FOK!forum / Televisie / Bracha en Katja in nieuwe Net 5-serie S1ngle
IQMdonderdag 5 juni 2008 @ 12:46
Bracha!
Katja!
S1ngle!
Net 5

Van EnDanDit:
quote:
Het lekkerste monatoetje van Nederland en het lekkerste wat GTST ons heeft gebracht zullen samen te zien zijn in de nieuwe Net 5-serie Singles. Dat vertelde Bracha tegenover Ruud de Wild vanochtend. De serie gaat over drie vrouwen en is gebaseerd op de gelijknamige strip van Hanco Kolk en Peter de Wit.

Wie de derde vrouw is, wilde Bracha niet vertellen. Uw suggesties voor de 'gezellige' Nienke mogen dus in de comments. Overigens is nog niet bekend wanneer de serie te zien is.




Ik dacht dat die Fatima een geblondeerde Turkse was. Nou ja, Bracha is nog beter!
Little_Angeldonderdag 5 juni 2008 @ 12:49
Leuk, ben benieuwd of het wat is .
IQMdonderdag 5 juni 2008 @ 12:51
De stripjes, ik las ze toen ze nog in het AD stonden, waren in ieder geval leuk!
Dementordonderdag 5 juni 2008 @ 12:52
Nienke Disco.
Sapstengeldonderdag 5 juni 2008 @ 12:54
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 12:52 schreef Dementor het volgende:
Nienke Disco.
Apeldoorn, jeweet.
Tim86zaterdag 7 juni 2008 @ 02:05
Geil!
Stereotomyzondag 3 augustus 2008 @ 01:14
S1ngle is een fantastische strip En gewoon getekend en bedacht door twee kerels he.



Zie hier de promo voor de serie. Bracha. Katja Actrice die Nienke speelt.
Californiazondag 3 augustus 2008 @ 01:23
quote:
Op zondag 3 augustus 2008 01:14 schreef Stereotomy het volgende:
Actrice die Nienke speelt.
Dat is Eva van der Gucht. Ze kan een stuk beter acteren dan Katja Schuurman .
#ANONIEMzondag 3 augustus 2008 @ 01:30
Bracha
Tim86zondag 3 augustus 2008 @ 01:32
Die promo was wel heel leuk
Schunckelstarzondag 3 augustus 2008 @ 01:38
bracha

katja
Stereotomyzondag 3 augustus 2008 @ 01:43
quote:
Op zondag 3 augustus 2008 01:23 schreef California het volgende:

[..]

Dat is Eva van der Gucht. Ze kan een stuk beter acteren dan Katja Schuurman .
De vraag is: kan ze ook beter pijpen?
VegaKipzaterdag 11 oktober 2008 @ 16:15


Na Evelien en De co-assistent vertaalt NET 5 opnieuw een bestaande reeks naar televisie: S1NGLE. Deze light-drama serie, naar de gelijknamige strip, gaat over drie vriendinnen die allemaal op een verschillende manier in het leven staan. Maar ze hebben één ding gemeen: ze zijn alleenstaand, of zoals sommigen liever zeggen ‘alleengaand’. Ze vertellen elkaar hun filosofieën over mannen, relaties, het leven en mislukkingen. De hoofdrollen in S1NGLE worden vertolkt door Katja Schuurman, Bracha van Doesburg en Eva van der Gucht.

Stella (Katja Schuurman), Fatima (Bracha van Doesburg) en Nienke (Eva van der Gucht) werken in hetzelfde streekziekenhuis, op dezelfde afdeling en zijn buiten collega’s ook vriendinnen geworden.

Stella is de stoerste van de drie, eigenlijk een vent in een prachtig vrouwenlijf. Uitgaan is haar favoriete bezigheid en haar seksuele moraal luidt: van een lichaam moet je genieten.

Fatima is de blonde dromer die onverminderd gelooft in de prins op het witte paard. Vanuit haar luie stoel piekert ze heel wat af over die ene grote liefde, die toch ergens in de wereld moet rondlopen.

Nienke is de aanvoerster van het drietal. Ze is een temperamentvolle dame en een indrukwekkende verschijning. Een keer per maand moet de wereld dekking zoeken, want dan is Nienke verschrikkelijk ongesteld…

In het café filosoferen de drie over mannen, relaties en het leven. Ook mislukkingen worden uitgebreid besproken en ze houden elkaar op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in hun doelgroep. Gelukkig hebben deze drie vriendinnen elkaar en hun rotsvaste gevoel voor humor en geloof in de toekomst. Blijmoedig ploeteren ze verder, want iedereen heeft ten slotte recht op geluk.

S1NGLE is gebaseerd op de gelijknamige strip van Comic House-auteurs Hanco Kolk en Peter de Wit. Ger Apeldoorn en Wim Bax zijn verantwoordelijk voor de scripts. De serie wordt geproduceerd door FourOne.Media, die ook De co-assistent maakt voor NET 5.



Dinsdag 14 oktober 2008: Aflevering 1
Op weg naar de verjaardag van haar oma maakt de vriend van Fatima het uit. Ze heeft moeite om afscheid van hem te nemen en van haar droom over de prins op het witte paard. Nienke is druk bezig met het organiseren van een afscheidsfeestje voor dokter Schoonoord, wat haar wel heel erg aan het hart gaat. Stella heeft zo haar eigen problemen: haar geluksketting gaat kapot. Ze is bang dat ze voor altijd ongeluk in het leven heeft en dan voornamelijk op het gebied van mannen en seks.

Vanaf dinsdag 14 oktober op net 5 om 20.30
DroogDokzaterdag 11 oktober 2008 @ 16:25
Kan mijn vriendin dus weer rustig elke dinsdagavond voor de tv parkeren.
#ANONIEMzaterdag 11 oktober 2008 @ 17:04
Ik heb stiekem best benieuwd, al verwacht ik er zeer weinig van.
Etceterazaterdag 11 oktober 2008 @ 17:07
het voorstukje op NET5 was wel geinig, maar dat zegt geen flikker natuurlijk
InTrePidIvityzaterdag 11 oktober 2008 @ 17:12
De cartoon is altijd wel erg grappig, maar ik denk dat ik dit als jongen zijnde maar laat passeren
Nienke met haar ongesteldheidsbuien zijn wel een bron van vermaak, hoop voor de kijkers dat ze dat er ook leuk in verwerken
DaanAzaterdag 11 oktober 2008 @ 17:14
quote:
In het café filosoferen de drie over mannen, relaties en het leven.
Cool, dat café zit bij mij twee huizen verderop! Ik wist dat deze serie er opgenomen werd, maar ik wist niet dat het zo'n belangrijke rol zou spelen.

Voor wie geïnteresseerd is om een kijkje te gaan nemen: Hoek van de Eerste Atjehstraat en de Tweede Atjehstraat in Amsterdam, dat gebouwtje hier dat vrij lijkt te staan (in het echt niet).

Ze hebben nu twee keer een weekend lang opgenomen en dat zou de komende tijd nog wel meer worden, zeiden ze.
RedFever007zaterdag 11 oktober 2008 @ 18:41
Die strip (hier in het DvhN) is dus echt geen ene fuck aan
De Rechter daarentegen
thedeedsterzaterdag 11 oktober 2008 @ 19:06
Leuke strip, hoe Nienke gespeeld zal worden zal bepalen in hoeverre het een succes gaat worden, want zij is toch het mooiste karakter van de strip.
mike_huntzondag 12 oktober 2008 @ 09:13
Ik zal het eens een kans geven
musicfreakymezondag 12 oktober 2008 @ 11:26
De voorstukjes op tv vind ik grappig!
Ik ga het wel kijken denk ik.
Miamzondag 12 oktober 2008 @ 11:54
ik ben toch ook wel nieuwsgierig geworden na het zien van de voorstukjes.
7eVeNLzondag 12 oktober 2008 @ 12:43
Heb ze van de week zien filmen op het frederiksplein, katja gaf in de buitenlucht een aerobic les of iets dergelijks
Muzziezondag 12 oktober 2008 @ 16:34
Bracha van Doesburgh die geen vriend kan krijgen , lekker geloofwaardig.
Ik ben toch ook wel erg nieuwsgierig hiernaar. Al is een raak getroffen, herkenbare vrouwelijke gedachtegang in de strip wel ver te zoeken (niet echt geschikt voor Net5 dus), het is vaak wel erg grappig.

[ Bericht 3% gewijzigd door Muzzie op 13-10-2008 20:30:43 ]
henkde_jzondag 12 oktober 2008 @ 17:18
Wanneer komt er dan een dirk jan serie?
Susizondag 12 oktober 2008 @ 17:25
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 18:41 schreef RedFever007 het volgende:
Die strip (hier in het DvhN) is dus echt geen ene fuck aan
De Rechter daarentegen
De rechter is leueueueuk !
Ik ben erg benieuwd wat ze hiervan hebben gemaakt. De stripjes vind ik altijd erg leuk om te lezen, en de sneak preview belooft veel
-0-zondag 12 oktober 2008 @ 18:35
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 18:41 schreef RedFever007 het volgende:
Die strip (hier in het DvhN) is dus echt geen ene fuck aan
De Rechter daarentegen

De rechter idd. Elsje is ook altijd leuk

Single is niks aan meestal
ShadyLanezondag 12 oktober 2008 @ 18:41
Die Eva van der Gucht lijkt MissHoney wel!
MadGuyzondag 12 oktober 2008 @ 19:18
Ik verwachtte eigenlijk een slappe rip-off van het stripje of iets als Sex and the City (waar ik helemaal niets mee heb), maar het voorstukje bij DWDD maakte me nieuwsgierig. We zullen zien.
#ANONIEMmaandag 13 oktober 2008 @ 02:22
Ook benieuwd is, tvp
renamaandag 13 oktober 2008 @ 11:16
Ik ken de strip verder niet, maar de serie lijkt me best oke

Staat er zo'n strip ergens online zodat ik een beetje een idee krijg ?
MadGuymaandag 13 oktober 2008 @ 11:28
Op www.s1ngle.nl
renamaandag 13 oktober 2008 @ 11:38
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 11:28 schreef MadGuy het volgende:
Op www.s1ngle.nl
Dat had ik ook zelf kunnen googelen haha, dank je.

Wat een flauwe strip.. Hopelijk is de serie beter
Seriefreakermaandag 13 oktober 2008 @ 16:58
Misschien ga ik de 1e episode even kijken maar verwacht er niet te veel van
Lauwheiddinsdag 14 oktober 2008 @ 19:50
Ik ga vanavond denk ik wel even kijken. Misschien is het wel wat.. Ken de strip niet en verwacht er ook niet al te veel van.
MikeyModinsdag 14 oktober 2008 @ 19:51
ik ben wel benieuwd, wellichtd at ik even een aflevering meepik
Joe.dinsdag 14 oktober 2008 @ 19:59
Bracha
Qweadinsdag 14 oktober 2008 @ 20:26
Ik ben een absolute fan van series, maar ten eerste geen Nederlandstalige series (afgezien van rozengeur en wodka lime) en ten tweede al helemaal niet een serie waar katja in zit. Dus nee, ik sla wijselijk deze serie over. Net zoals de co assistent en Evelien. Bagger van het eerste uur.
Akelalaladinsdag 14 oktober 2008 @ 20:53
Het kan mij nog niet echt boeien tot nu toe....
linebeardinsdag 14 oktober 2008 @ 21:00
vind het erg flauw...

Vond het voorstukje wel grappig... maar dit is wel erg flauw
Maarteldinsdag 14 oktober 2008 @ 21:03
Het heeft opzich wat elementen die een leuke serie zouden kunnen maken, maar de eerste aflevering vond ik vrij ongemakkelijk en gemaakt overkomen..
Bracha met die vis was dan wel weer leuk
Aventuradinsdag 14 oktober 2008 @ 21:06
Ik vind Eva van der Gucht zoo leuk. Ook in deze eerste aflevering vond ik haar goed. Ze is echt komisch. Ik ga volgende week weer kijken. Al was het maar om de lokatie, mijn stad! En die koffiebar is bij mij om de hoek (maar is me nooit opgevallen)
marcodejdinsdag 14 oktober 2008 @ 21:08
Laatste tien minuten, maar wat een geforceerde dialogen: ik zegt een zin, zij zegt een zin, ik zeg een zin etc...

Maar wat ziet Katja er fantastisch uit in deze serie.
MikeyModinsdag 14 oktober 2008 @ 21:08
mwoah mwoah, vond het wel grappig dat ze dezelfde stoel als in de strip had en ook telkens van die poses aannam
VegaKipdinsdag 14 oktober 2008 @ 21:16
Geen denderende aflevering maar ik geef het volgende week nog een kans
ShittyOldMandinsdag 14 oktober 2008 @ 21:16
Ik heb de tweede inmiddels ook gezien en die is zeker een gradatie beter, minder 'gemaakt', alsof iedereen meer in z'n rol zit. Dus het kijken waard als je deze matig vond.
snellejelledinsdag 14 oktober 2008 @ 21:20
Eva

Ik kijk volgende week weer
bateenddinsdag 14 oktober 2008 @ 21:23
Ben benieuwd naar de komende aflevering, leuk begin vandaag
bateenddinsdag 14 oktober 2008 @ 21:34
Leuke eerste aflevering, ben benieuwd naar volgende week
MikeyModinsdag 14 oktober 2008 @ 21:43
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 21:16 schreef ShittyOldMan het volgende:
Ik heb de tweede inmiddels ook gezien en die is zeker een gradatie beter, minder 'gemaakt', alsof iedereen meer in z'n rol zit. Dus het kijken waard als je deze matig vond.
waar is ie te zien?
IQMdinsdag 14 oktober 2008 @ 21:45
Wat is er mis met dit topic?

Bracha en Katja in nieuwe Net 5-serie Singles
Ofyles2dinsdag 14 oktober 2008 @ 21:50
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 20:26 schreef Qwea het volgende:
Ik ben een absolute fan van series, maar ten eerste geen Nederlandstalige series (afgezien van rozengeur en wodka lime) en ten tweede al helemaal niet een serie waar katja in zit. Dus nee, ik sla wijselijk deze serie over. Net zoals de co assistent en Evelien. Bagger van het eerste uur.
Ik sla sowieso S1NGLE over, maar met de reden dat de vuilnisbelt op TV nog steeds groeit.
Natural_Mysticdinsdag 14 oktober 2008 @ 21:56
Leuke serie!
Natural_Mysticdinsdag 14 oktober 2008 @ 21:57
Leuke serie! Ben benieuwd hoe het nummer heet wat als achtergrondmuziek wordt gedraaid. Iemand enig idee waar ik dat kan vinden? Probeerde de lyrics te onthouden maar lukte niet echt.
MikeyModinsdag 14 oktober 2008 @ 22:00
amy mc donald, this is the life
Natural_Mysticdinsdag 14 oktober 2008 @ 22:08
Nee, dat is 'em niet.
VegaKipdinsdag 14 oktober 2008 @ 22:09
Ik hoorde Trijntje zingen, maar weet niet meer welk nummer....
Natural_Mysticdinsdag 14 oktober 2008 @ 22:11
Het was sowieso een Engelstalig nummer trouwens.
Bluesdinsdag 14 oktober 2008 @ 23:52
Ik vond het leuk
Die piercing

Katja maar ze was te pruimen vanavond.
#ANONIEMwoensdag 15 oktober 2008 @ 00:00
Ik vond het ook wel leuk
Volgende week weer kijken dus
MikeyMowoensdag 15 oktober 2008 @ 06:42
welke scene heb je het trouwens over dan?
Noekwoensdag 15 oktober 2008 @ 11:10
Ik vond het verrassend leuk. Tijd en dag ook goed. Ik blijf kijken!
DarkElfwoensdag 15 oktober 2008 @ 11:23
Ik vind Katja altijd zo....

maar goed, volgende weer eens zien... vond het wel aardig maar niet heel leuk ofzo maar je moet alles ff een kans geven
Greyswoensdag 15 oktober 2008 @ 11:41
Een half uurtje in de week, het is het nèt niet zeg maar
shiNinG_staRwoensdag 15 oktober 2008 @ 12:02
Ken de strip niet, maar ik vond het niet echt leuk. Had het grappiger verwacht omdat ik dat voorstukje (met die hunk die 'hoihoiiii' zegt ) zo leuk vond.
Greyswoensdag 15 oktober 2008 @ 12:04
Ik vind Katja tot dusver ook erg overdreven acteren.
Dat gedoe in dat cafeetje met die hanger, die ze per ongeluk in haar kopje gooide o.i.d.
Man man, wat was dat slecht geacteerd
shiNinG_staRwoensdag 15 oktober 2008 @ 12:08
Klopt ja, en het leek in die scene alsof de stemmen later waren ingesproken ofzo.
Natural_Mysticwoensdag 15 oktober 2008 @ 12:22
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 06:42 schreef MikeyMo het volgende:
welke scene heb je het trouwens over dan?
Pfff, moeilijk uit te leggen. Het is niet zeg maar één scène maar alle drie de meiden zijn te zien, alleen zijn ze niet bij elkaar. Dus steeds een ander shot van de drie afzonderlijk. Volgens mij zat één iemand achter een bureau. Zijn de credits ergens te vinden?
Natural_Mysticwoensdag 15 oktober 2008 @ 12:25
Oh, en voor de mensen die het gemist hebben. De herhaling is al te zien!

http://www.net5.nl/web/sh(...)3/media=31233/page=1
Natural_Mysticwoensdag 15 oktober 2008 @ 12:32
Ik heb het nummer gevonden! Het is Silje Nergaard met Still Be My Heart.
VegaKipwoensdag 15 oktober 2008 @ 13:53
Heb je ergens een lijst met nummers gevonden ofzo?
Stereotomywoensdag 15 oktober 2008 @ 13:55
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 12:32 schreef Natural_Mystic het volgende:
Ik heb het nummer gevonden! Het is Silje Nergaard met Still Be My Heart.
Wat een enorm wijvennummer.

ik vond hem ook mooi
Stereotomywoensdag 15 oktober 2008 @ 13:55
En ik ben verliefd op Bracha, net als de rest van mannelijk heterosexueel Nederland.
Skaaiwoensdag 15 oktober 2008 @ 13:58
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 12:02 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ken de strip niet, maar ik vond het niet echt leuk. Had het grappiger verwacht omdat ik dat voorstukje (met die hunk die 'hoihoiiii' zegt ) zo leuk vond.
Is volgens mij grandioos gejat van de Achmea reclame (maar nooit op tv uitgezonden volgens mij)

Maar ik vond het wel te pruimen, wat flauwtjes. Katja is trouwens wel weer het lekkerste wijf van alledrie, maar die Nienke is ook een tof typetje .
Stereotomywoensdag 15 oktober 2008 @ 14:00
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 13:58 schreef Skaai het volgende:

[..]
Katja is trouwens wel weer het lekkerste wijf van alledrie
Skaaiwoensdag 15 oktober 2008 @ 14:07
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 14:00 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Oke Eva dan .
Natural_Mysticwoensdag 15 oktober 2008 @ 14:08
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 13:55 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Wat een enorm wijvennummer.

ik vond hem ook mooi
Ja, het is ook echt een wijvennummer. Maar ben dan ook een wijf hè :p

Ik heb geen lijst met nummers gevonden. Ik heb de aflevering teruggekeken (alleen het stukje van het nummer) en delen van de songtekst ingetypt op google...et voila!
Skaaiwoensdag 15 oktober 2008 @ 14:08
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 12:08 schreef shiNinG_staR het volgende:
Klopt ja, en het leek in die scene alsof de stemmen later waren ingesproken ofzo.
Ja dat had ik ook!
Er is een film met Jeniffer Love Hugetits waarbij ze dat ook hebben gedaan, en in (niet lachen ) Volle Maan hebben ze ook alles naingesproken volgens mij . Je hoort het echt meteen .
Miamwoensdag 15 oktober 2008 @ 15:28
ik vond het vrij saai.. katja is echt te overdreven. het heeft me niet geraakt.
pfafwoensdag 15 oktober 2008 @ 15:30
Mwoah, viel me een beetje tegen. Ik weet eerlijk gezegd ook niet wat ik ervan moest verwachten, de humor die in de strips zit is ook moeilijk op tv na te maken.
Bracha is/was wel
Stereotomywoensdag 15 oktober 2008 @ 16:58
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 12:32 schreef Natural_Mystic het volgende:
Ik heb het nummer gevonden! Het is Silje Nergaard met Still Be My Heart.
ShittyOldManwoensdag 15 oktober 2008 @ 19:43
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 14:08 schreef Skaai het volgende:

[..]

Ja dat had ik ook!
Er is een film met Jeniffer Love Hugetits waarbij ze dat ook hebben gedaan, en in (niet lachen ) Volle Maan hebben ze ook alles naingesproken volgens mij . Je hoort het echt meteen .
Je hoort alleen de gevallen waar het net niet goed is gelukt (meestal gebrek aan tijd/geld), en dat is maar heel weinig. In Hollywoodfilms wordt behoorlijk veel opnieuw ingesproken, omdat de originele opname te rommelig is, of omdat de intentie of het acteren net niet lekker zat. Dat heb je vrijwel nooit door. Alleen de gevallen die dus net niet gelukt zijn merk je op, en dan denken mensen meteen alle dubs te horen, terwijl dat gelukkig lang niet zo is.
MadGuywoensdag 15 oktober 2008 @ 20:25
Hm tja, wel aardig. Ga wel even kijken nog, maar ik ben niet dolenthousiast of zo.

Ik werd ook een beetje kriegel van dat Trijntje Oosterhuisgejengel achter praktisch elke scène...
joep.tdonderdag 16 oktober 2008 @ 09:12
Vond het niets aan,Bracha was wel cute maar Katja was echt terrible zo overdreven.
KiwiTjuHhzondag 19 oktober 2008 @ 14:53
Ik vond het niet super, maar geef ook dit komende week nog eens een kans
Muzziedinsdag 21 oktober 2008 @ 21:45
Katja bij Sigmund:
MikeyModinsdag 21 oktober 2008 @ 21:50
Bracha is ubercute
MadGuywoensdag 22 oktober 2008 @ 13:41
Ik vond het al vermakelijker dan de eerste aflevering. Bracha steelt de show, wat mij betreft.
mike_huntwoensdag 22 oktober 2008 @ 14:47
vond het wel aardig. Had ook niet langer dan een half uur moeten duren. Ga wel weer kijken volgende week.
Noekwoensdag 22 oktober 2008 @ 16:00
Vorige week vond ik het nog wel leuk maar gisteren helemaal niet.
Blueswoensdag 22 oktober 2008 @ 17:54
Eva van der Gucht is de nieuwe Annet Malherbe
Stereotomywoensdag 22 oktober 2008 @ 17:55
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 17:54 schreef Bluezz het volgende:
Eva van der Gucht is de nieuwe Annet Malherbe
En jij de nieuwe Katja Schuurman achter mijn balie
marcodejwoensdag 22 oktober 2008 @ 17:58
Katja ziet er onwijs lekker uit in de serie, maar voor de rest ging het echt helemaal nergens over. Wat een slap verhaal: een half uur lang over een nieuwe arts die homo blijkt te zijn (dat zag je ook al van ver aankomen), iets over excuses aanbieden en afgesloten met een semi-filosofische gedachte... Nee, onder de maat. Maar ik ben de doelgroep dan ook niet. Vrouwen zullen deze situaties vast grappiger vinden...
Blueswoensdag 22 oktober 2008 @ 18:01
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 17:55 schreef Stereotomy het volgende:


En jij de nieuwe Katja Schuurman achter mijn balie
shiNinG_staRwoensdag 22 oktober 2008 @ 18:08
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 17:54 schreef Bluezz het volgende:
Eva van der Gucht is de nieuwe Annet Malherbe
Echt niet . Annet is hilarisch, van die Eva word ik alleen maar chagerijnig.
mike_huntwoensdag 22 oktober 2008 @ 18:12
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 17:58 schreef marcodej het volgende:
Katja ziet er onwijs lekker uit in de serie, maar voor de rest ging het echt helemaal nergens over. Wat een slap verhaal: een half uur lang over een nieuwe arts die homo blijkt te zijn (dat zag je ook al van ver aankomen), iets over excuses aanbieden en afgesloten met een semi-filosofische gedachte... Nee, onder de maat. Maar ik ben de doelgroep dan ook niet. Vrouwen zullen deze situaties vast grappiger vinden...
en voor handtasjes.

Een half uur is net lang genoeg voor deze kijkweg serie.
shiNinG_staRwoensdag 22 oktober 2008 @ 18:35
Ik ben een vrouw, en ik vond het verre van grappig. De grapjes zijn sowieso niet leuk en door het slechte acteerwerk komt het helemaal niet over.
MadGuywoensdag 22 oktober 2008 @ 18:41
Katja is al helemaal slecht, inderdaad.

Ik blijf het zeggen: bij Nederlandse series hoort lullige humor, subtiele, vernederende humor.

Overigens: ik verstond niet waaruit ze nu opmaakten dat die nieuwe dokter homo was?
YPruewoensdag 22 oktober 2008 @ 19:19
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 18:41 schreef MadGuy het volgende:

Overigens: ik verstond niet waaruit ze nu opmaakten dat die nieuwe dokter homo was?
Omdat die dokter aan het eind zei tegen die drie dat een of andere man (weet even de naam niet meer) eten voor hem had gekookt thuis en dat hij daarom naar huis moest.
Angstwoensdag 22 oktober 2008 @ 19:24
vond het tegenvallen, vind opzich de rollen wel leuk ingevuld leuke types, maar het was wat sloom ofzow
KiwiTjuHhwoensdag 22 oktober 2008 @ 20:06
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 18:35 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ik ben een vrouw, en ik vond het verre van grappig. De grapjes zijn sowieso niet leuk en door het slechte acteerwerk komt het helemaal niet over.
Ben ik het wel mee eens ja.
Psych-casedinsdag 28 oktober 2008 @ 21:45
Shit gemist.
Morgen maar online terugkijken.

Ben ik trouwens de enige die deze serie wel leuk vind
Stereotomydinsdag 28 oktober 2008 @ 22:51
Ik kijk eigenlijk alleen maar voor Bracha.
Stereotomywoensdag 29 oktober 2008 @ 16:25
Ik vond de aflevering van gisteren wel leuk. Acteerwerk en regie lijkt langzaam omhoog te gaan. Nu nog iets natuurlijker spelen en minder het typetje.
MadGuywoensdag 29 oktober 2008 @ 18:18
Ik denk dat ze niet echt boven het typetje uit kunnen stijgen, het is toch gebaseerd op een strip van drie a vier plaatjes per aflevering.
Psych-casewoensdag 29 oktober 2008 @ 20:58
Dat zogenaamd stoere gerook van Katja was wel annyoing.
pfafwoensdag 29 oktober 2008 @ 22:23
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 22:51 schreef Stereotomy het volgende:
Ik kijk eigenlijk alleen maar voor Bracha.
Ik ook.
MissMenitamaandag 24 november 2008 @ 04:59
quote:
[b]Op dinsdag 28 oktober 2008 21:45 schreef
Ben ik trouwens de enige die deze serie wel leuk vind
Nee hoor, ik vind de serie ook leuk, lekker luchtig, mooie beelden van A'dam en grappig!!!
Stansfielddinsdag 25 november 2008 @ 21:11
Waar ken ik bastiaan het broertje van die dokter waar stelle een potje squashe tegen speelde?
MikeyModinsdag 25 november 2008 @ 21:17
ik ben door vergeetachtigheid afgehaakt na 2 eps
MadGuydinsdag 25 november 2008 @ 21:26
Ik neem het steeds op. Het schijnt overigens wel één van de best bekeken Net-5 series te zijn, met zo'n 500.000 kijkers per week?
pfafdinsdag 25 november 2008 @ 21:27
Dat is echt heel veel. Verdient Bracha ook!
shiNinG_staRdinsdag 25 november 2008 @ 22:01
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 21:11 schreef Stansfield het volgende:
Waar ken ik bastiaan het broertje van die dokter waar stelle een potje squashe tegen speelde?
Wouter de Jong, speelde Milan in GTST.

Ik wil graag weten wie de scharrel van die dikke was ! Oehlalaa
renadinsdag 25 november 2008 @ 22:05
Lekker realistisch ook; zo'n dikkerd met zo'n lekker ding
shiNinG_staRdinsdag 25 november 2008 @ 22:07
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 22:05 schreef rena het volgende:
Lekker realistisch ook; zo'n dikkerd met zo'n lekker ding
Niet echt he maar het geeft de Rebecca's van ons land weer hoop
renadinsdag 25 november 2008 @ 22:08
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 22:07 schreef shiNinG_staR het volgende:

[..]

Niet echt he maar het geeft de Rebecca's van ons land weer hoop
Hoewel; je hebt mannen met een fetish voor dat soort gevallen.
Stansfielddinsdag 25 november 2008 @ 23:34
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 22:01 schreef shiNinG_staR het volgende:

[..]

Wouter de Jong, speelde Milan in GTST.

Ik wil graag weten wie de scharrel van die dikke was ! Oehlalaa
Dat is hem ja.

Tnx.
Angstwoensdag 26 november 2008 @ 18:30
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 22:05 schreef rena het volgende:
Lekker realistisch ook; zo'n dikkerd met zo'n lekker ding
nee maar wel leuk en vrolijk om naar te kijken
Psych-casewoensdag 26 november 2008 @ 20:11
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 22:05 schreef rena het volgende:
Lekker realistisch ook; zo'n dikkerd met zo'n lekker ding
Nou zie wel vaker stelletjes op straat lopen waarvan de een qua uiterlijk minder is dan de ander en dan denk ik val je daar nou op? Dus het kan wel!
Stereotomydonderdag 27 november 2008 @ 00:05
Nienes
renadonderdag 27 november 2008 @ 13:37
quote:
Op woensdag 26 november 2008 20:11 schreef Psych-case het volgende:

[..]

Nou zie wel vaker stelletjes op straat lopen waarvan de een qua uiterlijk minder is dan de ander en dan denk ik val je daar nou op? Dus het kan wel!
Ah, dat geeft mij hoop
Stansfielddonderdag 27 november 2008 @ 14:43
quote:
Op donderdag 27 november 2008 13:37 schreef rena het volgende:

[..]

Ah, dat geeft mij hoop
Dat je een lelijke jongen aan de haak slaat?
king_of_the_nightdonderdag 27 november 2008 @ 15:58
Wie heeft een foto van die naakte jongen? Uiteraard wel een foto waarop hij naakt is
pfafdinsdag 2 december 2008 @ 22:21
Wat een kansloze aflevering vandaag.
shiNinG_staRdinsdag 2 december 2008 @ 22:24
Het gaat echt nergens over .
Stereotomydinsdag 2 december 2008 @ 22:27
Bracha
Stansfielddinsdag 2 december 2008 @ 23:09
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 22:27 schreef Stereotomy het volgende:
Bracha
Helemaal mee eens.
Grulezwoensdag 3 december 2008 @ 00:28
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 22:27 schreef Stereotomy het volgende:
Bracha
KiwiTjuHhwoensdag 3 december 2008 @ 07:44
Mwah, ik vind het nu toch wel echt minder worden.. komt nu in de categorie 'als er niks anders op is kijk ik wel' ofzo
Psych-casewoensdag 3 december 2008 @ 18:34
quote:
Op woensdag 3 december 2008 07:44 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Mwah, ik vind het nu toch wel echt minder worden.. komt nu in de categorie 'als er niks anders op is kijk ik wel' ofzo
Ik ook. Samantha Who is leuker!
KiwiTjuHhwoensdag 3 december 2008 @ 18:48
quote:
Op woensdag 3 december 2008 18:34 schreef Psych-case het volgende:

[..]

Ik ook. Samantha Who is leuker!
Mwah vind ik ook niks eigenlijk! Volgende week weer ugly betty!
Ofyles2woensdag 3 december 2008 @ 21:27
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 22:24 schreef shiNinG_staR het volgende:
Het gaat echt nergens over .
Waarom kijk je dan nog?
shiNinG_staRwoensdag 3 december 2008 @ 21:33
quote:
Op woensdag 3 december 2008 21:27 schreef Ofyles2 het volgende:

[..]

Waarom kijk je dan nog?
Onder hetzelfde mom als Kiwitjuh: ik moest even iets makkelijks hebben om weg te kijken (in dit geval onder het sporten). en ik was benieuwd of dat lekkere hapje van vorige week weer te zien zou zijn .
MadGuywoensdag 3 december 2008 @ 21:41
Zo zie ik S1ngle ook. Neem het op en kijk het weg onder het ontbijt. Soms hilarisch, soms lomp, soms erg vermakelijk, soms slaapverwekkend saai. Gewoon hapsnap-weg.
Stippleszaterdag 6 december 2008 @ 15:02
Ik vind dat Bracha het wel leuk doet, voor de rest is het behoorlijk cliche. Maar cliche kan soms o zo fijn zijn, vestand op 0 en gewoon kijken
IV_Xamplezondag 7 december 2008 @ 10:44
ja juist best vermakelijke serie
kijkt makkelijk weg, niet met moeilijk te begrijpen plots
Stereotomywoensdag 10 december 2008 @ 19:56
Tering, wat een slechte aflevering

Bracha
Muzziezaterdag 3 januari 2009 @ 20:45
MadGuyvrijdag 23 januari 2009 @ 16:04
In het voorjaar weer een nieuwe serie, check hier het promotiefilmpje en Fatima in gesprek met een vibrator:

http://www.s1ngle.nl/
ShittyOldMandinsdag 7 april 2009 @ 20:39
Inmiddels is seizoen 2 weer begonnen. Met Renée Soutendijk eruit en Edwin de Vries er in. En Lineke Rijxman komt weer regelmatig terug
Viking84dinsdag 7 april 2009 @ 20:45
TVP. Zit er nu naar te kijken .
Psych-casedinsdag 7 april 2009 @ 21:01
Gouden glittertjes!
shiNinG_staRdinsdag 7 april 2009 @ 21:06
Ik vind het echt pijnlijk ongrappig .
MadGuydinsdag 7 april 2009 @ 21:09
Ik ben toch benieuwd. Het was wat hit en miss in het eerste seizoen, maar ik kon er toch wel redelijk om lachen, eigenlijk. Ik neem het nu op, morgen maar kijken.
Vividinsdag 7 april 2009 @ 23:15
Wat is dat toch een slechte serie. En dat karakter van Bracha, als je zoiets irl tegenkomt laat je dat toch meteen gedwongen opnemen.
Viking84woensdag 8 april 2009 @ 07:34
Ik vind het een geweldige serie . Maar ik heb het nog maar 2 keer gezien ofzo, dus miss verandert dat nog .
DarkElfwoensdag 8 april 2009 @ 08:24
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 23:15 schreef Vivi het volgende:
Wat is dat toch een slechte serie. En dat karakter van Bracha, als je zoiets irl tegenkomt laat je dat toch meteen gedwongen opnemen.
ik zat te bellen tijdens single... en zelfs op een heel laag geluidsniveau irriteerde die enorme piepstem me echt enorm
Psych-casewoensdag 8 april 2009 @ 19:52
quote:
Op woensdag 8 april 2009 08:24 schreef DarkElf het volgende:

[..]

ik zat te bellen tijdens single... en zelfs op een heel laag geluidsniveau irriteerde die enorme piepstem me echt enorm
Bracha is idd. irritant! Toch schijnen veel mensen haar nou juist leuk te vinden.
kapitein_pannekoekwoensdag 8 april 2009 @ 20:09
Heb er tenenkrommend naar zitten kijken, slecht geacteerd (overacteren of zoiets...) en die blonde troela...Ik snap haar typetje wel, maar zo slecht neergezet.
DarkElfwoensdag 8 april 2009 @ 20:33
quote:
Op woensdag 8 april 2009 19:52 schreef Psych-case het volgende:

[..]

Bracha is idd. irritant! Toch schijnen veel mensen haar nou juist leuk te vinden.
ik snap er helemaal niets van
Viviwoensdag 8 april 2009 @ 20:34
quote:
Op woensdag 8 april 2009 19:52 schreef Psych-case het volgende:

[..]

Bracha is idd. irritant! Toch schijnen veel mensen haar nou juist leuk te vinden.
Neh, vind het net een kwakende kikker..die kop ook, Brrr. (Zelfde syndroom als Gigi Ravelli, zet het op een waterlelie en voer het een vlieg). Sws ben ik Team Jennifer .
Psych-casewoensdag 8 april 2009 @ 20:49
quote:
Op woensdag 8 april 2009 20:34 schreef Vivi het volgende:

[..]

Neh, vind het net een kwakende kikker..die kop ook, Brrr. (Zelfde syndroom als Gigi Ravelli, zet het op een waterlelie en voer het een vlieg). Sws ben ik Team Jennifer .
Ik ook. Ze is irritant en DOM! Niemand doet zooo lijp met een virbator!
Volgensmij zaten hier in een ouder (?) topic veel Bracha-lovers? Of op Hyves? Was dat de reden dat ik me afgemeld had....???
hierissieweerdonderdag 23 april 2009 @ 23:46
Net de hele dvd-box van seizoen 1 gekenen, Die ik had gekocht nadat ik de afgelopen week een aflevering zag op tv. Ik vind het echt helemaal tof! Hoop dat de box van seizoen 2 ook snel uit komt. Want dan ben ik weer bij (en dat het nog een seizoen of 30 blijft lopen)
Viking84vrijdag 24 april 2009 @ 09:16
Ik vond het 2 keer leuk, maar nu begin ik het een irritante kutserie te vinden. Vooral die Fatima, huuuuuuuu .
KiwiTjuHhvrijdag 24 april 2009 @ 14:11
quote:
Op vrijdag 24 april 2009 09:16 schreef Viking84 het volgende:
Ik vond het 2 keer leuk, maar nu begin ik het een irritante kutserie te vinden. Vooral die Fatima, huuuuuuuu .
Ik heb dit bij seizoen 2 ook
Bij seizoen 1 had ik dit absoluut niet.
MadGuyvrijdag 24 april 2009 @ 15:05
Het karakter van Fatima schiet wat over de top, vind ook ik. In het eerste seizoen werd ze nog in check gehouden door eerst haar oma en toen haar moeder. Nu is dat weg.
WheeleEdonderdag 21 mei 2009 @ 10:16
Is het fout om als man toe te geven dat je S1ngle kijkt en leuk vindt? :$
De aflevering van afgelopen week was briljant, met een gastrol van Daphne Bunskoek die als rivaal van Katje wordt opgevoerd, maar toch een verrassend einde heeft.
MadGuydonderdag 21 mei 2009 @ 10:18
Ik ben ook een man en ik moet er ook elke week wel om lachen. Alleen Bracha vind ik soms wat over de top, hoewel ik haar vorig seizoen heel grappig vond.
renadonderdag 21 mei 2009 @ 10:24
Ik vind Bracha echt vreselijk over acteren. Een beetje is leuk, maar zij gaat totaal over de top. Ik erger me dood aan haar, en ik snap niet dat er mensen zijn die haar daadwerkelijk grappig vinden.
Ici-Parisdonderdag 21 mei 2009 @ 19:38
Dat geacteerd van die fatima is echt overdreven. Ik irriteer me eraan.

En trouwens waarom heet ze fatima?
Psych-casedonderdag 21 mei 2009 @ 20:35
quote:
Op donderdag 21 mei 2009 19:38 schreef Ici-Paris het volgende:


En trouwens waarom heet ze fatima?
Why not?
Ici-Parisdonderdag 21 mei 2009 @ 23:14
quote:
Op donderdag 21 mei 2009 20:35 schreef Psych-case het volgende:

[..]

Why not
omdat ik dan denk dat het iemand met een hoofddoek is
Psych-casevrijdag 22 mei 2009 @ 19:46
quote:
Op donderdag 21 mei 2009 23:14 schreef Ici-Paris het volgende:

[..]

omdat ik dan denk dat het iemand met een hoofddoek is
Ohw nou ik ken wel meer mensen met een misleidende buitenlandse naam dus zo raar vind ik het zelf niet.
PaintedPinkdonderdag 28 mei 2009 @ 11:55
Het doet me deugd dat ik niet de enige ben die niet snapt waarom Fatima steeds idioter wordt.
Maar zuster Meerdink spant de kroon. Waar hebben ze haar gevonden? Ze kan écht niet acteren. Het is tenenkrommend om naar te kijken. Zonde. Want in eerste instantie leek het me echt een leuke serie. Maar daar kom ik steeds harder van terug.
Imperfect-Angeldinsdag 9 juni 2009 @ 21:16
Had je ooit gedacht dat jij het kon?
Op jezelf waar alles ooit begon.
Alle tijd, niets moet en alles kan.
Je bent vrij en trekt je eigen plan.
Je zet de hele wereld naar je hand,
Jij bepaalt wie in je bed belandt.
Maar had je echt ooit gedacht, ooit verwacht dat het zo vrij zou zijn?
Nooit verwacht, nooit gedacht dat je alleen kon zijn?


Leuk einde vandaag!
hierissieweerdinsdag 9 juni 2009 @ 23:00
quote:
Op dinsdag 9 juni 2009 21:16 schreef Imperfect-Angel het volgende:
Had je ooit gedacht dat jij het kon?
Op jezelf waar alles ooit begon.
Alle tijd, niets moet en alles kan.
Je bent vrij en trekt je eigen plan.
Je zet de hele wereld naar je hand,
Jij bepaalt wie in je bed belandt.
Maar had je echt ooit gedacht, ooit verwacht dat het zo vrij zou zijn?
Nooit verwacht, nooit gedacht dat je alleen kon zijn?


Leuk einde vandaag!
Shit ik ben het dus vergeten te kijken!! nou ja uitzendinggemist op de tv dus morgen anders over morgen even kijken. Ik wil de 2de serie ook op dvd (de 1ste dat dus gekeken vanavond...) Maar hoop ook op een seizoen 3, maar dan met een iets normalere fatima1
MM-Lunadinsdag 16 juni 2009 @ 22:12
Was vorige week de laatste aflevering alweer?
Muzziemaandag 2 november 2009 @ 20:37
In de Media Markt in winkelcentrum 'In de Bogaard' (Rijswijk) zijn serie 1 en 2 te krijgen voor 8 eurie per stuk.