quote:Op vrijdag 6 juni 2008 14:48 schreef Kreator het volgende:
[..]
Je bent er wel van op de hoogte dat ze een paar decennia geleden anti-conceptie hebben uitgevonden?
je kijkt te veel porno, volgens mijquote:Op vrijdag 6 juni 2008 14:50 schreef Northside het volgende:
Hebben nette meisjes niet juist altijd een wild geheim dubbelleven?
Je bent er ook van op de hoogte dat een groot gedeelte van de vrouwen die 'per ongeluk' zwanger werden e.d. dat gewoon knetterhard bij elkaar liegt, of onzorgvuldig is geweest?quote:Op vrijdag 6 juni 2008 14:54 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
en ik heb nu al haar gruwelverhalen en rampscenario's gehoord en meisjes waarvan je het pas in de zesde maand zag dat ze zwanger waren etc.
Ben jij vrij?quote:Op vrijdag 6 juni 2008 14:55 schreef Kreator het volgende:
[..]
Je bent er ook van op de hoogte dat een groot gedeelte van de vrouwen die 'per ongeluk' zwanger werden e.d. dat gewoon knetterhard bij elkaar liegt, of onzorgvuldig is geweest?
Bangmakerij, leugens, bullshit, uitzondering, etc etc. Als je een rubber omdoet én de pil slikt is de kans dat je zo'n babyding krijgt zo nihiel dat het verwaarloosbaar is.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 14:56 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Een vriendin van haar werd zes maanden langgewoon ongesteld, dunne buik, alles. Bleek ze opeens zes maanden zwanger te zijn!
verwaarloos baar ≠ aan 0,0quote:Op vrijdag 6 juni 2008 14:57 schreef Kreator het volgende:
[..]
Bangmakerij, leugens, bullshit, uitzondering, etc etc. Als je een rubber omdoet én de pil slikt is de kans dat je zo'n babyding krijgt zo nihiel dat het verwaarloosbaar is.
terugkomend op je laatste post in vorig topic:quote:Op vrijdag 6 juni 2008 14:54 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Ik ben er van op de hoogte
Een vriendinnetje van mij wordt verloskundige
en ik heb nu al haar gruwelverhalen en rampscenario's gehoord en meisjes waarvan je het pas in de zesde maand zag dat ze zwanger waren etc. Nou. Ik durf het niet echt meer hoor
Dan kun je ook wel stoppen met ademhalen en álles doodredeneren.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 15:01 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
verwaarloos baar ≠ aan 0,0
Huhquote:Op vrijdag 6 juni 2008 15:02 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
terugkomend op je laatste post in vorig topic:
is wel heel opdringerig dan van hem als je hebt aangegeven dat je niet verder wilt
Deze:quote:
quote:Op vrijdag 6 juni 2008 14:31 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Nee ik heb me niet misdragenEn helaas alleen de eerste 5km gelift
Hahaha
Wat een avontuur zeg! Ik heb niet zo vaak seks eigenlijk. Dan ben ik pas na 9 maanden weer gerust dat ik geen baby heb.
Heb tegen mr gala gezegt dat ik niet meer kan afspreken en dat we andere intenties hebben en zo
en toen gingen hij mij heel vaak bellen en smsjes sturewn van
ik vind je echt een lief meisje die ik echt graag beter wil leren kennen
voor de rest geen intenties. als het allemaal beetje snel ging kan ik dat begrijpen
blabla
hmz
Ik schaam mij niet voor mijn troniequote:
okee heel vaak was 2x. maar.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 16:09 schreef Crazy-M het volgende:
PS doelde meer op het opbellen.
Maar mijn fout dan. Sorry
Jij meldt je vannacht hier vast afquote:Op vrijdag 6 juni 2008 16:41 schreef Logician het volgende:
Volgens mij had ik net sjans met de persoon waarmee ik mijn intake gesprek had..
Nee nee, hij zei, oh dan komen we elkaar misschien nog wel tegen vanavondquote:Op vrijdag 6 juni 2008 16:44 schreef Cuegirllie het volgende:
Hij zei dat ie vanavond ook langs komt met stappen
quote:Op vrijdag 6 juni 2008 16:53 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Hoe belangrijk vinden jullie lichaamsgeur?
Ik hou niet zo van lichaamsgeurenquote:Op vrijdag 6 juni 2008 16:53 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Hoe belangrijk vinden jullie lichaamsgeur?
Ik vond eerst een jongen leuk maar die rook bij nader inzien altijd naar haren/hoofdhuid/m'n vader
dat werd niks
nietusquote:Op vrijdag 6 juni 2008 16:52 schreef Cuegirllie het volgende:
Dat is hetzelfde![]()
Nu nog hopen dat er wat lekkere kerels voor mij rondlopen
Hij heeft mijn nr niet in die zin dat hij zomaar mag smsenquote:Op vrijdag 6 juni 2008 17:20 schreef Northside het volgende:
Als mannen opmerken dat ze je "misschien nog wel tegenkomen dan" wil dat eigenlijk zeggen dat ze alles in het werk gaan stellen om te zorgen dat dat gaat gebeuren. Als ie je nummer heeft kan je minstens een sms verwachten.
Zijn er nog "dingen die mannen zeggen" die vertaald moeten worden naar "wat het echt wil zeggen"?
echt welquote:Op vrijdag 6 juni 2008 17:36 schreef MLI het volgende:
Ik vind PF en Logi ook veul te lelijk voor een relatie!
wat ben je ook een schatjequote:Op vrijdag 6 juni 2008 17:36 schreef MLI het volgende:
Ik vind PF en Logi ook veul te lelijk voor een relatie!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |