quote:Op zondag 8 juni 2008 16:22 schreef VerdwaasdeVogel het volgende:
[..]
Nalbandian op dieet was het alternatief geweest...
Een ban-aanvraag, maar dat was een grap.quote:
Bedankt voor het goede nieuws.quote:
Waar is die PI dan, oelewapperquote:Op zondag 8 juni 2008 16:25 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Een ban-aanvraag, maar dat was een grap.
quote:
Vergeten.quote:
Gered.quote:
Ook gered.quote:
Federer is blij met fans zoals jijquote:Op zondag 8 juni 2008 16:30 schreef Federer-fan het volgende:
Gaat lekker.Weer een breakpoint tegen.
Ja, graag.quote:
Dat denk ik niet.quote:
Ook graag.quote:
Nee, weer een breakpoint.quote:
Ja, dan moet Nadal nog 3 op rij verliezen en dat gaat never nooit niet gebeuren.quote:Op zondag 8 juni 2008 16:24 schreef Ambrosius het volgende:
4-3*, zometeen de break en 6-3 Rafa.
Dat voel je aankomen. Breakkansen missen, dan valt 'ie aan de andere kant. Zeker bij mannen als Nadal.quote:
Ja, helaas gaat het nu niet op bij Nadal, want die miste ook wat breakpoints maar maakte de break uiteindelijk wel. Goeie voorspelling van je in elk geval.quote:Op zondag 8 juni 2008 16:33 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Dat voel je aankomen. Breakkansen missen, dan valt 'ie aan de andere kant. Zeker bij mannen als Nadal.
*5-3 Rafa.
Die heeft hij in het weleer gelaten.quote:Op zondag 8 juni 2008 16:34 schreef Lastpost het volgende:
Wat een voorspelbaar getennis van Federer zeg, waar is die genialiteit van weleer.
Beetje zelfde als de tweede denk ik. 6-4 Rafa.quote:Op zondag 8 juni 2008 16:34 schreef Federer-fan het volgende:
Ik geloof niet dat ik je voorspelling voor de derde set wil weten.
Zwaar respect voor Nadal....die jongen is gewoon muurvastquote:Op zondag 8 juni 2008 16:34 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Die heeft hij in het weleer gelaten.
6-0 Federer als je toch zo makkelijk vatbaar bent voor loze voorspellingen.quote:Op zondag 8 juni 2008 16:34 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, helaas gaat het nu niet op bij Nadal, want die miste ook wat breakpoints maar maakte de break uiteindelijk wel. Goeie voorspelling van je in elk geval.
Ik geloof niet dat ik je voorspelling voor de derde set wil weten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |