maar ze zegt net dat haar buren lelijk zijnquote:Op woensdag 18 juni 2008 21:07 schreef Marble het volgende:
[..]
Je kunt er ook 1 grote tuin van maken en een gezellige wooncommune oprichten. Zo'n haag is psychologisch gezien toch maar een manifestatie van misanthropische onzekerheid en onkunde om je emoties te tonen, aldus Freud en Skinner.
Stapel dan gewoon je lege bierkratten tussen jouw tuin en die van de buren.quote:Op woensdag 18 juni 2008 21:05 schreef Copycat het volgende:
Oh ja! Coniferen!
De coniferenheg tussen mijn achtertuin en die van mijn buren is op leven na dood. En dat blijkt dus een soort van virus te zijn, vertelde Pony-Lover. En moet er dus een nieuwe haag komen.
En ik zie het gat in mijn budget al weer zitten.
Oh, dan kan de haag niet hoog genoeg zijn. Planten die hap!quote:Op woensdag 18 juni 2008 21:08 schreef saaw het volgende:
[..]
maar ze zegt net dat haar buren lelijk zijn
Oh ja: mijn buren zijn lelijk. Echt lelijk. En hun misantropische onzekerheden en emotionele onkundes houden ze maar lekker thuis.quote:Op woensdag 18 juni 2008 21:07 schreef Marble het volgende:
Je kunt er ook 1 grote tuin van maken en een gezellige wooncommune oprichten. Zo'n haag is psychologisch gezien toch maar een manifestatie van misanthropische onzekerheid en onkunde om je emoties te tonen, aldus Freud en Skinner.
Dan los je dat met een nieuwe heg ook niet opquote:Op woensdag 18 juni 2008 21:10 schreef Copycat het volgende:
[..]
Oh ja: mijn buren zijn lelijk. Echt lelijk. En hun misantropische onzekerheden en emotionele onkundes houden ze maar lekker thuis.
Als ik thuis al bier drink, is 't zo'n flesje uit zo'n kartonnetje, met zo'n handige dop.quote:Op woensdag 18 juni 2008 21:08 schreef Pony-Lover het volgende:
Stapel dan gewoon je lege bierkratten tussen jouw tuin en die van de buren.
kom ik er een mooie tekening op zetten van een DVDspeler!quote:Op woensdag 18 juni 2008 21:12 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
Dan los je dat met een nieuwe heg ook niet op![]()
Bel Israel en vraag ze of ze zo'n muur voor je komen zetten![]()
[ afbeelding ]
echt?quote:Op woensdag 18 juni 2008 21:13 schreef Copycat het volgende:
[..]
Als ik thuis al bier drink, is 't zo'n flesje uit zo'n kartonnetje, met zo'n handige dop.
Zo'n wijvenbiertje, zeg maar.
Dan stapel je alle oude jaargangen Viva en Yes op tussen jouw tuin en die van de burenquote:Op woensdag 18 juni 2008 21:13 schreef Copycat het volgende:
[..]
Als ik thuis al bier drink, is 't zo'n flesje uit zo'n kartonnetje, met zo'n handige dop.
Zo'n wijvenbiertje, zeg maar.
Zo'n wijf ben ik nou ook weer niet.quote:Op woensdag 18 juni 2008 21:16 schreef Pony-Lover het volgende:
Dan stapel je alle oude jaargangen Viva en Yes op tussen jouw tuin en die van de buren![]()
Al m'n foto's van kinderen op wipkippen zijn ook wegquote:Op woensdag 18 juni 2008 21:18 schreef alwaysthebest het volgende:
Re heeft alles zitten editten.Teruglezen wordt je tegenwoordig gewoon onmogelijk gemaakt.
quote:Op woensdag 18 juni 2008 21:20 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
Al m'n foto's van kinderen op wipkippen zijn ook weg![]()
![]()
Was niet helemaal wat ik bedoelde, maar dit is eigenlijk nog beterquote:
quote:Op woensdag 18 juni 2008 21:18 schreef alwaysthebest het volgende:
Re heeft alles zitten editten.Teruglezen wordt je tegenwoordig gewoon onmogelijk gemaakt.
quote:Op woensdag 18 juni 2008 21:29 schreef Marble het volgende:
Da's een eend, geen kip. Gevogeltediscriminatie is ZO not done anno 2008.
Jeetje, waarom zou hij dat gedaan hebben? We hadden het nog netjes gehoudenquote:Op woensdag 18 juni 2008 21:18 schreef alwaysthebest het volgende:
Re heeft alles zitten editten.Teruglezen wordt je tegenwoordig gewoon onmogelijk gemaakt.
Hm, wat een mensenkennis heeft hij toch.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |