quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:10 schreef zarGon het volgende:
En zo hoort het. Gewoon meevieren. [ afbeelding ].
Normaal zou ik het met je eens zijn, maar er zijn gewoon té veel Nederlanders die zich gedragen alsof ze hun hersenen hebben vervangen door fuckin' welpies, om nog te bitchen over Turkenquote:Op woensdag 11 juni 2008 23:09 schreef DANILXL het volgende:
toeterend door de straat rijden terwijl ze met dramatisch spel met mazzel winnen
Ach, het weer zat gewoon tegenquote:Op woensdag 11 juni 2008 23:09 schreef DANILXL het volgende:
toeterend door de straat rijden terwijl ze met dramatisch spel met mazzel winnen
Luxe Mercedesen zal je bedoelen.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:17 schreef Tommeke het volgende:
Met z'n allen in afgeragde BMW's en Golfjes toeterend door straat rijden
Er gingen hier na de wedstrijd tegen Italië ook mensen toeterend door de straat, dus het Turkengedrag is blijkbaar besmettelijk.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:13 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Normaal zou ik het met je eens zijn, maar er zijn gewoon té veel Nederlanders die zich gedragen alsof ze hun hersenen hebben vervangen door fuckin' welpies, om nog te bitchen over Turken.
En nee, het argument dat ze verrassend goed hebben gespeeld telt niet, die idiote oranjeziekte was daarvoor al aan de gang.
Nu hoort er iemand 'BEYAZZZ' te posten.quote:
quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:20 schreef zarGon het volgende:
[..]
Nu hoort er iemand 'BEYAZZZ' te posten.
Kirmizi = rood, beyaz = wit.
Is een soort van leus, waarbij de ene kant kirmizi zegt en de overkant beantwoord met beyaz..
Oh kom zeg, je kan nergens komen of je krijgt een zooi aan oranje EK-gekte over je heen. Ik woon in Rotterdam-Zuid, niet bepaald Turkenvrij, en kan met alle oprechtheid zeggen dat het met Nederland way, wáy erger was.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:19 schreef Duvel het volgende:
[..]
Er gingen hier na de wedstrijd tegen Italië ook mensen toeterend door de straat, dus het Turkengedrag is blijkbaar besmettelijk.Maar toen was het nog niet zo erg als nu.
Idiotie.
Ik had het goed voorspeldquote:
Eindelijk iets presteert..quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:25 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Oh kom zeg, je kan nergens komen of je krijgt een zooi aan oranje EK-gekte over je heen. Ik woon in Rotterdam-Zuid, niet bepaald Turkenvrij, en kan met alle oprechtheid zeggen dat het met Nederland way, wáy erger was.
Wat ik niet snap, is waarom er wel meegefeest kan worden als Nederland eindelijk iets presteert, maar dat het onbegrijpelijk is als andere mensen exact hetzelfde gedrag vertonen.
Ik zou het eerder met genot vieren als je in het laatste minuut de winnende scoort ipv. dat je na 90 minuten normaal hebt gewonnen en dan nog buiten gaat feestenquote:Op woensdag 11 juni 2008 23:27 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Eindelijk iets presteert..
Omdat ten eerste het land is waar we wonen, en ten tweede omdat we weergaloos speelden.
Ja, ga mij ff vertellen hoe het er in Rotterdam Zuid aan toe gaat!quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:25 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Oh kom zeg, je kan nergens komen of je krijgt een zooi aan oranje EK-gekte over je heen. Ik woon in Rotterdam-Zuid, niet bepaald Turkenvrij, en kan met alle oprechtheid zeggen dat het met Nederland way, wáy erger was.
Jaloezie, ze hebben al het vreugde opgekropt. Ze beginnen eindelijk te leren hoe je mot feesten.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:31 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ja, ga mij ff vertellen hoe het er in Rotterdam Zuid aan toe gaat!
Ik zeg toch niet dat het normaal is om na een overwinning toeterend over straat te gaan? In tegendeel! Ik vind het alleen wazig dat in Nederland geboren mensen enthousiast "Türkiye" roepend over straat gaan, zwaaiend met Turkse vlaggen. En vroeger was het toeteren na een overwinning exclusief voorbehouden aan Turken, nu moeten die Oranjemalloten ook ineens meedoen.
Jij hebt een naar een karakter. En als ik het zeg dan wil dat wel wat zeggen, ik post best een hoop.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:09 schreef DANILXL het volgende:
toeterend door de straat rijden terwijl ze met dramatisch spel met mazzel winnen
quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:37 schreef DANILXL het volgende:
rot maar op naar je eigen land dan, je bent voor NL of anders rot je maar op. ze houden toch alleen maar hun handje op lijkt wel
quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:37 schreef DANILXL het volgende:
rot maar op naar je eigen land dan, je bent voor NL of anders rot je maar op. ze houden toch alleen maar hun handje op lijkt wel
probeer eerst maar eens fatsoenlijk Nederlands te schrijven. En sluit niet elk bericht af met zo'n irritante emoticon. Btw ik snap niet echt wat je nou probeert te zeggen.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:37 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Jij hebt een naar een karakter. En als ik het zeg dan wil dat wel wat zeggen, ik post best een hoop.²
Offtopic gelul.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:37 schreef DANILXL het volgende:
rot maar op naar je eigen land dan, je bent voor NL of anders rot je maar op. ze houden toch alleen maar hun handje op lijkt wel
Iedereen hier zal beamen dat ik zeer zekers hoger in de pikorde sta dan jij, je kunt niet ontkennen dat ik inhoudelijk net iets meer breng dan jij. Ik ben voor degelijkheid.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:40 schreef DANILXL het volgende:
[..]
probeer eerst maar eens fatsoenlijk Nederlands te schrijven. En sluit niet elk bericht af met zo'n irritante emoticon. Btw ik snap niet echt wat je nou probeert te zeggen.
Als jullie je piemel nou ergens anders gaan vergelijken, kunnen we in dit topic weer verder braken.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:44 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Iedereen hier zal beamen dat ik zeer zekers hoger in de pikorde sta dan jij, je kunt niet ontkennen dat ik inhoudelijk net iets meer breng dan jij. Ik ben voor degelijkheid.²
Zwaktebod en totaal gebrek aan creativiteit.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:45 schreef xminator het volgende:
Dat het Nederlandse team me niet kan bekoren is één ding maar dat ze altijd als een stel zwakzinnigen toeterend door de stad gaan rondrijden is reden waarom ik ze altijd liever zie gelijk spelen. Je kan het toch ook normaal vieren ipv als een stel aandachtsgeile achterstandsfiguren te eisen dat iedereen weet dat je weer eens gewonnen hebt?
Voor de rest maakt het me ook geen zak uit. Die Fransen en Italianen gaan toch door denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |