Jij bedoelt die Keeklamp buizen?quote:Op maandag 16 juni 2008 21:04 schreef dutchie het volgende:
Zo en nu ga ik eens fijn steigerpijpen uitzoeken. Don't ask.
Nijhofquote:Op maandag 16 juni 2008 21:31 schreef dutchie het volgende:
Is voor kledingrekken Saffier.
Snoopy heb je wat voor me dan? Linkje?
Gaat goed hoor.quote:
Gilde opa of Leon?quote:Op maandag 16 juni 2008 20:31 schreef dutchie het volgende:
maar ineens kwam opa daar gillend met Léon in zijn armen aan lopen.
En dat is waarom wij vooral ronde hoeken in huis hebben. Meeste tafels zijn niet puntig maar rondquote:Op maandag 16 juni 2008 22:11 schreef Webkim het volgende:
Op de punt van een bijzettafeltje gevallen.
Schade aan de vrucht oid? Het lijkt me niet voor niets dat men daar vrij strikt mee is.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 09:13 schreef moussy het volgende:
Wat is eigenlijk het risico met die malariapillen en zwanger zijn/raken?
Geen idee? Het was gewoon maar een vraag.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 09:16 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Schade aan de vrucht oid? Het lijkt me niet voor niets dat men daar vrij strikt mee is.
'quote:Op dinsdag 17 juni 2008 09:41 schreef Memmel het volgende:
Je hebt gelijk, het leven gaat door. Dat het rommel is, was meer een algemene constatering - zwanger of niet.
Hoe ga je het doen met je vaccinaties, of had je die al op orde? Is een gele koorts vaccin verplicht?
En wb Deet: je zou eens bij Bever Zwerfsport ofzo kunnen checken of ze iets hebben waar dat niet inzit? En anders lange mouwen en pijpen? Word je vaak gestoken?
Dat is bij ons al tijden zo, maar we hopen het toch nog even uit te zingen. Hij mag dus ook alleen nog maar aan als we erbij zijn.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 10:14 schreef Noli. het volgende:
Vandaag word onze nieuwe vaatwasser geleverd.. De oude doet het nog wel maar het gaat me toch branderig stinken als we 'm aanzetten! Echt eng.
Ja, wel... daarom mag het dus ook alleen als we erbij zijn.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 10:36 schreef Reinhilde het volgende:BE! Vind je het ook dan niet heel erg eng?
Uhmmm nee nog niet geloof ikquote:Op dinsdag 17 juni 2008 11:48 schreef Jelief het volgende:
Zeg Bar, is het al tijd voor je nieuws?
jaquote:Op dinsdag 17 juni 2008 12:23 schreef Lief17 het volgende:
Hebben jullie ook problemen met op Hyves komen? Ik kom er al sinds gisteravond om 21.30 ongeveer niet meer op....
quote:Op dinsdag 17 juni 2008 12:23 schreef Lief17 het volgende:
Hebben jullie ook problemen met op Hyves komen? Ik kom er al sinds gisteravond om 21.30 ongeveer niet meer op....
altijd makkelijkquote:Op dinsdag 17 juni 2008 12:38 schreef Reinhilde het volgende:
Fijn dat ie er is Noli! Ik heb ook een fijne vaatwasser, genaamd Nixxx
quote:Op dinsdag 17 juni 2008 14:32 schreef Vivi het volgende:
Zo, mag ik even heel onbeschoft melden hoe walgelijk produktief ik ben geweest vandaag?
(...)
Oh ja, en ik ben bij de fysio geweest, ik heb een nieuwe, een jongen van een jaar of 24 die mij me liet uitkleden en me op handen en knieen liet zitten en, terwijl ik mijn bekken moest kantelen,mij vanachter bij mijn heupen pakte, hoe genant!
vind je dat vreemdquote:Op dinsdag 17 juni 2008 15:05 schreef dutchie het volgende:
Ja hier ook een zeer plezierige fysio!![]()
Feit dat hij nu een ex-collega is maakt het vaak erg lachwekkend allemaal. Ik ben de 'gene'fase wel voorbij met hem geloof ik.
Kom er nog wekelijks, maar soms heb ik het idee dat het meer een ouwehoer-sessie is dan dat we echt aan het werk zijn.
Ik heb nog wel steeds moeite met 1 oefening, kennen jullie deze?
Je ligt op je zij met je knieën op je borst. En hij beweegt dat met zijn heupen heen en weer. Dus heel erg close zeg maar.
Toen ik deze oefening aan manlief uitlegde ging er wel een wenkbrauw naar boven hoor!
ik ben van ellende gaan slapen toen msn het niet meer deedquote:Op dinsdag 17 juni 2008 13:41 schreef _Bar_ het volgende:
ik kan ook zo op hyves, net gisteren had ik erge problemen met msn dat was echt niet leuk meer....
Ik ben nu eenmaal een en al geheimzinnigquote:Op dinsdag 17 juni 2008 15:27 schreef Vivi het volgende:
Gos Bar, wat doe jij geheimzinnig tegenwoordig!
laat er es een foto van maken (evt de gezichten wegcensureren)quote:Op dinsdag 17 juni 2008 15:31 schreef dutchie het volgende:
Ik ben heel slecht in painten.![]()
Ik zal proberen het nog wat beter uit te leggen:
Je ligt trouwens niet op je zij maar op je rug. En je knieën duwt hij dan schuin naar je toe.
Nabewegen noemt hij dat.
(Ja voor mij of voor jou?)
Ik weet ook nooit waar ik mijn handen moet laten dan.
Naast je kan niet, want daar staat hij al.
Dan moet ik toch eerst beschikken over een Kamasutra-achtig voorbeeld plaatjequote:Op dinsdag 17 juni 2008 15:50 schreef dutchie het volgende:
Ik stel voor dat je het eens met je eigen fysio probeert.
quote:Op dinsdag 17 juni 2008 15:50 schreef dutchie het volgende:
Ik stel voor dat je het eens met je eigen fysio probeert.
goed dat je me eraan herinnerd. moet nog boodschappen doen.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 15:56 schreef _Bar_ het volgende:
Ow maar van al jullie kamasutra achtige standjes krijg ik honger
Jezus en God?quote:Op dinsdag 17 juni 2008 15:55 schreef Vivi het volgende:
Meer weten over Jezus?
Wil je weten wat hij met jou te maken heeft?
www.waaromjezusvoorjou.nlWie is Jezus?
En waarom heeft Hij zoveel impact op de geschiedenis gehad?
www.overJezus
-----------------------------------
Vreemde Google ads ineens
dat is ook ontzettend lekkerquote:Op dinsdag 17 juni 2008 16:29 schreef cattie het volgende:
Hahaha, Dutchie, jij ook al intieme sessies!![]()
Mijn lievelingsactie is als ik op mijn rug lig op de bank, hij 1 hand onder mijn rug heeft, ik mijn armen gekruist op mijn buik en dat hij dan met zijn borstkas en volle gewicht op me gaat liggen.![]()
![]()
En dan laat ik de bilspier en borstspier massage maar even buiten bespreking. Mijn fysio kunt mijn lichaam bijna net zo goed als mijn man...
quote:Op dinsdag 17 juni 2008 19:39 schreef _Bar_ het volgende:
wat is het stilletjes hier zeg iedereen allemaal voor de televisie?
kan moeilijk weer gaan pochen met mijn aankopen van gisterquote:Op dinsdag 17 juni 2008 19:44 schreef cattie het volgende:
Als we allemaal gaan wachten op leven ipv posten, gebeurd er nooit wat!
kun je niet bestellen via www.justeat.nl?quote:Op dinsdag 17 juni 2008 19:47 schreef p_iglet het volgende:
pfff ik ben zin aan het maken om naar de snackbar te lopen
vanmiddag ruim 3 uur voor het Sophie kinderziekenhuis op een rolstoeltaxi zitten wachten... ("ja de taxi komt zo snel mogelijk mevrouw, gaat u maar vooral niet weg"
Uiteindelijk van 7.30 tot 18.30 van huis geweest om even met een kindje van mijn werk naar een ziekenhuis afspraak te gaan.
En dan vriendlief nog uit bed moeten bellen om Pepijn van de opvang te halen, want dat ging ik echt niet meer redden voor 6 uur
kan ik me goed voorstellen, is ook niets voor mij, ja massages wel maar een vreemde aan me latenquote:Op dinsdag 17 juni 2008 20:00 schreef vamperotica het volgende:
Eej... does es nie praten over eten jah!
begin maar weer over fysiotherapeuten!!
Ik wil eigenlijk heel graag "gewoon" een massage, maar ik durf nergens een afspraak te maken.... Toch beetje bang dat ik bij een "foute" massagedinges ( salon klinkt metéén alweer zo fout!!) terecht kom!
lekker met een bolletje kaneelijs en slagroomquote:Op dinsdag 17 juni 2008 19:57 schreef Ynske het volgende:
hier vandaag zo'n appelcrumble van de honig gemaakt
t ruikt heerlijk
iemand een stukje?
Dan moet je gewoon kiezen voor een massage in zo een kuurding geval dinges....quote:Op dinsdag 17 juni 2008 20:00 schreef vamperotica het volgende:
Eej... does es nie praten over eten jah!
begin maar weer over fysiotherapeuten!!
Ik wil eigenlijk heel graag "gewoon" een massage, maar ik durf nergens een afspraak te maken.... Toch beetje bang dat ik bij een "foute" massagedinges ( salon klinkt metéén alweer zo fout!!) terecht kom!
je moet daar iig geen packing nemenquote:Op dinsdag 17 juni 2008 20:31 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Dan moet je gewoon kiezen voor een massage in zo een kuurding geval dinges....
kuuroord zwaluwhoeve zoiets dus
quote:Op dinsdag 17 juni 2008 20:31 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Dan moet je gewoon kiezen voor een massage in zo een kuurding geval dinges....
kuuroord zwaluwhoeve zoiets dus
Tilburg dusquote:Op dinsdag 17 juni 2008 20:34 schreef cattie het volgende:
Of een wellness centrum, die springen ook als paddestoelen uit de grond. Ik weet niet in welke omgeving je woont, maar in de omgeving Amsterdam Haarlem weet ik er wel wat.
quote:Op dinsdag 17 juni 2008 20:50 schreef Ynske het volgende:
of bij van Kranenbroek, maar kweet niet of die er ook is buiten limburg
quote:Op dinsdag 17 juni 2008 16:08 schreef dutchie het volgende:
Bij mij staat: 'Free Dating' en 'Leer singles in de buurt kennen' haha!
God, we hebben het over fysio-oefeningen en dan krijg je dit. Waar zijn mij tissues?![]()
O, ik zei god. Zou dat Jezus aanspreken?
Schiet me nog wat te binnen: Waren dit weekend in een mooie kerk. Zegt Léon: "Stil zijn hier. Jezus is hier uit gestorven."
Ik ook. Al zou ik dan wel iets andere jurkjes uitkiezen denk ikquote:Op woensdag 18 juni 2008 10:55 schreef _Bar_ het volgende:
ik wil ook zo snel mezelf om kunnen kleden
Ik zou wel in zo'n jurkje willen passenquote:Op woensdag 18 juni 2008 11:07 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Ik ook. Al zou ik dan wel iets andere jurkjes uitkiezen denk ik
Dat dan weer welquote:Op woensdag 18 juni 2008 11:13 schreef Memmel het volgende:
[..]
Ik zou wel in zo'n jurkje willen passen
Volgens mij niet echt, maar je kan je verhaal ook kwijt in het nieuwe moeders topicquote:Op woensdag 18 juni 2008 10:26 schreef TeenageDirtbag het volgende:
Is er ook een topic voor als je kind ziek is en hoe de werkgever daarmee omgaat? Ik wil graag even mn verhaal kwijt en wil ook graag wat ervaringen daarvan van anderen horen
vastquote:Op woensdag 18 juni 2008 11:35 schreef _Bar_ het volgende:
ik weet niet hoe ze het doen, maar het is wel grappig om te zien....
Ach we worden gewoon weer besodemieterd waar we bijzitten.....
tuurlijk hebben wij de filetjes nog, ze moesten zelfs verplicht broeden, omdat we de vraag naar filet niet aan kunnenquote:Op woensdag 18 juni 2008 09:34 schreef Noli. het volgende:
Mous hebben jullie Sat'e & Filet nog?
Je hebt toch kips? Daar zouden ze wel eens ergens kunnen zitten.
Aan de ene kant een fijn idee dat Gijs rondhobbelende muizen grijpt (hij doodt ze ook toch?) maar aan de andere kant de wetenschap dat er ergens zo''n kudde van die beesten zit en het binnenbrengen en gesmeer..
met een Kquote:Op woensdag 18 juni 2008 12:32 schreef _Bar_ het volgende:
actiesport die bedoelde ik
welk boek is t?quote:Op woensdag 18 juni 2008 13:58 schreef miss_sly het volgende:
Ik heb net zomaar in een opwelling geboden op een boek op marktplaats da tik al een tijdje zoek
Ik ben kennelijk niet de enige, er staat al een heel rijtje met biedingen, en we zitten al op 35 euro!
Hoop wel dat er nu niemand meer biedt
Ik zit hier echtquote:Op woensdag 18 juni 2008 10:29 schreef LadyS het volgende:
Peter vindt dat ik er altijd te lang over doe voordat ik de deur uitkan 's ochtends (vind ik zelf helemaal niet, maar dat terzijde), dit is dan weer het andere uiterste
welk boek? misschien heeft iemand hier het wel voor minder....quote:Op woensdag 18 juni 2008 13:58 schreef miss_sly het volgende:
Ik heb net zomaar in een opwelling geboden op een boek op marktplaats da tik al een tijdje zoek
Ik ben kennelijk niet de enige, er staat al een heel rijtje met biedingen, en we zitten al op 35 euro!
Hoop wel dat er nu niemand meer biedt
Hoge Omens van Terry Pratchett (Good Omen in het Engels, maar schaap leest liever Nederlands).quote:Op woensdag 18 juni 2008 20:50 schreef snoopy het volgende:
[..]
welk boek? misschien heeft iemand hier het wel voor minder....
is volgens mij niet meer te leveren althans niet bij Bolquote:Op woensdag 18 juni 2008 20:55 schreef snoopy het volgende:
oh sorry, het stond er onder
Helaas, ik ken het niet. Maar is het niet goedkoper als je het nieuw koopt inmiddels?
Is er volgend jaar weer een opendag dan?quote:Op donderdag 19 juni 2008 08:09 schreef Lois het volgende:
Noli wat gaaf! Volgend jaar kom ik bij je op bezoek
quote:Op donderdag 19 juni 2008 09:43 schreef Lishe het volgende:
Hihi Mous, al ons vee!
Zeg. Ik leef al maanden uit naar 2 dagen Utrecht met vriendinnen. Raad 's wie er tijdens de halve finale bij een musical zit?![]()
![]()
quote:Op donderdag 19 juni 2008 09:48 schreef Lishe het volgende:
O, ter aanvulling: Iedereen die lacht gaat van mijn kus kroel lijst. Lief heb ik gisterenavond al geschrapt, evenals mijn collega's. Sakkerdju.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |