Maar op welke wijze komt de post van jou wijk dan bij jou terecht, en voornoemde aangetekende? Haal je die op bij een depot? In dat geval zou ik de niet uitgereikte agi. op het depot neerleggen.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 17:43 schreef gelestipjes het volgende:
Maar hoe kan ik die lijst dezelfde dag weer inleveren dan? Ik woon niet echt heel erg in de buurt van de vestiging (zo'n 10 km er vanaf) en ik neem aan dat ze niet van mij verwachten dat ik daarvoor 10 km heen en 10 km terug fiets?
Ik doe het voorwerk zelf op het depot, wat dus 10 km verderop is, en dan neem ik vanaf daar de post mee. Degene die de autoroute doet gaf zelf die aangetekende brief aan mij, en hij weet wel dat ik normaalgesproken alleen op zaterdag werk, beetje vreemd wel dus.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 17:56 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Maar op welke wijze komt de post van jou wijk dan bij jou terecht, en voornoemde aangetekende? Haal je die op bij een depot? In dat geval zou ik de niet uitgereikte agi. op het depot neerleggen.
Ik heb onlangs nog een fiets gekocht via het fietsproject.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 13:17 schreef lucky_birdie het volgende:
heeft iemand trouwens ervaring met het fietsproject?
Ik heb het informatie pakket al binnen maar ik word er niet zo heel veel wijzer van. Kun je gewoon alleen uren inwisselen, of moet je altijd bij betalen?
en hoeveel is een uur waard? kijken ze gewoon naar wat je per uur verdient of is er een andere berekening voor?
Die GOBA lijstquote:Op zaterdag 5 juli 2008 20:06 schreef MadGuy het volgende:
Degene mag die brief niet eens aan jou geven; hij heeft op de GOBA-lijst getekend, niet jij.
Wij hadden vandaag de PABO hierquote:Op woensdag 9 juli 2008 11:24 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Ik moet vandaag een wijk overnemen van iemand anders, dus 2 uurtjes extra, nou vind ik dat helemaal niet erg, maar wel dat er vandaag HAH is, en nog een hele kutte ook nog.
Wij hadden van de citybus in Groningen ofzo, ze waren niet echt makkelijk vast te houden in de hand.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |