Goed zo, positieve instelling!quote:Op donderdag 5 juni 2008 16:59 schreef Federer-fan het volgende:
Irritant zeg, die Ivanovic, met dat vuistje.Mja, Jankovic vind ik ook irritant, met dat gelach om niks.
Maar Safina vind ik nog erger.
Probeert ze dan schattig te doen ofzo?quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:06 schreef -0- het volgende:
Dat vuistje is echt irritant inderdaad.
Irritant overdreven figuur
Schattig inderdaad als je als een dolle gaat lopen juichen na elke willekeurige unforced error van Jankovic op een totaal onbelangrijk momentquote:Op donderdag 5 juni 2008 17:09 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Probeert ze dan schattig te doen ofzo?![]()
Ja, maar waarom doet ze het dan?quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:12 schreef wimderon het volgende:
[..]
Schattig inderdaad als je als een dolle gaat lopen juichen na elke willekeurige unforced error van Jankovic op een totaal onbelangrijk moment
Waarschijnlijk de tegenstander demoraliseren.quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:15 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, maar waarom doet ze het dan?
Dat lukt wel denk ik. Ze demoraliseert mij er zelfs mee.quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:17 schreef Susi het volgende:
[..]
Waarschijnlijk de tegenstander demoraliseren.
Wat een onzinquote:Op donderdag 5 juni 2008 17:25 schreef wimderon het volgende:
Ik vind het een teken van mentale zwakte. Als je dat soort dingen nodig hebt geef je zelf al aan dat je er geen vertrouwen in hebt om op normale wijze te winnen.
Nou vooruitquote:Op donderdag 5 juni 2008 17:36 schreef wimderon het volgende:
[..]
Heb je daar misschien ook argumenten voor
Ze is gewoon onsportief..quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:12 schreef wimderon het volgende:
[..]
Schattig inderdaad als je als een dolle gaat lopen juichen na elke willekeurige unforced error van Jankovic op een totaal onbelangrijk moment
Jan heeft nog nooit een grandslamtoernooi gewonnen hoor.quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:45 schreef qonmann het volgende:
en Siemerink weet ook alles beter .
Als je zoveel grand slams gewonnen hebt als Jan dan heb je recht van spreken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |