goed punt toch?quote:Op zondag 6 juli 2008 22:31 schreef elkravo het volgende:
Ow... jij jongen bent 1.86...... en ik 1.84... ach gut... dan zou ik geen hoge hakken kunnen dragen...want dan kom ik boven je uit... dat kan echt niet... hoe leuk je ook bent...
Vrouwen die het erg vinden als ze met hoge hakken een stukje boven hun vriend uitsteken.quote:Op zondag 6 juli 2008 22:31 schreef elkravo het volgende:
Ow... jij jongen bent 1.86...... en ik 1.84... ach gut... dan zou ik geen hoge hakken kunnen dragen...want dan kom ik boven je uit... dat kan echt niet... hoe leuk je ook bent...
beetje uit de hoogte doenquote:Op zondag 6 juli 2008 22:31 schreef elkravo het volgende:
Ow... jij jongen bent 1.86...... en ik 1.84... ach gut... dan zou ik geen hoge hakken kunnen dragen...want dan kom ik boven je uit... dat kan echt niet... hoe leuk je ook bent...
Beetje oppervlakkig om alle vrouwen die dat vinden meteen oppervlakkig te noemen.quote:Op zondag 6 juli 2008 23:45 schreef Ticket het volgende:
[..]
Vrouwen die het erg vinden als ze met hoge hakken een stukje boven hun vriend uitsteken.Wat verschrikkelijk oppervlakkig is dat toch.
Some friends, jajaquote:Vrouw , 28 jaar uit Noord-Brabant
I'm girl from Czech Republic,but now live in Holland for 2 months...
I don't know nobody here so I'm looking for some friends here..
Goeie tip, kende ik nog niet. Ook daar even een triest profiel aanmaken!quote:Op maandag 7 juli 2008 09:53 schreef Godshand het volgende:
Van trieste relatiesite Lymic (waar alle profielen openbaar zijn, dus ook voor niet-leden):
[..]
Some friends, jaja
HAHAHHAHAHAHHAHA, dit is echt de meest humoristische reactie uit de hele reeks.quote:Op zondag 8 juni 2008 18:01 schreef MLI het volgende:
Het is dan ook een testprofiel. Ik ben niet bepaald op zoek naar een relatie.
Wel bijzonder dat ze de WC-brilquote:
quote:Hey, wat leuk dat jij naar mijn profiel hebt gekeken, dat heb ik ook bij jou gedaan, en ik moet zeggen dat ik wel geïnteresseerd ben in jou, want ik ben toch wel opzoek naar een serieuze relatie, en ik hoop jij ook dat zou ik wel fijn vinden of in een vriendschappelijke relatie vind ik ook goed, ik hoop dat je wel geïnteresseerd ben in mij, zo ja? Zou jij mij willen mailen naar mijn mail adres en dat is [verwijderd] ik hoop je dan snel weer te horen….![]()
liefs nancy
Er zitten veel veel fakers op RP, deze dame is duidelijk fake. Aangezien ze blond is heb ik haar uiteraard ook een hartje gestuurd en ik kreeg hetzelfde mailtje terug. Daar heb ik verder niet meer op gereageerd.quote:Op woensdag 9 juli 2008 12:13 schreef zzzzzzz het volgende:
Ik ontving vorige week maandag onderstaand bericht op relatieplanet, nadat ik haar 18 dagen daarvoor een bericht had gestuurd. Daarna stuurde ik haar dezelfde avond nog een email dat ik ook geïnteresseerd ben en vroeg welke opleiding ze doet. Vanaf dat moment was ze blijkbaar direct al niet meer geïnteresseerd, want ze reageert nergens op. Is dat normaal op een dating website of had ik gewoon pech![]()
[..]
quote:hey Jeroen
Daar ben ik weer, sorry dat ik een beetje laat reageer ik heb het best wel druk met mijn studies, ik moet nog 1 week naar school en dan heb ik even weer lekker vakantie.., ik heb verteld via het internet dat ik bepaalde dingen niet kan zeggen, ik leg hier even kort uit wat er precies aan de hand is en waarom ik een betere man zoek voor mij…. Ik heb een vriend gehad dat heel erg jaloers was/is en daar kan ik gewoon niet tegen ik mocht helemaal niks meer van hem doen of ergens heen gaan hij let constant op mij en ik hoop dat jij dat wel begrijpt waarom dat heel erg vervelend is, hij heeft mijn telefoon kaartje afgepakt dus ik kan niet echt bellen nu heb ik een simkaartje waarmee ik echt alleen kan smsen en daarom doe ik het ook op een veiliger manier via een smsbox en dat is op de site via www.real-love.nl en ik sta onder de vrouwen van 18 tot 30 jaar, ik vind het echt heel rot om dit mee te maken en daarom zoek ik een man dat echt bepaald niet zo is, ik hoop dat jij de gene bent want ik heb echt interesse in jou!! Ik hoop je dan snel weer te horen….
Xje nancy
ik ben maar van 1 datingsite lid hoorquote:Op donderdag 10 juli 2008 16:10 schreef Liquidootje het volgende:
Jij zit op zoveel datingssites he, waarom is er nog steeds niets blijven sticken dude.
Ik ben Aziatisch. Waarom zou ik dat in mijn profiel zetten?quote:Op zondag 8 juni 2008 14:55 schreef zzzzzzz het volgende:
[..]
Ik ben zelf blank en wil daarom een blanke vrouw. Ik denk dat veel mannen daar zo over denken. Ze probeerde het ook te verbergen. In haar profiel stond dat ze niet zo snel een foto geeft.
''Verder is jouw intelligentie te vergelijken met de gemiddelde HBO'er.''quote:Op zondag 8 juni 2008 18:01 schreef MLI het volgende:
[..]
Het is dan ook een testprofiel. Ik ben niet bepaald op zoek naar een relatie.
[..]
quote:Op donderdag 10 juli 2008 16:29 schreef Liquidootje het volgende:
Nou hoeft niet hoor. Heb je ooit een blauwe of groene persoon gezien? Die posten natuurlijk hun foto bewust niet. Daar ben ik heilig van overtuigd.
Je moet beter lezen. Ik had het niet over een profiel foto. Als je in je profiel geen foto wil plaatsen dan vind ik dat nog niet zo vreemd. Maar als je ook geen foto geeft aan iemand waarin je geïnteresseerd bent dan vind ik dat wel vreemd.quote:Op donderdag 10 juli 2008 16:26 schreef Aldus.Sprak.God het volgende:
[..]
Ik ben Aziatisch. Waarom zou ik dat in mijn profiel zetten?Net alsof iemand bewust geen profielfoto heeft vanwege haar huidskleur. Kom op zeg...
Uhm, okay.quote:Op donderdag 10 juli 2008 18:43 schreef zzzzzzz het volgende:
[..]
Je moet beter lezen. Ik had het niet over een profiel foto. Als je in je profiel geen foto wil plaatsen dan vind ik dat nog niet zo vreemd. Maar als je ook geen foto geeft aan iemand waarin je geïnteresseerd bent dan vind ik dat wel vreemd.
quote:Veel vriendinnen zeggen "vind ik hem wel" Ik ben er van overtuigd dat de mijne hier te vinden is.
Ben een spontane meid, die op zijn tijd serieus kan zijn, maar waar ook veel plezier mee kan hebben.
Ben jij ook op zoek naar een leuk en gezellig maatje en die er ook leuk uitziet? Ja dan ben jij het......
Mijn foto moet ik nog plaatsen, maar is het wachten waard.
Steeds weer die terugkerende kattenquote:Ik ben een lieve aardige meid van 30 jaar die altijd klaar staat voor een ander maar niet als voetveeg gebruikt wil worden en ik ben op zoek naar een lieve en romantisch man, hij moet lief en eerlijk zijn, en van huisdieren houden ik ben namelijk dol op katten. Ik heb er nu twee.
Wat ik in de toekomst wil is trouwen en kinderen krijgen.
Wil jij dat ook en ben je van nederlandse afkomst, laat wat van je horen. ik ben benieuwd.
quote:hoi hoi ik ben een gezellige meid van 26 jaar en heb gewoon de stoute schoenen aan getrokken om een ,s te kijken of ik gezellige mensen kan ontmoeten in mijn leven ik hou van mensen om me heen ,veel lachen ,een goed gesprek ga ik ook niet uit deweg,verder heb ik een ontzetend lief dochter waar ik veel leuke dingen mee doe ,en ben een eerlijk, en trouw persoon, respect voor elkaar vind ik erg belangerijk en eerlijkheid zeker wil je meer weten stuur gerust een mailtje ,dat vind tenslote iedereen leuk om te krijgen dikke kussssss vlinder.ps ik lig net in scheiding wand mijn ex heeft me ingeruild voor een meisje van 19 jaar dus een relatie zoek ik echt nietmaar gewoon een hoop gezelige leuke mensen om me heen .
pfff laat maarquote:hoi heren
ik ben 20 jaar
en heb een kleinen rond lopen
me huis is nog niet compleet meschien met jou er bij
gr xxx-jes van ...
quote:IK BEN EEN VROLYKE MEID EN WAT IK MIS IS N MAATJE N BEERTJE
BEN N VOLSLANKE BLONDE MEID met n lichte achterstand
volslank is gewoon dik, dat weet iedereen toch wel onderhand?quote:Op vrijdag 11 juli 2008 08:29 schreef kaasplankje het volgende:
![]()
![]()
dat volslank is trouwens een behoorlijk understatement, toch wel weer grappig dan.
Er zijn vrouwen die denken dan ze dan over hun hele lichaam slank zijn of zo. Volledig slankquote:Op vrijdag 11 juli 2008 09:33 schreef Godshand het volgende:
[..]
volslank is gewoon dik, dat weet iedereen toch wel onderhand?
Volgens mij was de term volslank niet zo eufemistisch bedoeld als hij nu gebruikt wordtquote:Op vrijdag 11 juli 2008 09:33 schreef Godshand het volgende:
[..]
volslank is gewoon dik, dat weet iedereen toch wel onderhand?
vind het trouwen en kinderen krijgen erger!quote:Op vrijdag 11 juli 2008 08:29 schreef kaasplankje het volgende:
---
Ik ben een lieve aardige meid van 30 jaar die altijd klaar staat voor een ander maar niet als voetveeg gebruikt wil worden en ik ben op zoek naar een lieve en romantisch man, hij moet lief en eerlijk zijn, en van huisdieren houden ik ben namelijk dol op katten. Ik heb er nu twee.
Wat ik in de toekomst wil is trouwen en kinderen krijgen.
Wil jij dat ook en ben je van nederlandse afkomst, laat wat van je horen. ik ben benieuwd.
---
Steeds weer die terugkerende katten![]()
och valt toch mee? nog steeds een wens van duizenden vrouwen in NL en BEquote:Op vrijdag 11 juli 2008 11:05 schreef Faithy het volgende:
[..]
vind het trouwen en kinderen krijgen erger!
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 18:10 schreef vipergts het volgende:
idd die dieren verschrikkelijk dat soort mensen ik heb altijd het idee dat zo iemand half blijdorp in huis heeft zitten
Maar daar ben je dan ook vrouw voorquote:Op zondag 8 juni 2008 16:27 schreef nokwanda het volgende:briljante reeks. Heb letterlijk tranen met tuiten gelachen.
Heb zelf een van de meest foute profielen (expres) en heb ook vreselijk foute reacties gekregen.
En nog veeeeel foutere dates.
Ach, ik zit al een jaar of 8 op datingsites. De ene keer weer wat fanatieker en dan weer wat minder vaak. Date of 20 gehad totaal denk ik. Feit dat ik nog single ben lijkt toch vooral aan mezelf te liggen. Ben er nog niet helemaal uit waar het precies aan ligt dat de dames de klik niet vinden. Dates zijn altijd erg gezellig. Volgens mij ben ik te afstandelijk ofzo; dat ik het non-verbale spelletje niet goed doorheb.quote:Op donderdag 10 juli 2008 16:10 schreef Liquidootje het volgende:
Jij zit op zoveel datingssites he, waarom is er nog steeds niets blijven sticken dude.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |