Bitch, ik heb me zelfs bij Spice Girls normaal gedragen. Een vriendin dacht dat ik flauw zou vallen is niet gebeurd.quote:
Ik was me goed bewust dat het iets anders was hoor, maar in het vorige topic werd volop teruggekeken naar oude tekenfilms en daar sloot het wel op aanquote:Op donderdag 19 juni 2008 15:59 schreef Kugari-Ken het volgende:
Dat zijn de Samurai Pizza Cats, dat is weer heel wat anders...
Het is dat je 17 bent... en dus nooit de glorie van Transformers Generation 1 hebt mogen meemaken en de Thundercats niet kent... want anders had ik je na school op moeten wachten.
Dat is Cairons kloon.quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:03 schreef Cahir het volgende:
Ken, doe eens avatar.
En hoelang lees je al mee
Kugari-ken=caironquote:Op donderdag 19 juni 2008 16:03 schreef Cahir het volgende:
Ken, doe eens avatar.
En hoelang lees je al mee
Ik ben Snarfquote:Op donderdag 19 juni 2008 16:04 schreef Kugari-Ken het volgende:
Mijn twee favorieten waren Tigra en Cheetara
http://www.gotoquiz.com/which_thundercat_are_you
En ik ben Tygra!!!!
Oh ja elk kloon had zijn eigen identiteitquote:Op donderdag 19 juni 2008 16:06 schreef Kugari-Ken het volgende:
Ik had nog veel meer klonen maar geen van allen doen ze het nog
Ik wil weer PhalanX zijn!
Maar daarmee kan ik niet meer inloggen en ik kan al sinds jaar en dag niet meer bij het emailadres dat onder die nick staat.
Goed genoeg denk je?quote:
Weet ik, maar had geen sheet hier. Dus heb alleen ff mijn voorkeuren voor mezelf opgeschreven, verder nog niks/ Zal wel de torrie-specifieke sheet een paar x printen hiero, net als die history.quote:Mar jij mag zelf je bolletjes invullen
Je hebt zelf gezegd dat je begon te huilenquote:Op donderdag 19 juni 2008 15:59 schreef Breezerslet het volgende:
[..]
Bitch, ik heb me zelfs bij Spice Girls normaal gedragen. Een vriendin dacht dat ik flauw zou vallen is niet gebeurd.
Wij gaan echt ZO enorm naar andere muziekquote:Op donderdag 19 juni 2008 15:59 schreef Breezerslet het volgende:
[..]
Bitch, ik heb me zelfs bij Spice Girls normaal gedragen. Een vriendin dacht dat ik flauw zou vallen is niet gebeurd.
Ik heb me alleen bij Justin hysterisch gedragen, had na afloop van concert keelpijn.
Heb toch wat concerten bezocht:
Christina Aguilera
Justin
Take That
Spice Girls
Simply Red
Rihanna he
op verlanglijstje: Britney Spears, Mariah en Enrique Iglesias.
Ja heb ik. Een slechtequote:Op donderdag 19 juni 2008 16:51 schreef Breezerslet het volgende:
trouwens Angel heb je pic van Serge?
quote:Vervolg op: PLAK HIER DE URL VAN HET VORIGE TOPIC heaumeau 2091 - Waar Breezersletjes samenkomen
Goedeavond, lekker aan het uitbuiken van de chinees en zo met de ex naar een concert. Het leven.. ach, het is ok.quote:Op donderdag 19 juni 2008 18:58 schreef Nuno_G het volgende:
Goedeavond allemaal, lekker op het balkon met vriendje en een wijntje in de zon en het leven is heerlijk
Ik ben een arme sloeberquote:Op donderdag 19 juni 2008 18:18 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Wij gaan echt ZO enorm naar andere muziek![]()
Mijn 2007 concerten/optreden-lijst (incl festivals hoor):
Alamo Racetrack
Amy Winehouse
Arcade Fire
Arctic Monkeys (2x)
Beth hart (2x)
Bjork
Charlie Dee
C-Mon & Kypski
Cold war kids
CSS
Fischerspooner
Funeral for a friend
Gabriel Rios (2x)
Games in concert
Goose (3x)
Groove Armada
Hayseed Dixie
Incubus
Interpol
John Legend
Just Jack
Justin Timberlake
Kaiser Chiefs
Kings of Leon
Korn
Krezip (2x)
LCD Soundsystem
Maria Mena (2x)
Marilyn Manson (2x)
Maximo Park
Metallica
Mika (2x)
Moke
Nine inch nails
Paolo Nutini
Pearl Jam
Peter Gabriel
Razorlight (2x)
Robyn
Room eleven
Scissor Sisters
Smashing Pumpkins
Snow Patrol (a2x)
Stone Sour
The Chemical Brothers
The Fray
The Infadels (2x)
The Killers (2x)
The Kooks (2x)
The Shins
Tool
Tori Amos (2x)
Vive la Fete
Wir sind Helden (2x)
Wolfmother
In vanavond weer naar The Infadels in de Effenaar
quote:Op donderdag 19 juni 2008 18:15 schreef MisterO het volgende:
[..]
Je hebt zelf gezegd dat je begon te huilen![]()
zeg hou eens op, ik zit nog steeds op kantoor te ploeteren omdat we morgen "verplicht"een dagje moeten gaan wandelen en spelevaren in Utrecht als teambuildingquote:Op donderdag 19 juni 2008 18:58 schreef Nuno_G het volgende:
Goedeavond allemaal, lekker op het balkon met vriendje en een wijntje in de zon en het leven is heerlijk
Ja haal hem hier eens het topic binnen, zodat we zijn kant van het verhaal eens kunnen vragenquote:Op donderdag 19 juni 2008 19:00 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Goedeavond, lekker aan het uitbuiken van de chinees en zo met de ex naar een concert. Het leven.. ach, het is ok.
Kus voor de vriend Nuno
Hij zegt Obrigado e beijo para ti tanbemquote:Op donderdag 19 juni 2008 19:00 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Goedeavond, lekker aan het uitbuiken van de chinees en zo met de ex naar een concert. Het leven.. ach, het is ok.
Kus voor de vriend Nuno
Ik doelde meer op het verschil in genrequote:Op donderdag 19 juni 2008 19:04 schreef Breezerslet het volgende:
[..]
Ik ben een arme sloeberen heb niet voor alle artiesten over om naar concert te gaan.
Die's wel leuk jaquote:[..]
![]()
Het leven is idd best wel oe, zometeen heerlijk met vriend naar Sex and the City en wat bijkletsen.
En dat verstond ik dan gelukkig gewoonquote:Op donderdag 19 juni 2008 19:10 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
Hij zegt Obrigado e beijo para ti tanbem
Heb ik net al ff gedaan, een uurtjequote:
Hij spreekt geen of nauwelijks nederlands dus je zult het in het spaan/portugees of engels moeten doen maar wat zou je willen weten danquote:Op donderdag 19 juni 2008 19:07 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Ja haal hem hier eens het topic binnen, zodat we zijn kant van het verhaal eens kunnen vragen![]()
Dat wist ik wel daarom vertaalde ik het ook niet.quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:12 schreef Ang3l het volgende:
[..]
En dat verstond ik dan gelukkig gewoonThanks.
Oooow mijn maag vond de chinees niet lief volgens mij....
Nee dat hoop ik ook niet! En jullie zitten te ver weg om ziekebroeder te spelen voor mequote:Op donderdag 19 juni 2008 19:16 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
Dat wist ik wel daarom vertaalde ik het ook niet.
Hoop niet dat je ziek wordt voor het concert vanavond
English shouldn't be a problem, wellicht dat we dat eerst eens een topic lang zouden kunnen oefenenquote:Op donderdag 19 juni 2008 19:15 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
Hij spreekt geen of nauwelijks nederlands dus je zult het in het spaan/portugees of engels moeten doen maar wat zou je willen weten dan
Trouwens spelevaren in Utrecht kan toch heel leuk zijn, kun je eindelijk die vervelende collega in het water gooien. En lekkere guys kijken
Maar Xiance is er weer, die wil vast wel pleegzuster Bloedwijn spelenquote:Op donderdag 19 juni 2008 19:17 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nee dat hoop ik ook niet! En jullie zitten te ver weg om ziekebroeder te spelen voor meincl uniformpjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |