Mwah, ben het daar niet mee eens. Je kan nog steeds in een roes rondlopen en het gevoel hebben dat alles langs je heen gaat na weet ik hoeveel. Ligt echt aan de persoon/situatie. Ik heb zat gevallen daarvan gezien.quote:Op woensdag 18 juni 2008 23:22 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Afhankelijk van hoeveel coke je neemt, 1 goede lijn is al voldoende om in 1 klap nuchter te zijn, dat geldt voor bijna iedereen. De hoeveelheid drank maakt niet zoveel uit, coke overheerst ENORM. Dat is alsof je wakker wordt.
had mijn post ook al ge-edit, wilde ingaan op de quote maar werd een heel ander verhaalquote:Op woensdag 18 juni 2008 23:32 schreef rene90 het volgende:
Ik ben het totaal met je eens Vandaag dus vandaar dat ik niet echt snap dat je die reactie geeft op de quote. Wat ik met "geloofwaardigheid van de getuigen" bedoel, is dat er drank en drugs in het spel is, wie zegt dat de drugs niet voor de verkrachting is genomen, dit is niet vast te stellen, en zal woord tegen woord zijn.
Het blijven lastige situaties, en gelukkig is het, zoals jij zegt, wel in positieve zin (vind ik dan) verandert ten opzichte van vroeger.
Ik ben nu even benieuwd wat TS heeft gedaan en hoe alles is gegaan.
Heb je het zelf wel eens gedaan?quote:Op woensdag 18 juni 2008 23:32 schreef Ludootje het volgende:
[..]
Mwah, ben het daar niet mee eens. Je kan nog steeds in een roes rondlopen en het gevoel hebben dat alles langs je heen gaat na weet ik hoeveel. Ligt echt aan de persoon/situatie. Ik heb zat gevallen daarvan gezien.
(En ga nou zeggen dat de kwaliteit in dat geval dan per definitie slecht is, of iets van die strekking...)
Ik verontschuldig me bij deze alvast voor iedereen die niet zomaar klakkeloos alles gelooft wat een alcholdrinkend, cokesnuivend (vast niet voor de 1e keer) meisje op fok plempt.quote:Op woensdag 18 juni 2008 19:17 schreef Roquefort het volgende:
Al die reacties die met slimme vragen willen aantonen dat er geen sprake was van verkrachting zijn walgelijk.
Heerlijk zo'n politiek antwoord.quote:Op donderdag 19 juni 2008 00:38 schreef Ludootje het volgende:
[..]
Daar antwoord ik niet ontkennend op...![]()
Jah, ben benieuwd of ze morgen nog wat zich laat horen.quote:Op donderdag 19 juni 2008 01:11 schreef Omniej het volgende:
[..]
Heerlijk zo'n politiek antwoord.
Anyway, ben wel benieuwd hoe het nu verder is verlopen met TS vandaag. Er vanuitgaande dat het hele verhaal echt was en ze dus inderdaad naar de politie en 't ziekenhuis is gegaan, that is.
Natuurlijk kun je een badkamerdeur weer open doen, maar een badkamer deur die op slot zit open maken terwijl er een man in de weg staat die dat tegen wil gaan gaat niet werken. En vuisten zijn ook een soort wapens natuurlijk.quote:Op woensdag 18 juni 2008 16:51 schreef speknek het volgende:
Uit de OP is volgens mij wel duidelijk dat ze het ergens stiekem wel lekker vond, vandaar de twijfel of ze zich wel genoeg had verzet. Een badkamerdeur kun je ook weer opendoen, het is niet alsof hij gewapend was.
Het huilen lijkt ook vooral gebaseerd op dat ze een vriendje had en was vreemdgegaan als ik het zo lees.
Je kunt wel gaan lopen doen alsof dat een debiele stelling is, maar dat is het niet.quote:Op woensdag 18 juni 2008 18:41 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
dat is dan ook het enige waar het om gaat. Ze zegt nee, stribbelt tegen voor zover ze kan in haar omstandigheid (verwarring, ongeloof, overrompelt, gedronken). Klaar.
Aan sommige reacties te zien zou het onmogelijk zijn verkracht te worden tenzij er wapens of meerdere mannen bij betrokken zijn. Immers, ze kan toch gewoon haar dijen tegen elkaar klemmen![]()
Of het hele verhaal verzonnen (niet geheel ondenkbeeldig) uit verveling om nimmer weer te keren in ons midden.quote:Op donderdag 19 juni 2008 09:31 schreef jpg97 het volgende:
TS is niet eens naar het politiebureau geweest denk ik......
Heeft gewoon haar verhaal hier gedaan, en niet de excuses gevonden om géén aangifte te doen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 19 juni 2008 10:09 schreef DoimeN het volgende:
[..]
Jij weet dat vast wel, is dat lekker coke na de seks?
coke voor seks lijkt me handigerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
Of tijdens!quote:Op donderdag 19 juni 2008 10:19 schreef BarraCupraCuda het volgende:
coke voor seks lijkt me handiger
Ja hoor, je bent verkracht en je opent doodleuk een topique op Fok! Heel geloofwaardig. Wel amusant om te lezen en als verhaal op zich geef ik het dan ook een +1, voor geloofwaardigheid echter een -1.quote:Op donderdag 19 juni 2008 11:09 schreef ruud.nl het volgende:
Lekker lullige reacties voor als het wel waar blijkt te zijn.
ik zou het ook hebben gedaan.. alleen dan in KLBquote:Op donderdag 19 juni 2008 11:12 schreef WrongTurn_ het volgende:
[..]
Ja hoor, je bent verkracht en je opent doodleuk een topique op Fok! Heel geloofwaardig. Wel amusant om te lezen en als verhaal op zich geef ik het dan ook een +1, voor geloofwaardigheid echter een -1.
Guttegut, het moet persé allemaal zwart-wit zijn he?quote:Op woensdag 18 juni 2008 23:59 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ik verontschuldig me bij deze alvast voor iedereen die niet zomaar klakkeloos alles gelooft wat een alcholdrinkend, cokesnuivend (vast niet voor de 1e keer) meisje op fok plempt.
Walgelijk idd, dat er mensen zijn die niet veroordelen op 1 verhaal op internet. Je kan tenslotte beter meteen elke man als verkrachter zien tenslotte, dat is veiliger. Je weet maar nooit.
Neemt niet weg, dat áls het alllemaal zo gebeurd is, het wel degelijk triest is. Jouw reactie is zoals gewoonlijk echter weer te R&P voor woorden.
Asjeblieft hee moeder Teresa, ga een taart bakken voor een paria ofzoquote:Op donderdag 19 juni 2008 12:16 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Guttegut, het moet persé allemaal zwart-wit zijn he?
Ik geloof het verhaal niet perse op basis van de OP, maar in mijn reactie geef ik zo'n TS wel het voordeel van de twijfel. Geloof ik het verhaal niet, dan haal ik mijn schouders op en klik een ander topic aan.
Ik erger me wild aan de meute die niets liever doet dan het verhaal ontkrachten en de boel nu zo draaien, dat ze aan infantiele fokkertjes moet gaan bewijzen wat er gebeurd is, want zonder bewijs is het niet waar. Als het echt gebeurd is, heeft TS echt wel wat anders te doen dan ingaan op het ongeloof van fokkertjes. En is het niet gebeurd, dan is niet reageren voldoende. Het gaat erom dat niemand weet wat er gebeurd is, en veel reacties zijn nogal beledigend in hun overtuiging dat het verhaal niet waar is, en houden geen rekening met gevoelens die TS zou kunnen hebben als het verhaal eventueel wel waar is. Lynch-mobs, not my cup of tea, ik heb respect voor iedere mening, maar niet voor de blatende meute.
Tyfus, goed gekozen belediging, wil je me never-nooit-met die duivelse heks vergelijken?!quote:Op donderdag 19 juni 2008 12:22 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Asjeblieft hee moeder Teresa,
...
quote:Op woensdag 18 juni 2008 14:21 schreef Sanderrrr het volgende:
Klinkt alsof het zo uit een boek dikke duim komt.
Klopt dus als ze erop in blijft gaan dan is het zeker weten een hoax.quote:Op donderdag 19 juni 2008 12:16 schreef Roquefort het volgende:
Als het echt gebeurd is, heeft TS echt wel wat anders te doen dan ingaan op het ongeloof van fokkertjes.
ja ja wat nou?quote:
Ja, en jij bent vast en zeker een psycholoog dat jij precies weet wat emoties en shock met mensen kunnen doen? Knap hoor!quote:Op donderdag 19 juni 2008 12:48 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Je wordt eerst verkracht en daarna neem je coke samen met je verkrachter? Yeah rightWat voor een imbeciel cq verslaafde aan coke ben je dan?
yes, yes, yesquote:Op donderdag 19 juni 2008 12:28 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Tyfus, goed gekozen belediging, wil je me never-nooit-met die duivelse heks vergelijken?!![]()
![]()
Dat tart toch alle statistiek, een fokkertje die me echt onder de gordel weet te raken.
In iedergeval geen coke snuiven met de daderquote:Op donderdag 19 juni 2008 12:57 schreef Ludootje het volgende:
[..]
Ja, en jij bent vast en zeker een psycholoog dat jij precies weet wat emoties en shock met mensen kunnen doen? Knap hoor!
Zegt het fenomeen Loverboys jouw iets? Of vind je dat ook maar de eigen schuld van die meisjes? Maar ja, als je de hele dag achter je computertje op forums beter loopt te weten, kan je ook niet verwachten dat iemand enig realiteitsgevoel of levenservaring heeft...quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:01 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
In iedergeval geen coke snuiven met de dader
Wat me wel wat zegt is dat het een bepaald type meisje is wat daar voor valt.quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:10 schreef Ludootje het volgende:
[..]
Zegt het fenomeen Loverboys jouw iets?
Mij betichten dat ik geen realiteitsgevoel of levenservaring hebquote:Op donderdag 19 juni 2008 13:10 schreef Ludootje het volgende:
[..]
Maar ja, als je de hele dag achter je computertje op forums beter loopt te weten, kan je ook niet verwachten dat iemand enig realiteitsgevoel of levenservaring heeft...
Daar is inderdaad iets voor te zeggen.quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:12 schreef Pappie_Culo het volgende:[..]
Wat me wel wat zegt is dat het een bepaald type meisje is wat daar voor valt.
Is dat dan een reden om anderen te gaan veroordelen?quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:12 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Mij betichten dat ik geen realiteitsgevoel of levenservaring heb![]()
Ach misschien heb ik het idd niet. Ik ken namelijk geen enkel meisje in mijn omgeving die zo labiel is als de TS.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |