Dus jij wil zeggen , dat jij met je korte lontje, aardig doet tegen Jehova's als ze je wakker bellen???quote:Op dinsdag 3 juni 2008 12:05 schreef motorbloempje het volgende:
ik doe altijd wel aardig als ik de deur opendoe... vriendelijk bedanken en succea wensen enzo... René ook , maar écht blij word ik er niet van zo op een zondag na het stappen
Je bewaart je goede humeur voor de Jehova's en dan reageer je je af op Miss_S!quote:Op dinsdag 3 juni 2008 12:20 schreef motorbloempje het volgende:
hunmijn telefoon maakt heel irritant woorden af soms...
en ja, ze belden me uit bed, en ja, ik bleef vriendelijkzo ben ik
mensen die eenmalig irritant zijn kan ik wel velenquote:Op dinsdag 3 juni 2008 12:29 schreef conleche het volgende:
[..]
Je bewaart je goede humeur voor de Jehova's en dan reageer je je af op Miss_S!![]()
Ik zit je maar een beetje te jennen hè![]()
Ik ook niet, ik denk ook niet dat dat hier goed zou vallen...quote:Op dinsdag 3 juni 2008 23:32 schreef octopussy het volgende:
Ik heb trouwens nog nooit iemand aan de deur gehad om een niet-geloof te verkondigen.
dat is ook wat me juist tegen staat aan jehova's, het te persoonlijk maken. als bijvoorbeeld een van jullie diezelfde discussie aan zou gaan komt dit al heel anders over dan bij een totale vreemde, die vaak express kleine kinderen mee nemen zodat mensen langer blijven luisterenquote:Op dinsdag 3 juni 2008 23:37 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik ook niet, ik denk ook niet dat dat hier goed zou vallen...
Ik vind het trouwens best persoonlijk, als iemand zodra je de deur opendoet gelijk zegt: 'Hoi, ik ben Annemarie en ik kom praten over het geloof, vertel eens, hoe beleef jij dat?' Ik heb helemaal geen zin om dat soort dingen te bespreken met totaal onbekenden.
Ik heb nog nooit een rokende Jehova's getuige gezien en volgens mij zijn die er ook niet, aangezien dat daar niet magquote:Op dinsdag 3 juni 2008 23:32 schreef octopussy het volgende:
alsof het een het ander uitsluit.
Mag ik het allebei irritant vinden?![]()
Ik heb trouwens nog nooit iemand aan de deur gehad om een niet-geloof te verkondigen.
De niet-geloof-verkondigers zitten massaal op Fok!.quote:Op woensdag 4 juni 2008 06:56 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een rokende Jehova's getuige gezien en volgens mij zijn die er ook niet, aangezien dat daar niet mag
Zou wel grappig zijn trouwens, een niet-geloof verkondigen. Komt er iemand aan je deur: "hallo, ik ben jan en ik kom u vertellen waarom geloof onzin is"
Die zou ik ook heel hard uitlachen geloof ik
toen was ik dus de lul. Ik woon in rotterdam zuid, een niet al te kindvriendelijke buurt om et maar ff netjes te zeggen en ik doe dus niet zomaar voor jan en alleman de deur open. Toen ik zag dat het een klein meisje en een oud dametje waren dacht ik dat het geen kwaad zou kunnen.... hup een uur over de armageddon moeten lullen...quote:Op dinsdag 3 juni 2008 23:42 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
die vaak express kleine kinderen mee nemen zodat mensen langer blijven luisteren
leukquote:Op woensdag 4 juni 2008 12:23 schreef ymme het volgende:
Nog 2 nachtjes slapen, en dan gaan wij 4 dagen naar Parijs
Waarvan grootste deel naar Disney.
Romantisch met z'n 2-tjes.
Ik heb d'r zin aan.
en? en? en?quote:Op woensdag 4 juni 2008 10:14 schreef Zeeltje het volgende:
Goedemorgen!
Vandaag gaan we kijken hoe de keuken, badkamer en wc uitkomt te zien!
Verder niks te melden net ene lekker yoghurt met aarbeien geeten...
Fijne dag iedereen!
Jullie zijn goed bezig!quote:Op woensdag 4 juni 2008 12:23 schreef ymme het volgende:
Nog 2 nachtjes slapen, en dan gaan wij 4 dagen naar Parijs
Waarvan grootste deel naar Disney.
Romantisch met z'n 2-tjes.
Ik heb d'r zin aan.
haal je ondertussen wel af en toe nog even adem?quote:Op woensdag 4 juni 2008 16:43 schreef kwakveense het volgende:
ik ben echt heel hard aan t werken voor de verandering. als t goed is is er straks zoveel orde in mijn werk chaos dat ik straks daadwerkelijk weet waar ik mee bezig ben en waar alles is.
(ik ben een onderzoeker die niet netjes is met aantekeningen etc. overal slingeren artikels, half briljante ideene etc.)
i know, kom zelf van ijsselmonde af, en ben nu verhuist naar prins alexander. nu was het gedeelte waar wij woonden nog niet zo slecht, maar al een behoorlijk verschil met nu, qua veiligheid danquote:Op woensdag 4 juni 2008 12:33 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
toen was ik dus de lul. Ik woon in rotterdam zuid, een niet al te kindvriendelijke buurt om et maar ff netjes te zeggen en ik doe dus niet zomaar voor jan en alleman de deur open. Toen ik zag dat het een klein meisje en een oud dametje waren dacht ik dat het geen kwaad zou kunnen.... hup een uur over de armageddon moeten lullen...
Verder hebben we hier helemaal nog geen problemen gehad ( ja,een keer een baksteen door de ruit, mja stomme pech en nu staat er een hekquote:Op woensdag 4 juni 2008 16:57 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
i know, kom zelf van ijsselmonde af, en ben nu verhuist naar prins alexander. nu was het gedeelte waar wij woonden nog niet zo slecht, maar al een behoorlijk verschil met nu, qua veiligheid dan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |