Spelers van Feyenoord zullen nooit bij die selecte groep horen, beetje afgunst dus.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 15:16 schreef TC03 het volgende:
Trieste TT. Wat is er nou erg aan om de beste spelers van Europa te zien voetballen?
Vooral die mensen die nooit kijken en nu ineens wel, gister in het cafe aan het kijken komt er toch ineens een groep lekkere wijven binnen die de meest nutteloze voetbaltermen ineens gaat lopen opschreeuwenquote:Op zaterdag 14 juni 2008 15:39 schreef Tomatenboer het volgende:
het debiele oranjepubliek en al die voetbalnoobs die normaal nooit voetbal volgen en nu ineens de grootste bek hebben.
Ik stond gisteren zelfs mee te juichenquote:Op zaterdag 14 juni 2008 15:39 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik geniet ook wel van het EK.
Prima zomer-vermaak. Ik kijk dan ook alle wedstrijden.
Zorgt er tenminste voor dat ik niet 24 uur per dag met transfernieuws bezig ben.![]()
Zelfs van het Nederlands elftal kan ik tegenwoordig genieten, het is allang geen écht jodenkliekje meer, maar de ergernis blijft wel wat betreft de overdreven oranjekoorts, het debiele oranjepubliek en al die voetbalnoobs die normaal nooit voetbal volgen en nu ineens de grootste bek hebben.
Desondanks mooi om te zien hoe met name Van Bronckhorst, Kuijt en Van Persie het er vanaf brengen.
Idem.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 14:49 schreef Happel het volgende:
Ik vermaak me wel tijdens het EK. Tot nu toe geen wedstrijd gemist.
Ooijer wordt gepresenteerd na het EK.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 18:54 schreef Lastpost het volgende:
Hier kwam het gejuich ook pas op gang toen de portemonee leeg begon te raken.
Trouwens wel verdomde stil in Rotterdam-Zuid en omstreken, stilte voor de storm?
Mag het godverdomme hopen!
Kuyt, Van Persie, Van Bronckhorst. Stuk voor stuk belangrijke spelers voor het Nederlands Elftal.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 15:48 schreef bolletje_25 het volgende:
[..]
Spelers van Feyenoord zullen nooit bij die selecte groep horen, beetje afgunst dus.
Je herkent een klein Happeltje in hem?quote:Op zaterdag 14 juni 2008 15:37 schreef Happel het volgende:
D-K zit nog in zijn wilde jaren. Komt wel goed.
Komt na het EK. Nieuws van Makaay en co kwam op 28 juni vorig jaar. Zullen we die datum dan ook maar aanhouden als deadline. Bestormen we daarna wel het Maasgebouw.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 20:21 schreef yvette1982 het volgende:
Ik word juist moe van het feit dat er maar geen geruchten of transfers zijn.
Naar verhaal...quote:Dennis Koenders terug naar Jvc Cuijk
Datum: 15-06-2008
Bron: DeGelderlander.nl
De Cuijkse voetballer Dennis Koenders heeft overschrijving aangevraagd naar JVC Cuijk. De spits stond het afgelopen seizoen op de loonlijst van de Rotterdamse profclub Feyenoord, maar kwam daar wegens blessureleed geen enkele keer aan de bak.
De 19-jarige Cuijkenaar raakte één dag voor de eerste oefenwedstrijd van het seizoen zwaar geblesseerd. Zijn voet kan hij nog altijd niet bewegen, waardoor het vooralsnog onmogelijk is om te voetballen. "Onlangs ben ik geopereerd", aldus Koenders, die anderhalf jaar geleden zijn doorbraak beleefde in het eerste elftal van JVC en destijds in de belangstelling stond van enkele profclubs, onder meer Willem II, Vitesse, Sparta Rotterdam en Vvv Venlo.
"Gelukkig is die operatie aangeslagen. Maar ik kan nog altijd niet rennen zonder spalk. Ik wil bij JVC dan ook vooral fit worden. Gewoon weer kunnen rennen. Hoe groot de kans daarop is? Fitfy-fifty, denk ik. Het is heel lastig in te schatten. Ik vind het ook moeilijk om er mee om te gaan."
In de luwte bij zijn geliefde JVC gaat Koenders verder werken aan zijn herstel. "Komend seizoen hoop ik voorzichtig te kunnen gaan trainen, het seizoen erna wil ik in het tweede elftal rustig opbouwen. Pas dáárna kan ik gaan denken aan een rentree in JVC 1. Bij Feyenoord blijven was geen optie. Daar zou ik moeten terugkeren op eredivisieniveau. Die stap zou op dit moment veel te groot zijn. De club is goed voor me, gelukkig. Komend jaar nemen ze alle kosten die bij mijn revalidatie komen kijken voor hun rekening, daar in Rotterdam. Heel netjes vind ik dat."
Laat die dan eerst dat grafaccent afleren!!quote:Op zaterdag 14 juni 2008 19:18 schreef Happel het volgende:
[..]
Ooijer wordt gepresenteerd na het EK.
Bron: voetbalzonequote:Feyenoord wil zich gaan versterken met Boudewijn Zenden. De middenvelder is bij zijn Franse werkgever Olympique Marseille op een zijspoor geraakt, en zou zijn carrière in Rotterdam nieuw leven in kunnen blazen, zo meldt RTV Rijnmond.
Zenden maakte aan het begin van het afgelopen seizoen de overstap van Liverpool naar Marseille, maar werd één van de voornaamste slachtoffers van de vroege trainerswissel in Zuid-Frankrijk. Onder de nieuwe coach Erik Gerets kwam hij slechts sporadisch in actie, waardoor hij niet onwelwillend staat tegenover een vertrek.
Feyenoord zoekt al enige tijd naar een versterking op de linkerflank, en coach Gertjan Verbeek ziet in de 31-jarige Zenden een ideale aanvulling op zijn selectie. De geboren Maastrichtenaar herbergt een schat aan (internationale) ervaring; hij speelde in zijn carrière al voor clubs als PSV, Chelsea en Barcelona. Tevens staat hij op 54 interlands (7 goals) voor Oranje.
Hij mag wel back-up voor de Cler zijnquote:Op zondag 15 juni 2008 15:27 schreef Hofpleinfontein het volgende:
Kan die gozer nog voetballen?Hij is ook niet meer 1van de jongste
Volgens mij kan ie gewoon op de hele linkerflank uit de voetenquote:Op zondag 15 juni 2008 15:38 schreef Happel het volgende:
Je weet dat hij vleugelaanvaller is?
Klopt, heeft ook (EK 2000?) als back gespeeld voor het Nederlands elftal.quote:Op zondag 15 juni 2008 15:41 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Volgens mij kan ie gewoon op de hele linkerflank uit de voeten
http://www.football365.co.za/story/0,22162,14287_3693838,00.htmlquote:Saidi commits to Sivasspor
Tunisia defender Karim Saidi has signed a permanent deal with Sivasspor after an impressive stint on loan with the Turkish side.
Saidi, a regular feature in the Tunisian national team, moved to Turkey after failing to make a single appearance at Dutch club Feyenoord during the early stages of last season.
The 25-year-old has been instrumental in Sivasspor's success since his arrival in January, helping the club to a fourth place league finish and a spot in next seaon's UEFA Cup.
Ah oke, ik heb heb in een uefa-cup wedstrijd nog een keer centraal zien spelen volgens mij, maar de competitie van Frankrijk volg ik totaal niet.quote:Op zondag 15 juni 2008 17:06 schreef methodmich het volgende:
Zenden kan je meerdere kanten mee op. Begonnen bij PSV als linkermiddenvelder in een 4-4-2 inderdaad, bij Barcelona door Van Gaal zowel als linksback, linkshalf en linksbuiten gebruikt. In Oranje heeft ie zelfs wel eens op rechts gestaan. Bij Middlesbrough ontdekte hij dat hij centraal op het middenveld ook leuk vond, samen met Boateng vormde hij een goed duo. Marseille haalde hem met de bedoeling om op links te spelen, maar dat gebeurde niet vaak.
Geen probleem met een Amsterdammer?quote:Op zaterdag 14 juni 2008 19:18 schreef Happel het volgende:
[..]
Ooijer wordt gepresenteerd na het EK.
Tuurlijk wel.quote:
Dat is dromen wat je doet. Ook volstrekt onhaalbaar.quote:Op zondag 15 juni 2008 17:27 schreef EnactedChaos het volgende:
Ooijer staat wel klasse te spelen, dat kan ik niet ontkennen. Toch liever Boulahrouz voor op rechts ipv Lucius. Tering, wat een verdediger is dat
Wanneer en waar heeft hij dat gezegd?quote:Op zondag 15 juni 2008 18:29 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Zenden gaat niet komen. Bosz heeft zelf gezegt dat er geen spelers meer bij komt die niets meer oplevert over een paar jaar. Zou hij dat wel doen, dan maakt hij zich wederom volstrekt belachelijk en ongeloofwaardig.
Tijdje geleden in een praatprogramma. We hadden nu voldoende oudjes, en er zouden alleen nog maar spelers bij komen die na een paar jaar nog wat op zouden leveren.quote:
Die jongen is al terug in Dortmund hoor.quote:Op zondag 15 juni 2008 18:55 schreef koningdavid het volgende:
Zenden lijkt me echt zo'n net-niet aankoop. En w.b. aanvallende middenvelders zit Feyenoord met Hofs, De Guzman, Bruins en Wijnaldum wel goed dacht ik zo.
Is er eigenlijk al bekend wat er met Sahin gaat gebeurden? Gewoon terug naar Dortmund?
Geloof dat we talentvolle spelers genoeg hebben, maar juist de spelers missen in de breedte die er gelijk staan en zodoende er voor zorgen dat én de basiself scherper blijven en je makkelijker een speler kunt wisselen met kleine pijntjes enz.quote:Op zondag 15 juni 2008 19:00 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Zenden is zeker wel een goede speler voor de eredivisie, maar Feyenoord moet nu toch echt eens met talenten aan komen zetten. Zenden zal ook wel weer een fors salaris willen.
Op het gebied van spitsen heb ik helaas nog vrij weinig gehoord buiten die Falcao.quote:Op zondag 15 juni 2008 19:04 schreef koningdavid het volgende:
Feyenoord moet spitsen kopen. Ze hebben daar alleen Makaay en Mols toch?
Worden er al potentiële aankopen genoemd?
Spelen alledrie echt heel sterk imoquote:Op zaterdag 14 juni 2008 19:21 schreef TC03 het volgende:
[..]
Kuyt, Van Persie, Van Bronckhorst. Stuk voor stuk belangrijke spelers voor het Nederlands Elftal.
2 assists + 1 goal Kuyt.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 15:48 schreef bolletje_25 het volgende:
[..]
Spelers van Feyenoord zullen nooit bij die selecte groep horen, beetje afgunst dus.
Je hebt gelijk, maar ik vind dat er op het moment te weinig kapitaal op het veld staat. De Guzman gaat of weinig opbrengen deze zomer, of loopt komende zomer transfervrij weg. De rest is 30+ die waarschijnlijk stoppen in Rotterdam, en dan hebben we alleen Bruins en El Ahmadi die wat kunnen gaan opbrengen. En aangezien we financieel niet de gezondste zijn, is het tijd dat er talenten worden gehaald die in de toekomst wat gaan opleveren. Elk jaar van die fondsen oprichten is uiteindelijk ook niet mogelijk.quote:Op zondag 15 juni 2008 19:04 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Geloof dat we talentvolle spelers genoeg hebben, maar juist de spelers missen in de breedte die er gelijk staan en zodoende er voor zorgen dat én de basiself scherper blijven en je makkelijker een speler kunt wisselen met kleine pijntjes enz.
Buiten dat, we hebben enkel Giovanni als backup linksback en wat onbeholpen volk dat ik daar liever niet zie staan en links op het middenveld hebben we ook niet bepaald veel kwalitatief goede spelers.
Daarbij is Pardo (buiten EU) inmiddels ook weg, lijkt Saïdi ook te verkassen en zullen er nog meer volgen waardoor je best wat ruimte houdt op salarisgebied.
Moet overigens geen vermogen gaan kosten die Zenden, dan zijn er vast en zeker betere alternatieven.
Maar ik ben zeker voor z'n komst.
Je bent wel een hele grote die-hard Feijenoorder hè?quote:
Was denk ik al onhaalbaar, en na het EK helemaal.quote:Op zondag 15 juni 2008 17:27 schreef EnactedChaos het volgende:
Toch liever Boulahrouz voor op rechts ipv Lucius. Tering, wat een verdediger is dat
Denk ut ook ja..quote:Op zondag 15 juni 2008 20:13 schreef Luni het volgende:
[..]
Was denk ik al onhaalbaar, en na het EK helemaal.
Ik zeg toch ook nergens dat ik denk dat ie haalbaar is?quote:Op zondag 15 juni 2008 20:13 schreef Luni het volgende:
[..]
Was denk ik al onhaalbaar, en na het EK helemaal.
Turkijequote:Op zondag 15 juni 2008 22:34 schreef Keltie het volgende:
Diepte punt was zwitserland tegen ?? in een volle regenbui, konden ze zowat omhoog zwemmen
Dieptepunt was toch echt Griekenlandquote:Op zondag 15 juni 2008 22:34 schreef Keltie het volgende:
Ergens wel eens met de TT.
Doe mij maar clubvoetbal, heb (op NL na) geen mooie pot gezien volgens mij
Diepte punt was zwitserland tegen ?? in een volle regenbui, konden ze zowat omhoog zwemmen
Dramatisch inderdaad. Vond de rest van de partijen overigens wel meevallen. Heb alleen Roemenie - Frankrijk en Oostenrijk - Polen niet gezien.quote:Op zondag 15 juni 2008 23:35 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
Dieptepunt was toch echt Griekenlandtegen Zweden.
Dit soort berichten van vage sites zijn prachtig.quote:'Interesse voor Zenden klinkklare onzin'
Boudewijn Zenden speelt komend seizoen zeer waarschijnlijk niet in het rood-witte tricot van Feyenoord. RTV Rijnmond wist eerder vandaag te melden dat de Rotterdammers belangstelling hebben voor de routinier, maar dit wordt door een woordvoerder van Feyenoord ontkracht tegenover FR-Fan.
Volgens diezelfde zegsman is dit gerucht klinkklare onzin en komt de 31-jarige linkspoot niet voor op het lijstje van de Kuipbewoners. Of er überhaupt wel gezocht wordt naar een linksbenige middenvelder, wilde hij niet loslaten.
Tsjechie - Turkije was anders ook genieten hoor.quote:Op zondag 15 juni 2008 22:34 schreef Keltie het volgende:
Ergens wel eens met de TT.
Doe mij maar clubvoetbal, heb (op NL na) geen mooie pot gezien volgens mij
Diepte punt was zwitserland tegen ?? in een volle regenbui, konden ze zowat omhoog zwemmen
Ook zo'n pracht pot.. 11 Zweden tegen 11 grieken die absoluut niet wilden voetballen.quote:Op zondag 15 juni 2008 23:35 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
Dieptepunt was toch echt Griekenlandtegen Zweden.
Dat wordt dus nog een tijdje op een houtje bijten...quote:Verbeek: "De naam Zenden bij Feyenoord is nieuw voor mij"
Verbeek: "De naam Zenden bij Feyenoord is nieuw voor mij" Eredivisie - Gertjan Verbeek weet niets over het gerucht dat Feyenoord bezig zou zijn met Boudewijn Zenden. De oefenmeester reageerde gisteravond in het tv-programma Studio Sportzomer van de NOS vol verbazing op het gerucht, toen hij daarmee werd geconfronteerd door presentator Jack van Gelder.
Volgens de toekomstige trainer van de Rotterdammers worden er voorlopig geen transfers gedaan. "Ik kijk er van op", reageerde hij op het gerucht van Zenden. De linkspoot speelt momenteel bij Olympique Marseille, waar hij in zijn debuutseizoen 27 wedstrijden speelde en twee doelpunten maakte.. "Het is op dit moment rustig, men is op vakantie of hier bij het Europees kampioenschap", aldus Verbeek.
Feyenoord versterkte zich inmiddels al wel met Karim El Ahmadi, die overkomt van FC Twente. Verbeek verwacht echter dat er pas in de laatste tien dagen van de open transfermarkt transfers zullen plaatsvinden. "Ik denk dat door de Olympische spelen het voorlopig rustig zal blijven op de transfermarkt, omdat veel scouts daarheen zullen gaan."
Natuurlijk, we krijgen na de OS de 3e keeper van China, de 5e spits van Honduras en de rechtsback van Nieuw-Zeelandquote:Op maandag 16 juni 2008 08:50 schreef Lastpost het volgende:
Hebben wij scouts rondlopen dan op plekken waar talenten te vinden zijn?
in Copacabana zal best af en toe een talentje lopen ja, maar als die gasten alleen op het strand liggen...quote:Op maandag 16 juni 2008 08:50 schreef Lastpost het volgende:
Hebben wij scouts rondlopen dan op plekken waar talenten te vinden zijn?
Bron is voetbalprimeurquote:Buijs kan nog altijd naar Mönchengladbach
Borussia Mönchengladbach hengelt nog altijd naar diensten van Danny Buijs. De 25-jarige Feyenoorder stond vorig jaar al in de belangstelling van de naar de Bundesliga gepromoveerde club, maar toen ging een transfer niet door.
Ditmaal lijkt een transfer een grotere kans van slagen te hebben. Buijs mag ondanks een éénjarrig contract vertrekken bij de Rotterdammers en Feyenoord heeft al laten weten niet moeilijk te doen mocht er een club komen. ""Maar op dit moment is er niets concreet", vertelt zaakwaarnemer Wessel Weezenberg in VI.
Volgens Weezenberg is de hernieuwde interesse in Buijs nog vers. "Ik heb laatst wat gesprekken gehad met Borussia en toen hebben we het ook gehad over Danny, maar verder niet. De club was vorig seizoen wél heel concreet, maar toen de transfer niet doorging, is Borussia wat anders gaan spelen. Daar moet je óók naar kijken."
Hmm, wordt weer wat interessanter...quote:Feyenoord oefent in Oostenrijk ook tegen HSV
Naast Real Mallorca oefent Feyenoord in de voorbereiding op het nieuwe seizoen ook tegen Hamburger SV, de club van trainer Martin Jol. Dit staat te lezen in de nieuwe Voetbal International. De twee clubs uit respectievelijk Spanje en Duitsland zijn de eerste serieuze tegenstanders in aanloop naar het nieuwe voetbaljaar.
De oefenduels staan gepland tijdens de trainingsweek in Oostenrijk, dat direct na het jubileumfeest op 19 juli op het programma staat. De deelnemers aan de Olympische Spelen in Peking (Makaay, Bruins en De Guzman) zijn afwezig. Het trio internationals van het Nederlands Elftal (Van Bronckhorst, De Cler en Timmer) sluit zich op zijn laatst op 19 juli aan. Bij eerdere uitschakeling keren de spelers eerder terug in Rotterdam.
Prachtige wedstrijd was dat juist.quote:Op zondag 15 juni 2008 22:34 schreef Keltie het volgende:
Diepte punt was zwitserland tegen ?? in een volle regenbui, konden ze zowat omhoog zwemmen
Basel, ja. Net als de wedstrijd tussen Zwitserland en Turkije in Basel.quote:Op maandag 16 juni 2008 18:23 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Prachtige wedstrijd was dat juist.
Tegen wie was dat ook alweer? Dat het hele veld was weggeregend in De Kuip met die goal van Kalou? (UEFA-cup)
Basel?
Die moffen willen nog wel eens raar volk op de been brengen..quote:
Nou en? De Open dag is een oninteressant gebeuren.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 05:54 schreef TJDoornbos het volgende:
oftewel met de open dag hebben we een selectie lopen waarvan er maar 4 of 5 basisspeler zijn dit seizoen als ik Verbeek zo beluister
quote:Op zondag 15 juni 2008 12:28 schreef FrankyMcG het volgende:
Wat een kansloze topictitel.
EK is echt leuk om te zien deze editie, veel mooie wedstrijden en spanning uiteraard!
Mja, ik vermaak me wel. Een beetje doelloos bier drinken in en rond de Kuipquote:Op dinsdag 17 juni 2008 07:30 schreef Happel het volgende:
[..]
Nou en? De Open dag is een oninteressant gebeuren.
Oninteressant dus.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 08:50 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Mja, ik vermaak me wel. Een beetje doelloos bier drinken in en rond de Kuip
Als dat hem lukt is hij een heldquote:VI: Feyenoord wil drie miljoen voor Ekramy
Volgens de nieuwe uitgave van Voetbal International vraagt Feyenoord drie miljoen voor tweede doelman Ekramy. De keeper, die zelf wil vertrekken, staat in de belangstelling van Olympique Nice, Real Murcia en Sivasspor. Die clubs zouden hem willen huren met optie tot koop, maar omdat Ekramy in de Talent Pool zit zou Feyenoord hem alleen willen verkopen. Volgens VI vind Feyenoord Mulder en Darley Torres nog te jong en zou er bij vertrek van Ekramy een vervanger moeten komen als tweede doelman.
Voor alle werklozen en uitkeringstrekkers die geen geld voor een seizoenskaart hebben.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 07:30 schreef Happel het volgende:
[..]
Nou en? De Open dag is een oninteressant gebeuren.
Logische vraagprijs hoor....quote:Op dinsdag 17 juni 2008 08:53 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Als dat hem lukt is hij een held3 miljoen
![]()
Meteen Velthuizen halen van dat geld!
Wie?quote:Op dinsdag 17 juni 2008 17:13 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
In Polen gaat het gerucht dat Dudka snel bij Feyenoord gaat tekenen...
http://www.google.nl/search?hl=nl&q=Dudka+Feyenoordzie&start=0&sa=Nquote:Op dinsdag 17 juni 2008 17:29 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Wie?
Die dus...
http://www.skysports.com/(...)13953_128689,00.html
klinkt wel aardig.
wat is je bron datmeenjewel?
Jep:quote:Op dinsdag 17 juni 2008 17:52 schreef Happel het volgende:
Dat was die knakker die toch rood kreeg in de wedstrijd tegen Feijenoord?
ja, in de legendarische wedstrijd dat Griek een doelpunt maakte (!)quote:Op dinsdag 17 juni 2008 17:52 schreef Happel het volgende:
Dat was die knakker die toch rood kreeg in de wedstrijd tegen Feijenoord?
quote:Komend seizoen moeten voetballiefhebbers op zaterdag al om 18.45 uur in het stadion zijn. Dat is een van de gewijzigde aanvangstijden in de eredivisie voor komend voetbaljaar.
Op vrijdag wordt maximaal één wedstrijd gespeeld. De aftrap is om 20.45 uur, een kwartier later dan vorig seizoen.
Op zaterdag wordt één wedstrijd om 18.45 uur gespeeld, maximaal twee wedstrijden om 19.45 uur en één duel om 20.45 uur.
Zondag staan minimaal drie wedstrijden op het prorgamma: om 14.30 uur en één duel om 12.30 uur óf 16.30 uur.
Bron: Algemeen Dagblad
Beter dan die schijt jeugdspelers van jou.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 19:13 schreef TJDoornbos het volgende:
Nou Nou een aanwinst zou die zijn........
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |