Ze nam coke ná de verkrachting....quote:Op woensdag 18 juni 2008 15:40 schreef WaStEd het volgende:
hallucinatie na cocaine is een mogelijkheid...
http://www.jellinek.nl/vraagenantwoord/full-story.php?q=369&id=7
Dit stukje vind ik ook beetje apart, je kan iemand toch niet dwingen te pijpen, hou je gewoon je mond dicht draai je je hoofd weg, enige vrouwen die hier uitleg kunnen geven?quote:Ik moest 'em toen bevredigen en zei weer dat ik dit niet wilde, waarna hij mijn hoofd naar beneden drukte en zo... je kunt het wel bedenken
Dat zeg je nu heel makkelijk.quote:Op woensdag 18 juni 2008 15:38 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook, gelukkig ben ik nog nooit in zo'n soort situatie geweest, maar dan weet ik wel waar ik op zou richten, ogen krabben, zak schoppen, dat soort dingen. Ik denk ook niet dat je dat zo maar met iemand test, dan moet je iemand echt pijn willen doen
Of je durft niets te doen omdat hij je achteraf wel gaat wurgen als je te veel tegenstribbeld. Men denkt gewoon niet rationeel na op zulke momenten, maar gaat puur af op oer-instincten: in tijden van gevaar meegeven ipv tegenstribbelen.quote:Op woensdag 18 juni 2008 15:38 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook, gelukkig ben ik nog nooit in zo'n soort situatie geweest, maar dan weet ik wel waar ik op zou richten, ogen krabben, zak schoppen, dat soort dingen. Ik denk ook niet dat je dat zo maar met iemand test, dan moet je iemand echt pijn willen doen
Iemand zit met z'n handen om je nek, werk je niet mee dan loop je de kans dat je keel dichtgeknepen wordt tot je niets meer voelt. Dus in een instinct werk je mee?quote:Op woensdag 18 juni 2008 15:42 schreef rene90 het volgende:
[..]
Dit stukje vind ik ook beetje apart, je kan iemand toch niet dwingen te pijpen, hou je gewoon je mond dicht draai je je hoofd weg, enige vrouwen die hier uitleg kunnen geven?
Ik zou ook denken; bijt er dan gewoon keihard in.quote:Op woensdag 18 juni 2008 15:42 schreef rene90 het volgende:
Dit stukje vind ik ook beetje apart, je kan iemand toch niet dwingen te pijpen, hou je gewoon je mond dicht draai je je hoofd weg, enige vrouwen die hier uitleg kunnen geven?
Of je denkt na over de gevolgen van zo'n daad. Je bent opgesloten bij een vreemde in zijn huis. Dan kan je hem wel pijn doen en tijdelijk uit kunnen schakelen, maar vluchten word dan moeilijk. Hoe ernstig verkrachting ook is, als zij hem wat aangedaan zou hebben zou hij veel ergere dingen gedaan kunnen hebben. Uit angst daarvoor zou ze zich ook niet hevig verzet kunnen hebben. Een man is nou eenmaal heel wat sterker dan een vrouw. Dan ben je aardig hulpeloos.quote:Op woensdag 18 juni 2008 15:41 schreef Xith het volgende:
Tja, of je bent in shock door wat er allemaal gebeurt dat je je benen niet meer bij elkaar kan houden of er aan denkt dat je best die persoon's je-weet-wel eraf kan bijten.
quote:Op woensdag 18 juni 2008 15:48 schreef Ludootje het volgende:
Ik kan me best wel iets van TS's situatie voorstellen. Ze was aangeschoten, in de war en overdonderd. Onderschat de combinatie van factoren niet, dingen kunnen heel snel gaan. Kan me voorstellen dat tegen de tijd dat het besef doordrong, het al te laat was.
En dat van die coke achteraf... Ik kan me indenken dat TS door het gebeurde er met haar hoofd niet bij was, maar bezig met emoties en schaamtegevoelens, en op dat moment coke zag als iets dat haar beter zou laten voelen.
Verder lopen er mensen te zagen over het feit dat TS niet heel erg tegenstribbelde, maar ik kan me indenken dat het psychologische aspect heel zwaar onderschat wordt. Kijk maar naar de werkwijze van loverboy's bijvoorbeeld.
Dus mits dit geen hoax is (wat ik overigens ook niet denk), gun haar een beetje ruimte.
In ieder geval sterkte voor de TS.
Welnee man. Probeer het thuis eens met je vriendin zou ik zeggen. Je pik erin proppen terwijl zij haar benen op elkaar houdt en tegenstribbelt.quote:Op woensdag 18 juni 2008 15:28 schreef rene90 het volgende:
Moet ze wel erg sterke dijbeenspieren hebben hoor, wil je dat lang vol kunnen houden.
Daar zijn de meningen over verdeeld. Zie bovenste gedeelte van m'n post. Je moet echt bijzonder sterk en helder zijn, en een bijzonder niet sterk iemand tegenover je hebben. Je hebt twee handen en moet dus de benen van elkaar scheiden en gescheiden houden, je lul er in proppen en tevens de krabben en klappen ontwijken en als je ze toch krijgt, heel hard niet gaan bloeden.quote:Op woensdag 18 juni 2008 15:31 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Als meisje ben je sowieso al snel slapper dan de kerel, dan is dat heel moeilijk hoor.
Wel eens getest met m'n ex, maar tegen een man kun je gewoon niet op, hoe graag je ook wil. En dat is eng.
In een huis vol mensen?quote:Op woensdag 18 juni 2008 15:44 schreef Xith het volgende:
[..]
Iemand zit met z'n handen om je nek, werk je niet mee dan loop je de kans dat je keel dichtgeknepen wordt tot je niets meer voelt. Dus in een instinct werk je mee?
Blijkbaar heb jij weinig inlevingsvermogen. Niet iedereen zit hetzelfde in elkaar en mensen reageren heel uiteenlopend op gebeurtenissen. Maar goed, ieder zijn eigen mening.quote:Op woensdag 18 juni 2008 16:04 schreef EggsTC het volgende:
Mwa, beetje raar verhaal. Je gaat toch meteen weg daarna als hij je verkracht heeft. Nog een lijntje coke snuiven. Wtf? erg ongeloofwaardig verhaal.
Ik had eigenlijk wel zin in een biertje en een lijntje... Kan je nu wel goedkoop uit ze broekzak chanteren denk!quote:Op woensdag 18 juni 2008 16:00 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
YEAH, effe een lekkere lynchpartij!
Gaan we hem eens ff bezoeken jaquote:Op woensdag 18 juni 2008 15:54 schreef DoimeN het volgende:
Welke bar werkt die jongeman?
ze is al anderhalf uur daarquote:Op woensdag 18 juni 2008 16:31 schreef jon01104 het volgende:
nu naar politie gaan .. die klootzak moet gepakt worden... sterkte
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |