Damn, dat is zuur zegquote:Op zaterdag 7 juni 2008 15:31 schreef Asskicker14 het volgende:
Kutzooi. Geen kaarten. De computer lag er een half uur uit sinds 10:00 en toen ie het weer doet, was alles (alle 2 de concerten) uitverkocht. Niet voor niets 2 uur staan wachten. En op de terugweg nog op de bon geslingerd omdat ik in de tussentijd mijn treinkaartje ben kwijtgeraakt.
Erg he.. Ik had echt zin om een wcpot te rammen ofzo... Dus ik weg gelopen(heb alles heel gelatenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 15:55 schreef Asskicker14 het volgende:
Ja, zeg dat wel. ik kon op dat moment niet veel meer hebben of ik zou in woede zijn uitgebarsten, omdat ik toch al aardig pissed was vanwege het mislopen van de Coldplay kaarten en al die moeite die ik daarvoor heb gedaan.
Ik ben nog vergeten te vermelden dat ik daarna nog naar de FRS ben gerend, lag in een straal van 1 km van de GWK, bleek daar een ongeïnteresseerde leijke doos achter de toonbank te staan die totaal onbekwaam is om die baan uit te voeren. Uitgeput van het rennen vroeg ik of ze nog Coldplay kaarten had: Nee, de computer is stuk....sorry...
Ik dacht al: Wat was het ook al aardig verlaten in dat filiaal.
Ik vroeg vervolgens: Wat bedoelt u nou? Liggen de servers eruit of is dat apparaat stuk dat de kaarten uitprint? Ook daar kreeg ik geen duidelijk antwoord op.
Wat wel duidelijk was, was dat ze mij om de een of andere reden die kaarten niet kon verkopen, terwijl de Ticketmaster site aangeeft dat die FRS een officieël verkooppunt is.
ahoy volgens mij ook 10.500quote:Op zaterdag 7 juni 2008 17:13 schreef emokid het volgende:
Hoeveel plaatsen zijn er nou eigenlijk? Sportpaleis max 10.500 of zo, maar de hele Ahoy rond de 30.000?
Ik kan me zo woest maken om die lui!!!quote:Op zaterdag 7 juni 2008 17:56 schreef Elfletterig het volgende:
Op de website van malafide ticketbureaus als Tickets Unlimited en Budget Ticket worden nu al prijzen van 110 tot 195 euro voor één Coldplay-kaartje in Ahoy gevraagd. De opkopers hebben hun slag weer kunnen slaan hoor...
Keulen!quote:Op zaterdag 7 juni 2008 18:34 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ik niet.
Ach, zo nodig hoefde ik ze nou ook weer niet te zien.
Maar ja vind het zo sneu voor mijn huisgenootjes.
Naah, ik zou Arnhem al ver genoeg hebben gevonden. Nog eens helemaal naar Duitsland afreizen gaat me toch echt te verquote:
Okequote:Op zaterdag 7 juni 2008 18:41 schreef Hankster het volgende:
[..]
Naah, ik zou Arnhem al ver genoeg hebben gevonden. Nog eens helemaal naar Duitsland afreizen gaat me toch echt te ver
quote:Op zaterdag 7 juni 2008 19:06 schreef 43 het volgende:
Wat een schandalige praktijken bij het GWK. Ik heb mensen gezien die voor meer dan 700 euro aan kaarten hebben gekocht.
Ik heb gelukkig 2 staanplaatsen voor de donderdag kunnen bemachtigen. Uiteraard ben ik er heel erg blij mee.
Pinkpop volgend jaarquote:
Die gast heeft 4 advertenties op MP staan.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:32 schreef superjojo het volgende:
'De kaarten zijn te koop voor 125 euro per kaartje, of 370 euro voor 3 kaartjes. Reageer snel want de kaarten zijn erg gewild! De kaarten zijn inclusief aankoop bon.'
We mogen Tom van Rijswick wel even opbellen om hem te feliciteren met zijn kaarten. Jammer vooral dat er nog zoveel mensen zijn die bereid zijn zoveel geld er voor neer te leggen.
Ik kan inderdaad totaal niet begrijpen waarom er per persoon 8 tickets gekocht kunnen worden. Totaal onbegrijpelijk. Zo werk je zwarthandelarij in de hand. 2 tickets P.P. zou een goed begin zijn, dan zouden die malafide ticketverkopers meer man moeten inhuren om in de rijen te staan, ze moeten dan meer kosten maken en de kans op inkomsten nemen af, niet te vergeten, fans hebben meer kans om kaarten te kopen, waardoor er minder overblijven voor zwarthandelaren.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:58 schreef Damzkieee het volgende:
Kan ook. Laten ze maar eerst eens beginnen met 2 tickets P.P. Dat lost volgens mij al een heleboel op.
Dat vind ik niet kunnen, want een concert is minder exclusief dan een EK wedstrijd en dus mag je ook verwachten dat mensen vanwege omstandigheden eerder een concertkaartje verkopen (vanwege ziekte oid) dan bij een EK wedstrijd. Als ik keelontsteking heb, zou ik toch veel moeite doen om tóch naar een EK wedstrijd te gaan maar een concert zou ik toch aan me voorbij laten gaan. Daahag 60 euroquote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:54 schreef Evertjan het volgende:
gewoon net zoals ze het nu bij het EK doen. Je naam op de tickets laten zetten en dan alleen met een ID bewijs mag je het stadion in.
Ik had er dus iemand voor me die mocht er een stuk of 40 afnemen, dat die kuthoer niet in ziet dat het een slechte zaak is om het aan dat soort mannetjes te verkopen is een godswonder, ze bood zelfs nog aan een speciale bon te maken!quote:Op zaterdag 7 juni 2008 21:10 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Ik kan inderdaad totaal niet begrijpen waarom er per persoon 8 tickets gekocht kunnen worden. Totaal onbegrijpelijk. Zo werk je zwarthandelarij in de hand. 2 tickets P.P. zou een goed begin zijn, dan zouden die malafide ticketverkopers meer man moeten inhuren om in de rijen te staan, ze moeten dan meer kosten maken en de kans op inkomsten nemen af, niet te vergeten, fans hebben meer kans om kaarten te kopen, waardoor er minder overblijven voor zwarthandelaren.
8 is het maximum per persoon. Met 2 personen zijn dat 16 kaartjes. Maar die VMBO-kassamiepjes en demente moeder-mavo graftakken hebben dat meestal niet door.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 23:26 schreef Gamedemon het volgende:
Teringlijers bij het postkantoor in Utrecht.
Komen er 2 van die stink opkopertjes voor me, kopen 40 kaartjes... kassakut liet het toe.
Vroegen ze nog waarom ze niet meer kaartjes verkocht.. ze zou het graag willen maar ze waren er niet zei ze.
Kwamen nog 2 mensen wat afrekenen, toen was ik aan de beurt.
Toen ik om 2 kaartjes vroeg kreeg ik het antwoord : Nee ze zijn uitverkocht.. tsja ze zijn hard gegaan he!
Dat ze maar aangereden mag worden door een groep 45 KM karretjes
Ze had het wel degelijk door, maar het interesseerde haar blijkbaar geen ene reet.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 23:29 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
8 is het maximum per persoon. Met 2 personen zijn dat 16 kaartjes. Maar die VMBO-kassamiepjes en demente moeder-mavo graftakken hebben dat meestal niet door.
Tsja, sommige willen er koste wat het kost er bij zijn. Ze komen tenslotte niet elke dag naar Nederland.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:32 schreef superjojo het volgende:
Jammer vooral dat er nog zoveel mensen zijn die bereid zijn zoveel geld er voor neer te leggen.
Ik wil er ook graag bij zijn, maar ik neem die kaartjes absoluut niet van iemand over die alles opkoopt om er zelf beter van te worden.quote:Op zondag 8 juni 2008 00:04 schreef BruggiKeane het volgende:
[..]
Tsja, sommige willen er koste wat het kost er bij zijn. Ze komen tenslotte niet elke dag naar Nederland.
Maar meesterlijke muziek, Coldplay. Nu ook weer prachtig om ze te zien @ ned 3
Ik vind het ook belachelijk, laat dat duidelijk zijn. Aanpakken die handelquote:Op zondag 8 juni 2008 00:08 schreef Gamedemon het volgende:
Ik wil er ook graag bij zijn, maar ik neem die kaartjes absoluut niet van iemand over die alles opkoopt om er zelf beter van te worden.
Ik geef hem die winkelwaarde ervoor, en een link naar www.monsterboard.nl , kunnen die hufters mooi een baan gaan zoeken om op een normale manier centen te verdienen.
Zelfs als ik naar een concert wil van een band die ik per-se wil zien zou ik niet een kaartje met verdubbelde prijs ervoor over hebben. Een tientje erbij is echt de max., en zelfs dát vind ik nergens over gaan.quote:Op zondag 8 juni 2008 00:17 schreef BruggiKeane het volgende:
[..]
Ik vind het ook belachelijk, laat dat duidelijk zijn. Aanpakken die handel![]()
Misschien iets van kaarten op naam zetten ofzo.
Maar wat ik wilde aangeven, als ik er perse heen wil betaal ik eventueel wel meer.
Dat iemand daar dan beter van word het zei zo, misschien niet goed maar ik ben er dan wel bij waar ik graag bij wil zijn. Ik heb een keer een kaartje via marktplaats gekocht, koste een kaartje 25,- maar betaalde er het dubbele voor. Dat vond ik nog oke, omdat ik er perse heen wilde. Maar ik snap je princippe.
Wat een onzin, het ging gewoon enorm snel. Binnen 2 minuten waren de staanplaatsen weg, en 5 minuten later de zitplaatsen ook.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:46 schreef Evertjan het volgende:
http://nlpop.blog.nl/alge(...)kaartjes-coldplay-op
leuk verhaaltje sneu maar idd de waarheid
Het is absoluut geen onzin, iemand voor mij kocht 40 kaartjes voor Coldplay, en ze waren met 2 man.quote:Op zondag 8 juni 2008 10:37 schreef KneiterS het volgende:
[..]
Wat een onzin, het ging gewoon enorm snel. Binnen 2 minuten waren de staanplaatsen weg, en 5 minuten later de zitplaatsen ook.
Dat het 2e concert minder snel ging, komt gewoon omdat niet iedereen die meteen doorhad. Waar ik stond waren al heel wat mensen boos weggelopen omdat ze misgegrepen hadden en de verkoper ze net verzekerd had dat er ECHT geen 2e concert kwam.
Maar mij hoor je niet klagen, met me staankaarten voor 2 oktober!
En wie zegt dat die mensen de kaartjes niet doorverkopen?quote:Op zondag 8 juni 2008 11:02 schreef Retarded het volgende:
er zijn inderdaad best wat tickets opgekocht, maar als ik kijk hoeveel mensen er alleen in onze regio FRS voor de deuren lagen ... tja.. bij mijn winkel zo'n 30, filiaal om de hoek 20. Even verderop zo'n 25. Dan heb je pas 3 filialen gehad en ben je zo'n 75 mensen verder!
Ja natuurlijk is dat gebeurd. Dat weet je vantevoren. Maar dat is wel een ander verhaal dan dat er 1000den kaarten voor 10en naar de VIPS zijn gegaan.quote:Op zondag 8 juni 2008 11:14 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
En wie zegt dat die mensen de kaartjes niet doorverkopen?
Tuurlijk zijn er zat mensen die het wel voor hunzelf kochten, maar als er voor jouw neus 40 kaarten worden opgekocht zou je ook pissig zijn als er 2 minuten daarna keihard nee aan je wordt verkocht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |