Omdat meneer de wereldcoach zo nodig aan 4-3-3 wou vasthouden, VDV/Van Persie op rechts en Kuyt op links zette, Urby als linksback gebruikte, en weet ik veel wie hij nog meer op zijn verkeerde positie zette. Dat deed ie 3,5 fucking jaar.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 00:26 schreef GasTurbine het volgende:
En nog vind ik het raar dat hij nu pas presteert. Als ze zo altijd hebben gespeeld waren ze niet met 1-0 van het veld in Luxemburg gelopen. Om maar een voorbeeld te noemen.
Nou ja, dat niet alleen natuurlijk.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 02:44 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Omdat meneer de wereldcoach zo nodig aan 4-3-3 wou vasthouden, VDV/Van Persie op rechts en Kuyt op links zette, Urby als linksback gebruikte, en weet ik veel wie hij nog meer op zijn verkeerde positie zette. Dat deed ie 3,5 fucking jaar.
Het enige waar ik Van Basten een buiging voor moet geven is de eenheid in het team, en iedereen die voor elkaar moet strijden. Verder heeft ie alleen eindelijk eens iedereen op de goede positie gezet. Jammer dat ie daar alleen 4 jaar over heeft gedaan. Het is een doodzonde dat je 2 jaar min of meer vasthoudt aan een elftal en een week voor het EK alles omgooit, stel je eens voor als ze al maanden/jaren op deze manier hadden samengespeeld. Voorderest is zijn keuze voor Engelaar goed en gedurft, al zie je vandaag wel dat hij het hoge tempo niet aankan, maar vaak zijn wedstrijden op toernooien berekenend en dus niet met een hoge tempo. Maargoed, ik ben dus niet inene omgeslagen qua mening over hem, omdat hij eindelijk eens de poppetjes op de juiste plek heeft neergezet. Hij heeft het vier jaar erg mager gedaan, dus ik vind dat alle kritiek zeer terecht was.
Opeens.. De Zeeuw speelde al een dramatisch seizoen en zette die lijn door tegen Denemarken, Wales enzo voorts, De Jong viel in die wedstrijden in en deed dat vrij duidelijk stukken beter, was dus geen verassende keuze in mijn ogen. En Boulahrouz heeft hij idd uitstekend gezien in tweede instantie, want was Babel fit geweest, dan vierde Boulahrouz nu vakantie. Een luckytje dus, maar zeer zeker gedurft van hem. Maar dat is ook een bekend eigenschap van hem, dat ie maling aan alles heeft.. alleen weet ik nou niet echt of dat nou een goede of slechte eigenschap is. Vandaag was het met die wissels in de tweede helft een goede eigenschap in ieder geval.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 02:49 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Nou ja, dat niet alleen natuurlijk.
Vergeet niet dat ie een risico neemt door Boulah in de basis te zetten, Engelaar in de basis en De Jong opeens boven De Zeeuw kiezen. En ook z'n wissels zijn perfect.
Hij doet gewoon alles goed nu.
Dat met Babel - Boulahrouz was idd typisch gevalletje gouden pik jaquote:Op zaterdag 14 juni 2008 02:58 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Opeens.. De Zeeuw speelde al een dramatisch seizoen en zette die lijn door tegen Denemarken, Wales enzo voorts, De Jong viel in die wedstrijden in en deed dat vrij duidelijk stukken beter, was dus geen verassende keuze in mijn ogen. En Boulahrouz heeft hij idd uitstekend gezien in tweede instantie, want was Babel fit geweest, dan vierde Boulahrouz nu vakantie. Een luckytje dus, maar zeer zeker gedurft van hem. Maar dat is ook een bekend eigenschap van hem, dat ie maling aan alles heeft.. alleen weet ik nou niet echt of dat nou een goede of slechte eigenschap is. Vandaag was het met die wissels in de tweede helft een goede eigenschap in ieder geval.
Ach gut. Je zal wel opgelucht zijn dat Bertje bondscoach gaat worden. Dat levert lekker spannende intervieuws op na afloop , gaaaaap. Marco is perfect in de media, af en toe een lolletje en vaak, Begrijp ik ook wel, type's zoals jij hadden er op gehoopt dat Oranje flink op zijn bek zou gaan maar dat is nou jammer. Get a life.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 00:29 schreef okee6 het volgende:
[..]
Laat hij dat lekker in zijn eigen tijd doen, het is prime time televisie met twee geweldige spelers en een coach in de achtergrond -ongeschminkt- die slechts 'stage loopt voor Ajax', hij stoorde.
Ik heb het al eerder op dit forum gepost, maar vooruit.quote:Op woensdag 11 juni 2008 10:41 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dat is niet zo gek aangezien Portugal op dat moment ook een beter elftal had.
Ik kan echt niet begrijpen dat mensen het WK een flop vonden. Gelijk tegen Argentinie en winnen van Servie en Ivoorkust om vervolgens uitgeschakeld te worden door een beter elftal.
Waar is het slechte?
Ik wil best toegeven dat ik Nederland niet zo sterk verwacht had, maar laten we wel even vaststellen dat Van Basten op bijna alle punten van zijn koers heeft moeten afwijken onder druk van heel slecht voetbal en heel veel kritiek.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 02:28 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Nou ja, dat is ook niet in alle gevallen hetzelfde.
Sommige mensen waaien gewoon met alle winden mee, maar er zijn zat criticasters die eerlijk toegeven dat ze er naast zaten. Dat vind ik op zich dan wel weer netjes.
In plaats van dat je heel spastisch onredelijk kritisch blijft (zie dit topic) gewoon je ongelijk toegeven en meefeesten..
Van Basten is in punten de meest succesvolle bondscoach sinds na de oorlog (reeds voor het EK begon), van elke andere voorgaande bondscoach zijn meer van dat soort voorbeelden te noemen.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 00:26 schreef GasTurbine het volgende:
En nog vind ik het raar dat hij nu pas presteert. Als ze zo altijd hebben gespeeld waren ze niet met 1-0 van het veld in Luxemburg gelopen. Om maar een voorbeeld te noemen.
Mwah, ik weet het niet hoor. Ooijer gooide zich er voor en de bal werd aangeschoten. Geen bewust hands in mijn ogen. Die Makéléle had inderdaad rood moeten krijgen, snap niet dat hij geel kreeg (dus wel gezien).quote:Op zaterdag 14 juni 2008 03:01 schreef Dr.Daggla het volgende:
Op die penalty van gister na dan.
Onzin, succes is alleen op toernooien te behalen, de rest is noodzakelijke voorbereiding. Eén machteloze kwartfinale is geen succes, niet alleen de titel is succes maar je moet wel een goede gooi kunnen doen. Het WK was een mislukking en dit EK is hoopvol begonnen. Zo staat hij er qua succes voor.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 12:29 schreef Roquefort het volgende:
Van Basten is in punten de meest succesvolle bondscoach sinds na de oorlog (reeds voor het EK begon), van elke andere voorgaande bondscoach zijn meer van dat soort voorbeelden te noemen.
Idd, Ooijer keek niet eens naar de bal, hoe kan het dan ooit een bewuste handsbal zijn?quote:Op zaterdag 14 juni 2008 12:34 schreef RayMania het volgende:
[..]
Mwah, ik weet het niet hoor. Ooijer gooide zich er voor en de bal werd aangeschoten. Geen bewust hands in mijn ogen. Die Makéléle had inderdaad rood moeten krijgen, snap niet dat hij geel kreeg (dus wel gezien).
Verzin rustig je eigen definitie van succes zoals het een hollander betaald. De rest van de voetbalwereld telt gewoon de punten behaald en de punten verloren in officiele wedstrijden.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 12:46 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Onzin, succes is alleen op toernooien te behalen, de rest is noodzakelijke voorbereiding. Eén machteloze kwartfinale is geen succes, niet alleen de titel is succes maar je moet wel een goede gooi kunnen doen. Het WK was een mislukking en dit EK is hoopvol begonnen. Zo staat hij er qua succes voor.
Nou, ik vind ook dat alleen resultaten op eindtoernooien tellen. Ik weet het, ontzettend ondankbaar, je moet je eerst weten te kwalificeren, maar verwacht geen applaus als dat na anderhalf jaar woensdagavond voetbal in de regen lukt. En exit 1/8 finales in Duitsland was slecht.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 13:53 schreef Roquefort het volgende:
Verzin rustig je eigen definitie van succes zoals het een hollander betaald. De rest van de voetbalwereld telt gewoon de punten behaald en de punten verloren in officiele wedstrijden.
Ik doelde op Polen -Oostenrijk.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 12:34 schreef RayMania het volgende:
[..]
Mwah, ik weet het niet hoor. Ooijer gooide zich er voor en de bal werd aangeschoten. Geen bewust hands in mijn ogen. Die Makéléle had inderdaad rood moeten krijgen, snap niet dat hij geel kreeg (dus wel gezien).
Zoals de TT terecht stelt: We blijven lachen.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 14:00 schreef Perico het volgende:
[..]
Nou, ik vind ook dat alleen resultaten op eindtoernooien tellen. Ik weet het, ontzettend ondankbaar, je moet je eerst weten te kwalificeren, maar verwacht geen applaus als dat na anderhalf jaar woensdagavond voetbal in de regen lukt. En exit 1/8 finales in Duitsland was slecht.
Deze 2 wedstrijden waren weergaloos qua uitslag, het moet blijken wat het vervolg is. Want het publiek rekent nu op niets minder dan een finale, heeft terechte torenhoge verwachtingen. Wordt het exit kwartfinale of halve finale, heeft van Basten met zijn team in 4 jaar het toch niet goed gegaan.
Want het blijft toernooivoetbal, waarin het pas echt bij de kruisfinales begint.
Maar hoe had je gereageerd als het risico slecht was uitgepakt.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 14:29 schreef Alulu het volgende:
Van Basten heeft een grote hand in deze overwinning.
Op het moment dat Nederland met een voorsprong onder druk staat wisselt hij 2 aanvallers erin (V Persie/Robben) en gaat als het ware 4-3-3 spelen. Omdat juist bij Robben en V Persie hun kwaliteiten in de aanval eruit komen.
Geen enkele andere coach op dit WK had dit gedaan, dat staat wel vast. 99% zou een aanvaller eruit halen voor een middenvelder. Vooral omdat deze wedstrijd allesbeslissend was, maar Marco speelt puur op risico. Dat is knap en verdient hij respect voor.
Het zal iedereen echt worst wezen hoeveel aaneengesloten wedstrijden Van Basten niet verloren heeft in officiele wedstrijden tegen de nr 91, 63 en 112 van de wereld. Wel kwalificeren of niet kwalificeren, dat telt, niet kwalificeren is voor een land als Nederland een mislukking. Maar niet alles wat geen mislukking is, is een groot succes.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 13:53 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Verzin rustig je eigen definitie van succes zoals het een hollander betaald. De rest van de voetbalwereld telt gewoon de punten behaald en de punten verloren in officiele wedstrijden.
Dat is gewoon falen, net zoals dat het voor Nederland zou zijn. Als Van Basten erin was geslaagd om niet alleen onder Roemenie maar ook onder Bulgarije te eindigen dan had hij hopeloos gefaald. Hij heeft op dat punt niet gefaald, klaar, daar geef ik hem krediet voor, niet voor het zogenaamde succes wat uit totaal onbelangrijke cijferreeksen zou blijken.quote:Hoe heet die slechte bondscoach van de engelsen ook alweer die niet door de "noodzakelijke voorbereiding" is gekomen?
Ik heb wel leuk voetbal gezien en daarvan genoten.quote:Manman, hollanders zijn me toch azijnpissers eersteklas zeg. Zelf na het op rij wegspelen van de wereldkampioen en de vice-wereldkampioen zijn sommigen te blind om te genieten van succes.
Precies, ik heb dan ook geen voetbal gezien van een wereldkampioen en een vice-wereldkampioen. Toch heb ik wel gezien dat het Nederland erg mee zat. Ze kunnen messcherp counteren en het zit goed qua organisatie en teamgeest, complimenten daarvoor maar ik moet nog zien of ze door een hechte verdediging heen kunnen komen als het moet. Je moet de Italianen ook wel zien voor wat ze op dit moment zijn, en dat is niet de verdedigend ijzersterke ploeg zoals hun reputatie, maar een niet lekker draaiend team dat probeert aan te vallen.quote:Succes is altijd vluchtig, dat zie je maar aan Frankrijk en Italie.
Ik geloof dat voetbal erg belangrijk voor jou is, neem mijn mening dan ter harte, of sla hem over. Succes.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 09:57 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Ach gut. Je zal wel opgelucht zijn dat Bertje bondscoach gaat worden. Dat levert lekker spannende intervieuws op na afloop , gaaaaap. Marco is perfect in de media, af en toe een lolletje en vaak, Begrijp ik ook wel, type's zoals jij hadden er op gehoopt dat Oranje flink op zijn bek zou gaan maar dat is nou jammer. Get a life.
[Poule C]: Nederland, Italie, Roemenie, Frankrijk.#2:quote:Op zondag 2 december 2007 19:41 schreef Barca het volgende:
Onze nationale trots heeft geen goede spelers maar met Bassie zijn we helemaal een zooitje losers!
Hopelijk zullen de naievelingen na het lezen van dit topic eindelijk eens de stront uit de ogen halen! (Maar dat zal wel niet.)
Het ek komende zomer in Zwitserland en Oostenrijk wordt een fiasco. Een geruststelling: Bassie blijft bondscoach.
[Poule C]: Nederland, Italie, Roemenie, Frankrijk.#2:quote:Op zondag 2 december 2007 20:01 schreef Barca het volgende:
Dit wordt de eindstand:
1. Italië
2. Roemenië
3. Frankrijk
4. Nederland
Etcquote:Op vrijdag 2 mei 2008 13:17 schreef Barca het volgende:
Nederland - Italië 0 - 3
Nederland - Roemenië 1 - 3
Nederland - Frankrijk 0 - 4
Yesss!! We liggen eruit!
quote:Op zaterdag 14 juni 2008 17:17 schreef Paaskonijn het volgende:
Ik herinner me nog wel wat van barca
Die, die, Bassie, Bassie, die!! (EK 2008):
[..]
[Poule C]: Nederland, Italie, Roemenie, Frankrijk.#2:
[..]
[Poule C]: Nederland, Italie, Roemenie, Frankrijk.#2:
[..]
Etc
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |