Maak er een dan?quote:Op woensdag 18 juni 2008 17:52 schreef MarkNMGN het volgende:
Weinig ALDI-garpjes tot nu toe, dat kan beter.
En jij bent zeker geen VMBO'er? Spuitgast!quote:Op woensdag 18 juni 2008 17:43 schreef Thrilled het volgende:
En voor de vmbo'ers onder ons: Kassier = mannelijke versie van een cassière![]()
spel- en taalfouten onder voorbehoud, alle rechten voorbehouden. Disclaimer © 2008
Niks mis mee, gemak dient de mens.quote:Op woensdag 18 juni 2008 17:52 schreef Fha het volgende:
Pannenkoeken kopen vind ik toch wel heel erg hoor
Zoveel moeite is het toch niet om pannenkoeken te maken?quote:
Pannenkoeken bakken is al zó simpel.quote:
Heel goed.quote:Op woensdag 18 juni 2008 17:57 schreef First het volgende:
Aldi is sowieso(Weet niet of het goed gespeld
)
Nee dat lukt mij ook nog wel.quote:Op woensdag 18 juni 2008 17:57 schreef Fha het volgende:
[..]
Zoveel moeite is het toch niet om pannenkoeken te maken?
Als je het van mij overneemt kan je er vanuit gaan dat het goed isquote:Op woensdag 18 juni 2008 17:57 schreef First het volgende:
Aldi is sowieso(Weet niet of het goed gespeld
)
Ik eet ook regelmatig kant en klaar haha dus dat snap ik wel. Maar pannenkoeken.. nee dat is sneuquote:Op woensdag 18 juni 2008 17:59 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Nee dat lukt mij ook nog wel.
Mag ook wel met m'n horeca papiertje op zak.
Maar dan nog, gewoon kopen en in de magnetron (o.i.d) gooien is voor de meeste mannen genoeg werk voor een avondmaaltijd als een ander het niet maakt.
Idd, zelfgemaakte pannenkoeken zijn echt 10 keer zo lekker.quote:Op woensdag 18 juni 2008 17:58 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Pannenkoeken bakken is al zó simpel.
Kant en klare pannenkoeken eten is echt fucking triest. Sowieso kant en klare bagger.
We hebben het over sowieso.quote:Op woensdag 18 juni 2008 18:00 schreef matige_muis het volgende:
[..]
Als je het van mij overneemt kan je er vanuit gaan dat het goed is
Ik kom zo heel me zomervakanties door, lang leve de magnetron pannekoeken, poffertjes, cheeseburgers, AH maaltijden enz.quote:Op woensdag 18 juni 2008 18:01 schreef Fha het volgende:
[..]
Ik eet ook regelmatig kant en klaar haha dus dat snap ik wel. Maar pannenkoeken.. nee dat is sneu![]()
Haha dan zijn we het daar over eensquote:Op woensdag 18 juni 2008 18:03 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Ik kom zo heel me zomervakanties door, lang leve de magnetron pannekoeken, poffertjes, cheeseburgers, AH maaltijden enz.![]()
Dat is niet gebaseerd op de werkelijkheid trouwens
Pannekoeken hoor je inderdaad gewoon zelf te maken, stuk lekkerder (lees: uberhaupt eetbaar) allemaal.
Mooi zo.quote:Op woensdag 18 juni 2008 18:05 schreef Fha het volgende:
[..]
Haha dan zijn we het daar over eens![]()
mooie foto...
Eet smakelijk alvastquote:Op woensdag 18 juni 2008 18:06 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Mooi zo.
En ik krijg me toch verdomde honger van dit topic, mag hopen dat de (zelfgemaakte!) patat zo klaar is.![]()
Thanks!
Koeken van pannen?quote:Op woensdag 18 juni 2008 18:06 schreef beelz het volgende:
Je had 50 cent naar hem moeten gooien en op die pannenkoeken gaan stampen en dan hij zo van
"Mijn pannenkoeken, wat doe je?"
En dan jij "Ja maar ik heb ze toch gekocht wheheheheheheheheh"
Owjah... WE GAAN NAAR WENEN TOE!!
Talpa
Gothics
Pannenkoeken
Feyenoordquote:
quote:Op woensdag 18 juni 2008 17:48 schreef teh_m0nkey het volgende:
Had de kassier moeten zeggen,: "Kenker, kiek hem 'ns vreten 'n niks 'ankomen"?
En ben je nou een VMBO'er of niet?quote:Op woensdag 18 juni 2008 18:04 schreef Thrilled het volgende:
w000t leuke reacties
- ja ik ben een man
- er waren gezoete pannenkoeken en naturel, dus ik koos naturel
- zelf bakken had ik geen zin in.. eieren, melk, mixen, maatbekers, pannen, stinklucht door je huis de rest van de avond.. ooooof: 30 seconden in de magnetron!!
- ik ben geen homofoob, vind homo's tof, en kan wel om ze lachen als ze beetje verwijfd doen.. maar dit kwam er zo serieus en mannelijk uit.. ik vond het eng.. en ik vind gewoon dat ik daar een mening over mag hebben...
Ze smaken goed trouwens
yay goed gespeldquote:Op woensdag 18 juni 2008 18:00 schreef matige_muis het volgende:
[..]
Als je het van mij overneemt kan je er vanuit gaan dat het goed is
Goed gesproken!quote:
quote:Op woensdag 18 juni 2008 17:48 schreef ColtZ40 het volgende:
Hou wou jou met de pannekoeken op je pillen petsen.![]()
![]()
Wat zeg ik.
Ik zou er een topic over openen als ik jou was.quote:Op woensdag 18 juni 2008 19:25 schreef Gluckskafer het volgende:
Boh gek, dus ik stond daar laatst met mijn Hummer bij de Aldi om te kijken wat voor stumperts er nou echt komen, zie ik daar een pauper-gabber naar binnen lopen, dus ik denk: " Dat wordt lachen. "
Dus ik loop hem stiekem achterna.
Loopt hij dus in 1 ruk door naar de kassa en koopt daar een pakje vloeitjes.
En dat was nog niet alles; zegt ie ook nog doodleuk tegen die homo aan de kassa:
" Ja dat is voor mijn moeder in Spanje, want vloeitjes zijn daar zo duur. " En vervolgens gooit hij dat pakje vloeitjes in een AH tas.
En ik stond dus zo met een blikje GoldenPower achter hem in de rij te wachten, en stond zo als een vunzigaard (ongeschoren, en vies jasje en peuk in m'n mondhoek) te grinniken 'ghighighi, vloei voor zn moeder'.
En die homo achter kassa natuurlijk zo denken van: "vunzigaards in Hummers die lachen om jongelui met een AH tas die vloei kopen voor hun moeder
Die is er al.quote:Op woensdag 18 juni 2008 19:34 schreef Fha het volgende:
[..]
Ik zou er een topic over openen als ik jou was.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |