We hadden de applicatie 2 uur van tevoren "af", ik heb echt niet kunnen testenquote:De student kan methodisch een gebruikersonderzoek of een bruikbaarheidonderzoek opzetten en uitvoeren.
Guitar Heroquote:Op woensdag 11 juni 2008 23:47 schreef Brammie1 het volgende:
even pimpen met mijn nieuwe hobby![]()
[ link | afbeelding ]
Hee, dat biologie boek heb ik ookquote:Op woensdag 11 juni 2008 23:47 schreef Brammie1 het volgende:
even pimpen met mijn nieuwe hobby![]()
[ link | afbeelding ]
Of je zuigt gewoon iets uit je duim ... het gebruik van TMap was zeer leerzaam.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:47 schreef LastRequest het volgende:
[..]
We hadden de applicatie 2 uur van tevoren "af", ik heb echt niet kunnen testen
Dan maar m'n onderzoek van vorig semester gebruiken.. elders behaalde competenties moeten ook gelden vind ik.
Paint0rz :equote:Op woensdag 11 juni 2008 23:54 schreef LastRequest het volgende:
Zusje heeft een Kinder Bueno voor me gekocht net
Oke soms is ze wel lief.
Vond je m'n paint zo mooi?quote:
kan je nagaan,.. ik stond lekker onder de douchequote:Op woensdag 11 juni 2008 23:43 schreef LastRequest het volgende:
Ja zoiets viel mij ook al op
Ik ben ook de enige die in zowat iedere post "hahaha" ofzo typt hahaha (god dat was ook niet expres)
haha, swarma komt meteen online yasha
quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:59 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Vond je m'n paint zo mooi?
Ik wil heel graag maar dat gaat weer veel te lang duren terwijl ik aan portfolio bezig ben
ja idd,, wij heben aan het einde van t jaar zon gesprekquote:Op woensdag 11 juni 2008 23:58 schreef LastRequest het volgende:
Haha nee de docenten weten ook dat het niet gebeurd is
Maar ik had in een ander semester een excellent voor usability testing.. en dat is toch het hele idee van competentiegericht onderwijs? Dat je ook gebruik kunt maken van elders behaalde competenties
ik vond ze de beste eigelijk welquote:Op donderdag 12 juni 2008 00:02 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]![]()
nah was wel 1 vd betere die hier ooit langs is gekomen
hij kan goed painten en heeft wel grappige topicsquote:Op donderdag 12 juni 2008 00:17 schreef J-heronimus het volgende:
Wat heeft iedereen met beverton, wat heeft die gast in vredesnaam gedaan dat hij zo vereerd wordt op dit forum?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |