Een eenmaal behaalde competentie lasts a lifetime.quote:Op woensdag 11 juni 2008 23:58 schreef LastRequest het volgende:
Maar ik had in een ander semester een excellent voor usability testing.. en dat is toch het hele idee van competentiegericht onderwijs? Dat je ook gebruik kunt maken van elders behaalde competenties
Begin onderhand wel nieuwsgierig te worden hoe de samenwerking nu was met de programmeurs ... wat zijn nu de doorsnee klachten van de vormgever.quote:Op donderdag 12 juni 2008 00:40 schreef LastRequest het volgende:
Ik ben nog bezig met m'n portfolio, ook al raad jij mij dat af
Maar wat doen jullie nu precies als vormgevers ... leveren jullie de use cases aan bijvoorbeeld of moet ik denken aan gewoon het design in paint ofzo? En moet ik denken aan HCI of is dat te ver gedacht.quote:Op donderdag 12 juni 2008 00:47 schreef LastRequest het volgende:
Mijn ene programmeur was top, het enige was dat ik niet vaak te zien kreeg wat er af was. Maar hij werkte keihard en deed dat precies volgens mijn interactiedocumenten enz. Enige nadeel was dat ie op een gegeven moment besloot mijn dialoog te schrappen en er zelf een te verzinnen, terwijl dat dialoog bewijslast was voor een van mijn indicatorenMaar geeft niks, dat is opgelost nadat ik dat vertelde.
De andere programmeur tsja, die deed wel goede dingen maar gewoon erg weinig. Die had zoiets van ik slaag met half werk ook wel als ik maar een goed portfolio schrijf.. jammer!
Interaction design, doen we ook.. maar ik weet niet of dat op het niveau is dat jij bedoelt. Ik beschrijf wel waar het systeem allemaal over na moet denken op het moment dat de gebruiker op poppetje 3 in de discotheek klikt bijvoorbeeld.quote:Human–computer interaction (HCI) is the study of interaction between people (users) and computers.
Ik heb hier dit boek liggen welke dat min of meer aanraad. Overigens een waardeloos boek maar dat terzijde.quote:
Vooral dus flash en de webapplicaties ... het is dus niet dat jullie een ontwerp maken voor een doorsnee applicatie? Of is dat ook iets wat je denkt dat kan later ook het geval zijn?quote:Op donderdag 12 juni 2008 01:00 schreef LastRequest het volgende:
zodat de programmeurs in principe alleen de assets in de locatie hoeven te zetten en de Actionscript (3) eraan toe te voegen
Dat is een onderdeel van HCI ... kunnen mensen de tekst op de knoppen wel lezen etc.quote:Op donderdag 12 juni 2008 01:00 schreef LastRequest het volgende:
Ik verzorgde binnen dit project ook de User Experience, in de gaten houden of het leuk is om te spelen, of dingen goed werken enz
Het is 1 uur en het volgende studentje gaat slapen ...quote:Op donderdag 12 juni 2008 01:02 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ik ga maar eens slapen want ik heb geen flauw idee hoe laat de brandweer morgenvroeg op de stoep staat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |