inderdaad.quote:Op zaterdag 21 juni 2008 11:52 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wehe die kop van Mario bij dat bord van Piet.
Mario dist Piet een aantal keer. En terecht.
Mensen die Piet een meesterscout vinden
Mensen die Mario Been met zijn lipgloss serieus nemen.quote:Op zaterdag 21 juni 2008 11:52 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wehe die kop van Mario bij dat bord van Piet.
Mario dist Piet een aantal keer. En terecht.
Mensen die Piet een meesterscout vinden
Slik. Thanks ik had gezocht maar kon het niet vinden.quote:
nooit met een wedstrijd van het NTquote:Op zondag 22 juni 2008 00:21 schreef magnifor het volgende:
Geen sportzomer vandaag?
Ik hoop dat ze het fragment herhalen van de uitzending een dag na de wedstrijd Nederland - Italië waar Jack van Gelder iedereen oproept 30 juni toch echt alvast vrij te houden zodat ze het concert van André Rieu kunnen bijwonen, die had immers een concert beloofd als Nederland Europees kampioen zou worden.quote:Op zondag 22 juni 2008 04:09 schreef mcyodogg het volgende:
Ben benieuwd of Jack nog terug gaat komen op zn woorden 'ik denk dat we gewoon van die russen gaan winnen, jongens. dat kan toch niet anders?' Of iets in die richting
Het commentaar op de radio na de 3-0 tegen Italië, 'Nederland scoort! We zijn door...quote:Op zondag 22 juni 2008 04:16 schreef Tomatenboer het volgende:
Dan mag hij mooi een keer de deksel op z'n grote neus krijgen met dat opportunisme van hem. Heel de voetbalwereld is opportunistisch maar Jack maakt het altijd wel heel bont.
Piet als bondscoach.quote:Op zondag 22 juni 2008 04:25 schreef kraakschandaal het volgende:
Ik denk dat Piet gelijk had met zijn bord helaas.
quote:Op zondag 22 juni 2008 13:05 schreef Joesse het volgende:
Was het (2 jaar geleden ofzo?) niet zo dat toen Oranje was uitgeschakeld, Sportzomer weer vanuit Hilversum kwam? Hoe zit dat dit jaar eigenlijk?
quote:Voetbal Nabeschouwing (NOS, Ned1, 23:23) - Op speeldagen van Oranje werd Studio Sportzomer verruild voor een uitgebreide nabeschouwing, waarin onder meer de visie van Johan Cruijff aan bod komt. Johan Cruijff was na het verlies van Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Rusland vol lof over de tegenstander. “Rusland heeft een uitstekende ploeg, een waardige tegenstander. Ze voetbalden heel goed. Je zag dat Oranje op het einde op het tandvlees liep. Zij zijn net begonnen aan de competitie en dus nog fris. Rusland speelde uitstekend voetbal.” Nu Oranje is uitgeschakeld vinden er bij de NOS enkele veranderingen plaats. Zo zal Jack van Gelder zijn talkshow Studio Sportzomer niet meer vanuit gastlanden Zwitserland en Oostenrijk maken. Nu verhuist hij met zijn programma terug naar Hilversum. De Voetbal Nabeschouwing werd door 3.806.000 kijkers (madl: 65.9%) bekeken.
In hilversum gaat het door. Rosie gaat wel wegquote:Op zondag 22 juni 2008 23:31 schreef 456 het volgende:
Stopt Studio Sportzomer helemaal, of gaat het wel door in de studio?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |