Ik ben zeer benieuwd, waarom je Sneider er naast laat.quote:Op donderdag 5 juni 2008 00:56 schreef Barca het volgende:
[..]
Robben speelt op links! Kuyt hoeft degene te zijn die scoort. Dat mag Van der Vaart als vrije man ook zijn of Robben vanaf links. Kuyt mag socren. Hij staat er om de Italiaanse defensie te slopen. Hij is beweeglijker dan Van Nistelrooy. Op rechts is een gat omdat De Jong eigenlijk niet als rechter aanvallende middenvelder speelt maar als rechter controlerende middenvelder. Heitinga speelt centraal en Gio op links.
Ik vind (zonder t!) dat je eerst het hele stuk maar eens goed moet lezen! Dan word je denk ik een hoop duidelijk. Sneijder en Van persie passen in mijn ogen niet in een verdedigende opstelling.quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:02 schreef rja het volgende:
[..]
Ik ben zeer benieuwd, waarom je Sneider er naast laat.
Ik vindt toch een van onze beste spelers, scoorde zondag nog via een vrije trap, zeer belangrijk zulke dode momenten, als van Persie, niet beter is, die staat er ook niet in.
Van Bronkhorst speelt, maar dan wel op de vleugel.
Ik vind Heitinga anders een stuk completer. Duidelijk een verdediger met betere opbouwende kwaliteiten en kan vaker naar voren doorschuiven.quote:Op donderdag 5 juni 2008 00:56 schreef Barca het volgende:
Boulahrouz is de beste verdediger die we hebben.
Sorry, hoor verdedigen, zijn we nooit goed in geweest.quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:06 schreef Barca het volgende:
[..]
Ik vind (zonder t!) dat je eerst het hele stuk maar eens goed moet lezen! Dan word je denk ik een hoop duidelijk. Sneijder en Van persie passen in mijn ogen niet in een verdedigende opstelling.
Als het op verdedigen aankomt vind ik Boulahrouz toch echt beter. Heitinga is wel een completere voetballer. Ik kies er echter voor om Heitinga tegen Italië te gebruiken als een van de drie controlerende middenvelders. Vanuit die positie mag hij ook nog eens de 16meter in lopen.quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:08 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Ik vind Heitinga anders een stuk completer. Duidelijk een verdediger met betere opbouwende kwaliteiten en kan vaker naar voren doorschuiven.
Koop je een bril. Pearle heeft nu een actie.quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:11 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Hij staat daar toch redelijk rechts.
Daarom ook 4 verdedigers en 3 verdedigende middenvelders.quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:12 schreef rja het volgende:
[..]
Sorry, hoor verdedigen, zijn we nooit goed in geweest.
Moeten we ook niet willen, Nederlanders zullen nooit Italianen worden op verdedigend gebied.
We moeten gewoon aanvallen, wel met mate natuurlijk.
Maar met Robben, die gevaarlijk is op de counter, die heeft ons 2 jaar geleden op het WK tegen Servie, ook gered.
Maar Boulahrouz is het Stam achtige type dat overal keihard bovenop zit, Heitinga maakt nog teveel slippertjes om op dit niveau centraal achterin te staan, zeker met de rest van onze linie in het achterhoofd. Met dit gegeven en zijn opbouwende kwaliteiten in beschouwing genomen zou hij het beter moeten doen als verdedigende middenvelder, met Boulah erachter om zijn eventuele fouten op te vangen. Laat 'm voorlopig maar mooi De Zeeuw vervangen, die speelt sinds de winterstop als een natte krant.quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:08 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Ik vind Heitinga anders een stuk completer. Duidelijk een verdediger met betere opbouwende kwaliteiten en kan vaker naar voren doorschuiven.
Ja, of jij. Je draait dat schema van je toch om zodra je het over links of rechts gaat hebben, of staat Bouma volgens jou ook rechtsback? Nou dan.quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:13 schreef Barca het volgende:
Koop je een bril. Pearle heeft nu een actie.
Bouma staat achter Robben! Bouma is dus linksback en Robben speelt linker aanvallende middenvelder / linkerspits!quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:19 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Ja, of jij. Je draait dat schema van je toch om zodra je het over links of rechts gaat hebben, of staat Bouma volgens jou ook rechtsback? Nou dan.
Juist, dus Boulah centraal met Joris en Heitinga is de centrale verdedigende middenvelder. Gio speelt op links en Nigel op rechts.quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:16 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Maar Boulahrouz is het Stam achtige type dat overal keihard bovenop zit, Heitinga maakt nog teveel slippertjes om op dit niveau centraal achterin te staan, zeker met de rest van onze linie in het achterhoofd. Met dit gegeven en zijn opbouwende kwaliteiten in beschouwing genomen zou hij het beter moeten doen als verdedigende middenvelder, met Boulah erachter om zijn eventuele fouten op te vangen. Laat 'm voorlopig maar mooi De Zeeuw vervangen, die speelt sinds de winterstop als een natte krant.
De Zeeuw vind ik ook niet goed spelen. Hij komt in mijn basisteam dus niet voor. Heitinga wel, maar dan als centrale verdedigende middenvelder. Nigel de Jong is de vervanger van De Zeeuw.quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:22 schreef rja het volgende:
De Zeeuw, vindt ik ook niet goed spelen.
Dan is Heitinga, een veel betere optie.
Voor centraal achterin, maakt hij te veel fouten, naar mijn smaak, hij zou ook nog op de vleugel kunnen, dus heeft hij nog steeds plek in de basis.
Even wachten dude, nu volg ik je echt niet meer. Ligt het nou aan mijn browser dat ik dit zie?quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:21 schreef Barca het volgende:
[..]
Bouma staat achter Robben! Bouma is dus linksback en Robben speelt linker aanvallende middenvelder / linkerspits!
Dat ligt aan je browser vermoed ik ... want ik zie in mijn browser iets heel anders. Komt door al die streepjes ... passen blijkbaar niet overal op 1 regel.quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:31 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Even wachten dude, nu volg ik je echt niet meer. Ligt het nou aan mijn browser dat ik dit zie?
[ afbeelding ]
Daar staat Robben toch echt op rechts en Bouma inderdaad linksback. En links een gapend gat.
Een mooie voorhoede om tegen Frankrijk en Roemenië te spelen. Maar niet tegen Italië.quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:45 schreef leolinedance het volgende:
Kuyt is een nuttige speler voor ieder team. In Oranje zie ik hem echter niet erg veel in actie komen. Puur omdat we betere spelers hebben. De hoofdopstelling in de voorhoede zal zijn:
Robben - V. Nistelrooij - v. Persie
-------------Sneijder-----------------
Een prima opstelling overigens. Voor van Nistelrooy is de vervanger Huntelaar. Mochten we een breekijzer nodig hebben denk ik dat daar Vennegoor voor gebracht zal worden. Waarom is hij anders meegenomen? Ik denk dat de enige mogelijkheid voor Kuyt om aan spelen toe te komen een niet-fitte v. Persie is.
Dirk is een werker. Iemand die jaagt en ploetert. En in een worsteling zijn voet op de juiste manier tegen de bal zet. Zijn geren en gevlieg is echter ontzettend nuttig.quote:Op woensdag 4 juni 2008 18:59 schreef Downstar het volgende:
Nou 100 % anti kuyt is het niet ; ook hij heeft zijn kwaliteiten ; waaronder zijn mentaliteit enzovoort
kuyt is idd zo als de topic starter al zei ; wel traag vind ik ook ..
kuyt is meer iemand die van afstand een goed schot kan leveren ,
of een koppal op goal .. dat zijn dingen voor Dirk ..
acties zitten er meestal niet in ..
Het spel van Robben was goed zichtbaar tegen Wales. De goal, na een kopbal van Wales, maakte hij dankzij zijn individuele klasse. Maar dat we niet meer kansen hadden kwam door zijn egoïstische spel.quote:Zelfde als Robben ; ik vind dat een kwalitatief ERG goede voetballer , maar zijn mentaliteit .. bah .. Meneeer zeurt altijd tegen de scheids ; om vrije trappen te krijgen ; bij een lichte tik ligt hij al .. terwijl hij ook makkelijk door kan gaan , maar meneer laat zich vallen om een vrije trap te versieren .. en dan nog niet eens over de acties die meneer maakt ; ze zijn geweldig ! ; maar gaat 9/10 keer voor eigen succes , terwijl iemand anders alsware voor open doel staat .. dingen waar ik me toch aan kan ergerren , Ondanks dat ik hem goed vind
Behalve dat hij technisch beperkt is vind ik hem de laatste tijd wel qua kopkracht opvallen.quote:Op donderdag 5 juni 2008 10:04 schreef MarkNMGN het volgende:
Dat Kuijt hard werkt weten we na zo'n 10 topics over hem nou wel, kunnen we niet eens een keer met andere argumenten komen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |