Als ik offline ben.quote:Op maandag 16 juni 2008 21:52 schreef PietjePuk007 het volgende:
als je slaapt
Geeft niks.quote:fuck, te laat![]()
nu pas op sportweek.nlquote:Op maandag 16 juni 2008 14:59 schreef wimderon het volgende:
Er hebben nog wat gravelknuppels afgezegd: Monaco, Moya, Chela.
Weer wat keuzes minder voor de tennisgame
quote:Wimbledon: afzeggingen stromen binnen
Carlos Moya , Juan Ignacio Chela en Juan Monaco hebben allen afgezegd voor Wimbledon. Het drietal is geblesseerd. Moya en Chela kampen met schouderproblemen terwijl Monaco last heeft van zijn rug.
Of Wimbledon heel erg moet treuren om de afzegging van Moya is nog maar de vraag. De gravelspecialist deed de afgelopen zes jaar slechts twee keer mee aan misschien wel het meest prestigieuze tennistoernooi en hij kwam nooit verder dan de vierde ronde.![]()
De afzeggingen zijn goed nieuws voor de Kroaat Roko Karanusic en de Argentijnen Martin Vassallo Arguello en Brian Dabul aangezien zij het drietal mogen vervangen. Bij de vrouwen moet de Japanse Akiko Morigami met een knieblessure verstek laten gaan. Haar plaats wordt ingenomen door de Tsjechische Renato Voracova.
quote:Op maandag 16 juni 2008 14:59 schreef wimderon het volgende:
Er hebben nog wat gravelknuppels afgezegd: Monaco, Moya, Chela.
Weer wat keuzes minder voor de tennisgame
quote:De afzeggingen zijn goed nieuws voor de Kroaat Roko Karanusic en de Argentijnen Martin Vassallo Arguello en Brian Dabul aangezien zij het drietal mogen vervangen.
het schema zal nog wel niet bekend gemaakt wordenquote:Op woensdag 18 juni 2008 12:40 schreef Federer-fan het volgende:
Vandaag worden de seeds bekendgemaakt. Ben benieuwd waar Djokovic zit in het schema.
Nou komt er weer zo'n serie posts over die ontzettend domme opmerkingen van me.quote:Op woensdag 18 juni 2008 12:45 schreef Norrage het volgende:
[..]
het schema zal nog wel niet bekend gemaakt worden
quote:Op woensdag 18 juni 2008 12:40 schreef Federer-fan het volgende:
Vandaag worden de seeds bekendgemaakt. Ben benieuwd waar Djokovic zit in het schema.
Touché.quote:
quote:
Morgenquote:Op donderdag 19 juni 2008 16:53 schreef Colplay het volgende:
Nog maar paar dagen... Weet iemand wanneer de loting is?
Ik wilde nog vragen of je de echte David Palmer bent maar dat zal dan wel weer een domme vraag zijn.quote:
Oké, dat klink eigenlijk wel logisch.quote:Op donderdag 19 juni 2008 17:27 schreef Tim86 het volgende:
Natuurlijk is het de echte...waarom zou hij anders die naam hebben? Hij is alleen geen president meer maar je kan je nick niet veranderen op fok.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |