Jij bent er 'zo een' die de bal afpakt van kinderen, omdat die in je tuin is gekomen.quote:
Ja, lekker makkelijk zeg.quote:Op maandag 24 november 2008 09:48 schreef Adelante het volgende:
Het is een auto hoor ts, een gebruiksvoorwerp.
Dat mensen schade aan je auto veroorzaken is zeker niet normaal. Helaas gebeurt het maar al te vaak.quote:Op zondag 23 november 2008 16:33 schreef jack4ya het volgende:
BEN IK NU DE ENIGE DIE HET NIET MEER DAN NORMAAL VINDT OM VAN ANDERSMANS AUTO AF TE BLIJVEN!!!
Nu zaten er weer koters en een volwassen vent sneeuw van mijn auto te halen met wanten (metalen haakjes) ed...
Ik wordt hier echt GRUWELIJK kwaad van1
En dat rechtvaardigt om een half jaar door te emmeren over een krasje?quote:Op maandag 24 november 2008 11:52 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Ja, lekker makkelijk zeg.Je 'gebruiksvoorwerp' wordt beschadigd wat je uiteindelijk meer dan ¤ 1000 kost, maar stel je voor je zeikt er over zeg, het is immers maar een 'gebruiksvoorwerp'.
Sommige mensen moeten zich echt eens realiseren dat een auto iets is dat voor veel mensen niet alleen onmisbaar is, maar ook zonder schade al stervensduur is. Bij mij was er een paar maanden terug ook ineens een zijspiegel naar de knoppen nadat ik m'n auto een half uurtje ergens geparkeerd had. Leuk zo'n geintje dat je nog eens meer dan 300 euro kost bovenop de +/- 500 euro die ik al per maand aan m'n auto kwijt ben.
Ogottegot, wat een omgekeerde wereld weer. Dus als iemand een dikke kras op mijn auto maakt of een spiegel d'r van af trapt dan moet ik dat maar pikken, er vooral niet over zeuren of actie er voor ondernemen en de schuld bij mezelf gaan zoeken omdat ik mijn auto toevallig op een locatie parkeer waar heel misschien nog wel eens raddraaiers langs kunnen lopen.quote:Op maandag 24 november 2008 13:08 schreef blaatertje het volgende:
[..]
En dat rechtvaardigt om een half jaar door te emmeren over een krasje?
Het is niet te bewijzen, hoe sneu dat ook is, basta.
Zoals gezegd, als je aan de verkeerde straat woont, dan hoort het gewoon bij het leven. En een kleine tip: als het je linker spiegel is, ga dan niet rijden, want als je politie tegen komt krijg je een boete van 95 Euro toe, omdat je niet zonder linker spiegel mag rijden. Welkom in Nederland.
Ahum!!!quote:Op maandag 24 november 2008 13:53 schreef Tuvai.net het volgende:
wacht maar tot het jezelf eens overkomt, dan weet je hoe zuur het is.
Volgens mij is het hem al vele malen overkomen. Maar dat Blaatertje loopt er geen maandenlang over te blaten.quote:Op maandag 24 november 2008 12:58 schreef blaatertje het volgende:
Een advies voor je: onderzoek goed als je ooit ergens anders gaat wonen of dat misschien een doorgaande route is naar het uitgaansleven. Want in dat geval zul je pas echt ontdekken wat schade aan je auto is. Regelmatig afgetrapte spiegels, krassen. Ik heb ze wel gehad over de hele motorkap, dak, kofferbak en spoiler. En helaas nooit schade kunnen verhalen. Ook niet toen de dader van in dat geval een ongelukje bekend was.
Ogottegot, wat lezen we weer goed.quote:Op maandag 24 november 2008 13:53 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Ogottegot, wat een omgekeerde wereld weer.
<knip>
Waar schrijf ik dat?quote:Dus als iemand een dikke kras op mijn auto maakt of een spiegel d'r van af trapt dan moet ik dat maar pikken, er vooral niet over zeuren of actie er voor ondernemen en de schuld bij mezelf gaan zoeken omdat ik mijn auto toevallig op een locatie parkeer waar heel misschien nog wel eens raddraaiers langs kunnen lopen.![]()
Misschien kun je je dan indenken hoe zuur het is voor mensen die dus aan straten wonen waar elk weekend raddraaiers door komen. Als die ook allemaal een half jaar per kras of spiegel hier gaan klagen wordt het een saaie bedoening hier.quote:Maar goed, als je het vanuit zo'n perspectief bekijkt dan kan ik je maar één ding vertellen: wacht maar tot het jezelf eens overkomt, dan weet je hoe zuur het is.
quote:Regelmatig afgetrapte spiegels, krassen. Ik heb ze wel gehad over de hele motorkap, dak, kofferbak en spoiler. En helaas nooit schade kunnen verhalen.
Als ik per kras een half jaar hier op fok zou moeten mekkeren, zouden jullie over een x0 jaar nog gek van me worden.quote:Ja, die lol gaat er in tien jaar gewoon vanaf.
Dan voel je je dubbel genomen.quote:want als je politie tegen komt krijg je een boete van 95 Euro toe,
Ja het is vervelend. Nee er kan niks bewezen worden. Ja het is slechts een gebruiksvoorwerp. Nee de auto rijdt nog steeds. En ja het is overdreven om een half jaar door te emmeren over een lakkras.quote:Op maandag 24 november 2008 13:53 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Ogottegot, wat een omgekeerde wereld weer. Dus als iemand een dikke kras op mijn auto maakt of een spiegel d'r van af trapt dan moet ik dat maar pikken, er vooral niet over zeuren of actie er voor ondernemen en de schuld bij mezelf gaan zoeken omdat ik mijn auto toevallig op een locatie parkeer waar heel misschien nog wel eens raddraaiers langs kunnen lopen.![]()
Maar goed, als je het vanuit zo'n perspectief bekijkt dan kan ik je maar één ding vertellen: wacht maar tot het jezelf eens overkomt, dan weet je hoe zuur het is.
Hij rijdt er natuurlijk nooit mee, want dan kan er vuil tegenaan komen. Kan je ook krasjes van krijgen.quote:Op dinsdag 25 november 2008 13:25 schreef Gia het volgende:
Als die auto nooit binnen staat, hoe doet TS het dan met het afkrassen van ijs? Dat geeft toch ook krasjes op de ramen!!
Niet aanvallend bedoelt ofzo hoor. Maar huur gewoon een garagebox, dan heb je zulk soort ***problemen nooit meer voor.quote:Op maandag 2 juni 2008 15:33 schreef jack4ya het volgende:
Het zal wel een kruising tussen WGR en OUD en KLB worden:
Samenvatting:
- Ik heb een heel, echt heeeeel sterk vermoeden dat een bepaald kind (knul ca 10 jaar) tegen mijn geparkeerde auto gereden/gevallen is.
- De knul ontkent, de ouders zien niet dat de knul alle kleuren rood vertoont, begint te haspelen en piepen, kortom heftig reageert (op de toen nog verkennende vraag)
- Ouders geven zelf toe, dat er bijna niemand komt, behalve hun zoon.
- Moeder stelde helaas negatief leidende vragen: "Jij hebt toch niet tegen die auto aan gereden, he? Nee toch, he? Dat heb je toch niet gedaan he?"
- De kinderfiets past precies in de schade.![]()
- Ouders zijn wa-verzekerd.
Maar... ik draai voor alle kosten op, want niet allrisk verzekerd.
en ja ik weet ook wel dat ik geen hard bewijs heb![]()
![]()
Zo'n reactie zou ik ook kunnen geven, zeker als de betreffende automobilist er ook mee kan lachen.quote:Op dinsdag 25 november 2008 17:59 schreef Ml-etje het volgende:
Wel blijft het een feit dat wanneer net als vorige week een bal door het open raampje van de auto op de voorstoel terecht komt toen we net aan kwamen rijden de reactie 'ooh das goed gemikt'me bevreemd...
Dit meen je toch niet serieus.... Zijn jullie allemaal plattelandsmensen of gewoon een beetje wereldvreemdquote:Op dinsdag 25 november 2008 19:53 schreef _Arual_ het volgende:
Garageboxen zijn in niet alle gevallen een optie. In onze wijk hebben ze die simpelweg niet.
Ik erger me ook verschrikkelijk aan de kinderen hier in de straat. Nu weer hebben ze, waarschijnlijk om sneeuw te schuiven, een enorme balk tegen ons tuinhekje gelegd. En wie kan dat dan weer opruimen? Die kinderen zeker niet. En waar laat je zo'n balk tegenwoordig, nu afval per kilo betaald moet worden? Of je komt thuis, en dan zijn de muren van de huizen van onder tot boven vol gekladderd met stoepkrijt. En dat regent er in nog geen maanden van af. Bij de buren in de tuin heeft een keer een peuter staan poepen. Toen mijn buren verhaal gingen halen bij de moeder, was die juist heel trots: 'Wat geweldig dat je zelf al je broekje naar beneden doet, knap hoor!'
Ik hoefde het vroeger niet te wagen om volwassenen tot last te zijn.
Sorry hoor, maar stoepkrijt regent gewoon weg. Eén buitje of een keer de tuinslang erop en het is weg.quote:Op woensdag 26 november 2008 13:37 schreef _Arual_ het volgende:
Daar moet ik dan nog aan toevoegen dat er bij huizen in onze wijk een kunstwerk op de gevels zit van enkele duizenden euro's. Dat maakt het misschien wat minder lollig voor je.
Maar dan nog. Stoepkrijt heet niet voor niks stoepkrijt, dat is echt niet bedoeld om gevels van onder tot boven mee vol te kladderen. Je krijgt die troep er gewoon niet meer af. Weet je hoe pauperig dat eruit ziet? En het ergste is dat het nooit op het huis van de ouders van die kinderen zelf is, want ze weten verrekte goed dat dat niet mag. Het zijn altijd andermans spullen.
Het heeft er maanden gezeten, uiteindelijk is er een schoonmaakploeg van de gemeente gekomen om het weg te poetsen. Als het op muren zit, regent het niet weg. Maar ik zou zeggen, probeer het lekker uit op je eigen huisquote:Op woensdag 26 november 2008 14:43 schreef Gia het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar stoepkrijt regent gewoon weg. Eén buitje of een keer de tuinslang erop en het is weg.
Goh, je mag nog blij zijn dat er geen graffiti-spuiters in je buurt wonen!
Stoepkrijt!!!
Mijn dochter doet dat regelmatig en het verdwijnt al als je er naar kijkt. Ik denk dus niet dat het om stoepkrijt ging.quote:Op woensdag 26 november 2008 14:51 schreef _Arual_ het volgende:
Het heeft er maanden gezeten, uiteindelijk is er een schoonmaakploeg van de gemeente gekomen om het weg te poetsen. Als het op muren zit, regent het niet weg. Maar ik zou zeggen, probeer het lekker uit op je eigen huis
Het was wel degelijk stoepkrijt. Op een beschutte plek regent dat er echt niet af.quote:Op woensdag 26 november 2008 14:56 schreef The_End het volgende:
[..]
Mijn dochter doet dat regelmatig en het verdwijnt al als je er naar kijkt. Ik denk dus niet dat het om stoepkrijt ging.
Als het er niet af regent, omdat het op een beschutte plek zit, dan kan je er een emmer water tegenaan gooien. Hoef je echt niet voor te boenen hoor. Je zit gewoon te zeiken om te zeiken.quote:Op woensdag 26 november 2008 15:04 schreef _Arual_ het volgende:
Het was wel degelijk stoepkrijt. Op een beschutte plek regent dat er echt niet af.
Maar goed - voordat het een LIF-topic wordt - het maakt niet uit wat het was. Het was gewoon een voorbeeld van kinderen die met hun tengels aan andermans spullen zitten. Want op een of andere manier snappen ze wel dat ze het niet bij hun ouders moeten doen.
Ik heb inderdaad nooit andermans spullen aangeraakt. Ik had thuis waarschijnlijk al huisarrest gekregen als ik er ook alleen maar aan zou durven denken om dat te doen.quote:Op woensdag 26 november 2008 15:07 schreef The_End het volgende:
[..]
Als het er niet af regent, omdat het op een beschutte plek zit, dan kan je er een emmer water tegenaan gooien. Hoef je echt niet voor te boenen hoor. Je zit gewoon te zeiken om te zeiken.
Ben je toevallig op je 18e geboren of was jij dat suberbrave kindje die nooit een stout iets deed.
Zoals ik al zei; jij was dat ene brave kindje. Hoe kon je bang zijn voor huisarrest als je uberhaupt nooit stout was geweest?quote:Op woensdag 26 november 2008 15:13 schreef _Arual_ het volgende:
Ik heb inderdaad nooit andermans spullen aangeraakt. Ik had thuis waarschijnlijk al huisarrest gekregen als ik er ook alleen maar aan zou durven denken om dat te doen.
Dat heet nou opvoeding.quote:Op woensdag 26 november 2008 15:21 schreef The_End het volgende:
[..]
Zoals ik al zei; jij was dat ene brave kindje. Hoe kon je bang zijn voor huisarrest als je uberhaupt nooit stout was geweest?
Hebben je ouders je niet geleerd dat je niet mag liegen?quote:Op woensdag 26 november 2008 15:22 schreef _Arual_ het volgende:
Dat heet nou opvoeding.
Welnee, Laura had de enige ouders in nederland die wel konden opvoeden. Aangezien de rest van Nederland weleens sneeuw van een auto heeft gehaald..... Die zijn allemaal niet goed opgevoed. Alleen zij is goed opgevoed en dat geeft haar het volste recht om te klagen.quote:Op woensdag 26 november 2008 15:36 schreef The_End het volgende:
[..]
Hebben je ouders je niet geleerd dat je niet mag liegen?
Maar het wordt een beetje kansloos zo. Natuurlijk heb jij ook wel eens iets gedaan wat niet mag, maar dat wil je graag even vergeten om zo te kunnen zeiken over kinderen. Triest hoor.
Helemaal niet. Wie heeft dat gezegd.quote:Op woensdag 26 november 2008 15:42 schreef _Arual_ het volgende:
Nou, laten jullie je buurkindertjes maar lekker begaan als ze jullie spullen vernielen. Dat vinden jullie blijkbaar erbij horen.
Misschien even het topic lezen?quote:En sneeuw van een auto halen? Wat heb ik daarover dan gezegd?!
Die sneeuwpost was niet van mij. Die reactie vind (zelfsquote:Op woensdag 26 november 2008 15:47 schreef The_End het volgende:
[..]
Helemaal niet. Wie heeft dat gezegd.
[..]
Misschien even het topic lezen?
Daar ging de discussie over toen jij begon over een sneeuwschuiver en stoepkrijt op je gevel.quote:Op woensdag 26 november 2008 15:42 schreef _Arual_ het volgende:
Nou, laten jullie je buurkindertjes maar lekker begaan als ze jullie spullen vernielen. Dat vinden jullie blijkbaar erbij horen.
En sneeuw van een auto halen? Wat heb ik daarover dan gezegd?!
Sneeuw van een auto halen, daar verniel je niks mee, dat vind toch écht iets anders.quote:Op woensdag 26 november 2008 15:56 schreef Gia het volgende:
[..]
Daar ging de discussie over toen jij begon over een sneeuwschuiver en stoepkrijt op je gevel.
Oftewel, als jij vindt dat kinderen altijd overal vanaf moeten blijven, dan ben je ook tegen sneeuw van auto's afhalen. Dan zul jij dat ook wel nooit gedaan hebben. De rest van Nederland heeft dat als kind wel gedaan, dus de rest van nederland is niet goed opgevoed en alleen jij wel.
Jij zult dan ook wel nooit op tuinmuurtjes gebalanceerd hebben?
Nooit belletje getrokken?
Nooit hutten gebouwd in gemeente-plantsoenen?
Wat heb jij een verschrikkelijk saaie kindertijd gehad, zeg!!
Iets mollen vind ik ook niet kunnen. Maar een sneeuwschuiver tegen je hekje leggen of stoepkrijt op je muur maakt nog niks kapot. En als je ziet dat die bal tegen je auto komt, geef ik je groot gelijk als je die bal afpakt en bij de ouders af gaat geven met een gegronde klacht.quote:Op woensdag 26 november 2008 15:56 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Die sneeuwpost was niet van mij. Die reactie vind (zelfs) ik een beetje overdreven. Mijn punt is dat ik het niet normaal vind dat kinderen aan andermans spullen zonder wat voor consequenties dan ook mogen mollen, gewoon omdat het kinderen zijn. Mocht ik ooit kinderen krijgen, dan ga ik ze inderdaad héél duidelijk maken dat dat niet de bedoeling is. En ik zie niet in wat daaraan verkeerd is, en ik begrijp ook niet waarom een hoop ouders niet dezelfde insteek hebben.
Als ik aan een jongetje vraag waarom hij op een overvalle parkeerplaats voetbalt, en niet op het grasveldje verderop, en het kind zegt dat dat is omdat papa's auto naast dat grasveld staat, dan vind ik dat redelijkAls ik aan een kind vraag waarom het op mijn muur kladdert, waarom ie dat niet thuis doet, en ik krijg te horen 'omdat ik dat daar niet mag', dan vind ik dat ook
Niemand hier vind dat en als je claimt dat dat wel zo is, dan moet je die persoon even quoten.quote:Op woensdag 26 november 2008 15:56 schreef _Arual_ het volgende:
Die sneeuwpost was niet van mij. Die reactie vind (zelfs) ik een beetje overdreven. Mijn punt is dat ik het niet normaal vind dat kinderen aan andermans spullen zonder wat voor consequenties dan ook mogen mollen, gewoon omdat het kinderen zijn. Mocht ik ooit kinderen krijgen, dan ga ik ze inderdaad héél duidelijk maken dat dat niet de bedoeling is. En ik zie niet in wat daaraan verkeerd is, en ik begrijp ook niet waarom een hoop ouders niet dezelfde insteek hebben.
Dat zeg ik in mijn vorige post ook... Vind ik ook iets heel anders dan dat wat er in de openingspost aan de kaak wordt gesteld.quote:Op woensdag 26 november 2008 16:02 schreef The_End het volgende:
[..]
Niemand hier vind dat en als je claimt dat dat wel zo is, dan moet je die persoon even quoten.
Sneeuw van een auto afhalen is niet iets mollen.
Uit de openingspost blijkt alleen dat de TS niet goed is opgevoed. Ze geeft een kind de schuld, terwijl ze het helemaal niet weet of een kind het gedaan heeft. Het is een vermoeden. Ze kan net zo goed zelf langs een paaltje gereden zijn. Het blijft een vrouw he.quote:Op woensdag 26 november 2008 16:05 schreef _Arual_ het volgende:
Dat zeg ik in mijn vorige post ook... Vind ik ook iets heel anders dan dat wat er in de openingspost aan de kaak wordt gesteld.
Een sneeuwschuiver laten liggen of stoepkrijten op een gevel ook niet.quote:Op woensdag 26 november 2008 16:02 schreef The_End het volgende:
[..]
Niemand hier vind dat en als je claimt dat dat wel zo is, dan moet je die persoon even quoten.
Sneeuw van een auto afhalen is niet iets mollen.
Tsja, of dat kind het inderdaad gedaan heeft, valt niet meer te achterhalen. Maar ik word wel strontziek van ouders die sowieso in alle gevallen van de onschuld van hun kinderen uitgaan. Maar in die kwestie heb ik eerder in dit topic al te veel energie gestoken.quote:Op woensdag 26 november 2008 16:10 schreef The_End het volgende:
[..]
Uit de openingspost blijkt alleen dat de TS niet goed is opgevoed. Ze geeft een kind de schuld, terwijl ze het helemaal niet weet of een kind het gedaan heeft. Het is een vermoeden. Ze kan net zo goed zelf langs een paaltje gereden zijn. Het blijft een vrouw he.
Tja, maar als ouders je eigen kind voor leugenaar uitmaken is nu ook niet bepaald goed voor de opvoeding en het contact ouder-kind. Ouders mogen uiteraard best wat beter onderzoeken of hun kind wel de waarheid spreekt, maar niet altijd zul je dat eruit krijgen. En dan kun je als ouder niks anders dan je kind geloven.quote:Op woensdag 26 november 2008 16:15 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Tsja, of dat kind het inderdaad gedaan heeft, valt niet meer te achterhalen. Maar ik word wel strontziek van ouders die sowieso in alle gevallen van de onschuld van hun kinderen uitgaan. Maar in die kwestie heb ik eerder in dit topic al te veel energie gestoken.
und?quote:Op dinsdag 8 december 2009 00:10 schreef Hilzillah het volgende:
Jij bent echt niet wijs! Dik een jaar geleden
Domme kick.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |