abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_59273487
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 11:53 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik zou hem een paar maanden op non-actief zetten (zodat hij het BK en de Tour mist), waarbij hij in die periode de kans krijgt to get his shit together.
hmm dan voorspel ik toch dat hij een 2e VDB gaat worden als dat gebeurd
pi_59273523
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 11:56 schreef Bartoli het volgende:

[..]

hmm dan voorspel ik toch dat hij een 2e VDB gaat worden als dat gebeurd
Van God is er maar 1tje
  dinsdag 10 juni 2008 @ 12:15:18 #78
39559 Karrel_Laaglawaai
vnav on van vond
pi_59273951
Wat ene triangel josti. Grote mond maar ondertussen. Geef mij maar Marc Lotz.
Bij elke gelegenheid schreef fathank het volgende:
Ik ben toen op Lowlands halverwege 't optreden van Typhoon knock out gegaan.
pi_59273976
quote:
Parket bevestigt positieve cocaïnetest Boonen

Topwielrenner Tom Boonen (Quickstep) is eind mei bij een controle buiten competitie betrapt op het gebruik van cocaïne. In de urine van de renner werd een metaboliet van cocaïne (benzoylecgonine) aangetroffen. Dat bevestigt het parket van Turnhout in een persmededeling. Boonen werd gisterenavond ook ondervraagd, maar voorlopig is de renner niet in verdenking gesteld.
De controle gebeurde door het team Medisch Verantwoord Sporten van de Vlaamse Gemeenschap. Nadat Boonen positief testte, lichtte het team de bevoegde magistraat bij het parket-generaal van Gent in, wat de voorgeschreven procedure is.

'Het parket van Turnhout heeft daarop een gerechtelijk onderzoek geopend naar het vermoeden van cocaïnebezit door Tom Boonen. Een onderzoeksrechter is belast met het verder onderzoek', zegt woordvoerster Inge Delissen.

Twee huiszoekingen leverden niets op. Het parket wil niet vrijgeven bij wie de huiszoekingen plaatsvonden, maar waarschijnlijk gaat het om Boonens ouders en vriendin Lore.

De wielrenner werd niet gearresteerd, maar wel verhoord. 'Over de inhoud van zijn verklaringen worden geen gegevens verstrekt', aldus Delissen. Op basis van het verdere onderzoek zal bekeken worden of Boonen al dan niet gedagvaard wordt. Het parket wil in het belang van het onderzoek geen verdere commentaar kwijt.

Zaak Vannoppen

Het is niet de eerste keer dat de topwielrenner in verband wordt gebracht met cocaïne. Eind december vorig jaar wees veldrijder Tom Vanoppen Boonen aan als dealer. Er volgden toen al huiszoekingen.

Boonen kwam vorige week nog in het nieuws toen hij werd tegengehouden nadat hij met 180 per uur over de ring van Mol reed, waar slechts 90 toegestaan was. Eerder raakte bekend dat hij toen te veel alcohol gedronken had.

De entourage van Tom Boonen wil geen commentaar geven.
bron

Hij zag de bui precies al hangen:
quote:
Boonen vlucht naar Frankrijk

Uitgerekend de dag dat zijn positieve cocaïnetest uitlekt, maakt de Franse sportkrant L'Equipe bekend dat Tom Boonen zijn diensten heeft aangeboden aan de Franse wielerploeg Bouyges Telecom. Aangeboden, inderdaad.

De baas van Bouygues Telecom, Jean-René Bernaudeau, heeft de informatie in L'Equipe niet ontkend. "De overgang zit nog in het stadium van de onderhandelingen, maar het is dermate serieus dat ze zeer binnenkort kunnen afgerond worden," aldus de sportkrant. Hij zou er meer kunnen verdienen dan de ongeveer 500.000 euro die hij nu opstrijkt. Boonen zou zijn huidige ploegmaats Kevin Hulsmans en Wilfried Cretskens meenemen, maar niet Gert Steegmans.

Boonen vertrekt dus zelf, hij is niet aangezocht. Zijn manager Paul Degeyter heeft Boonen voorgesteld aan de Franse ploeg. Zijn komst zou de Fransen goed uitkomen, omdat Bouyges Telecom eventueel zou gaan samenwerken met T-Mobile en deze laatste operator wil de Belgische en Luxemburgse markt gaan bewerken. Volgens L'Equipe staat Patrick Lefevere een eventuele overstap van Boonen niet in de weg.
bron
pi_59274024
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 10:32 schreef Breach het volgende:
"Boonen haalt zijn gram in de Ronde van Belgie"
!
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
  dinsdag 10 juni 2008 @ 12:20:55 #81
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_59274079
Misschien kan hij zich laten naturaliseren tot Colombiaan
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
pi_59274496
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 09:06 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

Als het op de lijst staat, dan is het doping. Of het er terecht op staat, is een andere discussie, maar minder relevant. Een schorsing lijkt me logisch.
Inderdaad, als Petacchi geschorst wordt voor een veredeld tijmdrankje dan moet Boonen zeker een paar maanden aan de kant.
pi_59274550
Wel sneu, welke grote renners blijven er nu nog over zonder ooit in verband met doping te zijn gebracht? Hoogstens Klöden (nou ja, die kiest zijn ploegen ook niet slim als zelfbenoemde mr. Clean), Rebellin en wat jongelui.
  dinsdag 10 juni 2008 @ 12:41:57 #84
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_59274564
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 12:18 schreef RayMania het volgende:

[..]

!
"Boonen steekt zijn (witte) neus aan het venster"
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
pi_59274919
Klöden is zelf nooit ergens van beschuldigt, maar was natuurlijk wel lid van de Telekom ploeg in de jaren dat ze daar met zijn allen aan de dope zaten.

Van Rebellin ging er een tijd geleden het verhaal rond dat er een video was waarop te zien was waarop hij en ploeggenoten zich met EPO inspoten. Maar dat was nog in een minder hysterische periode.

Cancellara is geloof ik nooit met doping in verband gebracht (hoewel hij natuurlijk wel ex-Cecchini is). Over Bettini heb je alleen dat vage Sinkewitz verhaal. Rond Freire is het ook altijd stil gebleven.
  dinsdag 10 juni 2008 @ 12:55:13 #86
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59274920
Ik dacht altijd dat het opgedroogd zweet was wat hij onder zijn neushad zitten.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_59275132
Tommeke, Tommeke toch. ( )
  dinsdag 10 juni 2008 @ 13:32:28 #88
43584 Beregd
absolutely inch perfect
pi_59275836
quote:
di 10/06/08 - Tom Boonen hoeft niet meteen voor een sportieve schorsing te vrezen. Cocaïne gebruiken buiten competitie is immers niet strafbaar voor wielrenners. Op het bezit van cocaïne staat wel een gerechtelijke straf.
De controle bij Tom Boonen heeft plaatsgevonden op 26 mei. Toen reed hij niet in competitie. (Belga) "De Internationale Wielerunie UCI kan hem niet straffen omdat het buiten competitie was", legt sportdokter Chris Goossens (foto) aan Sporza uit.

"De dag van een wedstrijd is cocaïne wel strafbaar."

"Vroeger was het zowel binnen als buiten competitie strafbaar. Dat vind ik persoonlijk een betere zaak, omdat sporters met cocaïne dieper zouden kunnen gaan tijdens trainingen."

Boonen laste na zijn zege in Parijs-Roubaix een pauze in en hervatte de competitie op 28 mei in de Ronde van België, twee dagen na zijn positieve plas.

Op 1 juni won Boonen de slotrit van de Ronde van België.
even quoten
een schorsing hoeft dus niet, tenzij quickstep er anders over denkt.
  dinsdag 10 juni 2008 @ 13:37:02 #89
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59275965
Directie nu in vergadering.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_59277556
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 12:38 schreef Intxaurraga het volgende:

[..]

Inderdaad, als Petacchi geschorst wordt voor een veredeld tijmdrankje dan moet Boonen zeker een paar maanden aan de kant.
op Cocainegebruik zelf staat naar mijn weten geen straf, op het dealen ervan wel
pi_59277810
Hij mag niet meedoen aan de Tour?

Is dus nog niet bekend
FOK!sport Sfeerverslagen Contest (Part II)
Winnaar Voetbalfoto Onderschriftcompetitie 2008 II
Ergens in 1972 schreef Keith Richards het volgende:
Ain't it good to be alive
pi_59277905
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 12:38 schreef Intxaurraga het volgende:

[..]

Inderdaad, als Petacchi geschorst wordt voor een veredeld tijmdrankje dan moet Boonen zeker een paar maanden aan de kant.
Petacchi had toch teveel aan zn astma-puffer gezeten waardoor ie een te hoog gehalte salbutamol had? Das wat anders dan een thijmdrankje hoor
AFCA | Celtic FC | Nottingham Forrest FC | Last.fm
George St. Pierre, Lance Armstrong, Kanye West, Steven Gerrard, Mark Cavendish, Wanderlei Silva, Calvin Harris _O_
pi_59277938
Nu nog met een 16 jarige chick na een snuifpartij in een beschadigde lamborghini na een 200 kmp/u achtervolging gepakt worden en de cirkel is rond
Vedanta_veri: Ik vraag mij af waarom iedereen zo voor het verbod op pedofilie is maar niet op roken, beiden zijn dingen waar je anderen mee beschadigd. Maar goed, mensen die verslaafd zijn aan iets kunnen daar niet objectief over zijn.
pi_59278059
In het begin had ik het idee dat hij de ideale schoonzoon zou zijn, maar dat valt toch wel mee.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_59278205
pi_59278384
Vedanta_veri: Ik vraag mij af waarom iedereen zo voor het verbod op pedofilie is maar niet op roken, beiden zijn dingen waar je anderen mee beschadigd. Maar goed, mensen die verslaafd zijn aan iets kunnen daar niet objectief over zijn.
pi_59279547
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 15:00 schreef konrad het volgende:
[ afbeelding ]



Toch jammer dat zo'n icoon als Boonen op deze manier door het ijs zakt.
  dinsdag 10 juni 2008 @ 17:04:52 #98
43584 Beregd
absolutely inch perfect
pi_59281657
De ronde van zwitserland heeft hem al geweigerd.

Ja, das tegenwoordig in om voor iedere wedstrijd eigen regels op te stellen.
  dinsdag 10 juni 2008 @ 17:43:08 #99
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_59282491
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 17:04 schreef placebeau het volgende:
De ronde van zwitserland heeft hem al geweigerd.
Door Armin Meier nog wel, de organisator. Is dat de ex-renner die (uiteraard) tijdens zijn carriere ook werd gepakt? (want Festina)
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  dinsdag 10 juni 2008 @ 19:42:09 #100
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_59285597
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 17:43 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

Door Armin Meier nog wel, de organisator. Is dat de ex-renner die (uiteraard) tijdens zijn carriere ook werd gepakt? (want Festina)
Ja, maar die is daar ook uiteindelijk gewoon voor uitgekomen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')