar!
Heel veel sterkte de komende tijd!
Fan van het eerste uur, jij ook! Continu aan de prednison lijkt me geen lolletje!
Begrijp ik helemaal krijg ook bij iedere kuur van mensen om me heen te horen en je hebt/kan er niks aan/mee.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 14:52 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
ik wil nooit meer horen
''je moet stoppen met die prednison, dat is gewoon gif, gewoon troep''
![]()
ja dat weet ik maar als ik godverdomme stop met die troep dan ga ik dood ja, snap je dat![]()
dus dat........
Jeps.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 06:55 schreef Vivi het volgende:
En dat van die tweeling krijgt iedereen te horen volgens mij.
Dat heeft mijn moeder tot week 32 gehoord... Helaas lijk ik qua figuur niet op mn moeder, ik kwam 25kilo + aan..quote:Op dinsdag 15 juli 2008 07:52 schreef Troel het volgende:
[..]
Jeps.
Beter trouwens dan wat een kennisje van mij hoorde:
"Je ziet er nog niets van, weet je wel zeker dat je je niet verbeeld zwanger te zijn"
Nadat ze een behoorlijk heftige tijd achter de rug had met de MMM enzo
Dat was ook de vraag van de huisarts notabene, aan het kraambed van mijn moeder. "Leuk, een tweeling. Een jongen en een meisje nog wel! Weten ze al of het een- of tweeeiig is?"quote:Op dinsdag 15 juli 2008 12:59 schreef gargamel het volgende:
Dat van die tweeling wisten mensen bij mij vrij snel. Alleen na de geboorte:
Ach kijk, TWEE kindjes. Tweeling?
Meisjes? (nee jongen en meisje) EENEIIG? (zucht....)
.
Tegenwoordig al een stuk minder omdat ze welliswaar iets op elkaar lijken, maar mijn zoon is ruim een halve kop groter dan mijn dochter, wordt gedacht dat hij ook wel ouder is.
Ik krijg alleen bovenstaande vragen nog als gevraagd wordt hoe oud ze zijn.
Maarreuh, komt er nog geen tweede?quote:Op dinsdag 15 juli 2008 13:30 schreef PM-girl het volgende:
Dat is wel erg, dat een arts het vraagt!
Overigens hoor ik de vraag: "Komt er nog geen tweede?" op het moment een beetje TE vaak.
Dat is wel erg snel gehaptquote:
ja Morning after pil. Ik vind het een belachelijke asociale reactie.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 16:04 schreef dutchie het volgende:
Aha, daar had ik niet aan gedacht.
Fijne reactie dan inderdaad.
Wow, das wel bot inderdaad!quote:Op dinsdag 15 juli 2008 16:14 schreef DevilsChase het volgende:
[..]
ja Morning after pil. Ik vind het een belachelijke asociale reactie.
Of op school, staat er 1 zon lange bank, gaan me klasgenoten er snel allemaal opzitten wat resulteert dat ik moet staan en ik kan niet zo lang meer staan. Dus iemand anders zegt: laat haar even zitten ze is zwanger man, zeggen ze: Ja nou en, kan je toch ook op de grond zitten.
ik ben 22, heb al vanaf feb 2002 een vriend en woon al 4 jaar samen in een koopwoning dus het slaat nergens op!quote:Op dinsdag 15 juli 2008 17:12 schreef freecell het volgende:
[..]
Wow, das wel bot inderdaad!
Hoe oud ben je dan als ik vragen mag? Want ik ben zelf ook nog vrij jong, maar krijg niet zúlke botte reacties.
Afgelopen zondag pakte ik een goede stoel, de enige mét rugleuning en de jongen die daar blijkbaar op zat pakte hem weer terug: "Mijn stoel!" ik: "uhm, ik ben zwanger, in de 8e maand enzo" Hij: "pak die maar" wijst naar stoel zonder rugleuning.
Ik heb nog even gesputterd en uitgelegd waarom ik liever wel een rugleuning had, maar uiteindelijk de stoel niet terug gekregenDat was ook wel vrij bot. Kon ik meer dan 2 uur op een klotestoel zonder leuning zitten.
dan had ik wel iets meer verstand verwachtquote:Op dinsdag 15 juli 2008 19:31 schreef mefke79 het volgende:
helaas, tegen de dertig...
WTF is dat voor idiote opmerkingquote:Op dinsdag 15 juli 2008 19:42 schreef leonieke het volgende:
"Tjah, het is ook wel logisch dat ik wél kinderen kan krijgen en jij niet want jij hebt een betere job." (euh... wtfmijn lieve schoonzus...)
Ah, die wilde ik net gaan posten jaquote:Op dinsdag 15 juli 2008 16:30 schreef YPPY het volgende:
"dat is echt zielig, als ze de enige blijft"
"kan nooit goed zijn, enigskind, wordt ze verwend"
"en? is de tweede al onderweg?"
}:
Je zou van iemand van 28 jaar ook al meer verstand verwachten héquote:Op dinsdag 15 juli 2008 20:04 schreef DJMO het volgende:
[..]
dan had ik wel iets meer verstand verwacht
[..]
WTF is dat voor idiote opmerking
Dan zal ik even aanvullen:quote:
quote:Op dinsdag 15 juli 2008 21:49 schreef YPPY het volgende:
[..]
Dan zal ik even aanvullen:
Geef je nou nog steeeeeeeeeeeeeeds borstvoeding?
Bijt ze niet?
Daar zit toch niks meer in?
Ik las laatst dat enig kinderen zichzelf gelukkiger beoordelen dan mensen met broertjes en/of zusjesquote:Op dinsdag 15 juli 2008 16:30 schreef YPPY het volgende:
"dat is echt zielig, als ze de enige blijft"
"kan nooit goed zijn, enigskind, wordt ze verwend"
"en? is de tweede al onderweg?"
als ik vertel over het nieuwe huis "die zolderkamer gaan jullie vast verbouwen voor als er een tweede komt en Anna een nieuwe kamer krijgt"
Tja een dooddoener maar voor mij klopte die wel. Maar als je dat de hele tijd te horen krijgt *zucht*quote:
Dan kan ik het me indenken dat de vraag niet als vervelend word beschouwd.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 22:23 schreef DJMO het volgende:
cattie, fuente,
die vraag kan ik ergens (heel ergens) nog begrijpen omdat ik zelf op een knul hoopmaar als het kind maar gezond is, is het mij en mijn partner allemaal goed en zijn we gewoon gelukkig met wat we krijgen ...
Oh ja, da's ook zoiets. Hier ook veel bekkenklachten, het blijft nu wel stabiel, maar op een punt waarop ik bijna niets kan.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 23:07 schreef marlieske het volgende:
[..]
Tja een dooddoener maar voor mij klopte die wel. Maar als je dat de hele tijd te horen krijgt *zucht*
Ik vond de opmerking tijdens de zwangerschap:" tja dat hoort erbij" of "tja dat moet je er maar voor over hebben hé" erg irritant.
Vaak geplaatst door mensen die nog nooit zwanger zijn geweest dus geeeeeen idee hebben waar ze over praten, ik wens die personen een helse zwangerschap toe![]()
Ik heb lopen kotsen tot ruim 20 weken, vrat een pakje rennie's in 1 week leeg + 1 fles gaviscon, had last van mijn bekken vanaf week 12 ofzo (eerdere dubbele bekkenbreuk speelde op) kreeg de laatste week enorme zwangerschapsjeuk (niet de milde vorm maar de heeeeel erge, huid verdween en komt ook niet echt goed terug) ik hield vanaf weekje 20 ruim 13 kilo vocht vast dus had zulke dikke voeten dat ik zelfs in grote sloffen niet kon lopen en dat begon al als ik wakker werd en zo de hele dag + nacht door, voor slapen kreeg ik af en toe een slaaptablet van de gyn of vk, want ook dat lukte niet meer vanwege de onrustige benen en pijn in mijn bekken.
Duidelijk geen droom zwangerschap en dan is die dooddoener een ramp.
Vraag me dan ook echt af waarom mensen je vragen hoe het met je gaat als ze het eigenlijk liever niet horen.
Dit dusquote:Op dinsdag 15 juli 2008 21:49 schreef YPPY het volgende:
[..]
Dan zal ik even aanvullen:
Geef je nou nog steeeeeeeeeeeeeeds borstvoeding?
quote:Op woensdag 16 juli 2008 08:51 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Soms weet je dat mensen t niet rot bedoelen, maar t kan wel enorm dom overkomen!!
Ik vertelde een vriendin dat Dana in t ziekenhuis lag en ik zowiezo elke 3 uur op en neer rij om haar te voeden en te verzorgen.
krijg ik als antwoord: "Ja dat krijg je als je een baby hebt, dan heb je t een stuk drukker"![]()
quote:Op woensdag 16 juli 2008 08:51 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Soms weet je dat mensen t niet rot bedoelen, maar t kan wel enorm dom overkomen!!
Ik vertelde een vriendin dat Dana in t ziekenhuis lag en ik zowiezo elke 3 uur op en neer rij om haar te voeden en te verzorgen.
krijg ik als antwoord: "Ja dat krijg je als je een baby hebt, dan heb je t een stuk drukker"![]()
Pff, Ik hoor het ook heel vaak....quote:Op woensdag 16 juli 2008 09:42 schreef owlet het volgende:
Wat ik nooooooit meer wil horen is "slaapt ze nog steeds bij jullie in bed? Niet te lang doen hoor, daar krijg je maar onzelfstandige kinderen van"![]()
Dat je er niet voor zou kiezen, prima. Dan moet je het zeker niet doen.
Maar er zijn inmiddels talloze onderzoeken waaruit blijkt dat het gezond en goed voor een kind is om bij de ouders te slapen en er is nog niet één onderzoek waaruit het tegendeel blijkt. Er zijn geen grotere kinderen die nog steeds bij hun ouders willen slapen, ik ben zelf ook gezond groot geworden. We hebben nog steeds een goed sexleven, Ronja is een hartstikke leuke peuter met een normale ontwikkeling en het allerbelangrijkste: WE ZIJN ER ALLEDRIE HEEL GELUKKIG MEE.
Zo.
wij dus ookquote:Op woensdag 16 juli 2008 10:05 schreef owlet het volgende:
Wel nee joh, er zijn heeeel veel mensen die het doen. Wij hebben ons bed er op gekocht, we slapen nu met kind tussen ons in nog steeds breder dan we in het pre-Ronja tijdperk sliepen en belangrijker: we maken standard ononderbroken nachten als ze bij ons slaapt. Ik zie echt het slechte er niet van in.
Google maar eens op dr. Sears. Da's een behoorlijk goed bekend staande kinderarts met een normale, totaal niet "alternatieve" praktijk. Hij is heel erg voor samen slapen als dat is wat goed werkt voor jou en je kind.
Van mij hoeft niemand het te doen, ik kan me ook heel goed voorstellen dat het voor andere mensen weer niet goed werkt. Maar het veroordelende zónder enige vorm van kennis kan me echt storen.
Das niet waar hoor! Afgelopen zondag heb ik tot kwart voor 11 uitgeslapen met Jen.quote:Op woensdag 16 juli 2008 12:02 schreef miss_sly het volgende:
Ik wil nooit meer horen (vooral van mijn zusje) dat uitslapen niet meer gaat dadelijk als er een kindje is/
Ja, dat weet ik nou wel, maar dat hoeft niet iedere keer gezegd. Ze weet toch wel hoe graag we een kindje willen en dat we dat uitslapen met alle plezier opgeven?
En weet je wat? Ik heb besloten om het haar ook gewoon te vertellen! Misschien heeft ze niet eens door dat het niet fijn is om iedere keer te horen. En misschien vindt zij het niet prettig om mij vaak te horen zeggen dat we zo heerlijk uitgeslapen hebben, kan ze dat ook meteen even zeggen en dan is de lucht geklaard
Dat zal best, wij komen allebei ieder weekend pas ons bed uit als wij daar zin in hebben. Dat kan dadelijk dus niet meer en dat kan me niets schelen.quote:Op woensdag 16 juli 2008 12:05 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Das niet waar hoor! Afgelopen zondag heb ik tot kwart voor 11 uitgeslapen met Jen.
quote:Op woensdag 16 juli 2008 12:02 schreef miss_sly het volgende:
Ik wil nooit meer horen (vooral van mijn zusje) dat uitslapen niet meer gaat dadelijk als er een kindje is/
Ja, dat weet ik nou wel, maar dat hoeft niet iedere keer gezegd. Ze weet toch wel hoe graag we een kindje willen en dat we dat uitslapen met alle plezier opgeven?
En weet je wat? Ik heb besloten om het haar ook gewoon te vertellen! Misschien heeft ze niet eens door dat het niet fijn is om iedere keer te horen. En misschien vindt zij het niet prettig om mij vaak te horen zeggen dat we zo heerlijk uitgeslapen hebben, kan ze dat ook meteen even zeggen en dan is de lucht geklaard
Misschien moeten jullie dit eens bespeken? Je hebt toch wel vaker zoiets gepost? Ik zou dit echt niet accepteren als je er zo mee zit.quote:Op woensdag 16 juli 2008 12:15 schreef DJMO het volgende:
ik kan het woord regenton inmiddels ook niet meer horen.. niet dat andere mensen dat tegen me zeggen, maar elke dag minimaal zes keer noemt vriendjelief me een dikke regenton, meestal antwoord ik dat mijn buik er weer afgaat, maar dat hij flink zal moeten trrainen om zijn buik kwijt te raken, maar ik word er nu toch wel een beetje gek van.. als ik dat nog vijf maanden moet horen ga ik oordoppen aanschaffen
Ow ja, wij grappen er wel eens over dat we dan een briefje ophangen bij de AH dat we 'een nestje' hebben en er 'een gratis af te halen'is en we er 'eentje houden'quote:Op woensdag 16 juli 2008 15:49 schreef Leana het volgende:
Toen ik vertelde dat wij een tweeling krijgen kreeg in de reactie: " Ga je ze allebei houden?"
Ik heb geantwoord dat we de meest huilende baby op marktplaats zouden zetten. Wat moet je nou met zo'n opmerking....
Ik kan mij zo voorstellen wie die opmerking heeft gemaakt, klopt dat?quote:Op woensdag 16 juli 2008 15:49 schreef Leana het volgende:
Toen ik vertelde dat wij een tweeling krijgen kreeg in de reactie: " Ga je ze allebei houden?"
Ik heb geantwoord dat we de meest huilende baby op marktplaats zouden zetten. Wat moet je nou met zo'n opmerking....
quote:Op woensdag 16 juli 2008 15:49 schreef Leana het volgende:
Toen ik vertelde dat wij een tweeling krijgen kreeg in de reactie: " Ga je ze allebei houden?"
Ik heb geantwoord dat we de meest huilende baby op marktplaats zouden zetten. Wat moet je nou met zo'n opmerking....
Oh-oh, er is er één vervelend?quote:Op woensdag 16 juli 2008 17:43 schreef simmu het volgende:
mag ik ook mensen die ik niet meer wil horen nomineren?
Oh ja, dat soort opmerkingen kregen wij ook vaak "Oh, straks krijg je een zesling!"quote:Op woensdag 16 juli 2008 15:52 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ow ja, wij grappen er wel eens over dat we dan een briefje ophangen bij de AH dat we 'een nestje' hebben en er 'een gratis af te halen'is en we er 'eentje houden'doordat we met hormoonbehandelingen bezig zijn, is de kans op een tweeling wel aanwezig, iets wat regelmatig in een gesprek met mensen terugkomt
eentje? schoonpa doet nog steeds zo vervelend (bemoeit zich overal mee, wil overal een stem in, ook dingen die hem geen snars aangaan zoals aan wie geboortekaartjes te sturen, maakt ons leven algeheel moeilijk en lastig). enige reactie van mijn moeder is een vergenoegd en gelukkige "zo! nu weet jij tenminste ook hoe het is"quote:Op woensdag 16 juli 2008 17:51 schreef freecell het volgende:
[..]
Oh-oh, er is er één vervelend?![]()
Vandaag was ik weer de hele dag aan het kotsen. Vraagt iemand hoe het gaat, dus ik zeg: mja, misselijk.
"ja, het hoort er bij hè?"
Welja, heel normaal, iedereen kotst tot en met week 32
Maar het is geen vraag van die mensen, het is een mededeling, dat een meisje dan nu leuker is. Vandaag ook weer:quote:Op dinsdag 15 juli 2008 22:23 schreef DJMO het volgende:
cattie, fuente,
die vraag kan ik ergens (heel ergens) nog begrijpen omdat ik zelf op een knul hoopmaar als het kind maar gezond is, is het mij en mijn partner allemaal goed en zijn we gewoon gelukkig met wat we krijgen ...
oh, geen tips voor mij. ze heeft een notitie gemaakt en zei "wij zorgen er wel voor dat jij iig die eerste week niet 24/7 de hele boel over de vloer krijgt.quote:Op woensdag 16 juli 2008 19:03 schreef DJMO het volgende:
nogmaals simmu, ik ben blij dat ik alleen hulp krijg als ik er echt om vraag (in huis dan), zelfde met adviezen etc. geboortekaartjes?? maak ik zelf wel en we maken ook zelf uit naar wie ze sturen, schoonpapa doet helemaal niets, behalve als we het hem vragen. ik kan me zo goed voorstellen dat jij je gal even kwijt moest, en ik leef met je mee, maar ik ben nu wel nieuwsgierig naar wat de kraamzorg voor tips had voor je
als ze het echt serieus meent is het echt een opmerking om meteen in de vuilnisbak te kiepen ja. zoals mijn schoonvader zei: je zorgt maar dat et een knul is, en anders stop je hem maar terug, met een grote grijns op zijn gezicht en een knipoog, kan ik wel waarderen. maar dat mensen echt eisen stellen : het moet een meisje/jongen worden .. damn alsof jij zeggenschap hebt over moeder natuurquote:Op woensdag 16 juli 2008 19:08 schreef cattie het volgende:
[..]
Maar het is geen vraag van die mensen, het is een mededeling, dat een meisje dan nu leuker is. Vandaag ook weer:
"zwanger? Hopen dan dat het een meisje wordt!".
En mijn schoonmoeder die verklaart dat ze wil dat we een meisje krijgen, ging echt te ver m.i.
*Proest*quote:Op woensdag 16 juli 2008 18:57 schreef texelonia het volgende:
Zo te horen lijk je enorm op je moeder simmu
quote:Op woensdag 16 juli 2008 19:08 schreef admiraal_anaal het volgende:
Mensen die allerlei hocuspocus trucjes uithalen met naald en draad of kijken hoe de buik is om te voorspellen of het een jongen of meisje word![]()
En allemaal vertellen dat die trucjes bij hun wel een goede uitkomst had
Dan moet ze d'r zoon een schop onder de kont geven als het een meisje isquote:Op woensdag 16 juli 2008 19:08 schreef cattie het volgende:
En mijn schoonmoeder die verklaart dat ze wil dat we een meisje krijgen, ging echt te ver m.i.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |